calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 694 370 Połączeń

Bus Monachium: Rozkład jazdy PKS

PKS Monachium - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Który autobus jedzie do i z miasta: Monachium? CheckMyBus pokazuje Ci harmonogram wszystkich firm autobusowych. Wybierz z wszystkich rezultatów najtańszy autokar i wybierz Twój przystanek odjazdu. W mieście: Monachium autobusy zatrzymują się na przystankach: Monachium ADAC-Centrum, Monachium Sofitel Bayerpost Dworzec, Monachium BMW Świat, Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke, Monachium Fröttmaning, Monachium uczeń miasta, Monachium Dworzec Główny Arnulfstr and Schwabing Nord. Aktualnie są stamtąd dostępne 1536 bezpośrednie połączenia, firm autobusowych jak Eurolines UK, Ingolstadt Village Shopping Express or ECOLINES. Porównaj wszystkie dane jak: czas wyjazdu, wyposażenie, czas trwania podróży lub cena i rezerwuj Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Monachium

Rozkład jazdy dla Monachium
Odjazd: 27 maja 2016

  Wyjazd Przystanek Bus do Dostawca  
 
06:05
Monachium Fröttmaning
Regensburg
Postbus
 
 
Stacje:
Monachium → Regensburg
 
   
 
06:10
Monachium Fröttmaning
Regensburg
Postbus
 
 
Stacje:
Monachium → Regensburg
 
   
 
06:15
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Paryż
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Paryż
 
   
 
06:18
Monachium Dworzec Główny Arnulfstr
Zurych
IC Bus
 
 
Stacje:
Monachium → Zurych
 
   
 
06:20
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Frankfurt nad Menem
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Frankfurt nad Menem
 
   
  póżniej  

Autobusy do
Monachium

Rozklad jazdy dla Monachium
Przyjazd: 27 maja 2016

  Pzyjazd Przystanek Bus z Dostawca  
 
08:20
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Salzburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Salzburg → Monachium
 
   
 
08:40
Monachium Fröttmaning
Deggendorf
FlixBus
 
 
Stacje:
Deggendorf → Monachium
 
   
 
09:05
Monachium Fröttmaning
Norymberga
FlixBus
 
 
Stacje:
Norymberga → Monachium
 
   
 
09:15
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Konstancja
FlixBus
 
 
Stacje:
Konstancja → Monachium
 
   
 
09:30
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Stuttgart
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart → Monachium
 
   
  póżniej  

Monachium: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Monachium ADAC-Centrum
    Hansastr. 19 Monachium
  • Monachium BMW Świat
    Lerchenauer Straße 57 Monachium
  • Monachium Dworzec Główny Arnulfstr
    Arnulfstr. 3 Monachium
  • Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Arnulfstraße 21, 80335 Monachium
  • Monachium Fröttmaning
    Werner-Heisenberg-Allee 21 Monachium
  • Monachium Sofitel Bayerpost Dworzec
    Bayerstraße 12 Monachium
  • Monachium uczeń miasta
    Ungererstraße 214, 80805 Monachium
  • Schwabing Nord
    Ungererstraße 128 Monachium

Rozkład jazdy dla Monachium: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Monachium i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
86
9
od 58,06 zł w megabus
80
9
od 20,32 zł w megabus
56
9
od 39,70 zł w Eurolines Germany
46
7
od 46,45 zł w megabus
60
9
od 11,61 zł w megabus
66
7
od 30,88 zł w Eurolines Germany
40
7
od 79,39 zł w FlixBus
40
9
od 30,88 zł w FlixBus
54
6
od 22,05 zł w FlixBus
34
7
od 29,03 zł w megabus
36
7
od 61,75 zł w Postbus
28
7
od 97,04 zł w Postbus
40
8
od 46,45 zł w megabus
34
7
od 58,06 zł w megabus
34
7
od 22,05 zł w FlixBus
28
7
od 20,32 zł w megabus
44
6
od 65,72 zł w FlixBus
38
7
od 43,67 zł w Postbus
30
6
od 83,81 zł w FlixBus
28
6
od 2,90 zł w megabus
30
6
od 92,90 zł w megabus
24
6
od 83,81 zł w FlixBus
18
6
od 61,75 zł w Postbus
24
5
od 83,81 zł w Postbus
20
6
od 108,06 zł w Postbus

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
36
12
od 66,16 zł w FlixBus
38
11
od 66,16 zł w Eurolines Germany
44
7
od 83,81 zł w Eurolines Germany
20
7
od 162,57 zł w megabus
22
8
od 39,70 zł w IC Bus
20
6
od 191,60 zł w megabus