calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 690 298 Połączeń

Bus Frankfurt nad Menem: Rozkład jazdy PKS

PKS Frankfurt nad Menem - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Znajdź i porównaj wszystkie dostępne autobusy z i do miasta: Frankfurt nad Menem! Wybierz po prostu połączenie wpisz dzień i i kliknij znajdź teraz! Na CheckMyBus widzisz wszystkie przystanki z mapą i dokładny adres, a także szczegółowe odcinki jazdy. Sprawdź ceny, czas podróży i czasy jak i wyposażenie autobusów Upewnij się gdzie się dokładnie zatrzymuje Twój autobus, na Frankfurt nad Menem Dworzec Główny, Frankfurt nad Menem Dworzec Główny - Pforzheimer Str., Frankfurt am Main central station - bus stop, Frankfurt nad Menem P+R Połódnie or Frankfurt am Main central station - Area A. Wybrałeś jazde autobusem? Za pomocą jednego kliknięcia jesteś na web od IC Bus, Flibco or OneBus gdzie można kupić bilet online.

Autobusy z
Frankfurt nad Menem

Rozkład jazdy dla Frankfurt nad Menem
Odjazd: 25 czerwca 2016

 WyjazdPrzystanekBus doDostawca 
 
10:35
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Dortmund
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Dortmund
 
  
 
10:40
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Berlin
 
  
 
10:45
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Leverkusen
 
  
 
10:45
Frankfurt am Main central station - bus stop
Mannheim
Postbus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Mannheim
 
  
 
10:50
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Monachium
FlixBus
 
 
Stacje:
Frankfurt nad Menem → Monachium
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Frankfurt nad Menem

Rozklad jazdy dla Frankfurt nad Menem
Przyjazd: 25 czerwca 2016

 PzyjazdPrzystanekBus zDostawca 
 
12:10
Frankfurt am Main central station - bus stop
Mannheim
Postbus
 
 
Stacje:
Mannheim → Frankfurt nad Menem
 
  
 
12:25
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Siegen
FlixBus
 
 
Stacje:
Siegen → Frankfurt nad Menem
 
  
 
12:30
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Frankfurt Hahn Lotnisko
IC Bus
 
 
Stacje:
Frankfurt Hahn Lotnisko → Frankfurt nad Menem
 
  
 
12:30
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Würzburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Würzburg → Frankfurt nad Menem
 
  
 
12:45
Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
Heidelberg
FlixBus
 
 
Stacje:
Heidelberg → Frankfurt nad Menem
 
  
 póżniej 

Frankfurt nad Menem: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Frankfurt am Main central station - Area A
    Am Hauptbahnhof, 60329 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt am Main central station - Area A
  • Frankfurt am Main central station - bus stop
    Stuttgarter Straße, 60329 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt am Main central station - bus stop
  • Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
    Mannheimer Straße 6 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt nad Menem Dworzec Główny
  • Frankfurt nad Menem Dworzec Główny - Pforzheimer Str.
    Pforzheimer Straße, 60329 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt nad Menem Dworzec Główny - Pforzheimer Str.
  • Frankfurt nad Menem P+R Połódnie
    Stuttgarter Straße 31-32, 60329 Frankfurt nad Menem
    Frankfurt nad Menem P+R Połódnie

Rozkład jazdy dla Frankfurt nad Menem: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Frankfurt nad Menem i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
98
11
od 26,75 zł w Eurolines Germany
94
10
od 19,20 zł w megabus
102
11
od 31,20 zł w Eurolines Germany
62
8
od 75,33 zł w Postbus
74
9
od 22,29 zł w Postbus
50
8
od 35,66 zł w STUDENT AGENCY
48
4
od 84,70 zł w Postbus
40
8
od 53,49 zł w Postbus
36
7
od 53,05 zł w Postbus
58
7
od 22,29 zł w Distribusion
40
6
od 53,05 zł w Postbus
44
6
od 40,12 zł w Eurolines Germany
30
7
od 44,13 zł w Postbus
36
6
od 35,66 zł w Distribusion
32
5
od 84,70 zł w Postbus
20
8
od 49,03 zł w FlixBus
38
6
od 22,29 zł w STUDENT AGENCY
28
6
od 53,05 zł w Postbus
42
5
od 31,20 zł w Postbus
28
6
od 35,66 zł w Eurolines Germany
28
6
od 44,13 zł w Postbus
24
6
od 62,41 zł w Distribusion
30
5
od 40,12 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
32
10
od 75,78 zł w Eurolines Germany
36
7
od 87,78 zł w megabus
26
7
od 294,21 zł w Eurolines Germany
28
6
od 142,64 zł w Eurolines Germany
30
8
od 129,27 zł w Eurolines Germany
20
6
od 102,53 zł w Eurolines Germany
22
6
od 106,98 zł w Eurolines Germany
14
6
od 66,86 zł w Eurolines Germany
24
7
od 169,39 zł w OneBus