calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 628 570 Połączeń

Bus Karlsruhe: Rozkład jazdy PKS

PKS Karlsruhe - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie czy jest to wycieczka na zakupy, albo chcesz odwiedzic twoich znajomych, lub tylko uciec od wszystkiego - następujące firmy autobusowe: ALSA, Eurolines UK and OneBus. obsługują miasto: Karlsruhe. Wystarczy wpisać cel i dzień i już można jechać! CheckMyBus jest wyszukiwarką autokarów z z którą znajdziesz wszystkie informacje o rozkładach jazdy, wszystkich autokarów obsługujących ten cel/przystanek: Karlsruhe Dworzec Główny. Jesteś oddalony tylko kliknięciem od Twojego biletu autobusowego.

Autobusy z
Karlsruhe

Rozkład jazdy dla Karlsruhe
Odjazd: 30 czerwca 2016

 WyjazdPrzystanekBus doDostawca 
 
10:25
Karlsruhe Dworzec Główny
Paryż
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Paryż
 
  
 
10:35
Karlsruhe Dworzec Główny
Stuttgart Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Stuttgart Lotnisko
 
  
 
11:05
Karlsruhe Dworzec Główny
Lipsk
Distribusion
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Lipsk
 
  
 
11:10
Karlsruhe Dworzec Główny
Frankfurt Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Frankfurt Lotnisko
 
  
 
11:20
Karlsruhe Dworzec Główny
Amsterdam
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Amsterdam
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Karlsruhe

Rozklad jazdy dla Karlsruhe
Przyjazd: 30 czerwca 2016

 PzyjazdPrzystanekBus zDostawca 
 
11:20
Karlsruhe Dworzec Główny
Stuttgart
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart → Karlsruhe
 
  
 
12:30
Karlsruhe Dworzec Główny
Frankfurt Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt Lotnisko → Karlsruhe
 
  
 
12:50
Karlsruhe Dworzec Główny
Saarbrücken
FlixBus
 
 
Stacje:
Saarbrücken → Karlsruhe
 
  
 
12:55
Karlsruhe Dworzec Główny
Stuttgart Lotnisko
Postbus
 
 
Stacje:
Stuttgart Lotnisko → Karlsruhe
 
  
 
13:00
Karlsruhe Dworzec Główny
Frankfurt nad Menem
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Karlsruhe
 
  
 póżniej 

Karlsruhe: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Karlsruhe Dworzec Główny
    Hinterm Hauptbahnhof 6 Karlsruhe
    Karlsruhe Dworzec Główny

Rozkład jazdy dla Karlsruhe: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Karlsruhe i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
100
11
od 30,99 zł w Postbus
66
9
od 39,84 zł w Eurolines Germany
92
10
od 22,13 zł w Postbus
40
5
od 100,93 zł w FlixBus
62
7
od 53,12 zł w Distribusion
32
7
od 79,68 zł w Distribusion
26
6
od 65,96 zł w FlixBus
34
8
od 61,97 zł w Postbus
38
5
od 39,84 zł w Postbus
34
6
od 61,97 zł w Postbus
24
6
od 66,40 zł w FlixBus
26
7
od 30,99 zł w Eurolines Germany
38
6
od 22,13 zł w Distribusion
20
6
od 70,83 zł w Postbus
36
5
od 57,55 zł w FlixBus
22
6
od 70,83 zł w Postbus
22
5
od 66,40 zł w FlixBus
18
4
od 84,10 zł w FlixBus
24
5
od 61,97 zł w Postbus
22
5
od 22,13 zł w Berlin Linien Bus
16
4
od 66,40 zł w FlixBus
14
5
od 30,99 zł w Postbus

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
28
5
od 296,58 zł w Eurolines Germany
32
7
od 22,13 zł w Postbus
20
7
od 66,40 zł w FlixBus
24
8
od 110,66 zł w OneBus
22
6
od 128,37 zł w FlixBus
18
6
od 88,53 zł w FlixBus
22
3
od 528,52 zł w Eurolines Suisse
18
6
od 123,94 zł w Eurolines Germany
22
7
od 141,65 zł w OneBus
14
3
od 398,39 zł w Eurolines Germany
10
4
od 115,09 zł w FlixBus
14
3
od 163,78 zł w Eurolines Germany