calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 187 627 Połączeń

Bus Karlsruhe: Rozkład jazdy PKS

PKS Karlsruhe - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie czy jest to wycieczka na zakupy, albo chcesz odwiedzic twoich znajomych, lub tylko uciec od wszystkiego - następujące firmy autobusowe: SemiTimeS, Matzes-Minibus i Eurolines Spain. obsługują miasto: Karlsruhe. Wystarczy wpisać cel i dzień i już można jechać! CheckMyBus jest wyszukiwarką autokarów z z którą znajdziesz wszystkie informacje o rozkładach jazdy, wszystkich autokarów obsługujących ten cel/przystanek: Karlsruhe Dworzec Główny. Jesteś oddalony tylko kliknięciem od Twojego biletu autobusowego.

Autobusy z
Karlsruhe

Rozkład jazdy dla Karlsruhe
Odjazd: 23 marca 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
04:40
Karlsruhe Dworzec Główny
Baden Airpark
Flibco
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Baden Airpark
 
  
 
05:00
Karlsruhe Dworzec Główny
Groningen
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Groningen
 
  
 
05:05
Karlsruhe Dworzec Główny
Praga
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Praga
 
  
 
05:15
Karlsruhe Dworzec Główny
St. Gallen
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → St. Gallen
 
  
 
07:00
Karlsruhe Dworzec Główny
Mönchengladbach
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Mönchengladbach
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Karlsruhe

Rozklad jazdy dla Karlsruhe
Przyjazd: 23 marca 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
07:00
Karlsruhe Dworzec Główny
Stuttgart Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart Lotnisko → Karlsruhe
 
  
 
08:10
Karlsruhe Dworzec Główny
Baden Airpark
Flibco
 
 
Stacje:
Baden Airpark → Karlsruhe
 
  
 
08:15
Karlsruhe Dworzec Główny
Tybinga
FlixBus
 
 
Stacje:
Tybinga → Karlsruhe
 
  
 
08:20
Karlsruhe Dworzec Główny
Stuttgart
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart → Karlsruhe
 
  
 
08:35
Karlsruhe Dworzec Główny
Fryburg Bryzgowijski
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Karlsruhe
 
  
 póżniej 

Karlsruhe: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Karlsruhe Dworzec Główny
    Hinterm Hauptbahnhof 6 Karlsruhe