calendar
Więcej opcji wyszukiwania
487 Firm - 1 063 566 Połączeń

Bus Frankfurt nad Menem: Rozkład jazdy PKS

PKS Frankfurt nad Menem - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź i porównaj wszystkie dostępne autobusy z i do miasta: Frankfurt nad Menem! Wybierz po prostu połączenie wpisz dzień i i kliknij znajdź teraz! Na CheckMyBus widzisz wszystkie przystanki z mapą i dokładny adres, a także szczegółowe odcinki jazdy. Sprawdź ceny, czas podróży i czasy jak i wyposażenie autobusów Upewnij się gdzie się dokładnie zatrzymuje Twój autobus, na Frankfurt nad Menem Dworzec Główny, Frankfurt nad Menem Dworzec Główny - Pforzheimer Str., Frankfurt nad Menem central station - bus stop, Frankfurt nad Menem Dworzec Połódnie, Frankfurt nad Menem P+R Połódnie albo Frankfurt nad Menem central station - Area A. Wybrałeś jazde autobusem? Za pomocą jednego kliknięcia jesteś na web od Bokolina, IC Bus albo Eurolines UK gdzie można kupić bilet online.

Autobusy z
Frankfurt nad Menem

Rozkład jazdy dla Frankfurt nad Menem
Odjazd: 9 grudnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
18:05
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Bruksela
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Bruksela
 
  
 
18:15
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Trewir
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Trewir
 
  
 
18:25
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Mannheim
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Mannheim
 
  
 
18:30
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Bonn
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Bonn
 
  
 
18:30
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Tybinga
DeinBus.de
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Tybinga
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Frankfurt nad Menem

Rozklad jazdy dla Frankfurt nad Menem
Przyjazd: 9 grudnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
21:00
Frankfurt nad Menem central station - bus stop
Frankfurt Hahn Lotnisko
Flibco
 
 
Stacje:
Frankfurt Hahn Lotnisko → Frankfurt nad Menem
 
  
 
21:50
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Saarbrücken
FlixBus
 
 
Stacje:
Saarbrücken → Frankfurt nad Menem
 
  
 
22:05
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Heidelberg → Frankfurt nad Menem
 
  
 
22:10
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Kolonia/Bonn Lotnisko
FlixBus
 
 
Stacje:
Kolonia/Bonn Lotnisko → Frankfurt nad Menem
 
  
 
22:30
Frankfurt nad Menem central station - Area A
Kolonia/Bonn Lotnisko
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Kolonia/Bonn Lotnisko → Frankfurt nad Menem
 
  
 póżniej 

Frankfurt nad Menem: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Frankfurt nad Menem central station - Area A
    Am Hauptbahnhof, 60329 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt nad Menem central station - Area A
  • Frankfurt nad Menem central station - bus stop
    Stuttgarter Straße, 60329 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt nad Menem central station - bus stop
  • Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
    Mannheimer Straße 6 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
  • Frankfurt nad Menem Dworzec Główny - Pforzheimer Str.
    Pforzheimer Straße, 60329 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt nad Menem Dworzec Główny - Pforzheimer Str.
  • Frankfurt nad Menem Dworzec Połódnie
    Diesterwegplatz, 60594 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt nad Menem Dworzec Połódnie
  • Frankfurt nad Menem P+R Połódnie
    Stuttgarter Straße 31-32, 60329 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt nad Menem P+R Połódnie

Rozkład jazdy dla Frankfurt nad Menem: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Frankfurt nad Menem i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.