calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 108 312 Połączeń

Bus Karlsruhe: Rozkład jazdy PKS

PKS Karlsruhe - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie czy jest to wycieczka na zakupy, albo chcesz odwiedzic twoich znajomych, lub tylko uciec od wszystkiego - następujące firmy autobusowe: Bokolina, DeinBus.de i Cipolla Group. obsługują miasto: Karlsruhe. Wystarczy wpisać cel i dzień i już można jechać! CheckMyBus jest wyszukiwarką autokarów z z którą znajdziesz wszystkie informacje o rozkładach jazdy, wszystkich autokarów obsługujących ten cel/przystanek: Karlsruhe Dworzec Główny. Jesteś oddalony tylko kliknięciem od Twojego biletu autobusowego.

Autobusy z
Karlsruhe

Rozkład jazdy dla Karlsruhe
Odjazd: 26 lutego 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
02:10
Karlsruhe Dworzec Główny
Darmstadt
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Darmstadt
 
  
 
02:35
Karlsruhe Dworzec Główny
Florencja
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Florencja
 
  
 
02:55
Karlsruhe Dworzec Główny
Wiedeń
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Wiedeń
 
  
 
03:25
Karlsruhe Dworzec Główny
Getynga
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Getynga
 
  
 
04:25
Karlsruhe Dworzec Główny
Augsburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Augsburg
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Karlsruhe

Rozklad jazdy dla Karlsruhe
Przyjazd: 26 lutego 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
06:40
Karlsruhe Dworzec Główny
Ulm
FlixBus
 
 
Stacje:
Ulm → Karlsruhe
 
  
 
07:25
Karlsruhe Dworzec Główny
Stuttgart Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart Lotnisko → Karlsruhe
 
  
 
08:15
Karlsruhe Dworzec Główny
Reutlingen
FlixBus
 
 
Stacje:
Reutlingen → Karlsruhe
 
  
 
08:20
Karlsruhe Dworzec Główny
Stuttgart
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart → Karlsruhe
 
  
 
09:05
Karlsruhe Dworzec Główny
Fryburg Bryzgowijski
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Karlsruhe
 
  
 póżniej 

Karlsruhe: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Karlsruhe Dworzec Główny
    Hinterm Hauptbahnhof 6 Karlsruhe