calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 1 003 462 Połączeń

Bus Karlsruhe: Rozkład jazdy PKS

PKS Karlsruhe - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie czy jest to wycieczka na zakupy, albo chcesz odwiedzic twoich znajomych, lub tylko uciec od wszystkiego - następujące firmy autobusowe: Movelia, Eurolines UK i Busfor. obsługują miasto: Karlsruhe. Wystarczy wpisać cel i dzień i już można jechać! CheckMyBus jest wyszukiwarką autokarów z z którą znajdziesz wszystkie informacje o rozkładach jazdy, wszystkich autokarów obsługujących ten cel/przystanek: Karlsruhe Dworzec Główny. Jesteś oddalony tylko kliknięciem od Twojego biletu autobusowego.

Autobusy z
Karlsruhe

Rozkład jazdy dla Karlsruhe
Odjazd: 24 sierpnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
02:35
Karlsruhe Dworzec Główny
Fryburg Bryzgowijski
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 
02:55
Karlsruhe Dworzec Główny
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Monachium
 
  
 
03:00
Karlsruhe Dworzec Główny
Frankfurt Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Frankfurt Lotnisko
 
  
 
03:10
Karlsruhe Dworzec Główny
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Monachium
 
  
 
03:25
Karlsruhe Dworzec Główny
Frankfurt Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Frankfurt Lotnisko
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Karlsruhe

Rozklad jazdy dla Karlsruhe
Przyjazd: 24 sierpnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
05:55
Karlsruhe Dworzec Główny
Strasburg
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Strasburg → Karlsruhe
 
  
 
06:55
Karlsruhe Dworzec Główny
Frankfurt nad Menem
Distribusion
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Karlsruhe
 
  
 
07:00
Karlsruhe Dworzec Główny
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Karlsruhe
 
  
 
07:40
Karlsruhe Dworzec Główny
Frankfurt nad Menem
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Karlsruhe
 
  
 
08:15
Karlsruhe Dworzec Główny
Tybinga
FlixBus
 
 
Stacje:
Tybinga → Karlsruhe
 
  
 póżniej 

Karlsruhe: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Karlsruhe Dworzec Główny
    Hinterm Hauptbahnhof 6 Karlsruhe
    Karlsruhe Dworzec Główny

Rozkład jazdy dla Karlsruhe: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Karlsruhe i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
104
11
od 30,13 zł w Postbus
68
10
od 38,73 zł w Eurolines Germany
94
10
od 21,52 zł w Postbus
36
5
od 98,13 zł w FlixBus
34
8
od 77,47 zł w Distribusion
60
5
od 51,65 zł w Distribusion
28
7
od 64,13 zł w FlixBus
24
6
od 64,56 zł w FlixBus
26
6
od 30,13 zł w Eurolines Germany
38
5
od 38,73 zł w Postbus
34
6
od 60,25 zł w Postbus
20
6
od 68,86 zł w Postbus
28
6
od 60,25 zł w Postbus
36
5
od 55,95 zł w FlixBus
18
4
od 81,77 zł w FlixBus
32
4
od 21,52 zł w Distribusion
20
4
od 64,56 zł w FlixBus
18
5
od 68,86 zł w Postbus
16
4
od 64,56 zł w FlixBus
22
4
od 60,25 zł w Postbus
20
4
od 21,52 zł w Berlin Linien Bus
10
4
od 77,47 zł w Distribusion
10
4
od 21,52 zł w Eurolines Germany
10
5
od 81,77 zł w MeinFernbus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
30
6
od 288,36 zł w Eurolines Germany
34
7
od 21,52 zł w Postbus
24
8
od 124,81 zł w FlixBus
20
7
od 64,56 zł w FlixBus
24
7
od 107,60 zł w OneBus
24
4
od 513,78 zł w Eurolines Suisse
18
5
od 86,08 zł w FlixBus
18
5
od 159,24 zł w Eurolines Germany
22
6
od 137,72 zł w OneBus
16
5
od 120,51 zł w Eurolines Germany
16
4
od 387,35 zł w Eurolines Germany