calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 628 498 Połączeń

Bus Hamburg: Rozkład jazdy PKS

PKS Hamburg - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Opłaca się podróżować autobusem. Znajdź sam wszystkie korzyści. Na CheckMyBus masz możliwość porównać wszystkie połączenie autobusowe. Ponadto pokażemy Ci drogę, jak również dokładny adres odpowiednich przystanków z mapą. W mieście Hamburg odjeżdżają autobusy od Hamburg Dworzec Główny Autobusowy, Hamburg, Hamburg, Hamburg Altona, Hamburg Dworzec Główny, Hamburg Harburg and Hamburg Berliner Tor. SAPS S.r.l. (Busweb), ECOLINES and Swebus mają te miasto w ich rozkładach jazdy. Nie ma znaczenia, czy są Tobie ważniejsze wyposażenie, cena, czas trwania podróży lub czas wyjazdu. Na CheckMyBus możesz sam zdecydować którym autobusem podróżujesz. To łatwo: po prostu wybierz trase, dzień podróży i kliknij na "Znajdź teraz".

Autobusy z
Hamburg

Rozkład jazdy dla Hamburg
Odjazd: 29 czerwca 2016

 WyjazdPrzystanekBus doDostawca 
 
04:30
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Frankfurt nad Menem
FlixBus
 
 
Stacje:
Hamburg → Frankfurt nad Menem
 
  
 
05:45
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Hamburg → Berlin
 
  
 
06:00
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Arhus
EuroTicket
 
 
Stacje:
Hamburg → Arhus
 
  
 
06:15
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Flensburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Hamburg → Flensburg
 
  
 
06:30
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Norymberga
megabus
 
 
Stacje:
Hamburg → Norymberga
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Hamburg

Rozklad jazdy dla Hamburg
Przyjazd: 29 czerwca 2016

 PzyjazdPrzystanekBus zDostawca 
 
07:30
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Hannover
FlixBus
 
 
Stacje:
Hannover → Hamburg
 
  
 
08:15
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Hannover
FlixBus
 
 
Stacje:
Hannover → Hamburg
 
  
 
09:55
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Brunszwik
FlixBus
 
 
Stacje:
Brunszwik → Hamburg
 
  
 
10:00
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Hannover
FlixBus
 
 
Stacje:
Hannover → Hamburg
 
  
 
10:30
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Dortmund
FlixBus
 
 
Stacje:
Dortmund → Hamburg
 
  
 póżniej 

Hamburg: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Hamburg
    Hamburg
  • Hamburg
    Hamburg
  • Hamburg Altona
    Scheel-Plessen-Str. 17 Hamburg
    Hamburg Altona
  • Hamburg Berliner Tor
    Westphalensweg 1 Hamburg
    Hamburg Berliner Tor
  • Hamburg Dworzec Główny
    Hachmannplatz 16 Hamburg
    Hamburg Dworzec Główny
  • Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
    Adenauerallee 2, 20097 Hamburg
    Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
  • Hamburg Harburg
    Hannoversche Str. 85 Hamburg
    Hamburg Harburg

Rozkład jazdy dla Hamburg: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Hamburg i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
70
7
od 31,15 zł w Distribusion
88
10
od 16,09 zł w megabus
62
10
od 16,09 zł w megabus
62
8
od 75,20 zł w Postbus
48
7
od 53,39 zł w Eurolines Germany
44
6
od 40,21 zł w megabus
36
7
od 60,07 zł w Eurolines Germany
56
6
od 62,29 zł w FlixBus
40
6
od 26,81 zł w megabus
42
6
od 48,26 zł w megabus
26
6
od 66,30 zł w FlixBus
30
6
od 66,74 zł w FlixBus
28
6
od 66,74 zł w FlixBus
28
6
od 84,54 zł w FlixBus
24
5
od 79,20 zł w FlixBus
30
6
od 75,20 zł w Postbus
24
5
od 40,21 zł w megabus
18
5
od 75,20 zł w Postbus
28
6
od 84,54 zł w FlixBus
24
5
od 48,95 zł w FlixBus
20
6
od 37,53 zł w megabus
24
4
od 48,95 zł w MeinFernbus
16
5
od 40,05 zł w Eurolines Germany
24
5
od 84,54 zł w FlixBus
20
5
od 84,54 zł w MeinFernbus FlixBus

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
24
6
od 111,24 zł w Eurolines Germany
22
7
od 111,24 zł w FlixBus
22
7
od 111,24 zł w FlixBus
20
4
od 177,54 zł w FlixBus
14
5
od 146,84 zł w FlixBus
16
4
od 120,14 zł w MeinFernbus
16
6
od 84,54 zł w FlixBus