calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 888 545 Połączeń

Bus Berlin: Rozkład jazdy PKS

PKS Berlin - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie czy chcesz jechać z albo do miasta: Berlin. Podróżuj autobusem wygodnie! PolskiBus, megabus i ECOLINES, są operatorami autokarów, z których można podróżowac zawsze wygodnie z przystanku: Berlin Dworzec Główny Europaplatz, Berlin Dworzec Główny Autobusowy Aral, Berlin Dworzec Główny, Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm, Berlin station zoo, Berlin, U-Bhf. Alt-Tegel, Berlin Zoo, Berlin, S-Bhf. Wannsee, Berlin Dworzec Wschodni, Berlin Alexanderplatz, Berlin Dworzec Südkreuz, Berlin-Spandau station albo Berlin Jannowitzbrücke. CheckMyBus to portal porównania autokarów gdzie znajdą Państwo nie tylko wszystkie połączenie autobusowe, ale także najszybszy autobus. Znajdź wszystkich dostawców autobusów na pierwszy rzut oka.

Autobusy z
Berlin

Rozkład jazdy dla Berlin
Odjazd: 31 sierpnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
16:10
Berlin Alexanderplatz
Lipsk
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Lipsk
 
  
 
16:15
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Monachium
Distribusion
 
 
Stacje:
Berlin → Monachium
 
  
 
16:30
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Amsterdam
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Amsterdam
 
  
 
16:35
Berlin Zoo
Hamburg
Postbus
 
 
Stacje:
Berlin → Hamburg
 
  
 
16:40
Berlin Alexanderplatz
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Drezno
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Berlin

Rozklad jazdy dla Berlin
Przyjazd: 31 sierpnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
18:20
Berlin Dworzec Südkreuz
Cottbus
Distribusion
 
 
Stacje:
Cottbus → Berlin
 
  
 
18:40
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Lipsk/Halle Lotnisko
Distribusion
 
 
Stacje:
Lipsk/Halle Lotnisko → Berlin
 
  
 
19:40
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Szczecin
FlixBus
 
 
Stacje:
Szczecin → Berlin
 
  
 
19:45
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Drezno
Distribusion
 
 
Stacje:
Drezno → Berlin
 
  
 
19:55
Berlin Zoo
Lipsk
Postbus
 
 
Stacje:
Lipsk → Berlin
 
  
 póżniej 

Berlin: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Berlin Alexanderplatz
    Alexanderstraße 3 Berlin
    Berlin Alexanderplatz
  • Berlin Dworzec Główny
    Europaplatz, 10557 Berlin
    Berlin Dworzec Główny
  • Berlin Dworzec Główny Autobusowy Aral
    Messedamm 6, 14057 Berlin
    Berlin Dworzec Główny Autobusowy Aral
  • Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
    Masurenallee 4 Berlin
    Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
  • Berlin Dworzec Główny Europaplatz
    Europaplatz 1 Berlin
    Berlin Dworzec Główny Europaplatz
  • Berlin Dworzec Südkreuz
    Hildegard-Knef-Platz Berlin
    Berlin Dworzec Südkreuz
  • Berlin Dworzec Wschodni
    Am Ostbahnhof 9 Berlin
    Berlin Dworzec Wschodni
  • Berlin Jannowitzbrücke
    Holzmarktstraße 4 Berlin
    Berlin Jannowitzbrücke
  • Berlin station zoo
    Jebensstraße 24, 10623 Berlin
    Berlin station zoo
  • Berlin Zoo
    Hardenbergplatz 15, 10623 Berlin
    Berlin Zoo
  • Berlin, S-Bhf. Wannsee
    Kronprinzessinnenweg 251, 14109 Berlin
    Berlin, S-Bhf. Wannsee
  • Berlin, U-Bhf. Alt-Tegel
    Berliner Straße 103, 13507 Berlin
    Berlin, U-Bhf. Alt-Tegel
  • Berlin-Spandau station
    Altstädter Ring 3, 13597 Berlin
    Berlin-Spandau station

Rozkład jazdy dla Berlin: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Berlin i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
76
10
od 51,14 zł w megabus
72
10
od 30,69 zł w megabus
68
8
od 30,52 zł w Distribusion
86
8
od 21,80 zł w STUDENT AGENCY
52
7
od 43,60 zł w OneBus
48
7
od 39,24 zł w FlixBus
40
7
od 43,60 zł w STUDENT AGENCY
64
6
od 20,46 zł w megabus
34
6
od 82,84 zł w Postbus
38
4
od 82,84 zł w FlixBus
34
5
od 82,84 zł w FlixBus
30
6
od 78,48 zł w Distribusion
36
5
od 73,69 zł w Postbus
36
6
od 39,24 zł w Distribusion
24
7
od 117,29 zł w FlixBus
34
4
od 25,57 zł w megabus
30
5
od 82,84 zł w FlixBus
36
5
od 93,75 zł w Postbus
34
4
od 95,93 zł w Postbus
32
5
od 21,80 zł w Postbus
34
5
od 82,84 zł w MeinFernbus
36
6
od 21,80 zł w STUDENT AGENCY
26
5
od 43,60 zł w OneBus
24
4
od 82,84 zł w FlixBus
40
5
od 43,60 zł w Distribusion

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
62
10
od 65,40 zł w STUDENT AGENCY
48
10
od 74,12 zł w Eurolines Germany
52
8
od 82,84 zł w Eurolines Germany
40
8
od 82,84 zł w Distribusion
36
6
od 82,84 zł w Distribusion
38
4
od 82,84 zł w Distribusion
24
5
od 143,89 zł w FlixBus