FlixBus: Wszystkie informacje o autobusach i celach podróży, cenach i przystankach

FlixBus: połączenia autobusowe, przystanki i opinie użytkowników

calendar
Więcej opcji wyszukiwania
625 Firm - 1 679 493 Połączeń
Najlepsze ofertyPorównaj i zaoszczędź średnio 70 %
Najlepsze połączeniaDopasowane wyniki na całym świecie
Prosto i przejrzyścieWyszukaj jednym kliknięciem
FlixBus
FlixBus GmbH została założona w Monachium w 2011 roku i jest obecnie jednym z największych firm autobusowych w Niemczech. Obecnie autobusy niebiesko-pomarańczowe jeżdzą 1268 w miastach w Niemczech i krajach sąsiednich. Ogólnie rzecz biorąc, znajdują się 200120 Linie autobusowe w rozkładzie jazdy z FlixBus.

Wskazówka: Korzystaj z specjalnych cen i ze zniżek wczesnej rezerwacji! Jeśli twój rower chcesz wziąć, 9 € muszą być dodatkowo zapłacone. 2 duże bagaże są bezpłatne, dla każdego dodatkowego będzie 5 € opłata.

Fuzja FlixBus i MeinFernbus: Od 7 stycznia 2015 operatorzy FlixBus i MeinFernbus łączą się tworząc jedną firmę. Już zarezerwowane bilety do odpowiednich firm pozostają w pełni aktualne.

Promocje we FlixBus: aktualna oferta i kody zniżkowe

Sprawdź kody zniżkowe, specjalne oferty i inne promocje we FlixBus


Informacje o wyposażeniu autobusów, trasach, cenach i jakości usług firmy FlixBus

bezpłatne:
 • Wifi
 • Toalety
 • Gniazdka
 • Klimatyzacja
 • XXL Miejsce na nogi
 • Transport bagażu podręcznego
 • Transport bagażu
 • SMS-Opóżnienia
 • Zniżka do osób dużo jeżdzących
za dodatkową opłatą:
 • Napoje
 • Przekąski
 • Transport rowerów
 • Bagż specjalny (duży)

138 opinii o FlixBus

Ocena w kraju Polska
1.8
 38
5 Gwiazdek
4 Gwiazdek
3 Gwiazdek
2 Gwiazdek
1 Gwiazdka
Ocena w innych krajach
 100
5 Gwiazdek
4 Gwiazdek
3 Gwiazdek
2 Gwiazdek
1 Gwiazdka


Najnowsze opinie klientów w Polsce


, 2017-08-17   
Miałem wątpliwą przyjemność podróżować z Paryża do Mont Saint Michel aut ... Miałem wątpliwą przyjemność podróżować z Paryża do Mont Saint Michel autobusem Flixbus. Przyjechał na przystanek Porte Maillot 20 minut spóźniony a na miejsce w sumie 60 minut. Jako że wracałem do Paryża tego samego dnia, pozbawili mnie godziny zwiedzenia tej jednej z największych atrakcji Francji. Nie polecam. Nikt nie przepraszał, nie tłumaczył dlaczego. P.S. Na szczęście powrót był inną firmą i było punktualnie.
1/4

Opinie klientów o FlixBus w Polsce

, 2017-08-17   
Miałem wątpliwą przyjemność podróżować z Paryża do Mont Saint Michel autobusem Flixbus. Przyjechał na przystanek Porte Maillot 20 minut spóźniony a na miejsce w sumie 60 minut. Jako że wracałem do Par ... Miałem wątpliwą przyjemność podróżować z Paryża do Mont Saint Michel autobusem Flixbus. Przyjechał na przystanek Porte Maillot 20 minut spóźniony a na miejsce w sumie 60 minut. Jako że wracałem do Paryża tego samego dnia, pozbawili mnie godziny zwiedzenia tej jednej z największych atrakcji Francji. Nie polecam. Nikt nie przepraszał, nie tłumaczył dlaczego. P.S. Na szczęście powrót był inną firmą i było punktualnie.


, 2017-08-09   
Linia 24h odbiera po 20minutach. Spóznilismy się 1minute. Kierowca wiedzial ze bedzie spozniony pasazer. Totalna olewka. Brak kontaktu. Zero komunikacji.


