calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 888 545 Połączeń

Bus Stuttgart: Rozkład jazdy PKS

PKS Stuttgart - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie czy chcesz jechać z albo do miasta: Stuttgart. Podróżuj autokarem niedrogo! Ulusoy, SemiTimeS i IC Bus, są operatorami autobusów, z których można podróżowac zawsze niedrogo z przystanku: Stuttgart Vaihingen Dworzec, Stuttgart Dworzec Główny, Stuttgart Zuffenhausen Dworzec, Stuttgart Obertürkheim, Stuttgart Ost / Kirchheim unter Teck, Kornwestheim station albo Stuttgart Feuerbach Dworzec. CheckMyBus to wyszukiwarka autobusów gdzie znajdą Państwo nie tylko wszystkie linie autobusowe, ale także najtańszy autokar. Znajdź szybko Twoje połączenie autokarowe.

Autobusy z
Stuttgart

Rozkład jazdy dla Stuttgart
Odjazd: 1 września 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
04:20
Kornwestheim station
Fürth
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart → Fürth
 
  
 
06:15
Kornwestheim station
Fryburg Bryzgowijski
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 
06:35
Kornwestheim station
Hannover
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart → Hannover
 
  
 
06:50
Kornwestheim station
Konstancja
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart → Konstancja
 
  
 
07:30
Stuttgart Vaihingen Dworzec
Troisdorf
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart → Troisdorf
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Stuttgart

Rozklad jazdy dla Stuttgart
Przyjazd: 1 września 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
09:35
Kornwestheim station
Dortmund
FlixBus
 
 
Stacje:
Dortmund → Stuttgart
 
  
 
09:40
Stuttgart Vaihingen Dworzec
Fryburg Bryzgowijski
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Stuttgart
 
  
 
09:55
Kornwestheim station
Augsburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Augsburg → Stuttgart
 
  
 
10:35
Kornwestheim station
Augsburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Augsburg → Stuttgart
 
  
 
10:50
Stuttgart Dworzec Główny
Strasburg
Hellö
 
 
Stacje:
Strasburg → Stuttgart
 
  
 póżniej 

Stuttgart: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Kornwestheim station
    Bahnhofstraße 87, 70806 Stuttgart
    Kornwestheim station
  • Stuttgart Dworzec Główny
    Arnulf-Klett-Passage Stuttgart
    Stuttgart Dworzec Główny
  • Stuttgart Feuerbach Dworzec
    Wiener Platz Stuttgart
    Stuttgart Feuerbach Dworzec
  • Stuttgart Obertürkheim
    Hafenbahnstr. Stuttgart
    Stuttgart Obertürkheim
  • Stuttgart Ost / Kirchheim unter Teck
    Schöllkopfstraße 61, 73230 Stuttgart
    Stuttgart Ost / Kirchheim unter Teck
  • Stuttgart Vaihingen Dworzec
    Vollmoellerstr. 5 Stuttgart
    Stuttgart Vaihingen Dworzec
  • Stuttgart Zuffenhausen Dworzec
    Burgunderstr. 39 Stuttgart
    Stuttgart Zuffenhausen Dworzec

Rozkład jazdy dla Stuttgart: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Stuttgart i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
24
6
od 17,90 zł w megabus
24
3
od 82,84 zł w FlixBus
20
5
od 17,90 zł w megabus
16
5
od 82,84 zł w FlixBus
12
5
od 21,80 zł w FlixBus
12
4
od 78,48 zł w FlixBus
14
4
od 21,80 zł w Eurolines Germany
14
4
od 82,84 zł w FlixBus
12
3
od 82,84 zł w FlixBus
12
3
od 82,84 zł w FlixBus
16
3
od 34,88 zł w FlixBus
12
3
od 47,96 zł w MeinFernbus
10
3
od 87,21 zł w FlixBus
10
3
od 104,65 zł w FlixBus
8
2
od 104,65 zł w MeinFernbus FlixBus
6
3
od 30,52 zł w Eurolines Germany
10
2
od 65,40 zł w MeinFernbus FlixBus
8
2
od 113,37 zł w FlixBus
8
2
od 78,48 zł w MeinFernbus FlixBus
8
2
od 52,32 zł w FlixBus
6
2
od 34,88 zł w MeinFernbus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
22
5
od 117,73 zł w Eurolines Germany
12
6
od 39,24 zł w FlixBus
16
4
od 422,95 zł w Eurolines Germany
12
5
od 109,01 zł w Eurolines Germany
10
3
od 92,06 zł w megabus
10
2
od 104,65 zł w FlixBus
10
2
od 117,73 zł w FlixBus
8
3
od 43,60 zł w MeinFernbus FlixBus
6
3
od 296,50 zł w Eurolines Germany