calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 895 421 Połączeń

Bus Mannheim: Rozkład jazdy PKS

PKS Mannheim - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie jeśli chcesz jechać do lub z Berlina, autobusem dotrzesz wszędzie i najlepszymi cenami! Eurolines UK, Autotrans i Baltour - są operatorami z którymi podróżujesz niedrogo z Mannheim Dworzec Główny Autobusowy albo Mannheim. Z CheckMyBus wyszukiwarką do autokarów, znajdziesz zawsze najtańszy autobus. Możesz kupić bilet tutaj zaraz online!

Autobusy z
Mannheim

Rozkład jazdy dla Mannheim
Odjazd: 1 października 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
07:20
Mannheim Dworzec Główny Autobusowy
Bazylea
FlixBus
 
 
Stacje:
Mannheim → Bazylea
 
  
 
08:00
Mannheim Dworzec Główny Autobusowy
Frankfurt nad Menem
FlixBus
 
 
Stacje:
Mannheim → Frankfurt nad Menem
 
  
 
08:15
Mannheim Dworzec Główny Autobusowy
Dortmund
FlixBus
 
 
Stacje:
Mannheim → Dortmund
 
  
 
08:15
Mannheim Dworzec Główny Autobusowy
Stuttgart Lotnisko
Postbus
 
 
Stacje:
Mannheim → Stuttgart Lotnisko
 
  
 
08:50
Mannheim Dworzec Główny Autobusowy
Praga
FlixBus
 
 
Stacje:
Mannheim → Praga
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Mannheim

Rozklad jazdy dla Mannheim
Przyjazd: 1 października 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
09:10
Mannheim Dworzec Główny Autobusowy
Frankfurt nad Menem
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Mannheim
 
  
 
09:35
Mannheim Dworzec Główny Autobusowy
Frankfurt Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt Lotnisko → Mannheim
 
  
 
11:50
Mannheim Dworzec Główny Autobusowy
Frankfurt nad Menem
Postbus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Mannheim
 
  
 
12:25
Mannheim Dworzec Główny Autobusowy
Frankfurt nad Menem
Postbus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Mannheim
 
  
 
12:40
Mannheim Dworzec Główny Autobusowy
Heilbronn
FlixBus
 
 
Stacje:
Heilbronn → Mannheim
 
  
 póżniej 

Mannheim: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Mannheim
    Friedrichsring 4 Mannheim
    Mannheim
  • Mannheim Dworzec Główny Autobusowy
    Heinrich-von-Stephan-Str 6-8, 68161 Mannheim
    Mannheim Dworzec Główny Autobusowy

Rozkład jazdy dla Mannheim: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Mannheim i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
86
10
od 21,54 zł w FlixBus
70
8
od 64,63 zł w Distribusion
44
7
od 60,33 zł w Postbus
54
7
od 30,16 zł w Postbus
30
4
od 81,87 zł w FlixBus
30
8
od 45,24 zł w DeinBus.de
22
6
od 47,40 zł w FlixBus
24
6
od 47,40 zł w Eurolines Germany
18
5
od 72,82 zł w Postbus
18
6
od 51,28 zł w Postbus
30
5
od 42,66 zł w Postbus
18
5
od 68,94 zł w Postbus
18
6
od 38,78 zł w IC Bus
22
7
od 43,09 zł w Distribusion
16
6
od 60,33 zł w Postbus
20
5
od 51,71 zł w Postbus
14
5
od 64,63 zł w FlixBus
16
5
od 42,66 zł w Postbus
14
5
od 51,28 zł w Postbus
10
4
od 81,87 zł w FlixBus
12
5
od 43,09 zł w MeinFernbus
14
4
od 21,54 zł w MeinFernbus
14
5
od 68,94 zł w Postbus
14
4
od 0,04 zł w DeinBus.de

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
24
7
od 112,03 zł w FlixBus
24
7
od 30,16 zł w Postbus
20
6
od 81,87 zł w IC Bus
16
6
od 64,63 zł w Eurolines Germany
18
4
od 124,96 zł w Eurolines Germany
16
4
od 137,89 zł w Eurolines Germany
10
4
od 193,90 zł w Eurolines Germany
10
4
od 159,43 zł w Eurolines Germany
12
4
od 99,11 zł w Eurolines Germany