calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 901 566 Połączeń

FlixBus: Wszystkie informacje o autobusach i celach podróży, cenach i przystankach

Dowiedz się więcej o firmie autokarowej: FlixBus, jej trasach, cenach i autobusach

FlixBus
FlixBus GmbH została założona w Monachium w 2011 roku i jest obecnie jednym z największych firm autobusowych w Niemczech. Obecnie autobusy niebiesko-pomarańczowe jeżdzą 809 w miastach w Niemczech i krajach sąsiednich. Ogólnie rzecz biorąc, znajdują się 51415 Linie autobusowe w rozkładzie jazdy z FlixBus.

Wskazówka: Korzystaj z specjalnych cen i ze zniżek wczesnej rezerwacji! Dzieci w wieku do 3 lat jadą bezpłatnie, jeżeli osoba dorosła dziecko przy rezerwacji zapisała i o o foteliku dla dziecka pomyślała. Jeśli twój rower chcesz wziąć , 9 € muszą być dodatkowo zapłacone. 2 duże bagaże są bezpłatne, dla każdego dodatkowego będzie 3 € opłata. Pasażerowie niepełnosprawni (min. 50% stopień niepełnosprawności) otrzymają rabat w wysokości 50% - proszę to przy rezerwacji podać. Jednak przed rozpoczęciem jazdy zaświadczenie upośledzonego musi być przedstawione. Osoba opiekujaca może podróżować za darmo, gdy jest one zgłoszona 24 godziny przed odjazdem.

Fuzja FlixBus i MeinFernbus: Od 7 stycznia 2015 operatorzy FlixBus i MeinFernbus łączą się tworząc jedną firmę. Już zarezerwowane bilety do odpowiednich firm pozostają w pełni aktualne.

Informacje o wyposażeniu autobusów, trasach, cenach i jakości usług firmy FlixBus

bezpłatne:
 • Wifi
 • Toalety
 • Gniazdka
 • Klimatyzacja
 • XXL Miejsce na nogi
 • Transport bagażu podręcznego
 • Transport bagażu
 • SMS-Opóżnienia
 • Zniżka do osób dużo jeżdzących
za dodatkową opłatą:
 • Napoje
 • Przekąski
 • Transport rowerów
 • Bagż specjalny (duży)

18 opinii o FlixBus

Ocena w kraju Polska
1.36
 11
5 Gwiazdek
4 Gwiazdek
3 Gwiazdek
2 Gwiazdek
1 Gwiazdka
Ocena w innych krajach
 18
5 Gwiazdek
4 Gwiazdek
3 Gwiazdek
2 Gwiazdek
1 Gwiazdka


Oceny w kraju Polska

, 2016-09-18   
FlixBus jest niesolidną i arogancką firmą. Czekanie w strugach deszczu na autobus, który nie przyjeżdża. Na dworcu nikt nic nie wie. Pod wskazanym na bilecie numerem telefonu sprzeczne informacje. Tot ... FlixBus jest niesolidną i arogancką firmą. Czekanie w strugach deszczu na autobus, który nie przyjeżdża. Na dworcu nikt nic nie wie. Pod wskazanym na bilecie numerem telefonu sprzeczne informacje. Totalana dezinformacja ! W rezultacie wybór innego środka podróży i dodatkowy koszt 100 euro. Koszmar !


, 2016-09-12   
Mega slabe sa te przesiadki. Juz wiecej nie pojade, wole wsiasc w samochod, nie opyla sie tyle czasu spedzic w autokarze i na dworcach.


, 2016-09-09   
Płacąc tyle za bilet oczekiwałabym raczej bardziej komfortowego rozwiązania niż sterczenie na niemieckim dworcu parę godzin. Niestety ta sytuacja obniża moją ocenę Flixbusa. Szkoda, bo miałam nadzieję ... Płacąc tyle za bilet oczekiwałabym raczej bardziej komfortowego rozwiązania niż sterczenie na niemieckim dworcu parę godzin. Niestety ta sytuacja obniża moją ocenę Flixbusa. Szkoda, bo miałam nadzieję, że to będzie coś. Dobrze, że już więcej nie muszę jeździć za granicę w tym roku... Mam czas żeby znaleźć inne połączenie.


, 2016-09-08   
Totalne dno. Nie polecam, te przesiadki, o ktorych sie tu tyle pisze to niestety fakt.... nie do przyjecia, jak to tak dalej bedzie organizowane to niki z Flixem nie bedzie jezdzil. Tyle hajsu za bile ... Totalne dno. Nie polecam, te przesiadki, o ktorych sie tu tyle pisze to niestety fakt.... nie do przyjecia, jak to tak dalej bedzie organizowane to niki z Flixem nie bedzie jezdzil. Tyle hajsu za bilet, a nie jest to warte tej ceny. Niestety sie zawiodlem.


, 2016-09-08   
Jechałem z Berlina. Opóźnienie 2h. Nie ma gdzie zapytać, gdzie zadzwonić. Nikt nic nie wie. Biura podróży nawet nie znają takiego połączenia. Nikt tego nie sprzedaje.


, 2016-09-06   
Jednym słowem tragedia - chodzi przede wszystkim o nieszczęsną przesiadkę gdzie muszę kwitnąć na przystanku przez kilka godzin. osoby, które nie podróżują zbyt często mogą się zgubić, albo w ogóle mog ... Jednym słowem tragedia - chodzi przede wszystkim o nieszczęsną przesiadkę gdzie muszę kwitnąć na przystanku przez kilka godzin. osoby, które nie podróżują zbyt często mogą się zgubić, albo w ogóle mogą nie wiedzieć jak się zachować. Ceny biletów też nie powalają. Jak ktoś nie musi jechać autobusem Flixa, to niech lepiej nie jedzie....


, 2016-09-02   
Jechałem Flixem ze Szczecina. Przesiadka w Berlinie 2,5 h oczekiwania na kolejny autobus dalej. Polecam szczególnie w nocy i tym co szukają wrażeń.


, 2016-09-01   
Mi się nie podobało, czekałem w Berlinie ponad 2h, zero informacji, przesiadka na inną linię, kierowca nie mówił po angielsku,


, 2016-08-29                   
Szybkoi wygodnie, nie mam zastrzeżeń.


, 2016-08-29   
Mega opóźnienia!


Twój email pozostanie ukryty. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. *


Dziękujemy za Twój komentarz, Oczekuje on teraz na zatwierdzenie.

Przystanki na liniach FlixBus

A
B
C
Č
D
E
É
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
Ü
V
W
X
Z
Ž
Ż

Oceń FlixBus

Drogi Użytkowniku, Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Napisz opinię na temat firmy autobusowej i podziel się z innymi swoimi doświadczeniami. Opisz swoje doświadczenia w sposób sprawiedliwy i z zachowaniem zasad netetykiety.

Twój email pozostanie ukryty. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. *


Dziękujemy za Twój komentarz, Oczekuje on teraz na zatwierdzenie.
Możesz dodać tylko jeden komentarz dziennie.