calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 200 282 Połączeń

Bus Dortmund: Rozkład jazdy PKS

PKS Dortmund - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie jeśli chcesz jechać do lub z Berlina, autokarem dotrzesz wszędzie i najlepszymi cenami! Baltour, Swebus i FlixBus - są operatorami z którymi podróżujesz niedrogo z Dortmund Dworzec Główny albo Dortmund - Kurfürstenstraße. Z CheckMyBus wyszukiwarką do autobusów, znajdziesz zawsze najszybszy autokar. Możesz kupić bilet tutaj zaraz online!

Autobusy z
Dortmund

Rozkład jazdy dla Dortmund
Odjazd: 23 marca 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
18:35
Dortmund Dworzec Główny
Kilonia
FlixBus
 
 
Stacje:
Dortmund → Kilonia
 
  
 
19:00
Dortmund Dworzec Główny
Katowice
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Dortmund → Katowice
 
  
 
19:30
Dortmund Dworzec Główny
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Dortmund → Leverkusen
 
  
 
20:30
Dortmund Dworzec Główny
Mediolan
FlixBus
 
 
Stacje:
Dortmund → Mediolan
 
  
 
20:30
Dortmund Dworzec Główny
Kolonia/Bonn Lotnisko
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Dortmund → Kolonia/Bonn Lotnisko
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Dortmund

Rozklad jazdy dla Dortmund
Przyjazd: 23 marca 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
22:40
Dortmund Dworzec Główny
Amsterdam
FlixBus
 
 
Stacje:
Amsterdam → Dortmund
 
  
 
23:10
Dortmund Dworzec Główny
Kolonia
FlixBus
 
 
Stacje:
Kolonia → Dortmund
 
  
 
23:20
Dortmund Dworzec Główny
Poznań
PolskiBus
 
 
Stacje:
Poznań → Dortmund
 
  
 
23:40
Dortmund Dworzec Główny
Kolonia/Bonn Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Kolonia/Bonn Lotnisko → Dortmund
 
  

Dortmund: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Dortmund - Kurfürstenstraße
    Kurfürstenstraße 28, 44147 Dortmund
  • Dortmund Dworzec Główny
    Steinstraße 54, 44147 Dortmund