calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 694 370 Połączeń

Bus Erfurt: Rozkład jazdy PKS

PKS Erfurt - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie czy chcesz jechać z albo do miasta: Erfurt. Jedź autobusem wygodnie! Bokolina, ECOLINES and Deutsche Bahn, są operatorami autobusów, z których można podróżowac zawsze wygodnie z przystanku: Erfurt Dworzec Głóny. CheckMyBus to wyszukiwarka autobusów gdzie znajdą Państwo nie tylko wszystkie linie autobusowe, ale także najszybszy autokar. Najlepsze oferty na pierwszy rzut oka, wszystkich dostawców autobusów dalekobieżnych.

Autobusy z
Erfurt

Rozkład jazdy dla Erfurt
Odjazd: 26 maja 2016

  Wyjazd Przystanek Bus do Dostawca  
 
01:00
Erfurt Dworzec Głóny
Monachium Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Erfurt → Monachium Lotnisko
 
   
 
01:15
Erfurt Dworzec Głóny
Düsseldorf
FlixBus
 
 
Stacje:
Erfurt → Düsseldorf
 
   
 
03:30
Erfurt Dworzec Głóny
Praga
FlixBus
 
 
Stacje:
Erfurt → Praga
 
   
 
03:50
Erfurt Dworzec Głóny
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Erfurt → Berlin
 
   
 
06:20
Erfurt Dworzec Głóny
Hamburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Erfurt → Hamburg
 
   
  póżniej  

Autobusy do
Erfurt

Rozklad jazdy dla Erfurt
Przyjazd: 26 maja 2016

  Pzyjazd Przystanek Bus z Dostawca  
 
09:15
Erfurt Dworzec Głóny
Bamberg
IC Bus
 
 
Stacje:
Bamberg → Erfurt
 
   
 
10:10
Erfurt Dworzec Głóny
Norymberga
Distribusion
 
 
Stacje:
Norymberga → Erfurt
 
   
 
12:05
Erfurt Dworzec Głóny
Norymberga
FlixBus
 
 
Stacje:
Norymberga → Erfurt
 
   
 
12:25
Erfurt Dworzec Głóny
Berlin
Postbus
 
 
Stacje:
Berlin → Erfurt
 
   
 
12:40
Erfurt Dworzec Głóny
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Erfurt
 
   
  póżniej  

Erfurt: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Erfurt Dworzec Głóny
    Kurt-Schuhmacher-Str. 1 Erfurt

Rozkład jazdy dla Erfurt: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Erfurt i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
42
5
od 44,21 zł w Distribusion
22
6
od 35,36 zł w Distribusion
18
4
od 44,21 zł w Distribusion
14
5
od 61,44 zł w Postbus
12
5
od 70,73 zł w Postbus
10
5
od 70,73 zł w FlixBus
16
5
od 39,78 zł w FlixBus
10
5
od 52,60 zł w Postbus
16
5
od 61,89 zł w Distribusion
12
4
od 61,89 zł w Postbus
12
5
od 61,44 zł w Postbus
20
5
od 26,52 zł w Distribusion
8
3
od 70,73 zł w FlixBus
10
5
od 106,09 zł w Distribusion
8
4
od 101,67 zł w Postbus
10
5
od 39,78 zł w Postbus
10
5
od 30,94 zł w Distribusion
10
4
od 75,15 zł w Distribusion
10
4
od 26,52 zł w FlixBus
10
4
od 39,78 zł w Postbus
10
4
od 66,31 zł w FlixBus
10
5
od 30,94 zł w Postbus
6
3
od 66,31 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
10
4
od 106,09 zł w FlixBus
12
4
od 79,57 zł w FlixBus
12
3
od 159,14 zł w FlixBus
6
3
od 83,99 zł w Postbus