calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 901 748 Połączeń

Bus Hamburg: Rozkład jazdy PKS

PKS Hamburg - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Opłaca się podróżować autobusem. Znajdź sam wszystkie korzyści. Na CheckMyBus masz możliwość porównać wszystkie połączenie autobusowe. Ponadto pokażemy Ci drogę, jak również dokładny adres odpowiednich przystanków z mapą. W mieście Hamburg odjeżdżają autobusy od Hamburg Dworzec Główny Autobusowy, Hamburg, Hamburg, Hamburg Altona, Hamburg Dworzec Główny, Hamburg Harburg i Hamburg Berliner Tor. Autotrans, Czech Transport i Movelia mają te miasto w ich rozkładach jazdy. Nie ma znaczenia, czy są Tobie ważniejsze wyposażenie, cena, czas trwania podróży lub czas wyjazdu. Na CheckMyBus możesz sam zdecydować którym autobusem podróżujesz. To łatwo: po prostu wybierz trase, dzień podróży i kliknij na "Znajdź teraz".

Autobusy z
Hamburg

Rozkład jazdy dla Hamburg
Odjazd: 26 września 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
19:45
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Hamburg → Berlin
 
  
 
20:00
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Berlin
Distribusion
 
 
Stacje:
Hamburg → Berlin
 
  
 
20:15
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Rendsburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Hamburg → Rendsburg
 
  
 
20:45
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Getynga
Distribusion
 
 
Stacje:
Hamburg → Getynga
 
  
 
20:45
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Kilonia
FlixBus
 
 
Stacje:
Hamburg → Kilonia
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Hamburg

Rozklad jazdy dla Hamburg
Przyjazd: 26 września 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
21:05
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Kilonia
FlixBus
 
 
Stacje:
Kilonia → Hamburg
 
  
 
22:00
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Brema
Distribusion
 
 
Stacje:
Brema → Hamburg
 
  
 
22:15
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Kilonia
FlixBus
 
 
Stacje:
Kilonia → Hamburg
 
  
 
23:00
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Hamburg
 
  
 
23:30
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Hannover
FlixBus
 
 
Stacje:
Hannover → Hamburg
 
  
 póżniej 

Hamburg: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Hamburg
    Hamburg
  • Hamburg
    Hamburg
  • Hamburg Altona
    Scheel-Plessen-Str. 17 Hamburg
    Hamburg Altona
  • Hamburg Berliner Tor
    Westphalensweg 1 Hamburg
    Hamburg Berliner Tor
  • Hamburg Dworzec Główny
    Hachmannplatz 16 Hamburg
    Hamburg Dworzec Główny
  • Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
    Adenauerallee 2, 20097 Hamburg
    Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
  • Hamburg Harburg
    Hannoversche Str. 85 Hamburg
    Hamburg Harburg

Rozkład jazdy dla Hamburg: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Hamburg i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
88
9
od 30,06 zł w Distribusion
96
13
od 14,84 zł w megabus
70
12
od 14,84 zł w megabus
68
10
od 72,56 zł w Postbus
40
8
od 57,96 zł w Eurolines Germany
48
7
od 51,52 zł w Eurolines Germany
44
6
od 37,10 zł w megabus
46
8
od 24,73 zł w megabus
56
6
od 60,11 zł w FlixBus
34
7
od 76,43 zł w FlixBus
28
7
od 63,98 zł w FlixBus
44
7
od 44,52 zł w megabus
32
7
od 64,41 zł w FlixBus
32
6
od 64,41 zł w FlixBus
26
6
od 37,10 zł w megabus
28
6
od 81,58 zł w FlixBus
26
6
od 47,23 zł w FlixBus
18
6
od 38,64 zł w Eurolines Germany
26
5
od 47,23 zł w MeinFernbus
28
6
od 72,56 zł w Postbus
20
6
od 34,63 zł w megabus
18
5
od 72,56 zł w Postbus
16
6
od 64,41 zł w Eurolines Germany
28
6
od 81,58 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
26
7
od 107,34 zł w Eurolines Germany
26
6
od 171,32 zł w FlixBus
24
8
od 107,34 zł w FlixBus
20
6
od 115,93 zł w MeinFernbus
22
7
od 107,34 zł w FlixBus
14
5
od 141,69 zł w FlixBus