calendar
Więcej opcji wyszukiwania
342 Firm - 732 310 Połączeń

Bus Berlin: Rozkład jazdy PKS

PKS Berlin - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie czy chcesz jechać z albo do miasta: Berlin. Podróżuj autobusem wygodnie! Bokolina, FlixBus and Eurolines Germany, są operatorami autokarów, z których można podróżowac zawsze wygodnie z przystanku: Berlin Dworzec Główny Europaplatz, Berlin Dworzec Główny Autobusowy Aral, Berlin Dworzec Główny, Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm, Berlin station zoo, Berlin, U-Bhf. Alt-Tegel, Berlin Zoo, Berlin, S-Bhf. Wannsee, Berlin Dworzec Wschodni, Berlin Alexanderplatz, Berlin Dworzec Südkreuz, Berlin-Spandau station or Berlin Jannowitzbrücke. CheckMyBus to portal porównania autokarów gdzie znajdą Państwo nie tylko wszystkie połączenie autobusowe, ale także najszybszy autobus. Znajdź wszystkich dostawców autobusów na pierwszy rzut oka.

Autobusy z
Berlin

Rozkład jazdy dla Berlin
Odjazd: 29 lipca 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
02:50
Berlin, U-Bhf. Alt-Tegel
Stuttgart
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Stuttgart
 
  
 
03:10
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Düsseldorf
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Düsseldorf
 
  
 
03:15
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Wiedeń
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Wiedeń
 
  
 
03:25
Berlin, U-Bhf. Alt-Tegel
Osnabrück
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Osnabrück
 
  
 
03:30
Berlin Zoo
Fryburg Bryzgowijski
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Fryburg Bryzgowijski
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Berlin

Rozklad jazdy dla Berlin
Przyjazd: 29 lipca 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
05:45
Berlin Dworzec Südkreuz
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Drezno → Berlin
 
  
 
06:15
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Szczecin
ECOLINES
 
 
Stacje:
Szczecin → Berlin
 
  
 
06:40
Berlin Dworzec Główny Europaplatz
Hamburg
IC Bus
 
 
Stacje:
Hamburg → Berlin
 
  
 
06:45
Berlin Dworzec Südkreuz
Drezno
Distribusion
 
 
Stacje:
Drezno → Berlin
 
  
 
07:15
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Hannover
Postbus
 
 
Stacje:
Hannover → Berlin
 
  
 póżniej 

Berlin: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Berlin Alexanderplatz
    Alexanderstraße 3 Berlin
    Berlin Alexanderplatz
  • Berlin Dworzec Główny
    Europaplatz, 10557 Berlin
    Berlin Dworzec Główny
  • Berlin Dworzec Główny Autobusowy Aral
    Messedamm 6, 14057 Berlin
    Berlin Dworzec Główny Autobusowy Aral
  • Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
    Masurenallee 4 Berlin
    Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
  • Berlin Dworzec Główny Europaplatz
    Europaplatz 1 Berlin
    Berlin Dworzec Główny Europaplatz
  • Berlin Dworzec Südkreuz
    Hildegard-Knef-Platz Berlin
    Berlin Dworzec Südkreuz
  • Berlin Dworzec Wschodni
    Am Ostbahnhof 9 Berlin
    Berlin Dworzec Wschodni
  • Berlin Jannowitzbrücke
    Holzmarktstraße 4 Berlin
    Berlin Jannowitzbrücke
  • Berlin station zoo
    Jebensstraße 24, 10623 Berlin
    Berlin station zoo
  • Berlin Zoo
    Hardenbergplatz 15, 10623 Berlin
    Berlin Zoo
  • Berlin, S-Bhf. Wannsee
    Kronprinzessinnenweg 251, 14109 Berlin
    Berlin, S-Bhf. Wannsee
  • Berlin, U-Bhf. Alt-Tegel
    Berliner Straße 103, 13507 Berlin
    Berlin, U-Bhf. Alt-Tegel
  • Berlin-Spandau station
    Altstädter Ring 3, 13597 Berlin
    Berlin-Spandau station

Rozkład jazdy dla Berlin: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Berlin i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
88
9
od 52,20 zł w megabus
72
8
od 30,57 zł w Distribusion
86
8
od 31,32 zł w megabus
88
8
od 21,83 zł w STUDENT AGENCY
62
6
od 43,67 zł w OneBus
60
6
od 39,30 zł w FlixBus
42
7
od 43,67 zł w STUDENT AGENCY
78
6
od 20,88 zł w megabus
46
4
od 82,97 zł w FlixBus
38
5
od 82,97 zł w FlixBus
32
5
od 78,60 zł w Distribusion
42
4
od 73,80 zł w Postbus
40
5
od 39,30 zł w Distribusion
34
5
od 82,97 zł w FlixBus
38
5
od 43,67 zł w OneBus
30
4
od 82,97 zł w FlixBus
32
4
od 82,97 zł w Postbus
34
4
od 26,10 zł w megabus
38
4
od 96,07 zł w Postbus
34
5
od 21,83 zł w Postbus
48
5
od 43,67 zł w Distribusion
24
6
od 117,47 zł w FlixBus
36
5
od 82,97 zł w MeinFernbus
44
5
od 48,51 zł w Postbus
44
5
od 21,83 zł w STUDENT AGENCY

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
64
11
od 65,50 zł w STUDENT AGENCY
46
9
od 74,23 zł w Eurolines Germany
52
7
od 82,97 zł w Eurolines Germany
38
7
od 82,97 zł w Distribusion
40
7
od 82,97 zł w Distribusion
40
5
od 82,97 zł w Distribusion
26
5
od 144,10 zł w FlixBus
32
8
od 82,97 zł w Eurolines Germany