calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 628 498 Połączeń

Bus Stuttgart: Rozkład jazdy PKS

PKS Stuttgart - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie czy chcesz jechać z albo do miasta: Stuttgart. Podróżuj autokarem niedrogo! Cipolla Group, SemiTimeS and Eurolines Spain, są operatorami autobusów, z których można podróżowac zawsze niedrogo z przystanku: Stuttgart Vaihingen Dworzec, Stuttgart Dworzec Główny, Stuttgart Zuffenhausen Dworzec, Stuttgart Obertürkheim, Stuttgart Ost / Kirchheim unter Teck, Kornwestheim station or Stuttgart Feuerbach Dworzec. CheckMyBus to wyszukiwarka autobusów gdzie znajdą Państwo nie tylko wszystkie linie autobusowe, ale także najtańszy autokar. Znajdź szybko Twoje połączenie autokarowe.

Autobusy z
Stuttgart

Rozkład jazdy dla Stuttgart
Odjazd: 29 czerwca 2016

 WyjazdPrzystanekBus doDostawca 
 
06:15
Kornwestheim station
Frankfurt nad Menem
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart → Frankfurt nad Menem
 
  
 
06:50
Kornwestheim station
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart → Monachium
 
  
 
07:30
Stuttgart Vaihingen Dworzec
Markdorf
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart → Markdorf
 
  
 
09:00
Stuttgart Feuerbach Dworzec
Berlin
BERLIN SHUTTLE
 
 
Stacje:
Stuttgart → Berlin
 
  
 
09:30
Kornwestheim station
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart → Monachium
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Stuttgart

Rozklad jazdy dla Stuttgart
Przyjazd: 29 czerwca 2016

 PzyjazdPrzystanekBus zDostawca 
 
09:35
Kornwestheim station
Frankfurt nad Menem
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Stuttgart
 
  
 
09:40
Stuttgart Vaihingen Dworzec
Fryburg Bryzgowijski
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Stuttgart
 
  
 
09:55
Kornwestheim station
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Stuttgart
 
  
 
10:35
Kornwestheim station
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Monachium → Stuttgart
 
  
 
12:25
Stuttgart Obertürkheim
Moguncja
OneBus
 
 
Stacje:
Moguncja → Stuttgart
 
  
 póżniej 

Stuttgart: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Kornwestheim station
    Bahnhofstraße 87, 70806 Stuttgart
    Kornwestheim station
  • Stuttgart Dworzec Główny
    Arnulf-Klett-Passage Stuttgart
    Stuttgart Dworzec Główny
  • Stuttgart Feuerbach Dworzec
    Wiener Platz Stuttgart
    Stuttgart Feuerbach Dworzec
  • Stuttgart Obertürkheim
    Hafenbahnstr. Stuttgart
    Stuttgart Obertürkheim
  • Stuttgart Ost / Kirchheim unter Teck
    Schöllkopfstraße 61, 73230 Stuttgart
    Stuttgart Ost / Kirchheim unter Teck
  • Stuttgart Vaihingen Dworzec
    Vollmoellerstr. 5 Stuttgart
    Stuttgart Vaihingen Dworzec
  • Stuttgart Zuffenhausen Dworzec
    Burgunderstr. 39 Stuttgart
    Stuttgart Zuffenhausen Dworzec

Rozkład jazdy dla Stuttgart: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Stuttgart i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
28
3
od 84,54 zł w FlixBus
16
4
od 18,77 zł w megabus
16
4
od 18,77 zł w megabus
14
3
od 84,54 zł w FlixBus
16
3
od 35,60 zł w FlixBus
12
3
od 80,09 zł w FlixBus
12
4
od 22,25 zł w Eurolines Germany
14
3
od 84,54 zł w FlixBus
12
2
od 84,54 zł w FlixBus
10
3
od 88,99 zł w FlixBus
12
2
od 84,54 zł w FlixBus
8
3
od 31,15 zł w Eurolines Germany
14
2
od 84,54 zł w FlixBus
10
2
od 106,79 zł w FlixBus
8
2
od 22,25 zł w FlixBus
8
3
od 35,60 zł w FlixBus
10
2
od 53,39 zł w FlixBus
8
2
od 115,69 zł w FlixBus
8
2
od 48,95 zł w MeinFernbus
8
2
od 80,09 zł w MeinFernbus FlixBus
8
2
od 53,39 zł w MeinFernbus

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
16
4
od 431,61 zł w Eurolines Germany
16
6
od 111,24 zł w Eurolines Germany
12
5
od 40,05 zł w FlixBus
18
3
od 120,14 zł w Eurolines Germany
8
2
od 120,14 zł w FlixBus
8
2
od 106,79 zł w FlixBus
8
2
od 102,34 zł w Eurolines Germany
8
2
od 164,63 zł w FlixBus