calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 901 566 Połączeń

Bus Monachium: Rozkład jazdy PKS

PKS Monachium - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Który autobus jedzie do i z miasta: Monachium? CheckMyBus pokazuje Ci harmonogram wszystkich firm autobusowych. Wybierz z wszystkich rezultatów najtańszy autokar i wybierz Twój przystanek odjazdu. W mieście: Monachium autobusy zatrzymują się na przystankach: Monachium ADAC-Centrum, Monachium Sofitel Bayerpost Dworzec, Monachium BMW Świat, Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke, Monachium Fröttmaning, Monachium uczeń miasta, Monachium Dworzec Główny Arnulfstr i Schwabing Nord. Aktualnie są stamtąd dostępne 1750 bezpośrednie połączenia, firm autobusowych jak BERLIN SHUTTLE, Postbus albo Bokolina. Porównaj wszystkie dane jak: czas wyjazdu, wyposażenie, czas trwania podróży lub cena i rezerwuj Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Monachium

Rozkład jazdy dla Monachium
Odjazd: 26 września 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
03:10
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Bonn
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Bonn
 
  
 
03:15
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Regensburg
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Monachium → Regensburg
 
  
 
03:15
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Lublana
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Lublana
 
  
 
03:15
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Warszawa
EuroTicket
 
 
Stacje:
Monachium → Warszawa
 
  
 
03:30
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Amsterdam
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Amsterdam
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Monachium

Rozklad jazdy dla Monachium
Przyjazd: 26 września 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
07:00
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Norymberga
Distribusion
 
 
Stacje:
Norymberga → Monachium
 
  
 
07:25
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Erlangen
FlixBus
 
 
Stacje:
Erlangen → Monachium
 
  
 
07:30
Monachium Fröttmaning
Ulm
Postbus
 
 
Stacje:
Ulm → Monachium
 
  
 
07:40
Monachium Fröttmaning
Regensburg
Postbus
 
 
Stacje:
Regensburg → Monachium
 
  
 
07:50
Monachium Fröttmaning
Bayreuth
Postbus
 
 
Stacje:
Bayreuth → Monachium
 
  
 póżniej 

Monachium: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Monachium ADAC-Centrum
    Hansastr. 19 Monachium
    Monachium ADAC-Centrum
  • Monachium BMW Świat
    Lerchenauer Straße 57 Monachium
    Monachium BMW Świat
  • Monachium Dworzec Główny Arnulfstr
    Arnulfstr. 3 Monachium
    Monachium Dworzec Główny Arnulfstr
  • Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Arnulfstraße 21, 80335 Monachium
    Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
  • Monachium Fröttmaning
    Werner-Heisenberg-Allee 21 Monachium
    Monachium Fröttmaning
  • Monachium Sofitel Bayerpost Dworzec
    Bayerstraße 12 Monachium
    Monachium Sofitel Bayerpost Dworzec
  • Monachium uczeń miasta
    Ungererstraße 214, 80805 Monachium
    Monachium uczeń miasta
  • Schwabing Nord
    Ungererstraße 128 Monachium
    Schwabing Nord

Rozkład jazdy dla Monachium: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Monachium i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
96
12
od 49,67 zł w megabus
98
10
od 17,38 zł w megabus
70
11
od 38,73 zł w Eurolines Germany
96
11
od 30,12 zł w Eurolines Germany
72
11
od 9,93 zł w megabus
56
10
od 30,12 zł w FlixBus
46
8
od 77,45 zł w FlixBus
68
7
od 21,51 zł w FlixBus
44
6
od 39,73 zł w megabus
48
10
od 39,73 zł w megabus
44
7
od 60,24 zł w Postbus
30
8
od 94,66 zł w Postbus
32
6
od 24,83 zł w megabus
32
6
od 81,75 zł w FlixBus
38
7
od 21,51 zł w FlixBus
32
6
od 49,67 zł w megabus
38
6
od 42,60 zł w Postbus
24
6
od 81,75 zł w FlixBus
28
6
od 2,48 zł w megabus
30
6
od 79,47 zł w megabus
34
5
od 64,11 zł w FlixBus
18
5
od 60,24 zł w Postbus
22
4
od 81,75 zł w Postbus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
54
11
od 64,54 zł w Eurolines Germany
40
12
od 64,54 zł w FlixBus
40
7
od 81,75 zł w Eurolines Germany
26
7
od 38,73 zł w IC Bus
22
7
od 139,07 zł w megabus
24
6
od 335,62 zł w SAPS S.r.l. (Busweb)
18
5
od 163,90 zł w megabus