calendar
Więcej opcji wyszukiwania
509 Firm - 1 155 594 Połączeń

Bus Karlsruhe: Rozkład jazdy PKS

PKS Karlsruhe - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie czy jest to wycieczka na zakupy, albo chcesz odwiedzic twoich znajomych, lub tylko uciec od wszystkiego - następujące firmy autobusowe: Postbus, Deutsche Bahn i Hahn Express. obsługują miasto: Karlsruhe. Wystarczy wpisać cel i dzień i już można jechać! CheckMyBus jest wyszukiwarką autokarów z z którą znajdziesz wszystkie informacje o rozkładach jazdy, wszystkich autokarów obsługujących ten cel/przystanek: Karlsruhe Dworzec Główny. Jesteś oddalony tylko kliknięciem od Twojego biletu autobusowego.

Autobusy z
Karlsruhe

Rozkład jazdy dla Karlsruhe
Odjazd: 17 stycznia 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
02:55
Karlsruhe Dworzec Główny
Stuttgart Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Stuttgart Lotnisko
 
  
 
03:25
Karlsruhe Dworzec Główny
Marburg (Lahn)
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Marburg (Lahn)
 
  
 
05:00
Karlsruhe Dworzec Główny
Chemnitz
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Chemnitz
 
  
 
05:00
Karlsruhe Dworzec Główny
Lwow
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Lwow
 
  
 
05:05
Karlsruhe Dworzec Główny
Stuttgart Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Stuttgart Lotnisko
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Karlsruhe

Rozklad jazdy dla Karlsruhe
Przyjazd: 17 stycznia 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
05:10
Karlsruhe Dworzec Główny
Kehl
FlixBus
 
 
Stacje:
Kehl → Karlsruhe
 
  
 
05:55
Karlsruhe Dworzec Główny
Strasburg
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Strasburg → Karlsruhe
 
  
 
06:40
Karlsruhe Dworzec Główny
Ulm
FlixBus
 
 
Stacje:
Ulm → Karlsruhe
 
  
 
07:40
Karlsruhe Dworzec Główny
Stuttgart
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart → Karlsruhe
 
  
 
08:15
Karlsruhe Dworzec Główny
Reutlingen
FlixBus
 
 
Stacje:
Reutlingen → Karlsruhe
 
  
 póżniej 

Karlsruhe: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Karlsruhe Dworzec Główny
    Hinterm Hauptbahnhof 6 Karlsruhe
    Karlsruhe Dworzec Główny