calendar
Więcej opcji wyszukiwania
342 Firm - 732 300 Połączeń

Bus Monachium: Rozkład jazdy PKS

PKS Monachium - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Który autobus jedzie do i z miasta: Monachium? CheckMyBus pokazuje Ci harmonogram wszystkich firm autobusowych. Wybierz z wszystkich rezultatów najtańszy autokar i wybierz Twój przystanek odjazdu. W mieście: Monachium autobusy zatrzymują się na przystankach: Monachium ADAC-Centrum, Monachium Sofitel Bayerpost Dworzec, Monachium BMW Świat, Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke, Monachium Fröttmaning, Monachium uczeń miasta, Monachium Dworzec Główny Arnulfstr and Schwabing Nord. Aktualnie są stamtąd dostępne 1624 bezpośrednie połączenia, firm autobusowych jak Eurolines Suisse, Movelia or Cipolla Group. Porównaj wszystkie dane jak: czas wyjazdu, wyposażenie, czas trwania podróży lub cena i rezerwuj Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Monachium

Rozkład jazdy dla Monachium
Odjazd: 27 lipca 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
09:50
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Innsbruck
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Innsbruck
 
  
 
10:00
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Berlin
megabus
 
 
Stacje:
Monachium → Berlin
 
  
 
10:00
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Himmelkron
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Himmelkron
 
  
 
10:10
Monachium Fröttmaning
Norymberga Lotnisko
Postbus
 
 
Stacje:
Monachium → Norymberga Lotnisko
 
  
 
10:15
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Jena
Distribusion
 
 
Stacje:
Monachium → Jena
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Monachium

Rozklad jazdy dla Monachium
Przyjazd: 27 lipca 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
11:50
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Garmisch-Partenkirchen
FlixBus
 
 
Stacje:
Garmisch-Partenkirchen → Monachium
 
  
 
12:25
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Bregencja
FlixBus
 
 
Stacje:
Bregencja → Monachium
 
  
 
12:25
Monachium Fröttmaning
Raubling
Postbus
 
 
Stacje:
Raubling → Monachium
 
  
 
12:55
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Memmingen
FlixBus
 
 
Stacje:
Memmingen → Monachium
 
  
 
13:05
Monachium Fröttmaning
Salzburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Salzburg → Monachium
 
  
 póżniej 

Monachium: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Monachium ADAC-Centrum
    Hansastr. 19 Monachium
    Monachium ADAC-Centrum
  • Monachium BMW Świat
    Lerchenauer Straße 57 Monachium
    Monachium BMW Świat
  • Monachium Dworzec Główny Arnulfstr
    Arnulfstr. 3 Monachium
    Monachium Dworzec Główny Arnulfstr
  • Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Arnulfstraße 21, 80335 Monachium
    Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
  • Monachium Fröttmaning
    Werner-Heisenberg-Allee 21 Monachium
    Monachium Fröttmaning
  • Monachium Sofitel Bayerpost Dworzec
    Bayerstraße 12 Monachium
    Monachium Sofitel Bayerpost Dworzec
  • Monachium uczeń miasta
    Ungererstraße 214, 80805 Monachium
    Monachium uczeń miasta
  • Schwabing Nord
    Ungererstraße 128 Monachium
    Schwabing Nord

Rozkład jazdy dla Monachium: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Monachium i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
88
9
od 52,10 zł w megabus
86
9
od 18,23 zł w megabus
68
10
od 39,24 zł w Eurolines Germany
86
10
od 30,52 zł w Eurolines Germany
54
10
od 30,52 zł w FlixBus
44
6
od 41,68 zł w megabus
56
8
od 10,42 zł w megabus
42
7
od 78,48 zł w FlixBus
64
6
od 21,80 zł w FlixBus
44
7
od 61,04 zł w Postbus
40
8
od 41,68 zł w megabus
32
6
od 26,05 zł w megabus
28
7
od 95,92 zł w Postbus
32
6
od 82,84 zł w FlixBus
32
6
od 52,10 zł w megabus
28
6
od 2,60 zł w megabus
32
5
od 43,16 zł w Postbus
30
5
od 21,80 zł w FlixBus
28
5
od 83,35 zł w megabus
18
5
od 61,04 zł w Postbus
22
4
od 82,84 zł w Postbus
28
4
od 64,96 zł w FlixBus
18
5
od 106,82 zł w Postbus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
40
13
od 65,40 zł w FlixBus
40
10
od 65,40 zł w Eurolines Germany
40
7
od 82,84 zł w Eurolines Germany
20
7
od 145,87 zł w megabus
22
7
od 39,24 zł w IC Bus
18
5
od 171,91 zł w megabus
24
6
od 340,07 zł w SAPS S.r.l. (Busweb)