calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 887 755 Połączeń

Bus Hamburg: Rozkład jazdy PKS

PKS Hamburg - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Opłaca się podróżować autobusem. Znajdź sam wszystkie korzyści. Na CheckMyBus masz możliwość porównać wszystkie połączenie autobusowe. Ponadto pokażemy Ci drogę, jak również dokładny adres odpowiednich przystanków z mapą. W mieście Hamburg odjeżdżają autobusy od Hamburg Dworzec Główny Autobusowy, Hamburg, Hamburg, Hamburg Altona, Hamburg Dworzec Główny, Hamburg Harburg i Hamburg Berliner Tor. Eurolines Germany, Movelia i Postbus mają te miasto w ich rozkładach jazdy. Nie ma znaczenia, czy są Tobie ważniejsze wyposażenie, cena, czas trwania podróży lub czas wyjazdu. Na CheckMyBus możesz sam zdecydować którym autobusem podróżujesz. To łatwo: po prostu wybierz trase, dzień podróży i kliknij na "Znajdź teraz".

Autobusy z
Hamburg

Rozkład jazdy dla Hamburg
Odjazd: 29 sierpnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
18:45
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Hamburg → Berlin
 
  
 
19:00
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Berlin
Distribusion
 
 
Stacje:
Hamburg → Berlin
 
  
 
19:00
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Soltau
FlixBus
 
 
Stacje:
Hamburg → Soltau
 
  
 
19:15
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Kilonia
FlixBus
 
 
Stacje:
Hamburg → Kilonia
 
  
 
19:30
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Szczecin
EuroTicket
 
 
Stacje:
Hamburg → Szczecin
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Hamburg

Rozklad jazdy dla Hamburg
Przyjazd: 29 sierpnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
20:50
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Hannover
FlixBus
 
 
Stacje:
Hannover → Hamburg
 
  
 
22:00
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Brema
Distribusion
 
 
Stacje:
Brema → Hamburg
 
  
 
22:10
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Berlin
Distribusion
 
 
Stacje:
Berlin → Hamburg
 
  
 
22:15
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Brema
FlixBus
 
 
Stacje:
Brema → Hamburg
 
  
 
23:00
Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Hamburg
 
  
 póżniej 

Hamburg: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Hamburg
    Hamburg
  • Hamburg
    Hamburg
  • Hamburg Altona
    Scheel-Plessen-Str. 17 Hamburg
    Hamburg Altona
  • Hamburg Berliner Tor
    Westphalensweg 1 Hamburg
    Hamburg Berliner Tor
  • Hamburg Dworzec Główny
    Hachmannplatz 16 Hamburg
    Hamburg Dworzec Główny
  • Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
    Adenauerallee 2, 20097 Hamburg
    Hamburg Dworzec Główny Autobusowy
  • Hamburg Harburg
    Hannoversche Str. 85 Hamburg
    Hamburg Harburg

Rozkład jazdy dla Hamburg: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Hamburg i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
94
12
od 15,26 zł w megabus
68
8
od 30,36 zł w Distribusion
64
11
od 15,26 zł w megabus
64
9
od 73,29 zł w Postbus
40
8
od 58,55 zł w Eurolines Germany
48
7
od 52,04 zł w Eurolines Germany
44
6
od 38,15 zł w megabus
42
7
od 25,43 zł w megabus
56
6
od 60,72 zł w FlixBus
28
7
od 64,62 zł w FlixBus
32
7
od 65,05 zł w FlixBus
40
6
od 45,78 zł w megabus
26
6
od 77,20 zł w FlixBus
26
6
od 38,15 zł w megabus
28
6
od 82,40 zł w FlixBus
26
5
od 65,05 zł w FlixBus
26
6
od 47,71 zł w FlixBus
18
6
od 39,03 zł w Eurolines Germany
26
5
od 47,71 zł w MeinFernbus
28
6
od 73,29 zł w Postbus
18
5
od 73,29 zł w Postbus
20
6
od 35,61 zł w megabus
16
6
od 65,05 zł w Eurolines Germany
28
6
od 82,40 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
28
7
od 173,04 zł w FlixBus
24
6
od 108,42 zł w Eurolines Germany
22
7
od 108,42 zł w FlixBus
22
7
od 108,42 zł w FlixBus
18
5
od 117,10 zł w MeinFernbus
14
5
od 143,12 zł w FlixBus
16
6
od 82,40 zł w FlixBus