calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 694 370 Połączeń

Bus Frankfurt nad Menem: Rozkład jazdy PKS

PKS Frankfurt nad Menem - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź i porównaj wszystkie dostępne autobusy z i do miasta: Frankfurt nad Menem! Wybierz po prostu połączenie wpisz dzień i i kliknij znajdź teraz! Na CheckMyBus widzisz wszystkie przystanki z mapą i dokładny adres, a także szczegółowe odcinki jazdy. Sprawdź ceny, czas podróży i czasy jak i wyposażenie autobusów Upewnij się gdzie się dokładnie zatrzymuje Twój autobus, na Frankfurt nad Menem Dworzec Główny, Frankfurt am Main central station - bus stop, Frankfurt nad Menem P+R Połódnie or Frankfurt am Main central station - Area A. Wybrałeś jazde autobusem? Za pomocą jednego kliknięcia jesteś na web od Touring Travel, Cipolla Group or Eurolines Suisse gdzie można kupić bilet online.

Autobusy z
Frankfurt nad Menem

Rozkład jazdy dla Frankfurt nad Menem
Odjazd: 26 maja 2016

  Wyjazd Przystanek Bus do Dostawca  
 
14:45
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Würzburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Würzburg
 
   
 
14:45
Frankfurt am Main central station - Area A
Budapeszt
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Budapeszt
 
   
 
14:50
Frankfurt am Main central station - bus stop
Monachium
Postbus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Monachium
 
   
 
15:00
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Drezno
 
   
 
15:05
Frankfurt am Main central station - bus stop
Berlin
Postbus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Berlin
 
   
  póżniej  

Autobusy do
Frankfurt nad Menem

Rozklad jazdy dla Frankfurt nad Menem
Przyjazd: 26 maja 2016

  Pzyjazd Przystanek Bus z Dostawca  
 
15:55
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Mannheim
FlixBus
 
 
Stacje:
Mannheim → Frankfurt nad Menem
 
   
 
16:55
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Würzburg
Distribusion
 
 
Stacje:
Würzburg → Frankfurt nad Menem
 
   
 
17:55
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Heidelberg → Frankfurt nad Menem
 
   
 
18:15
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Karlsruhe
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Frankfurt nad Menem
 
   
 
18:20
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Leverkusen → Frankfurt nad Menem
 
   
  póżniej  

Frankfurt nad Menem: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Frankfurt am Main central station - Area A
    Am Hauptbahnhof, 60329 Frankfurt nad Menem
  • Frankfurt am Main central station - bus stop
    Stuttgarter Straße, 60329 Frankfurt nad Menem
  • Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
    Mannheimer Straße 6 Frankfurt nad Menem
  • Frankfurt nad Menem P+R Połódnie
    Stuttgarter Straße 31-32, 60329 Frankfurt nad Menem

Rozkład jazdy dla Frankfurt nad Menem: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Frankfurt nad Menem i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
80
9
od 20,38 zł w megabus
84
9
od 26,52 zł w Eurolines Germany
58
7
od 74,71 zł w Postbus
62
8
od 22,10 zł w Postbus
44
4
od 83,99 zł w Postbus
56
9
od 20,38 zł w megabus
44
7
od 35,36 zł w STUDENT AGENCY
38
7
od 53,05 zł w Postbus
52
7
od 22,10 zł w Distribusion
72
5
od 30,94 zł w Eurolines Germany
32
6
od 52,60 zł w Postbus
44
6
od 39,78 zł w Eurolines Germany
30
7
od 43,76 zł w Postbus
32
6
od 35,36 zł w Distribusion
30
5
od 52,60 zł w Postbus
46
5
od 30,94 zł w Postbus
26
6
od 20,38 zł w megabus
28
7
od 61,89 zł w Distribusion
36
6
od 22,10 zł w STUDENT AGENCY
30
4
od 83,99 zł w Postbus
18
7
od 48,63 zł w FlixBus
26
6
od 52,60 zł w Postbus
26
6
od 35,36 zł w Eurolines Germany
26
6
od 43,76 zł w Postbus
30
5
od 39,78 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
30
10
od 75,15 zł w Eurolines Germany
26
7
od 291,75 zł w Eurolines Germany
30
6
od 141,46 zł w Eurolines Germany
30
8
od 128,19 zł w Eurolines Germany
30
5
od 93,16 zł w megabus
20
6
od 101,67 zł w Eurolines Germany
14
6
od 66,31 zł w Eurolines Germany
24
7
od 167,98 zł w OneBus
18
4
od 106,09 zł w Eurolines Germany