calendar
Więcej opcji wyszukiwania
509 Firm - 1 167 183 Połączeń

Bus Dortmund: Rozkład jazdy PKS

PKS Dortmund - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie jeśli chcesz jechać do lub z Berlina, autokarem dotrzesz wszędzie i najlepszymi cenami! Postbus, Eurolines Spain i megabus - są operatorami z którymi podróżujesz niedrogo z Dortmund Dworzec Główny albo Dortmund - Kurfürstenstraße. Z CheckMyBus wyszukiwarką do autobusów, znajdziesz zawsze najszybszy autokar. Możesz kupić bilet tutaj zaraz online!

Autobusy z
Dortmund

Rozkład jazdy dla Dortmund
Odjazd: 23 stycznia 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
13:40
Dortmund Dworzec Główny
Kolonia/Bonn Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Dortmund → Kolonia/Bonn Lotnisko
 
  
 
13:45
Dortmund Dworzec Główny
Bazylea
FlixBus
 
 
Stacje:
Dortmund → Bazylea
 
  
 
13:55
Dortmund Dworzec Główny
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Dortmund → Drezno
 
  
 
14:05
Dortmund Dworzec Główny
Magdeburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Dortmund → Magdeburg
 
  
 
14:50
Dortmund Dworzec Główny
Praga
FlixBus
 
 
Stacje:
Dortmund → Praga
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Dortmund

Rozklad jazdy dla Dortmund
Przyjazd: 23 stycznia 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
15:25
Dortmund Dworzec Główny
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Leverkusen → Dortmund
 
  
 
16:30
Dortmund Dworzec Główny
Siegen
FlixBus
 
 
Stacje:
Siegen → Dortmund
 
  
 
17:40
Dortmund Dworzec Główny
Hannover
FlixBus
 
 
Stacje:
Hannover → Dortmund
 
  
 
17:45
Dortmund Dworzec Główny
Brema
FlixBus
 
 
Stacje:
Brema → Dortmund
 
  
 
18:00
Dortmund Dworzec Główny
Kassel
FlixBus
 
 
Stacje:
Kassel → Dortmund
 
  
 póżniej 

Dortmund: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Dortmund - Kurfürstenstraße
    Kurfürstenstraße 28, 44147 Dortmund
    Dortmund - Kurfürstenstraße
  • Dortmund Dworzec Główny
    Steinstraße 54, 44147 Dortmund
    Dortmund Dworzec Główny