Autokar z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II (KRK)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II. Którym autobusem podróż będzie najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Kraków – Lotnisko Kraków Jana Pawła II (KRK) informacje o połączeniu

Najtańsze połączenie 14,25 zł
Najszybsze połączenie 0h 35m
Najwcześniejszy odjazd 10:40
Najpóźniejszy odjazd 10:40
Codzienne połączenia 1 Ø
Dystans 11,3 km
Firmy autobusowe Neobus
Czy chcesz pojechać autobusem z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II, pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Pokażemy Ci bilety autobusowe takich firm obsługujacych tę trasę, jak Neobus. Pokażemy Ci również informacje o wszystkich udogodnieniach na pokładzie autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, posiada gniazdka elektryczne i klimatyzację
Na tej stronie zobaczysz najtańsze połączenia z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II na najbliższe dni. Znajdziesz też informacje o przystankach międzymiastowych w Kraków i Lotnisko Kraków Jana Pawła II, które pomogą Ci w organizacji wyjazdu. Prezentujemy również najtańsze opcje dalszej podróży z Kraków, a także alternatywne kierunki wyjazdu z Lotnisko Kraków Jana Pawła II.

Jakie są najtańsze połączenia autobusowe na trasie z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II, ale obecnie nie kursują.
 • Neobus
  10:40
  Kraków Dworzec Główny Autobusowy
  Czas jazdy 0h 35m
  11:15
  Lotnisko Kraków
  od 14,25 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-04-09

Autobus z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II: pozostałe informacje

Chcesz dostosować wyniki swojego wyszukiwania?
W wynikach wyszukiwania znajdziesz już Kraków, jako swoje miejsce wyjazdu oraz Lotnisko Kraków Jana Pawła II, jako miejsce docelowe swojej podróży. Jeśli przejazd do Lotnisko Kraków Jana Pawła II z Kraków ma odbyć się w odwrotnym kierunku, naciśnij strzałki przy miejscu wyjazdu.
Podaliśmy już domyślną datę wyjazdu. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz ustawić konkretną datę, to wybierz ją z kalendarza przy pasku wyszukiwania.
Wiesz już kiedy będziesz wracać z Lotnisko Kraków Jana Pawła II do Kraków? Sprawdź dostępne opcje powrotu, które wyświetlą się po wskazaniu daty podróży.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż ile osób jedzie z Tobą i kontynuuj wyszukiwanie przejazdów.
Po otrzymaniu wyników wyszukiwania możesz porównać wszystkie autobusy na trasie z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II i rozważyć wiele czynników zanim zarezewujesz swoją podróż. Najtańsze bilety autobusowe oferuje Neobus za 14,25 zł, natomiast najszybsze połączenie zajmuje 0h 35m. Ty zdecydujesz czy wybierzesz najtańszy bilet, najszybszą podróż czy autobus z największą liczbą udogodnień. Niezależnie czego szukasz możemy pomóc Ci w znalezieniu oferty najlepiej spełniającej Twoje potrzeby!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i powrotu, a także filtrować je według przewoźnika lub miejsc postoju, dzięki czemu na pewno nie spóźnisz się na swój lot.
Dla połączeń z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II staramy się wskazać dodatkowe opcje transportowe, takie jak kolej, loty czy podróże samochodowe.

Przystanki autobusowe w Kraków i Lotnisko Kraków Jana Pawła II

Stacje
Lotnisko Kraków
Mieczysława Medweckiego 3, Lotnisko Kraków Jana Pawła II (Polska)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) na temat trasy z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II

Ile kosztuje podróż autobusowa z Krakówdo Lotnisko Kraków Jana Pawła II?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy bilet kosztuje 14,25 zł a przejazd do Lotnisko Kraków Jana Pawła II trwa 0h 20m. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II?

Liczba firm autokarowych obsługujących tę trasę wynosi: 1. Ceny zawierają się w przedziale od 14,25 zł do 14,25 zł. Radzimy Ci rezerwować bilet, najwcześniej jak to tylko możliwe, co zapewni Ci najtańszą cenę na trasie do Lotnisko Kraków Jana Pawła II.

Ile średnio dziennie dotepnych jest połączeń z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługiwanych z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II wynosi: 1. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać rozkłady autobusowe i znaleźć podróż idealną dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż autobusowa z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II?

Najszybsze połączenie z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II oferuje Neobus a czas jego trwania wynosi 0h 35m. Najtańszy bilet autobusowy na tej trasie kosztuje 14,25 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z uwagi na wzmożony ruch drogowy na trasie przejazdu.

Kiedy odjeżdża pierwszy autobus z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II?

Pierwszy autobus do Lotnisko Kraków Jana Pawła II z Kraków odjeżdża o 10:40. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładny rozkłąd w dniu Twojej podróży korzystając z naszej wyszukiwarki.

Kiedy odjeżdża ostatni autobus z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II?

Ostatni autobus z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II odjeżdża o 10:40. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Użyj naszej wyszukiwarki do znalezienie dokładnego rozkładu odpowiadającemu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Która firma autokarowa obsługuje trasę z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II?

Podróżując z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II, pasażerowie mogą wybrać Neobus. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować ten, który pasuje Ci najbardziej.

Czy jest bezpośredni autobus z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II?

Jeśli szukasz bezpośredniego połączenia z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II, aktualnie liczba porównywanych połączeń autobusowych przez CheckMyBus wynosi: 5 Neobus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasę z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II?

To co możesz ze sobą zabrać zależy od firmy autokarowej. Zazwyczaj, bezpłatnie możesz wziąć walizkę i bagaż podręczny w podróż z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II. Najprościej jest skorzytstać z nasej wyszukiwarki, która umożliwi Ci wybranie najlepszej opcji podróży dopasowanej do Twoich potrzeb.

Jakie wyposażenie jest dostepne w autobusach na trasie z Krakówdo Lotnisko Kraków Jana Pawła II?

Wyposażenie autobusów różni się w zależniości od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów jest wyposażonych w Wi-Fi, więc możesz stale przekazywać przyjaciołom swoje położenie w trakcie pdoróży. Z kolei klimatyzacja zapewnia wyższy komfort podróżowania. Najlepiej zrobisz używając naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnej informacji o wyposażeniu autobusów na trasie z Kraków do Lotnisko Kraków Jana Pawła II w dniu Twojej podróży.

Połączenia autobusowe z Kraków oraz z Lotnisko Kraków Jana Pawła II

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.