calendar
Więcej opcji wyszukiwania
541 Firm - 1 108 312 Połączeń

Bus Frankfurt nad Menem: Rozkład jazdy PKS

PKS Frankfurt nad Menem - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź i porównaj wszystkie dostępne autobusy z i do miasta: Frankfurt nad Menem! Wybierz po prostu połączenie wpisz dzień i i kliknij znajdź teraz! Na CheckMyBus widzisz wszystkie przystanki z mapą i dokładny adres, a także szczegółowe odcinki jazdy. Sprawdź ceny, czas podróży i czasy jak i wyposażenie autobusów Upewnij się gdzie się dokładnie zatrzymuje Twój autobus, na Frankfurt nad Menem Dworzec Główny, Frankfurt nad Menem Dworzec Główny - Pforzheimer Str., Frankfurt nad Menem central station - bus stop, Frankfurt nad Menem Dworzec Połódnie, Frankfurt nad Menem P+R Połódnie albo Frankfurt nad Menem central station - Area A. Wybrałeś jazde autobusem? Za pomocą jednego kliknięcia jesteś na web od Busbud, Eurolines France albo IC Bus gdzie można kupić bilet online.

Autobusy z
Frankfurt nad Menem

Rozkład jazdy dla Frankfurt nad Menem
Odjazd: 28 lutego 2017

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
05:50
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Kaiserslautern
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Kaiserslautern
 
  
 
05:55
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny - Pforzheimer Str.
Amsterdam
RegioJet
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Amsterdam
 
  
 
06:15
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Reutlingen
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Reutlingen
 
  
 
06:20
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Hof
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Hof
 
  
 
06:45
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Leer
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Leer
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Frankfurt nad Menem

Rozklad jazdy dla Frankfurt nad Menem
Przyjazd: 28 lutego 2017

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
08:45
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Heidelberg → Frankfurt nad Menem
 
  
 
09:15
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Karlsruhe
FlixBus
 
 
Stacje:
Karlsruhe → Frankfurt nad Menem
 
  
 
09:35
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Bochum
FlixBus
 
 
Stacje:
Bochum → Frankfurt nad Menem
 
  
 
09:55
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Heidelberg → Frankfurt nad Menem
 
  
 
10:30
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Erlangen
FlixBus
 
 
Stacje:
Erlangen → Frankfurt nad Menem
 
  
 póżniej 

Frankfurt nad Menem: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Frankfurt nad Menem central station - Area A
    Am Hauptbahnhof, 60329 Frankfurt nad Menem
  • Frankfurt nad Menem central station - bus stop
    Stuttgarter Straße, 60329 Frankfurt nad Menem
  • Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
    Mannheimer Straße 6 Frankfurt nad Menem
  • Frankfurt nad Menem Dworzec Główny - Pforzheimer Str.
    Pforzheimer Straße, 60329 Frankfurt nad Menem
  • Frankfurt nad Menem Dworzec Połódnie
    Diesterwegplatz, 60594 Frankfurt nad Menem
  • Frankfurt nad Menem P+R Połódnie
    Stuttgarter Straße 31-32, 60329 Frankfurt nad Menem

Trasy autobusów Frankfurt nad Menem: Przegląd najpopularniejszych połączeń

Oto przegląd najczęciej wybieranych połączeń ze stacji lub przystanku Frankfurt nad Menem. Wystarczy kliknąć wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!