✈ Autobus Wrocław - Port lotniczy Kraków Jana Pawła II (KRK)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II od różnych operatorów autobusowych, takich jak Neobus, FlixBus albo INTER Sp. z o.o. na następne dni.
dzisiaj
od 55 zł
jutro
od 32 zł
poniedziałek
od 21 zł
wtorek
środa
od 32 zł
czwartek
od 32 zł
piątek
od 58 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    5h 20m
    16:30
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    21:50
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    55 zł
  • FlixBus
    3h 30m
    02:40
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:10
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    55 zł
  • FlixBus
    5h 5m
    10:20
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    15:25
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    57 zł
  • Neobus
    3h 20m
    03:40
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    07:00
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    Neobus
    Ekonomiczna
    72 zł
  • Neobus
    3h 20m
    07:45
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    11:05
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    Neobus
    Ekonomiczna
    72 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Neobus
    4h 0m
    01:40
    Wrocław
    05:40
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Neobus
    Ekonomiczna
    32 zł
  • Neobus
    4h 0m
    05:45
    Wrocław
    09:45
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Neobus
    Ekonomiczna
    32 zł
  • Neobus
    4h 15m
    10:00
    Wrocław
    14:15
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Neobus
    Ekonomiczna
    32 zł
  • FlixBus
    5h 25m
    09:50
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    15:15
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    58 zł
  • FlixBus
    3h 30m
    02:40
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:10
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    60 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Neobus
    4h 15m
    12:00
    Wrocław
    16:15
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Neobus
    Ekonomiczna
    21 zł
  • Neobus
    4h 10m
    15:35
    Wrocław
    19:45
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Neobus
    Ekonomiczna
    21 zł
  • Neobus
    4h 15m
    10:00
    Wrocław
    14:15
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Neobus
    Ekonomiczna
    22 zł
  • FlixBus
    5h 20m
    16:30
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    21:50
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł
  • FlixBus
    5h 5m
    10:20
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    15:25
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    52 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Neobus
    4h 0m
    01:40
    Wrocław
    05:40
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Neobus
    Ekonomiczna
    32 zł
  • Neobus
    4h 0m
    05:45
    Wrocław
    09:45
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Neobus
    Ekonomiczna
    32 zł
  • Neobus
    4h 15m
    10:00
    Wrocław
    14:15
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Neobus
    Ekonomiczna
    32 zł
  • FlixBus
    5h 20m
    16:30
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    21:50
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł
  • FlixBus
    5h 45m
    04:50
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    10:35
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    52 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Neobus
    4h 0m
    01:40
    Wrocław
    05:40
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Neobus
    Ekonomiczna
    32 zł
  • Neobus
    4h 0m
    05:45
    Wrocław
    09:45
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Neobus
    Ekonomiczna
    32 zł
  • FlixBus
    5h 20m
    16:30
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    21:50
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł
  • FlixBus
    5h 5m
    10:20
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    15:25
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    52 zł
  • INTER Sp. z o.o.
    3h 30m
    14:25
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    17:55
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    INTER Sp. z o.o.
    Ekonomiczna
    55 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w piątek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    4h 59m
    19:00
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    23:59
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    58 zł
  • FlixBus
    5h 20m
    16:30
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    21:50
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    60 zł
  • FlixBus
    3h 30m
    02:40
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:10
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    FlixBus
    Ekonomiczna
    60 zł
  • Neobus
    3h 20m
    03:40
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    07:00
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    Neobus
    Ekonomiczna
    71 zł
  • Neobus
    3h 20m
    07:45
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    11:05
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    Neobus
    Ekonomiczna
    71 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Wrocław i lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Wrocław i lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 39 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II. Natomiast ma sobota najmniej połączeń, z zaledwie 10 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Wrocław i lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 47 autobusami wahadłowymi z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastem Wrocław i lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II, z ofertami 33.

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II (KRK)

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Neobus, FlixBus i INTER Sp. z o.o., którzy podróżują 25 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II już od 21 zł!

Najtańsze połączenie 21 zł
Najszybsze połączenie 3h 20m
Najwcześniejszy odjazd 02:40
Najpóźniejszy odjazd 22:25
Codzienne połączenia 25 Ø
Dystans 225,4 km
Firmy autobusowe Neobus, FlixBus i INTER Sp. z o.o.

Najtańsze połączenia wahadłowe z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Każdego dnia, 25 autobusy wahadłowe z 3 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-04-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 15.04
wtorek 16.04
środa 17.04
czwartek 18.04
piątek 19.04
sobota 20.04
55 zł
niedziela 21.04
32 zł
poniedziałek 22.04
50 zł
wtorek 23.04
środa 24.04
32 zł
czwartek 25.04
32 zł
piątek 26.04
32 zł
sobota 27.04
32 zł
niedziela 28.04
31 zł
poniedziałek 29.04
32 zł
wtorek 30.04
32 zł
środa 01.05
72 zł
czwartek 02.05
58 zł
piątek 03.05
32 zł
sobota 04.05
58 zł
niedziela 05.05
72 zł
poniedziałek 06.05
50 zł
wtorek 07.05
22 zł
środa 08.05
50 zł
czwartek 09.05
piątek 10.05
33 zł
sobota 11.05
72 zł
niedziela 12.05

Najtańszy czas podróży z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 21 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II. Zamiast tego piątek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 58 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II jest popołudnie, z 21 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 32 zł jest wieczór.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastem Wrocław a lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w mieście Wrocław i na lotnisku Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w mieście Wrocław i na lotnisku Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie od miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Ile kosztuje podróż wahadłowa z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 21 zł i trwa 4h 15m do osiagnięcia celu na lotnisku Port lotniczy Kraków Jana Pawła II. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 3. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 21 zł do 260 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II wynosi: 25. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Najszybsze połączenie wahadłowe z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II oferuje Neobus a podróż trwa 3h 20m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 68 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II odjeżdża z miasta Wrocław o 02:40. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Ostatni autobus wahadłowy z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II wyrusza o 22:25. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Podróżując autobusem wahadłowym z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II, pasażerowie mogą wybrać Neobus, FlixBus i INTER Sp. z o.o.. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastem Wrocław i lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastem Wrocław i lotniskiem Port lotniczy Kraków Jana Pawła II używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: Neobus, FlixBus i INTER Sp. z o.o..

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Wrocław - Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Wrocław do miasta Port lotniczy Kraków Jana Pawła II na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Wrocław do miasta Port lotniczy Kraków Jana Pawła II

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Wrocław do miasta Port lotniczy Kraków Jana Pawła II na następne dni.
  • PKP Intercity
    3h 36m
    20:29
    Wrocław
    Dworzec Główny
    00:05
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 48 zł
  • PKP Intercity
    3h 22m
    17:40
    Wrocław
    Dworzec Główny
    21:02
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 52 zł
  • PKP Intercity
    3h 27m
    10:03
    Wrocław
    Dworzec Główny
    13:30
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 61 zł
  • PKP Intercity
    3h 59m
    06:03
    Wrocław
    Dworzec Główny
    10:02
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 65 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Wrocław i lotniska Port lotniczy Kraków Jana Pawła II.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Wrocław oraz z lotniska Port lotniczy Kraków Jana Pawła II. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.