✈ Autobus Zakopane - Port lotniczy Kraków Jana Pawła II (KRK)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II (KRK)

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak MAXBUS ZAKOPANE, Majerbus i FlixBus, którzy podróżują 23 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II już od 31 zł!

Najtańsze połączenie 31 zł
Najszybsze połączenie 2h 14m
Najwcześniejszy odjazd 09:10
Najpóźniejszy odjazd 23:40
Codzienne połączenia 23 Ø
Dystans 87,2 km
Firmy autobusowe MAXBUS ZAKOPANE, Majerbus, FlixBus, INTER Sp. z o.o. i Maxbus

Najtańsze połączenia wahadłowe z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Każdego dnia, 23 autobusy wahadłowe z 5 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
45 zł
wtorek 27.02
47 zł
środa 28.02
40 zł
czwartek 29.02
40 zł
piątek 01.03
40 zł
sobota 02.03
40 zł
niedziela 03.03
42 zł
poniedziałek 04.03
40 zł
wtorek 05.03
32 zł
środa 06.03
40 zł
czwartek 07.03
32 zł
piątek 08.03
32 zł
sobota 09.03
32 zł
niedziela 10.03
40 zł
poniedziałek 11.03
31 zł
wtorek 12.03
40 zł
środa 13.03
40 zł
czwartek 14.03
40 zł
piątek 15.03
sobota 16.03
32 zł
niedziela 17.03
32 zł
poniedziałek 18.03
32 zł
wtorek 19.03
40 zł
środa 20.03
42 zł
czwartek 21.03
42 zł
piątek 22.03
sobota 23.03
45 zł
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 31 zł, sobota jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II. Zamiast tego czwartek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 40 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II jest rano, z 31 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 32 zł jest wieczór.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II od różnych operatorów autobusowych, takich jak MAXBUS ZAKOPANE, Majerbus albo FlixBus na następne dni.
  • MAXBUS ZAKOPANE
    2h 14m
    04:30
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    06:44
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    MAXBUS ZAKOPANE
    Ekonomiczna
    od 31 zł
  • MAXBUS ZAKOPANE
    2h 14m
    04:30
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    06:44
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    MAXBUS ZAKOPANE
    Ekonomiczna
    od 32 zł
  • Majerbus
    2h 14m
    05:30
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    07:44
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Majerbus
    Ekonomiczna
    od 32 zł
  • MAXBUS ZAKOPANE
    2h 14m
    04:30
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    06:44
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    MAXBUS ZAKOPANE
    Ekonomiczna
    od 33 zł
  • Majerbus
    2h 14m
    05:30
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    07:44
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Majerbus
    Ekonomiczna
    od 33 zł
  • Maxbus
    2h 14m
    05:30
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    07:44
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Maxbus
    Ekonomiczna
    od 33 zł
  • FlixBus
    2h 45m
    09:10
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    11:55
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 40 zł
  • INTER Sp. z o.o.
    2h 45m
    09:10
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    11:55
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    INTER Sp. z o.o.
    Ekonomiczna
    od 40 zł
  • FlixBus
    2h 55m
    21:30
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    00:25
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 42 zł
  • FlixBus
    2h 59m
    21:00
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    23:59
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 45 zł
  • FlixBus
    2h 50m
    14:35
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    17:25
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 47 zł
  • FlixBus
    3h 0m
    12:15
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    15:15
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 60 zł
  • FlixBus
    3h 0m
    12:15
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    15:15
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 70 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Zakopane i lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Zakopane i lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest wtorek, z ponad 42 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II. Natomiast ma czwartek najmniej połączeń, z zaledwie 6 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Zakopane i lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 89 autobusami wahadłowymi z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastem Zakopane i lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II, z ofertami 17.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastem Zakopane a lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w mieście Zakopane i na lotnisku Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w mieście Zakopane i na lotnisku Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie od miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Ile kosztuje podróż wahadłowa z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 31 zł i trwa 2h 14m do osiagnięcia celu na lotnisku Port lotniczy Kraków Jana Pawła II. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 5. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 31 zł do 70 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II wynosi: 23. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Najszybsze połączenie wahadłowe z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II oferuje MAXBUS ZAKOPANE a podróż trwa 2h 14m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 32 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II odjeżdża z miasta Zakopane o 09:10. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Ostatni autobus wahadłowy z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II wyrusza o 23:40. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Podróżując autobusem wahadłowym z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II, pasażerowie mogą wybrać MAXBUS ZAKOPANE, Majerbus i FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastem Zakopane i lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastem Zakopane i lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: MAXBUS ZAKOPANE, Majerbus i FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Zakopane - Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Zakopane na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Zakopane do miasta Port lotniczy Kraków Jana Pawła II na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Zakopane do miasta Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Zakopane do miasta Port lotniczy Kraków Jana Pawła II na następne dni.
  • PKP Intercity
    2h 57m
    20:31
    Zakopane
    Dworzec Główny
    23:28
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 17 zł
  • PKP Intercity
    2h 45m
    06:27
    Zakopane
    Dworzec Główny
    09:12
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 34 zł
  • PKP Intercity
    2h 24m
    15:04
    Zakopane
    Dworzec Główny
    17:28
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 43 zł
  • PKP Intercity
    2h 24m
    15:04
    Zakopane
    Dworzec Główny
    17:28
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 60 zł

Tani carpooling z miasta Zakopane do miasta Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Zakopane do miasta Port lotniczy Kraków Jana Pawła II na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    1h 50m
    16:00
    Zakopane
    17:50
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 20 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Zakopane i lotniska Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Zakopane oraz z lotniska Port lotniczy Kraków Jana Pawła II. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.