calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 887 645 Połączeń

Bus Dortmund: Rozkład jazdy PKS

PKS Dortmund - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie jeśli chcesz jechać do lub z Berlina, autokarem dotrzesz wszędzie i najlepszymi cenami! Autotrans, Baltour i SAPS S.r.l. (Busweb) - są operatorami z którymi podróżujesz niedrogo z Dortmund Dworzec Główny albo Dortmund - Kurfürstenstraße. Z CheckMyBus wyszukiwarką do autobusów, znajdziesz zawsze najszybszy autokar. Możesz kupić bilet tutaj zaraz online!

Autobusy z
Dortmund

Rozkład jazdy dla Dortmund
Odjazd: 28 sierpnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
14:25
Dortmund Dworzec Główny
Hamburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Dortmund → Hamburg
 
  
 
14:30
Dortmund Dworzec Główny
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Dortmund → Berlin
 
  
 
14:45
Dortmund Dworzec Główny
Paryż
FlixBus
 
 
Stacje:
Dortmund → Paryż
 
  
 
14:50
Dortmund Dworzec Główny
Hamburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Dortmund → Hamburg
 
  
 
15:00
Dortmund - Kurfürstenstraße
Hannover
Distribusion
 
 
Stacje:
Dortmund → Hannover
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Dortmund

Rozklad jazdy dla Dortmund
Przyjazd: 28 sierpnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
15:50
Dortmund Dworzec Główny
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Leverkusen → Dortmund
 
  
 
16:25
Dortmund Dworzec Główny
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Leverkusen → Dortmund
 
  
 
16:30
Dortmund Dworzec Główny
Siegen
FlixBus
 
 
Stacje:
Siegen → Dortmund
 
  
 
16:45
Dortmund Dworzec Główny
Gießen
Postbus
 
 
Stacje:
Gießen → Dortmund
 
  
 
18:50
Dortmund Dworzec Główny
Gießen
FlixBus
 
 
Stacje:
Gießen → Dortmund
 
  
 póżniej 

Dortmund: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Dortmund - Kurfürstenstraße
    Kurfürstenstraße 28, 44147 Dortmund
    Dortmund - Kurfürstenstraße
  • Dortmund Dworzec Główny
    Steinstraße 54, 44147 Dortmund
    Dortmund Dworzec Główny

Rozkład jazdy dla Dortmund: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Dortmund i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
48
7
od 39,03 zł w FlixBus
48
7
od 52,04 zł w Eurolines Germany
44
9
od 20,35 zł w megabus
40
8
od 42,94 zł w Postbus
28
7
od 95,41 zł w Postbus
42
7
od 10,17 zł w megabus
32
6
od 52,04 zł w Postbus
24
7
od 26,02 zł w Eurolines Germany
22
7
od 26,02 zł w Distribusion
20
6
od 69,39 zł w Postbus
22
6
od 30,36 zł w Postbus
20
6
od 73,29 zł w Postbus
16
6
od 65,05 zł w FlixBus
14
5
od 60,72 zł w Postbus
14
5
od 82,40 zł w MeinFernbus
24
5
od 30,36 zł w Postbus
22
4
od 21,68 zł w Postbus
14
6
od 64,62 zł w FlixBus
26
5
od 26,02 zł w FlixBus
14
4
od 73,29 zł w FlixBus
14
4
od 82,40 zł w MeinFernbus FlixBus
10
4
od 48,18 zł w Postbus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
28
7
od 134,45 zł w FlixBus
24
5
od 39,03 zł w Eurolines Germany
22
5
od 82,40 zł w Eurolines Germany
20
6
od 56,38 zł w Eurolines Germany
12
6
od 108,42 zł w Eurolines Germany
12
5
od 143,12 zł w FlixBus
12
5
od 82,40 zł w Eurolines Germany
18
5
od 221,18 zł w OneBus