calendar
Więcej opcji wyszukiwania
342 Firm - 732 310 Połączeń

Bus Dortmund: Rozkład jazdy PKS

PKS Dortmund - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie jeśli chcesz jechać do lub z Berlina, autokarem dotrzesz wszędzie i najlepszymi cenami! Bokolina, FlixBus and SAPS S.r.l. (Busweb) - są operatorami z którymi podróżujesz niedrogo z Dortmund Dworzec Główny or Dortmund - Kurfürstenstraße. Z CheckMyBus wyszukiwarką do autobusów, znajdziesz zawsze najszybszy autokar. Możesz kupić bilet tutaj zaraz online!

Autobusy z
Dortmund

Rozkład jazdy dla Dortmund
Odjazd: 28 lipca 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
12:45
Dortmund Dworzec Główny
Hannover
Postbus
 
 
Stacje:
Dortmund → Hannover
 
  
 
12:55
Dortmund Dworzec Główny
Hamburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Dortmund → Hamburg
 
  
 
13:00
Dortmund Dworzec Główny
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Dortmund → Berlin
 
  
 
13:00
Dortmund - Kurfürstenstraße
Düsseldorf
Distribusion
 
 
Stacje:
Dortmund → Düsseldorf
 
  
 
13:00
Dortmund Dworzec Główny
Hannover
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Dortmund → Hannover
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Dortmund

Rozklad jazdy dla Dortmund
Przyjazd: 28 lipca 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
16:45
Dortmund Dworzec Główny
Kolonia/Bonn Lotnisko
Postbus
 
 
Stacje:
Kolonia/Bonn Lotnisko → Dortmund
 
  
 
17:15
Dortmund Dworzec Główny
Hannover
FlixBus
 
 
Stacje:
Hannover → Dortmund
 
  
 
17:20
Dortmund Dworzec Główny
Getynga
FlixBus
 
 
Stacje:
Getynga → Dortmund
 
  
 
17:40
Dortmund Dworzec Główny
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Leverkusen → Dortmund
 
  
 
17:50
Dortmund Dworzec Główny
Brema
FlixBus
 
 
Stacje:
Brema → Dortmund
 
  
 póżniej 

Dortmund: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Dortmund - Kurfürstenstraße
    Kurfürstenstraße 28, 44147 Dortmund
    Dortmund - Kurfürstenstraße
  • Dortmund Dworzec Główny
    Steinstraße 54, 44147 Dortmund
    Dortmund Dworzec Główny

Rozkład jazdy dla Dortmund: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Dortmund i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
60
6
od 39,30 zł w FlixBus
48
7
od 52,40 zł w Eurolines Germany
42
8
od 20,88 zł w megabus
40
8
od 43,23 zł w Postbus
28
7
od 96,07 zł w Postbus
42
7
od 10,44 zł w megabus
32
6
od 52,40 zł w Postbus
20
6
od 26,20 zł w Distribusion
22
6
od 30,57 zł w Postbus
18
5
od 69,87 zł w Postbus
22
6
od 26,20 zł w Eurolines Germany
20
6
od 73,80 zł w Postbus
16
6
od 65,50 zł w FlixBus
14
5
od 61,13 zł w Postbus
24
5
od 30,57 zł w Postbus
14
5
od 82,97 zł w MeinFernbus
26
5
od 26,20 zł w FlixBus
22
4
od 21,83 zł w Postbus
14
4
od 73,80 zł w FlixBus
14
4
od 82,97 zł w MeinFernbus FlixBus
10
4
od 48,51 zł w Postbus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
26
6
od 135,37 zł w FlixBus
14
7
od 109,17 zł w Eurolines Germany
24
5
od 39,30 zł w Eurolines Germany
22
5
od 82,97 zł w Eurolines Germany
20
6
od 56,77 zł w Eurolines Germany
14
7
od 100,44 zł w Eurolines Germany
14
6
od 82,97 zł w Eurolines Germany
12
5
od 144,10 zł w FlixBus