calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 887 645 Połączeń

Bus Frankfurt nad Menem: Rozkład jazdy PKS

PKS Frankfurt nad Menem - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź i porównaj wszystkie dostępne autobusy z i do miasta: Frankfurt nad Menem! Wybierz po prostu połączenie wpisz dzień i i kliknij znajdź teraz! Na CheckMyBus widzisz wszystkie przystanki z mapą i dokładny adres, a także szczegółowe odcinki jazdy. Sprawdź ceny, czas podróży i czasy jak i wyposażenie autobusów Upewnij się gdzie się dokładnie zatrzymuje Twój autobus, na Frankfurt nad Menem Dworzec Główny, Frankfurt nad Menem Dworzec Główny - Pforzheimer Str., Frankfurt am Main central station - bus stop, Frankfurt nad Menem P+R Połódnie albo Frankfurt am Main central station - Area A. Wybrałeś jazde autobusem? Za pomocą jednego kliknięcia jesteś na web od DeinBus.de, Eurolines Czech Republic albo Eurolines UK gdzie można kupić bilet online.

Autobusy z
Frankfurt nad Menem

Rozkład jazdy dla Frankfurt nad Menem
Odjazd: 28 sierpnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
12:45
Frankfurt am Main central station - Area A
Belgrad
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Belgrad
 
  
 
12:45
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Antwerpia
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Antwerpia
 
  
 
12:50
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Hamburg
Distribusion
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Hamburg
 
  
 
12:55
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Jena
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Jena
 
  
 
13:00
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Heilbronn
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Heilbronn
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Frankfurt nad Menem

Rozklad jazdy dla Frankfurt nad Menem
Przyjazd: 28 sierpnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
14:30
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Frankfurt Hahn Lotnisko
IC Bus
 
 
Stacje:
Frankfurt Hahn Lotnisko → Frankfurt nad Menem
 
  
 
14:45
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Alsfeld
FlixBus
 
 
Stacje:
Alsfeld → Frankfurt nad Menem
 
  
 
14:50
Frankfurt am Main central station - bus stop
Mannheim
Postbus
 
 
Stacje:
Mannheim → Frankfurt nad Menem
 
  
 
14:55
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Mannheim
FlixBus
 
 
Stacje:
Mannheim → Frankfurt nad Menem
 
  
 
15:20
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Heidelberg → Frankfurt nad Menem
 
  
 póżniej 

Frankfurt nad Menem: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Frankfurt am Main central station - Area A
    Am Hauptbahnhof, 60329 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt am Main central station - Area A
  • Frankfurt am Main central station - bus stop
    Stuttgarter Straße, 60329 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt am Main central station - bus stop
  • Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
    Mannheimer Straße 6 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
  • Frankfurt nad Menem Dworzec Główny - Pforzheimer Str.
    Pforzheimer Straße, 60329 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt nad Menem Dworzec Główny - Pforzheimer Str.
  • Frankfurt nad Menem P+R Połódnie
    Stuttgarter Straße 31-32, 60329 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt nad Menem P+R Połódnie

Rozkład jazdy dla Frankfurt nad Menem: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Frankfurt nad Menem i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
104
11
od 26,02 zł w Eurolines Germany
96
9
od 17,80 zł w megabus
108
11
od 30,36 zł w Eurolines Germany
64
9
od 73,29 zł w Postbus
62
9
od 34,70 zł w STUDENT AGENCY
76
8
od 21,68 zł w Postbus
72
11
od 17,80 zł w megabus
56
9
od 39,03 zł w Eurolines Germany
40
8
od 52,04 zł w Postbus
38
8
od 51,61 zł w Postbus
40
4
od 82,40 zł w Postbus
60
7
od 21,68 zł w Distribusion
44
8
od 21,68 zł w STUDENT AGENCY
36
7
od 34,70 zł w Eurolines Germany
34
6
od 82,40 zł w Postbus
38
7
od 34,70 zł w Distribusion
32
7
od 42,94 zł w Postbus
40
6
od 51,61 zł w Postbus
44
6
od 30,36 zł w Postbus
20
7
od 47,71 zł w FlixBus
28
6
od 51,61 zł w Postbus
26
6
od 42,94 zł w Postbus
32
5
od 39,03 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
32
10
od 73,73 zł w Eurolines Germany
40
8
od 81,39 zł w megabus
30
8
od 138,78 zł w Eurolines Germany
26
7
od 99,75 zł w Eurolines Germany
32
6
od 125,77 zł w Eurolines Germany
26
6
od 286,24 zł w Eurolines Germany
18
6
od 65,05 zł w Eurolines Germany
26
7
od 104,09 zł w Eurolines Germany
24
6
od 164,80 zł w OneBus