calendar
Więcej opcji wyszukiwania
342 Firm - 731 870 Połączeń

Bus Frankfurt nad Menem: Rozkład jazdy PKS

PKS Frankfurt nad Menem - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź i porównaj wszystkie dostępne autobusy z i do miasta: Frankfurt nad Menem! Wybierz po prostu połączenie wpisz dzień i i kliknij znajdź teraz! Na CheckMyBus widzisz wszystkie przystanki z mapą i dokładny adres, a także szczegółowe odcinki jazdy. Sprawdź ceny, czas podróży i czasy jak i wyposażenie autobusów Upewnij się gdzie się dokładnie zatrzymuje Twój autobus, na Frankfurt nad Menem Dworzec Główny, Frankfurt nad Menem Dworzec Główny - Pforzheimer Str., Frankfurt am Main central station - bus stop, Frankfurt nad Menem P+R Połódnie or Frankfurt am Main central station - Area A. Wybrałeś jazde autobusem? Za pomocą jednego kliknięcia jesteś na web od Eurolines Czech Republic, Autotrans or Eurolines UK gdzie można kupić bilet online.

Autobusy z
Frankfurt nad Menem

Rozkład jazdy dla Frankfurt nad Menem
Odjazd: 24 lipca 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
09:00
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Erfurt
Distribusion
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Erfurt
 
  
 
09:00
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Metz
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Metz
 
  
 
09:15
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Berlin
Distribusion
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Berlin
 
  
 
09:15
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Monachium
 
  
 
09:20
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Karlsruhe
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Karlsruhe
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Frankfurt nad Menem

Rozklad jazdy dla Frankfurt nad Menem
Przyjazd: 24 lipca 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
10:45
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Frankfurt Hahn Lotnisko
IC Bus
 
 
Stacje:
Frankfurt Hahn Lotnisko → Frankfurt nad Menem
 
  
 
11:05
Frankfurt am Main central station - bus stop
Bonn
Postbus
 
 
Stacje:
Bonn → Frankfurt nad Menem
 
  
 
11:15
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Heidelberg → Frankfurt nad Menem
 
  
 
11:25
Frankfurt am Main central station - bus stop
Kolonia/Bonn Lotnisko
Postbus
 
 
Stacje:
Kolonia/Bonn Lotnisko → Frankfurt nad Menem
 
  
 
11:30
Frankfurt am Main central station - bus stop
Mannheim
Postbus
 
 
Stacje:
Mannheim → Frankfurt nad Menem
 
  
 póżniej 

Frankfurt nad Menem: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Frankfurt am Main central station - Area A
    Am Hauptbahnhof, 60329 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt am Main central station - Area A
  • Frankfurt am Main central station - bus stop
    Stuttgarter Straße, 60329 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt am Main central station - bus stop
  • Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
    Mannheimer Straße 6 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
  • Frankfurt nad Menem Dworzec Główny - Pforzheimer Str.
    Pforzheimer Straße, 60329 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt nad Menem Dworzec Główny - Pforzheimer Str.
  • Frankfurt nad Menem P+R Połódnie
    Stuttgarter Straße 31-32, 60329 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt nad Menem P+R Połódnie

Rozkład jazdy dla Frankfurt nad Menem: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Frankfurt nad Menem i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
102
11
od 26,15 zł w Eurolines Germany
86
9
od 18,21 zł w megabus
104
11
od 30,51 zł w Eurolines Germany
64
9
od 73,65 zł w Postbus
60
9
od 34,87 zł w STUDENT AGENCY
74
8
od 21,79 zł w Postbus
54
9
od 39,22 zł w Eurolines Germany
48
4
od 82,81 zł w Postbus
40
8
od 52,30 zł w Postbus
38
8
od 51,86 zł w Postbus
60
7
od 21,79 zł w Distribusion
34
6
od 82,81 zł w Postbus
42
8
od 21,79 zł w STUDENT AGENCY
38
7
od 34,87 zł w Distribusion
32
7
od 43,15 zł w Postbus
40
6
od 51,86 zł w Postbus
44
6
od 30,51 zł w Postbus
32
6
od 34,87 zł w Eurolines Germany
18
7
od 47,94 zł w FlixBus
28
6
od 51,86 zł w Postbus
26
6
od 43,15 zł w Postbus
32
5
od 39,22 zł w FlixBus
24
6
od 61,01 zł w Distribusion

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
30
9
od 74,09 zł w Eurolines Germany
40
8
od 83,26 zł w megabus
32
8
od 139,46 zł w Eurolines Germany
28
7
od 287,64 zł w Eurolines Germany
26
7
od 100,24 zł w Eurolines Germany
28
6
od 126,39 zł w Eurolines Germany
18
6
od 65,37 zł w Eurolines Germany
26
7
od 104,60 zł w Eurolines Germany
22
6
od 165,61 zł w OneBus