calendar
Więcej opcji wyszukiwania
342 Firm - 732 242 Połączeń

Bus Hamburg: Rozkład jazdy PKS

PKS Hamburg - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Opłaca się podróżować autobusem. Znajdź sam wszystkie korzyści. Na CheckMyBus masz możliwość porównać wszystkie połączenie autobusowe. Ponadto pokażemy Ci drogę, jak również dokładny adres odpowiednich przystanków z mapą. W mieście Hamburg odjeżdżają autobusy od Hamburg Dworzec Główny Autobusowy, Hamburg, Hamburg, Hamburg Altona, Hamburg Dworzec Główny, Hamburg Harburg and Hamburg Berliner Tor. FlixBus, Eurolines UK and Czech Transport mają te miasto w ich rozkładach jazdy. Nie ma znaczenia, czy są Tobie ważniejsze wyposażenie, cena, czas trwania podróży lub czas wyjazdu. Na CheckMyBus możesz sam zdecydować którym autobusem podróżujesz. To łatwo: po prostu wybierz trase, dzień podróży i kliknij na "Znajdź teraz".

Autobusy z
Hamburg

Rozkład jazdy dla Hamburg
Odjazd: 26 lipca 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
14:15
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Brunszwik
FlixBus
 
 
Stacje:
Hamburg → Brunszwik
 
  
 
14:15
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Amsterdam
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Hamburg → Amsterdam
 
  
 
14:30
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Bruksela
FlixBus
 
 
Stacje:
Hamburg → Bruksela
 
  
 
14:30
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Kopenhaga
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Hamburg → Kopenhaga
 
  
 
14:40
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Brema
Postbus
 
 
Stacje:
Hamburg → Brema
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Hamburg

Rozklad jazdy dla Hamburg
Przyjazd: 26 lipca 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
17:15
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Rostock
Distribusion
 
 
Stacje:
Rostock → Hamburg
 
  
 
17:25
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Brunszwik
FlixBus
 
 
Stacje:
Brunszwik → Hamburg
 
  
 
17:30
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Brema
FlixBus
 
 
Stacje:
Brema → Hamburg
 
  
 
17:40
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Brema
Postbus
 
 
Stacje:
Brema → Hamburg
 
  
 
17:45
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Hannover
FlixBus
 
 
Stacje:
Hannover → Hamburg
 
  
 póżniej 

Hamburg: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Hamburg
    Hamburg
  • Hamburg
    Hamburg
  • Hamburg Altona
    Scheel-Plessen-Str. 17 Hamburg
    Hamburg Altona
  • Hamburg Berliner Tor
    Westphalensweg 1 Hamburg
    Hamburg Berliner Tor
  • Hamburg Dworzec Główny
    Hachmannplatz 16 Hamburg
    Hamburg Dworzec Główny
  • Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
    Adenauerallee 2, 20097 Hamburg
    Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
  • Hamburg Harburg
    Hannoversche Str. 85 Hamburg
    Hamburg Harburg

Rozkład jazdy dla Hamburg: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Hamburg i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
92
12
od 15,64 zł w megabus
72
8
od 30,55 zł w Distribusion
64
11
od 15,64 zł w megabus
64
9
od 73,77 zł w Postbus
48
7
od 52,38 zł w Eurolines Germany
38
8
od 58,93 zł w Eurolines Germany
44
6
od 39,11 zł w megabus
42
7
od 26,07 zł w megabus
56
6
od 61,11 zł w FlixBus
30
7
od 65,47 zł w FlixBus
26
6
od 65,04 zł w FlixBus
30
6
od 65,47 zł w FlixBus
40
6
od 46,93 zł w megabus
26
6
od 77,70 zł w FlixBus
26
6
od 39,11 zł w megabus
28
6
od 82,93 zł w FlixBus
26
6
od 48,01 zł w FlixBus
18
6
od 39,28 zł w Eurolines Germany
26
5
od 48,01 zł w MeinFernbus
28
6
od 73,77 zł w Postbus
18
5
od 73,77 zł w Postbus
20
6
od 36,50 zł w megabus
28
6
od 82,93 zł w FlixBus
14
5
od 65,47 zł w Eurolines Germany

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
24
6
od 109,12 zł w Eurolines Germany
26
6
od 174,16 zł w FlixBus
22
7
od 109,12 zł w FlixBus
16
6
od 144,04 zł w FlixBus
22
7
od 109,12 zł w FlixBus
18
5
od 117,85 zł w MeinFernbus
16
6
od 82,93 zł w FlixBus