calendar
Więcej opcji wyszukiwania
487 Firm - 1 060 142 Połączeń

Bus Oldenburg: Rozkład jazdy PKS

PKS Oldenburg - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Opłaca się podróżować autobusem - odkryj wszystkie korzyści! Na CheckMyBus masz przegląd wszystkich dostępnych firm autobusowych. Ponadto możemy Ci pokazać najlepsze i najszybsze firmy autobusowe i dokładny adres wszystkich przystanków łącznie z mapami. W mieście: Oldenburg odjeżdżają autokary z przystanków Oldenburg Pferdemarkt, Oldenburg Dworzec Główny, Oldenburg Uniwersytet i Oldenburg Pferdemarkt.. Firmy jak Eurolines Germany, Postbus i Deutsche Bahn mają oczywiście te miasto w ich rozkładach jazdy. Obojętnie co jest dla Ciebie ważne - cena, wyposażenie, czas trwania podróży lub czas wyjazdu, na CheckMyBus decydujesz Ty, z którym autobusem będziesz podróżował. Wystarczy wybrać trasę, dzień podróży i kliknij na "Znajdź teraz"

Autobusy z
Oldenburg

Rozkład jazdy dla Oldenburg
Odjazd: 9 grudnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
05:35
Oldenburg Dworzec Główny
Hannover
FlixBus
 
 
Stacje:
Oldenburg → Hannover
 
  
 
06:10
Oldenburg Dworzec Główny
Berlin
FlixBus
 
 
Stacje:
Oldenburg → Berlin
 
  
 
07:00
Oldenburg Dworzec Główny
Isselburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Oldenburg → Isselburg
 
  
 
07:00
Oldenburg Dworzec Główny
Groningen
Distribusion
 
 
Stacje:
Oldenburg → Groningen
 
  
 
08:20
Oldenburg Dworzec Główny
Chemnitz
FlixBus
 
 
Stacje:
Oldenburg → Chemnitz
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Oldenburg

Rozklad jazdy dla Oldenburg
Przyjazd: 9 grudnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
10:15
Oldenburg Dworzec Główny
Groningen
FlixBus
 
 
Stacje:
Groningen → Oldenburg
 
  
 
11:30
Oldenburg Dworzec Główny
Rotterdam
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Rotterdam → Oldenburg
 
  
 
12:15
Oldenburg Dworzec Główny
Emden
FlixBus
 
 
Stacje:
Emden → Oldenburg
 
  
 
15:00
Oldenburg Dworzec Główny
Amsterdam
FlixBus
 
 
Stacje:
Amsterdam → Oldenburg
 
  
 
15:40
Oldenburg Dworzec Główny
Hannover
FlixBus
 
 
Stacje:
Hannover → Oldenburg
 
  
 póżniej 

Oldenburg: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Oldenburg Dworzec Główny
    Karlstr. 40 Oldenburg
    Oldenburg Dworzec Główny
  • Oldenburg Pferdemarkt
    Heiligengeiststraße 20A Oldenburg
    Oldenburg Pferdemarkt
  • Oldenburg Pferdemarkt.
    Heiligengeiststraße 20A Oldenburg
    Oldenburg Pferdemarkt.
  • Oldenburg Uniwersytet
    Ammerländer Heerstraße 120 Oldenburg
    Oldenburg Uniwersytet