calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 887 645 Połączeń

Bus Monachium: Rozkład jazdy PKS

PKS Monachium - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Który autobus jedzie do i z miasta: Monachium? CheckMyBus pokazuje Ci harmonogram wszystkich firm autobusowych. Wybierz z wszystkich rezultatów najtańszy autokar i wybierz Twój przystanek odjazdu. W mieście: Monachium autobusy zatrzymują się na przystankach: Monachium ADAC-Centrum, Monachium Sofitel Bayerpost Dworzec, Monachium BMW Świat, Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke, Monachium Fröttmaning, Monachium uczeń miasta, Monachium Dworzec Główny Arnulfstr i Schwabing Nord. Aktualnie są stamtąd dostępne 1744 bezpośrednie połączenia, firm autobusowych jak Autotrans, Eurolines Germany albo Marino Autolinee. Porównaj wszystkie dane jak: czas wyjazdu, wyposażenie, czas trwania podróży lub cena i rezerwuj Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Monachium

Rozkład jazdy dla Monachium
Odjazd: 29 sierpnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
03:10
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Wiesbaden
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Wiesbaden
 
  
 
03:15
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Lublana
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Lublana
 
  
 
03:30
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Lörrach
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Lörrach
 
  
 
04:40
Monachium Dworzec Główny Arnulfstr
Memmingen Lotnisko
Allgäu-Airport-Express
 
 
Stacje:
Monachium → Memmingen Lotnisko
 
  
 
04:50
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Zurych
SemiTimeS
 
 
Stacje:
Monachium → Zurych
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Monachium

Rozklad jazdy dla Monachium
Przyjazd: 29 sierpnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
05:15
Monachium Fröttmaning
Erlangen
FlixBus
 
 
Stacje:
Erlangen → Monachium
 
  
 
05:30
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Linz
Hellö
 
 
Stacje:
Linz → Monachium
 
  
 
05:55
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Bolzano
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Bolzano → Monachium
 
  
 
06:00
Monachium Fröttmaning
Raubling
Postbus
 
 
Stacje:
Raubling → Monachium
 
  
 
06:00
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Bolzano
Baltour
 
 
Stacje:
Bolzano → Monachium
 
  
 póżniej 

Monachium: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Monachium ADAC-Centrum
    Hansastr. 19 Monachium
    Monachium ADAC-Centrum
  • Monachium BMW Świat
    Lerchenauer Straße 57 Monachium
    Monachium BMW Świat
  • Monachium Dworzec Główny Arnulfstr
    Arnulfstr. 3 Monachium
    Monachium Dworzec Główny Arnulfstr
  • Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Arnulfstraße 21, 80335 Monachium
    Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
  • Monachium Fröttmaning
    Werner-Heisenberg-Allee 21 Monachium
    Monachium Fröttmaning
  • Monachium Sofitel Bayerpost Dworzec
    Bayerstraße 12 Monachium
    Monachium Sofitel Bayerpost Dworzec
  • Monachium uczeń miasta
    Ungererstraße 214, 80805 Monachium
    Monachium uczeń miasta
  • Schwabing Nord
    Ungererstraße 128 Monachium
    Schwabing Nord

Rozkład jazdy dla Monachium: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Monachium i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
76
10
od 50,87 zł w megabus
96
9
od 17,80 zł w megabus
96
11
od 30,36 zł w Eurolines Germany
68
10
od 39,03 zł w Eurolines Germany
64
10
od 10,17 zł w megabus
54
10
od 30,36 zł w FlixBus
44
7
od 78,06 zł w FlixBus
68
7
od 21,68 zł w FlixBus
44
6
od 40,70 zł w megabus
46
9
od 40,70 zł w megabus
44
7
od 60,72 zł w Postbus
32
6
od 25,43 zł w megabus
28
7
od 95,41 zł w Postbus
32
6
od 82,40 zł w FlixBus
32
6
od 50,87 zł w megabus
38
6
od 42,94 zł w Postbus
24
6
od 82,40 zł w FlixBus
32
6
od 21,68 zł w FlixBus
28
6
od 2,54 zł w megabus
34
5
od 64,62 zł w FlixBus
18
5
od 60,72 zł w Postbus
22
4
od 82,40 zł w Postbus
28
5
od 81,39 zł w megabus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
40
12
od 65,05 zł w FlixBus
46
10
od 65,05 zł w Eurolines Germany
40
7
od 82,40 zł w Eurolines Germany
22
7
od 142,43 zł w megabus
20
6
od 39,03 zł w IC Bus
24
6
od 338,28 zł w SAPS S.r.l. (Busweb)
18
5
od 167,87 zł w megabus