calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 887 759 Połączeń

FlixBus: Wszystkie informacje o autobusach i celach podróży, cenach i przystankach

Dowiedz się więcej o firmie autokarowej: FlixBus, jej trasach, cenach i autobusach

FlixBus
FlixBus GmbH została założona w Monachium w 2011 roku i jest obecnie jednym z największych firm autobusowych w Niemczech. Obecnie autobusy niebiesko-pomarańczowe jeżdzą 807 w miastach w Niemczech i krajach sąsiednich. Ogólnie rzecz biorąc, znajdują się 51362 Linie autobusowe w rozkładzie jazdy z FlixBus.

Wskazówka: Korzystaj z specjalnych cen i ze zniżek wczesnej rezerwacji! Dzieci w wieku do 3 lat jadą bezpłatnie, jeżeli osoba dorosła dziecko przy rezerwacji zapisała i o o foteliku dla dziecka pomyślała. Jeśli twój rower chcesz wziąć , 9 € muszą być dodatkowo zapłacone. 2 duże bagaże są bezpłatne, dla każdego dodatkowego będzie 3 € opłata. Pasażerowie niepełnosprawni (min. 50% stopień niepełnosprawności) otrzymają rabat w wysokości 50% - proszę to przy rezerwacji podać. Jednak przed rozpoczęciem jazdy zaświadczenie upośledzonego musi być przedstawione. Osoba opiekujaca może podróżować za darmo, gdy jest one zgłoszona 24 godziny przed odjazdem.

Fuzja FlixBus i MeinFernbus: Od 7 stycznia 2015 operatorzy FlixBus i MeinFernbus łączą się tworząc jedną firmę. Już zarezerwowane bilety do odpowiednich firm pozostają w pełni aktualne.

Informacje o wyposażeniu autobusów, trasach, cenach i jakości usług firmy FlixBus

bezpłatne:
 • Wifi
 • Toalety
 • Gniazdka
 • Klimatyzacja
 • XXL Miejsce na nogi
 • Transport bagażu podręcznego
 • Transport bagażu
 • SMS-Opóżnienia
 • Zniżka do osób dużo jeżdzących
za dodatkową opłatą:
 • Napoje
 • Przekąski
 • Transport rowerów
 • Bagż specjalny (duży)

5 opinii o FlixBus

Ocena w kraju Polska
1.00
 1
5 Gwiazdek
4 Gwiazdek
3 Gwiazdek
2 Gwiazdek
1 Gwiazdka
Ocena w innych krajach
 5
5 Gwiazdek
4 Gwiazdek
3 Gwiazdek
2 Gwiazdek
1 Gwiazdka


Oceny w kraju Polska

, 2016-08-25   
10 sierpnia 2016 r. czekałam trzy godziny w Katowicach na autobus do Wiednia. Kiedy już zamierzałam pójść na pociąg, przez zupełny przypadek dowiedziałam się, że trasę obsługuje nie FlixBus, której to ... 10 sierpnia 2016 r. czekałam trzy godziny w Katowicach na autobus do Wiednia. Kiedy już zamierzałam pójść na pociąg, przez zupełny przypadek dowiedziałam się, że trasę obsługuje nie FlixBus, której to firmie zapłaciłam za bilet tylko czeski LeoExpress i że początek trasy jest we Lwowie (nie ma o tym żadnej wzmianki w rozkładzie jazdy) i czasem jest opóźnienie na granicy. W drodze powrotnej tydzień później czekałam 1,5 godziny w Wiedniu (w informacji nikt nic nie wiedział) na przyjazd tej linii. Zamiast autobusu podjechały dwa busy, które zabrały pasażerów tylko do Ostrawy. Wprawdzie czekał tam już autobus, który jechał dalej, ale nikt nam tego wcześniej nie był w stanie przekazać.Kierowcy busów nie wiedzieli, co będzie z nami dalej !!! Kompletna ignorancja i brak poszanowania dla klienta. Po co im numer telefonu pasażera przy zakupie biletu ? Nie nabierajcie się na niską cenę biletów, bo stracone nerwy i czas nie są tego warte.


Twój email pozostanie ukryty. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. *


Dziękujemy za Twój komentarz, Oczekuje on teraz na zatwierdzenie.

Przystanki na liniach FlixBus

A
B
C
Č
D
E
É
F
G
H
I
J
K
L
Ł
M
N
O
P
Q
R
S
T
U
Ü
V
W
X
Z
Ž
Ż

Oceń FlixBus

Drogi Użytkowniku, Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Napisz opinię na temat firmy autobusowej i podziel się z innymi swoimi doświadczeniami. Opisz swoje doświadczenia w sposób sprawiedliwy i z zachowaniem zasad netetykiety.

Twój email pozostanie ukryty. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe. *


Dziękujemy za Twój komentarz, Oczekuje on teraz na zatwierdzenie.
Możesz dodać tylko jeden komentarz dziennie.