calendar
Więcej opcji wyszukiwania
509 Firm - 1 167 641 Połączeń

Bus Frankfurt nad Menem: Rozkład jazdy PKS

PKS Frankfurt nad Menem - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź i porównaj wszystkie dostępne autobusy z i do miasta: Frankfurt nad Menem! Wybierz po prostu połączenie wpisz dzień i i kliknij znajdź teraz! Na CheckMyBus widzisz wszystkie przystanki z mapą i dokładny adres, a także szczegółowe odcinki jazdy. Sprawdź ceny, czas podróży i czasy jak i wyposażenie autobusów Upewnij się gdzie się dokładnie zatrzymuje Twój autobus, na Frankfurt nad Menem Dworzec Główny, Frankfurt nad Menem Dworzec Główny - Pforzheimer Str., Frankfurt nad Menem central station - bus stop, Frankfurt nad Menem Dworzec Połódnie, Frankfurt nad Menem P+R Połódnie albo Frankfurt nad Menem central station - Area A. Wybrałeś jazde autobusem? Za pomocą jednego kliknięcia jesteś na web od Deutsche Bahn, ECOLINES albo Eurolines Spain gdzie można kupić bilet online.

Autobusy z
Frankfurt nad Menem

Rozkład jazdy dla Frankfurt nad Menem
Odjazd: 24 stycznia 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
17:30
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny - Pforzheimer Str.
Pula
Distribusion
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Pula
 
  
 
17:35
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Wuppertal-Oberbarmen
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Wuppertal-Oberbarmen
 
  
 
18:05
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Hannover
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Hannover
 
  
 
18:10
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Kaiserslautern
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Kaiserslautern
 
  
 
18:15
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Metz
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Metz
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Frankfurt nad Menem

Rozklad jazdy dla Frankfurt nad Menem
Przyjazd: 24 stycznia 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
20:45
Frankfurt nad Menem central station - Area A
Wertheim
Touring Travel
 
 
Stacje:
Wertheim → Frankfurt nad Menem
 
  
 
21:30
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Europa-Park
FlixBus
 
 
Stacje:
Europa-Park → Frankfurt nad Menem
 
  
 
22:00
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Bad Hersfeld
FlixBus
 
 
Stacje:
Bad Hersfeld → Frankfurt nad Menem
 
  
 
22:05
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Heidelberg → Frankfurt nad Menem
 
  
 
22:30
Frankfurt nad Menem central station - Area A
Kolonia/Bonn Lotnisko
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Kolonia/Bonn Lotnisko → Frankfurt nad Menem
 
  
 póżniej 

Frankfurt nad Menem: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Frankfurt nad Menem central station - Area A
    Am Hauptbahnhof, 60329 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt nad Menem central station - Area A
  • Frankfurt nad Menem central station - bus stop
    Stuttgarter Straße, 60329 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt nad Menem central station - bus stop
  • Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
    Mannheimer Straße 6 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
  • Frankfurt nad Menem Dworzec Główny - Pforzheimer Str.
    Pforzheimer Straße, 60329 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt nad Menem Dworzec Główny - Pforzheimer Str.
  • Frankfurt nad Menem Dworzec Połódnie
    Diesterwegplatz, 60594 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt nad Menem Dworzec Połódnie
  • Frankfurt nad Menem P+R Połódnie
    Stuttgarter Straße 31-32, 60329 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt nad Menem P+R Połódnie

Trasy autobusów Frankfurt nad Menem: Przegląd najpopularniejszych połączeń

Oto przegląd najczęciej wybieranych połączeń ze stacji lub przystanku Frankfurt nad Menem. Wystarczy kliknąć wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!