calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 895 472 Połączeń

Bus Frankfurt nad Menem: Rozkład jazdy PKS

PKS Frankfurt nad Menem - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź i porównaj wszystkie dostępne autobusy z i do miasta: Frankfurt nad Menem! Wybierz po prostu połączenie wpisz dzień i i kliknij znajdź teraz! Na CheckMyBus widzisz wszystkie przystanki z mapą i dokładny adres, a także szczegółowe odcinki jazdy. Sprawdź ceny, czas podróży i czasy jak i wyposażenie autobusów Upewnij się gdzie się dokładnie zatrzymuje Twój autobus, na Frankfurt nad Menem Dworzec Główny, Frankfurt nad Menem Dworzec Główny - Pforzheimer Str., Frankfurt am Main central station - bus stop, Frankfurt nad Menem P+R Połódnie albo Frankfurt am Main central station - Area A. Wybrałeś jazde autobusem? Za pomocą jednego kliknięcia jesteś na web od Flibco, Hellö albo Eurolines France gdzie można kupić bilet online.

Autobusy z
Frankfurt nad Menem

Rozkład jazdy dla Frankfurt nad Menem
Odjazd: 29 września 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
10:15
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Wiedeń
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Wiedeń
 
  
 
10:25
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Siegen
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Siegen
 
  
 
10:25
Frankfurt am Main central station - bus stop
Berlin
Postbus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Berlin
 
  
 
10:45
Frankfurt am Main central station - bus stop
Stuttgart Lotnisko
Postbus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Stuttgart Lotnisko
 
  
 
10:45
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Kassel
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Kassel
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Frankfurt nad Menem

Rozklad jazdy dla Frankfurt nad Menem
Przyjazd: 29 września 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
11:35
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Heidelberg → Frankfurt nad Menem
 
  
 
12:15
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Heidelberg → Frankfurt nad Menem
 
  
 
12:30
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Würzburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Würzburg → Frankfurt nad Menem
 
  
 
12:30
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Frankfurt Hahn Lotnisko
IC Bus
 
 
Stacje:
Frankfurt Hahn Lotnisko → Frankfurt nad Menem
 
  
 
13:00
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Leverkusen → Frankfurt nad Menem
 
  
 póżniej 

Frankfurt nad Menem: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Frankfurt am Main central station - Area A
    Am Hauptbahnhof, 60329 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt am Main central station - Area A
  • Frankfurt am Main central station - bus stop
    Stuttgarter Straße, 60329 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt am Main central station - bus stop
  • Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
    Mannheimer Straße 6 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
  • Frankfurt nad Menem Dworzec Główny - Pforzheimer Str.
    Pforzheimer Straße, 60329 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt nad Menem Dworzec Główny - Pforzheimer Str.
  • Frankfurt nad Menem P+R Połódnie
    Stuttgarter Straße 31-32, 60329 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt nad Menem P+R Połódnie

Rozkład jazdy dla Frankfurt nad Menem: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Frankfurt nad Menem i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
116
14
od 25,79 zł w Eurolines Germany
98
10
od 17,46 zł w megabus
68
10
od 72,65 zł w Postbus
66
11
od 34,39 zł w STUDENT AGENCY
108
11
od 30,09 zł w Eurolines Germany
86
10
od 21,50 zł w Postbus
80
14
od 17,46 zł w megabus
68
11
od 38,69 zł w Eurolines Germany
52
5
od 81,68 zł w Postbus
46
10
od 51,59 zł w Postbus
42
9
od 51,16 zł w Postbus
42
8
od 34,39 zł w Distribusion
60
7
od 21,50 zł w Distribusion
34
8
od 42,56 zł w Postbus
44
8
od 21,50 zł w STUDENT AGENCY
34
6
od 81,68 zł w Postbus
40
6
od 51,16 zł w Postbus
36
7
od 34,39 zł w Eurolines Germany
32
9
od 60,19 zł w Distribusion
44
6
od 30,09 zł w Postbus
20
8
od 47,29 zł w FlixBus
30
7
od 42,56 zł w Postbus
34
6
od 38,69 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
38
8
od 98,88 zł w Eurolines Germany
30
9
od 73,08 zł w Eurolines Germany
42
9
od 79,82 zł w megabus
32
8
od 137,57 zł w Eurolines Germany
32
6
od 124,67 zł w Eurolines Germany
26
6
od 283,74 zł w Eurolines Germany
28
8
od 103,18 zł w Eurolines Germany
18
6
od 64,49 zł w Eurolines Germany
24
6
od 163,37 zł w OneBus