calendar
Więcej opcji wyszukiwania
487 Firm - 1 054 039 Połączeń

Bus Dortmund: Rozkład jazdy PKS

PKS Dortmund - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie jeśli chcesz jechać do lub z Berlina, autokarem dotrzesz wszędzie i najlepszymi cenami! FlixBus, Deutsche Bahn i OneBus - są operatorami z którymi podróżujesz niedrogo z Dortmund Dworzec Główny albo Dortmund - Kurfürstenstraße. Z CheckMyBus wyszukiwarką do autobusów, znajdziesz zawsze najszybszy autokar. Możesz kupić bilet tutaj zaraz online!

Autobusy z
Dortmund

Rozkład jazdy dla Dortmund
Odjazd: 5 grudnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
08:55
Dortmund Dworzec Główny
Kassel
FlixBus
 
 
Stacje:
Dortmund → Kassel
 
  
 
09:00
Dortmund Dworzec Główny
Eindhoven
FlixBus
 
 
Stacje:
Dortmund → Eindhoven
 
  
 
09:00
Dortmund Dworzec Główny
Bruksela
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Dortmund → Bruksela
 
  
 
09:05
Dortmund Dworzec Główny
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Dortmund → Berlin
 
  
 
09:15
Dortmund Dworzec Główny
Wiedeń
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Dortmund → Wiedeń
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Dortmund

Rozklad jazdy dla Dortmund
Przyjazd: 5 grudnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
10:40
Dortmund Dworzec Główny
Emsdetten
FlixBus
 
 
Stacje:
Emsdetten → Dortmund
 
  
 
11:35
Dortmund Dworzec Główny
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Leverkusen → Dortmund
 
  
 
12:40
Dortmund Dworzec Główny
Oldenburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Oldenburg → Dortmund
 
  
 
14:55
Dortmund Dworzec Główny
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Leverkusen → Dortmund
 
  
 
15:10
Dortmund Dworzec Główny
Stuttgart
FlixBus
 
 
Stacje:
Stuttgart → Dortmund
 
  
 póżniej 

Dortmund: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Dortmund - Kurfürstenstraße
    Kurfürstenstraße 28, 44147 Dortmund
    Dortmund - Kurfürstenstraße
  • Dortmund Dworzec Główny
    Steinstraße 54, 44147 Dortmund
    Dortmund Dworzec Główny