calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 694 376 Połączeń

Bus Hamburg: Rozkład jazdy PKS

PKS Hamburg - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Opłaca się podróżować autobusem. Znajdź sam wszystkie korzyści. Na CheckMyBus masz możliwość porównać wszystkie połączenie autobusowe. Ponadto pokażemy Ci drogę, jak również dokładny adres odpowiednich przystanków z mapą. W mieście Hamburg odjeżdżają autobusy od Hamburg Dworzec Główny Autobusowy, Hamburg, Hamburg, Hamburg Altona, Hamburg Dworzec Główny, Hamburg Harburg and Hamburg Berliner Tor. ALSA, Eurolines Germany and Bokolina mają te miasto w ich rozkładach jazdy. Nie ma znaczenia, czy są Tobie ważniejsze wyposażenie, cena, czas trwania podróży lub czas wyjazdu. Na CheckMyBus możesz sam zdecydować którym autobusem podróżujesz. To łatwo: po prostu wybierz trase, dzień podróży i kliknij na "Znajdź teraz".

Autobusy z
Hamburg

Rozkład jazdy dla Hamburg
Odjazd: 25 maja 2016

  Wyjazd Przystanek Bus do Dostawca  
 
17:45
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Magdeburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Hamburg → Magdeburg
 
   
 
17:55
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Monachium
Postbus
 
 
Stacje:
Hamburg → Monachium
 
   
 
18:00
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Brema
Postbus
 
 
Stacje:
Hamburg → Brema
 
   
 
18:00
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Hannover
megabus
 
 
Stacje:
Hamburg → Hannover
 
   
 
18:00
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Hamburg → Berlin
 
   
  póżniej  

Autobusy do
Hamburg

Rozklad jazdy dla Hamburg
Przyjazd: 25 maja 2016

  Pzyjazd Przystanek Bus z Dostawca  
 
19:55
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Hannover
Postbus
 
 
Stacje:
Hannover → Hamburg
 
   
 
20:00
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Hannover
FlixBus
 
 
Stacje:
Hannover → Hamburg
 
   
 
20:30
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Brema
FlixBus
 
 
Stacje:
Brema → Hamburg
 
   
 
20:50
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Hannover
FlixBus
 
 
Stacje:
Hannover → Hamburg
 
   
 
21:00
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Brunszwik
FlixBus
 
 
Stacje:
Brunszwik → Hamburg
 
   
  póżniej  

Hamburg: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Hamburg
  • Hamburg
  • Hamburg Altona
    Scheel-Plessen-Str. 17 Hamburg
  • Hamburg Berliner Tor
    Westphalensweg 1 Hamburg
  • Hamburg Dworzec Główny
    Hachmannplatz 16 Hamburg
  • Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
    Adenauerallee 2, 20097 Hamburg
  • Hamburg Harburg
    Hannoversche Str. 85 Hamburg

Rozkład jazdy dla Hamburg: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Hamburg i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
74
8
od 31,05 zł w Distribusion
90
11
od 17,39 zł w megabus
62
10
od 17,39 zł w megabus
50
8
od 53,23 zł w Eurolines Germany
58
7
od 74,97 zł w Postbus
46
7
od 43,48 zł w megabus
38
8
od 59,88 zł w Eurolines Germany
58
7
od 62,10 zł w FlixBus
42
7
od 28,99 zł w megabus
44
7
od 52,18 zł w megabus
32
7
od 66,54 zł w FlixBus
26
6
od 66,09 zł w FlixBus
30
7
od 66,54 zł w FlixBus
30
7
od 48,79 zł w FlixBus
26
6
od 78,96 zł w FlixBus
32
7
od 74,97 zł w Postbus
20
6
od 74,97 zł w Postbus
30
7
od 84,28 zł w FlixBus
22
7
od 40,58 zł w megabus
18
6
od 39,92 zł w Eurolines Germany
26
5
od 48,79 zł w MeinFernbus
30
5
od 88,72 zł w FlixBus
24
5
od 43,48 zł w megabus
26
6
od 84,28 zł w FlixBus
18
6
od 84,28 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
26
7
od 110,90 zł w Eurolines Germany
24
8
od 110,90 zł w FlixBus
16
6
od 146,38 zł w FlixBus
24
5
od 176,99 zł w FlixBus
22
7
od 110,90 zł w FlixBus
16
4
od 119,77 zł w MeinFernbus
14
6
od 70,97 zł w FlixBus