calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 317 180 Połączeń

Bus Frankfurt nad Menem: Rozkład jazdy PKS

PKS Frankfurt nad Menem - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź i porównaj wszystkie dostępne autobusy z i do miasta: Frankfurt nad Menem! Wybierz po prostu połączenie wpisz dzień i i kliknij znajdź teraz! Na CheckMyBus widzisz wszystkie przystanki z mapą i dokładny adres, a także szczegółowe odcinki jazdy. Sprawdź ceny, czas podróży i czasy jak i wyposażenie autobusów Upewnij się gdzie się dokładnie zatrzymuje Twój autobus, na Frankfurt nad Menem Dworzec Główny, Frankfurt nad Menem Dworzec Główny - Pforzheimer Str., Frankfurt nad Menem central station - bus stop, Frankfurt nad Menem Dworzec Połódnie, Frankfurt nad Menem P+R Połódnie albo Frankfurt nad Menem central station - Area A. Wybrałeś jazde autobusem? Za pomocą jednego kliknięcia jesteś na web od Eurolines Spain, Eurolines UK albo Eurolines France gdzie można kupić bilet online.

Autobusy z
Frankfurt nad Menem

Rozkład jazdy dla Frankfurt nad Menem
Odjazd: 23 marca 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
18:45
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Berlin
 
  
 
19:00
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Heidelberg
 
  
 
19:05
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Koblencja
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Koblencja
 
  
 
19:30
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Heidelberg
 
  
 
19:37
Frankfurt nad Menem Dworzec Połódnie
Heidelberg
Locomore
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Heidelberg
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Frankfurt nad Menem

Rozklad jazdy dla Frankfurt nad Menem
Przyjazd: 23 marca 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
20:10
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Mannheim
FlixBus
 
 
Stacje:
Mannheim → Frankfurt nad Menem
 
  
 
20:45
Frankfurt nad Menem central station - Area A
Wertheim
Touring Travel
 
 
Stacje:
Wertheim → Frankfurt nad Menem
 
  
 
22:05
Frankfurt nad Menem central station - bus stop
Frankfurt Hahn Lotnisko
Flibco
 
 
Stacje:
Frankfurt Hahn Lotnisko → Frankfurt nad Menem
 
  
 
22:25
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Kassel
FlixBus
 
 
Stacje:
Kassel → Frankfurt nad Menem
 
  
 
23:05
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Fryburg Bryzgowijski
FlixBus
 
 
Stacje:
Fryburg Bryzgowijski → Frankfurt nad Menem
 
  
 póżniej 

Frankfurt nad Menem: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Frankfurt nad Menem central station - Area A
    Am Hauptbahnhof, 60329 Frankfurt nad Menem
  • Frankfurt nad Menem central station - bus stop
    Stuttgarter Straße, 60329 Frankfurt nad Menem
  • Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
    Mannheimer Straße 6 Frankfurt nad Menem
  • Frankfurt nad Menem Dworzec Główny - Pforzheimer Str.
    Pforzheimer Straße, 60329 Frankfurt nad Menem
  • Frankfurt nad Menem Dworzec Połódnie
    Diesterwegplatz, 60594 Frankfurt nad Menem
  • Frankfurt nad Menem P+R Połódnie
    Stuttgarter Straße 31-32, 60329 Frankfurt nad Menem

Trasy autobusów Frankfurt nad Menem: Przegląd najpopularniejszych połączeń

Oto przegląd najczęciej wybieranych połączeń ze stacji lub przystanku Frankfurt nad Menem. Wystarczy kliknąć wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!