calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 895 472 Połączeń

Bus Stuttgart: Rozkład jazdy PKS

PKS Stuttgart - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie czy chcesz jechać z albo do miasta: Stuttgart. Podróżuj autokarem niedrogo! SemiTimeS, Movelia i Hellö, są operatorami autobusów, z których można podróżowac zawsze niedrogo z przystanku: Stuttgart Vaihingen Dworzec, Stuttgart Dworzec Główny, Stuttgart Zuffenhausen Dworzec, Stuttgart Obertürkheim, Stuttgart Ost / Kirchheim unter Teck, Kornwestheim station albo Stuttgart Feuerbach Dworzec. CheckMyBus to wyszukiwarka autobusów gdzie znajdą Państwo nie tylko wszystkie linie autobusowe, ale także najtańszy autokar. Znajdź szybko Twoje połączenie autokarowe.

Autobusy z
Stuttgart

Rozkład jazdy dla Stuttgart
Odjazd: 29 września 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
10:30
Stuttgart Vaihingen Dworzec
Hannover
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart → Hannover
 
  
 
10:40
Kornwestheim station
Düsseldorf
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart → Düsseldorf
 
  
 
11:35
Kornwestheim station
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart → Heidelberg
 
  
 
11:40
Stuttgart Dworzec Główny
Monachium
Hellö
 
 
Stacje:
Stuttgart → Monachium
 
  
 
11:45
Kornwestheim station
Konstancja
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart → Konstancja
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Stuttgart

Rozklad jazdy dla Stuttgart
Przyjazd: 29 września 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
12:35
Kornwestheim station
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Heidelberg → Stuttgart
 
  
 
13:50
Kornwestheim station
Konstancja
FlixBus
 
 
Stacje:
Konstancja → Stuttgart
 
  
 
13:55
Kornwestheim station
Memmingen
FlixBus
 
 
Stacje:
Memmingen → Stuttgart
 
  
 
14:10
Kornwestheim station
Strasburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Strasburg → Stuttgart
 
  
 
14:55
Kornwestheim station
Erfurt
FlixBus
 
 
Stacje:
Erfurt → Stuttgart
 
  
 póżniej 

Stuttgart: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Kornwestheim station
    Bahnhofstraße 87, 70806 Stuttgart
    Kornwestheim station
  • Stuttgart Dworzec Główny
    Arnulf-Klett-Passage Stuttgart
    Stuttgart Dworzec Główny
  • Stuttgart Feuerbach Dworzec
    Wiener Platz Stuttgart
    Stuttgart Feuerbach Dworzec
  • Stuttgart Obertürkheim
    Hafenbahnstr. Stuttgart
    Stuttgart Obertürkheim
  • Stuttgart Ost / Kirchheim unter Teck
    Schöllkopfstraße 61, 73230 Stuttgart
    Stuttgart Ost / Kirchheim unter Teck
  • Stuttgart Vaihingen Dworzec
    Vollmoellerstr. 5 Stuttgart
    Stuttgart Vaihingen Dworzec
  • Stuttgart Zuffenhausen Dworzec
    Burgunderstr. 39 Stuttgart
    Stuttgart Zuffenhausen Dworzec

Rozkład jazdy dla Stuttgart: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Stuttgart i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
26
7
od 17,46 zł w megabus
24
3
od 81,68 zł w FlixBus
20
5
od 17,46 zł w megabus
18
6
od 21,50 zł w FlixBus
16
5
od 81,68 zł w FlixBus
18
4
od 47,29 zł w MeinFernbus
12
4
od 77,38 zł w FlixBus
14
4
od 21,50 zł w Eurolines Germany
14
4
od 81,68 zł w FlixBus
12
3
od 81,68 zł w FlixBus
12
3
od 81,68 zł w FlixBus
16
3
od 34,39 zł w FlixBus
8
4
od 30,09 zł w Eurolines Germany
10
3
od 103,18 zł w FlixBus
10
3
od 85,98 zł w FlixBus
8
2
od 103,18 zł w MeinFernbus FlixBus
10
2
od 64,49 zł w MeinFernbus FlixBus
10
2
od 81,68 zł w FlixBus
10
2
od 34,39 zł w MeinFernbus FlixBus
8
2
od 111,78 zł w FlixBus
8
2
od 77,38 zł w MeinFernbus FlixBus
8
2
od 51,59 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
24
6
od 116,08 zł w Eurolines Germany
12
6
od 38,69 zł w FlixBus
18
4
od 417,01 zł w Eurolines Germany
16
3
od 103,18 zł w FlixBus
12
4
od 292,34 zł w Eurolines Germany
10
4
od 107,48 zł w Eurolines Germany
10
3
od 89,80 zł w megabus
10
2
od 116,08 zł w FlixBus
8
3
od 42,99 zł w MeinFernbus FlixBus