calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 693 935 Połączeń

Bus Karlsruhe: Rozkład jazdy PKS

PKS Karlsruhe - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie czy jest to wycieczka na zakupy, albo chcesz odwiedzic twoich znajomych, lub tylko uciec od wszystkiego - następujące firmy autobusowe: Baltour, ALSA and Eurolines Suisse. obsługują miasto: Karlsruhe. Wystarczy wpisać cel i dzień i już można jechać! CheckMyBus jest wyszukiwarką autokarów z z którą znajdziesz wszystkie informacje o rozkładach jazdy, wszystkich autokarów obsługujących ten cel/przystanek: Karlsruhe Dworzec Główny. Jesteś oddalony tylko kliknięciem od Twojego biletu autobusowego.

Autobusy z
Karlsruhe

Rozkład jazdy dla Karlsruhe
Odjazd: 1 czerwca 2016

  Wyjazd Przystanek Bus do Dostawca  
 
02:35
Karlsruhe Dworzec Główny
Fryburg Bryzgowijski
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Fryburg Bryzgowijski
 
   
 
02:55
Karlsruhe Dworzec Główny
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Monachium
 
   
 
03:00
Karlsruhe Dworzec Główny
Würzburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Würzburg
 
   
 
03:25
Karlsruhe Dworzec Główny
Frankfurt Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Frankfurt Lotnisko
 
   
 
05:00
Karlsruhe Dworzec Główny
Stuttgart
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Stuttgart
 
   
  póżniej  

Autobusy do
Karlsruhe

Rozklad jazdy dla Karlsruhe
Przyjazd: 1 czerwca 2016

  Pzyjazd Przystanek Bus z Dostawca  
 
06:05
Karlsruhe Dworzec Główny
Würzburg
Distribusion
 
 
Stacje:
Würzburg → Karlsruhe
 
   
 
06:55
Karlsruhe Dworzec Główny
Frankfurt nad Menem
Distribusion
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Karlsruhe
 
   
 
07:10
Karlsruhe Dworzec Główny
Darmstadt
FlixBus
 
 
Stacje:
Darmstadt → Karlsruhe
 
   
 
07:15
Karlsruhe Dworzec Główny
Würzburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Würzburg → Karlsruhe
 
   
 
08:45
Karlsruhe Dworzec Główny
Fryburg Bryzgowijski
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Karlsruhe
 
   
  póżniej  

Karlsruhe: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Karlsruhe Dworzec Główny
    Hinterm Hauptbahnhof 6 Karlsruhe

Rozkład jazdy dla Karlsruhe: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Karlsruhe i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
84
9
od 30,71 zł w Postbus
56
9
od 39,48 zł w Eurolines Germany
44
6
od 100,01 zł w FlixBus
54
7
od 52,64 zł w Distribusion
72
7
od 21,93 zł w Postbus
50
8
od 21,93 zł w Distribusion
32
7
od 78,96 zł w Distribusion
26
6
od 65,36 zł w FlixBus
36
7
od 61,41 zł w Postbus
24
7
od 65,80 zł w FlixBus
22
7
od 70,18 zł w Postbus
28
8
od 61,41 zł w Postbus
38
6
od 57,02 zł w FlixBus
30
5
od 39,48 zł w Postbus
36
6
od 61,41 zł w Postbus
24
7
od 70,18 zł w Postbus
20
5
od 83,34 zł w FlixBus
20
6
od 65,80 zł w FlixBus
16
7
od 30,71 zł w Eurolines Germany
16
6
od 30,71 zł w Postbus
16
4
od 21,93 zł w Eurolines Germany
12
5
od 78,96 zł w Distribusion

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
22
8
od 65,80 zł w FlixBus
30
6
od 293,90 zł w Eurolines Germany
26
7
od 127,21 zł w FlixBus
26
9
od 109,66 zł w OneBus
32
7
od 21,93 zł w Postbus
24
4
od 516,34 zł w Eurolines Suisse
18
6
od 87,73 zł w FlixBus
18
6
od 122,82 zł w Eurolines Germany
14
6
od 114,05 zł w FlixBus
22
7
od 140,37 zł w OneBus
16
4
od 394,79 zł w Eurolines Germany
14
3
od 162,30 zł w Eurolines Germany