, 2017-08-06       
Na trasie Kraków Lwów 5\08 nie mili kierowcy, brak wi fi, brak przekazu informacji przez mikrofon w związku z tym iż siedziałem na tyle niestety nie słyszałem przekazu. Trasa Lwów Kraków 06\08 obsługa ... Na trasie Kraków Lwów 5\08 nie mili kierowcy, brak wi fi, brak przekazu informacji przez mikrofon w związku z tym iż siedziałem na tyle niestety nie słyszałem przekazu. Trasa Lwów Kraków 06\08 obsługa miła ( inna niż dzień wcześniej) wszytskie informacje przekazywane przez mikrofon. Brak wi fi, brak gniazdek. Opóźnienie ponad 2 h


, 2017-07-15                   
;) kursujecie z wroclawia do berlina do centrum?


, 2017-07-14                   
Polecam wszelkiej patologii,kierowca pozwala na wszystko mozna chlac srac i lac pod siebie i nie wyzucaja z autokaru


, 2017-07-13               
Ogólnie dałbym 3 gwiazdki gdyby nie kierowca. Ogólnie to na dole śmierdzi, wifi nie działa... Kierowcy to dwóch Polaków i bardzo przyjemni. Czytając po komentarzach cieszę się, że nie trafiłem na Ni ... Ogólnie dałbym 3 gwiazdki gdyby nie kierowca. Ogólnie to na dole śmierdzi, wifi nie działa... Kierowcy to dwóch Polaków i bardzo przyjemni. Czytając po komentarzach cieszę się, że nie trafiłem na Niemców..


, 2017-07-10   
Śmierdzi i duże opóźnienia


, 2017-06-30                   
Mam pytanko czy mogę tydzień wcześniej przed zaplanowanymodjazdem zamówić bilet?
CheckMyBus-Team, 2017-07-03
Drogi użytkowniku,
istnieje oczywiście możliwość zarezerwowania biletu autobusowego z tygodniowym wyprzedzeniem. Najprościej jest zrobić to przez taką platformę jak CheckMyBus, wyszukać połączeni ...
Drogi użytkowniku,
istnieje oczywiście możliwość zarezerwowania biletu autobusowego z tygodniowym wyprzedzeniem. Najprościej jest zrobić to przez taką platformę jak CheckMyBus, wyszukać połączenie i kliknąć "Zobacz Ofertę". Po przeniesieniu na stronę operatora autokarowego możemy dokonać rezerwacji i kupna. Otrzymamy potwierdzenie i e-bilet na adres e-mailowy, a często też na SMS. Taki e-bilet okazywany jest przy odjeździe autokaru z przystanku. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół CheckMyBus


, 2017-06-25   
Mam pytanie, czy kierowcy mówią po polsku?
CheckMyBus-Team, 2017-06-26
Drogi Ola,

dziękujemy za zainteresowanie naszym forum. Jeśli chodzi o firmę FlixBus to jest to przedsiębiorstwo niemieckie, które od niedawna działa na polskim rynku. Nie ma pewności, czy ...
Drogi Ola,

dziękujemy za zainteresowanie naszym forum. Jeśli chodzi o firmę FlixBus to jest to przedsiębiorstwo niemieckie, które od niedawna działa na polskim rynku. Nie ma pewności, czy kierowca na kursie który wybierzesz będzie mówił po polsku - jednak zdecydowana większość kierowców tej firmy porozumiewa się w języku angielskim.

Pozdrawiamy,
Zespół Wsparcia CheckMyBus


, 2017-05-04   
Nie dałbym nawet 1 gwiazdki. Zakupione 2 bilety do Lwowa 29.04.17r. Andrzeja 12 Katowice godz.01:10. Czekaliśmy na zimnie od 00:30 do 02:30 zero kontaktu..autokar nie przyjechał?!!! Piękny weekend maj ... Nie dałbym nawet 1 gwiazdki. Zakupione 2 bilety do Lwowa 29.04.17r. Andrzeja 12 Katowice godz.01:10. Czekaliśmy na zimnie od 00:30 do 02:30 zero kontaktu..autokar nie przyjechał?!!! Piękny weekend majowy?! Od kilku dni pisze mailę..zero informacji. Przestrzegam przed tą firmą. Pozostał mi pozew do Sądu i antyreklama w gazetach i internecie!

Twój email pozostanie ukryty. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. *


Dziękujemy za Twój komentarz, Oczekuje on teraz na zatwierdzenie.
1/4

Oceń FlixBus

Drogi Użytkowniku, Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Napisz opinię na temat firmy autobusowej i podziel się z innymi swoimi doświadczeniami. Opisz swoje doświadczenia w sposób sprawiedliwy i z zachowaniem zasad netetykiety.

Twój email pozostanie ukryty. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. *


Dziękujemy za Twój komentarz, Oczekuje on teraz na zatwierdzenie.
Możesz dodać tylko jeden komentarz dziennie.