calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 200 282 Połączeń

Bus Monachium: Rozkład jazdy PKS

PKS Monachium - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Który autobus jedzie do i z miasta: Monachium? CheckMyBus pokazuje Ci harmonogram wszystkich firm autobusowych. Wybierz z wszystkich rezultatów najtańszy autokar i wybierz Twój przystanek odjazdu. W mieście: Monachium autobusy zatrzymują się na przystankach: Monachium ADAC-Centrum, Monachium Sofitel Bayerpost Dworzec, Monachium BMW Świat, Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke, Monachium Fröttmaning, Monachium uczeń miasta, Monachium Dworzec Główny Arnulfstr i Schwabing Nord. Aktualnie są stamtąd dostępne 1742 bezpośrednie połączenia, firm autobusowych jak Baltour, Marino Autolinee albo BERLIN SHUTTLE. Porównaj wszystkie dane jak: czas wyjazdu, wyposażenie, czas trwania podróży lub cena i rezerwuj Twoje bilety autobusowe bezpośrednio online!

Autobusy z
Monachium

Rozkład jazdy dla Monachium
Odjazd: 24 marca 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
09:50
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Garmisch-Partenkirchen
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Garmisch-Partenkirchen
 
  
 
10:00
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Bochum
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Bochum
 
  
 
10:05
Monachium Fröttmaning
Deggendorf
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Deggendorf
 
  
 
10:15
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Praga
IC Bus
 
 
Stacje:
Monachium → Praga
 
  
 
10:45
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Bonn
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Bonn
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Monachium

Rozklad jazdy dla Monachium
Przyjazd: 24 marca 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
11:25
Monachium Dworzec Główny Arnulfstr
Memmingen Lotnisko
Allgäu-Airport-Express
 
 
Stacje:
Memmingen Lotnisko → Monachium
 
  
 
11:50
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Garmisch-Partenkirchen
FlixBus
 
 
Stacje:
Garmisch-Partenkirchen → Monachium
 
  
 
13:15
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Friedrichshafen
FlixBus
 
 
Stacje:
Friedrichshafen → Monachium
 
  
 
13:25
Monachium Dworzec Główny Arnulfstr
Memmingen Lotnisko
Allgäu-Airport-Express
 
 
Stacje:
Memmingen Lotnisko → Monachium
 
  
 
13:35
Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
Deggendorf
FlixBus
 
 
Stacje:
Deggendorf → Monachium
 
  
 póżniej 

Monachium: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Monachium ADAC-Centrum
    Hansastr. 19 Monachium
  • Monachium BMW Świat
    Lerchenauer Straße 57 Monachium
  • Monachium Dworzec Główny Arnulfstr
    Arnulfstr. 3 Monachium
  • Monachium Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Arnulfstraße 21, 80335 Monachium
  • Monachium Fröttmaning
    Werner-Heisenberg-Allee 21 Monachium
  • Monachium Sofitel Bayerpost Dworzec
    Bayerstraße 12 Monachium
  • Monachium uczeń miasta
    Ungererstraße 214, 80805 Monachium
  • Schwabing Nord
    Ungererstraße 128 Monachium