calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 628 562 Połączeń

Bus Berlin: Rozkład jazdy PKS

PKS Berlin - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie czy chcesz jechać z albo do miasta: Berlin. Podróżuj autobusem wygodnie! Bohemian Lines, Eurolines Germany and Deutsche Bahn, są operatorami autokarów, z których można podróżowac zawsze wygodnie z przystanku: Berlin Dworzec Główny Europaplatz, Berlin Dworzec Główny Autobusowy Aral, Berlin Dworzec Główny, Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm, Berlin station zoo, Berlin, U-Bhf. Alt-Tegel, Berlin Zoo, Berlin, S-Bhf. Wannsee, Berlin Dworzec Wschodni, Berlin Alexanderplatz, Berlin Dworzec Südkreuz, Berlin-Spandau station or Berlin Jannowitzbrücke. CheckMyBus to portal porównania autokarów gdzie znajdą Państwo nie tylko wszystkie połączenie autobusowe, ale także najszybszy autobus. Znajdź wszystkich dostawców autobusów na pierwszy rzut oka.

Autobusy z
Berlin

Rozkład jazdy dla Berlin
Odjazd: 30 czerwca 2016

 WyjazdPrzystanekBus doDostawca 
 
06:50
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Amsterdam
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Amsterdam
 
  
 
06:55
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Szczecin
Baltour
 
 
Stacje:
Berlin → Szczecin
 
  
 
06:55
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Katowice
PolskiBus
 
 
Stacje:
Berlin → Katowice
 
  
 
06:55
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Katowice
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Katowice
 
  
 
06:55
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Warszawa
Distribusion
 
 
Stacje:
Berlin → Warszawa
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Berlin

Rozklad jazdy dla Berlin
Przyjazd: 30 czerwca 2016

 PzyjazdPrzystanekBus zDostawca 
 
09:10
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Lipsk
FlixBus
 
 
Stacje:
Lipsk → Berlin
 
  
 
09:15
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Cottbus
FlixBus
 
 
Stacje:
Cottbus → Berlin
 
  
 
09:30
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Rostock
FlixBus
 
 
Stacje:
Rostock → Berlin
 
  
 
09:35
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Szczecin
FlixBus
 
 
Stacje:
Szczecin → Berlin
 
  
 
09:55
Berlin, U-Bhf. Alt-Tegel
Szczecin
EuroTicket
 
 
Stacje:
Szczecin → Berlin
 
  
 póżniej 

Berlin: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Berlin Alexanderplatz
    Alexanderstraße 3 Berlin
    Berlin Alexanderplatz
  • Berlin Dworzec Główny
    Europaplatz, 10557 Berlin
    Berlin Dworzec Główny
  • Berlin Dworzec Główny Autobusowy Aral
    Messedamm 6, 14057 Berlin
    Berlin Dworzec Główny Autobusowy Aral
  • Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
    Masurenallee 4 Berlin
    Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
  • Berlin Dworzec Główny Europaplatz
    Europaplatz 1 Berlin
    Berlin Dworzec Główny Europaplatz
  • Berlin Dworzec Südkreuz
    Hildegard-Knef-Platz Berlin
    Berlin Dworzec Südkreuz
  • Berlin Dworzec Wschodni
    Am Ostbahnhof 9 Berlin
    Berlin Dworzec Wschodni
  • Berlin Jannowitzbrücke
    Holzmarktstraße 4 Berlin
    Berlin Jannowitzbrücke
  • Berlin station zoo
    Jebensstraße 24, 10623 Berlin
    Berlin station zoo
  • Berlin Zoo
    Hardenbergplatz 15, 10623 Berlin
    Berlin Zoo
  • Berlin, S-Bhf. Wannsee
    Kronprinzessinnenweg 251, 14109 Berlin
    Berlin, S-Bhf. Wannsee
  • Berlin, U-Bhf. Alt-Tegel
    Berliner Straße 103, 13507 Berlin
    Berlin, U-Bhf. Alt-Tegel
  • Berlin-Spandau station
    Altstädter Ring 3, 13597 Berlin
    Berlin-Spandau station

Rozkład jazdy dla Berlin: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Berlin i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
84
9
od 53,34 zł w megabus
70
7
od 30,98 zł w Distribusion
84
7
od 32,00 zł w megabus
62
7
od 39,83 zł w FlixBus
62
7
od 44,26 zł w OneBus
80
6
od 22,13 zł w STUDENT AGENCY
76
6
od 21,33 zł w megabus
40
6
od 44,26 zł w STUDENT AGENCY
46
4
od 84,09 zł w FlixBus
38
5
od 84,09 zł w FlixBus
42
6
od 44,26 zł w OneBus
40
5
od 39,83 zł w Distribusion
32
5
od 79,66 zł w Distribusion
42
4
od 74,79 zł w Postbus
34
4
od 84,09 zł w FlixBus
30
4
od 84,09 zł w FlixBus
32
4
od 84,09 zł w Postbus
38
4
od 97,36 zł w Postbus
24
6
od 119,05 zł w FlixBus
40
6
od 22,13 zł w STUDENT AGENCY
50
5
od 39,83 zł w IC Bus
34
4
od 26,67 zł w megabus
50
4
od 44,26 zł w Distribusion
42
4
od 49,17 zł w Postbus

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
58
10
od 66,38 zł w STUDENT AGENCY
50
10
od 75,23 zł w Eurolines Germany
52
5
od 84,09 zł w Eurolines Germany
34
7
od 84,09 zł w Distribusion
40
7
od 84,09 zł w Distribusion
38
5
od 84,09 zł w Distribusion
42
8
od 84,09 zł w Eurolines Germany
24
4
od 146,04 zł w FlixBus