calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 388 125 Połączeń

Bus Strasburg : Rozkład jazdy PKS

PKS Strasburg - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Strasburg

Strasburg to miasto położone nad Renem, pomiędzy Francją a Niemcami. Dzięki temu łączy ono to co najlepsze z obydwu kultur i posiada niepowtarzalną atmosferę. Stolica Alzacji jest także jedną z siedzib Parlamentu Europejskiego oraz wielu instytucji europejskich, dzięki czemu jest nieoficjalnie nazywana stolicą Europy. W Strasburgu nie sposób się nudzić. Przespaceruj się po Place Kléber i wśród magicznych uliczek dzielnicy Mała Francja i zatop się w atmosferę starego miasta, wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Jeśli lubisz sztukę, to w Strasburgu Ci się spodoba. Musée des arts décoratifs, Musée d'art moderne et contemporain oraz the Musée des beaux-arts to tylko trzy z licznych muzeów, wartych zwiedzenia. Koniecznie musisz też zobaczyć gotycką katedrę, górująca nad miastem. Miłośnikom bardziej współczesnej architektury spodoba się budynek Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Alzacja słynie ze znakomitej kuchni, której perłami są tarte flambée i choucroute. Smaczne jedzenie dobrze popić lokalnym winem Gewurztaminer albo piwem. Jeśli zawitasz do Strasburga w okresie Świąt, koniecznie musisz wybrać się na Ryneczek Bożonarodzeniowy. To najładniejszy i największy ryneczek we Francji.

Jeśli chcesz się wybrać do Strasburga, to autobus jest jedną z najlepszych opcji by się tam dostać. Firmy autobusowe DeinBus.de, Eurolines Niemcy, IC Bus i FlixBus oferują tanie bilety na połączenia do i z Strasburga. Autokary zatrzymują się na jednym z trzech dworców Strasburg Central, Strasburg Place de l’Étoile i Strasburg Place de la Gare. Wszystkie one znajdują się w centrum, dzięki czemu możesz zacząć zwiedzanie zaraz po wyjściu z autobusu.

Autobusy z
Strasburga

Rozkład jazdy dla Strasburga
Odjazd: 26 marca 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
19:05
Strasburg Place de I´Etoile
Fryburg Bryzgowijski
FlixBus
 
 
Stacje:
Strasburg → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 
19:40
Strasburg Place de I´Etoile
Kehl
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Strasburg → Kehl
 
  
 
20:40
Strasburg Place de I´Etoile
Saarbrücken
FlixBus
 
 
Stacje:
Strasburg → Saarbrücken
 
  
 
20:45
Strasburg Place de I´Etoile
Belfort
isilines
 
 
Stacje:
Strasburg → Belfort
 
  
 
20:45
Strasburg Place de I´Etoile
Mannheim
FlixBus
 
 
Stacje:
Strasburg → Mannheim
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Strasburga

Rozkład jazdy dla Strasburga
Przyjazd: 26 marca 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
21:30
Strasburg Place de I´Etoile
Fryburg Bryzgowijski
RegioJet
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Strasburg
 
  
 
22:25
Strasburg Place de I´Etoile
Bazylea
FlixBus
 
 
Stacje:
Bazylea → Strasburg
 
  
 
23:25
Strasburg Place de I´Etoile
Montbéliard
OUIBUS
 
 
Stacje:
Montbéliard → Strasburg
 
  
 
23:30
Strasburg Dworzec Autobusowy
Zurych
Eurolines Suisse
 
 
Stacje:
Zurych → Strasburg
 
  
 
23:59
Strasburg Place de I´Etoile
Norymberga
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Norymberga → Strasburg
 
  

Strasburg: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Strasburg - Etoile Bourse
    67000 Strasburg
  • Strasburg Dworzec Autobusowy
    Boulevard de Metz 3, 67000 Strasburg
  • Strasburg Dworzec Główny
    Place de la Gare 20 Strasburg
  • Strasburg Place de I´Etoile
    Place de l'Étoile Strasburg
  • Strasburg Place de la Gare
    Place de la Gare 20 Strasburg
  • Strasburg Rue du Marechal Lefebvre
    Rue du Maréchal Lefebvre 1 Strasburg