calendar
Dalsze opcje
314 Firm - 695 012 Połączeń

Bus Berlin: Rozkład jazdy PKS

PKS Berlin - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie czy chcesz jechać z albo do miasta: Berlin. Podróżuj autobusem wygodnie! SemiTimeS, Eurolines Germany and Movelia, są operatorami autokarów, z których można podróżowac zawsze wygodnie z przystanku: Berlin Dworzec Główny Europaplatz, Berlin Dworzec Główny Autobusowy Aral, Berlin Dworzec Główny, Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm, Berlin station zoo, Berlin, U-Bhf. Alt-Tegel, Berlin Zoo, Berlin, S-Bhf. Wannsee, Berlin Dworzec Wschodni, Berlin Alexanderplatz, Berlin Dworzec Südkreuz, Berlin-Spandau station or Berlin Jannowitzbrücke. CheckMyBus to portal porównania autokarów gdzie znajdą Państwo nie tylko wszystkie połączenie autobusowe, ale także najszybszy autobus. Znajdź wszystkich dostawców autobusów na pierwszy rzut oka.

Autobusy z
Berlin

Rozkład jazdy dla Berlin
Odjazd: 24 maja 2016

  Wyjazd Przystanek Bus do Dostawca  
 
11:00
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Hamburg
Distribusion
 
 
Stacje:
Berlin → Hamburg
 
   
 
11:00
Berlin Alexanderplatz
Osnabrück
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Osnabrück
 
   
 
11:00
Berlin Zoo
Monachium
Postbus
 
 
Stacje:
Berlin → Monachium
 
   
 
11:15
Berlin Dworzec Südkreuz
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Drezno
 
   
 
11:15
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Drezno
Distribusion
 
 
Stacje:
Berlin → Drezno
 
   
  póżniej  

Autobusy do
Berlin

Rozklad jazdy dla Berlin
Przyjazd: 24 maja 2016

  Pzyjazd Przystanek Bus z Dostawca  
 
13:30
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Drezno
Eurolines Germany
 
 
Stacje:
Drezno → Berlin
 
   
 
13:40
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Lipsk
FlixBus
 
 
Stacje:
Lipsk → Berlin
 
   
 
13:45
Berlin Dworzec Südkreuz
Lipsk
FlixBus
 
 
Stacje:
Lipsk → Berlin
 
   
 
14:05
Berlin Dworzec Główny Europaplatz
Rostock
Distribusion
 
 
Stacje:
Rostock → Berlin
 
   
 
14:10
Berlin Alexanderplatz
Lipsk
FlixBus
 
 
Stacje:
Lipsk → Berlin
 
   
  póżniej  

Berlin: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Berlin Alexanderplatz
    Alexanderstraße 3 Berlin
  • Berlin Dworzec Główny
    Europaplatz, 10557 Berlin
  • Berlin Dworzec Główny Autobusowy Aral
    Messedamm 6, 14057 Berlin
  • Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
    Masurenallee 4 Berlin
  • Berlin Dworzec Główny Europaplatz
    Europaplatz 1 Berlin
  • Berlin Dworzec Südkreuz
    Hildegard-Knef-Platz Berlin
  • Berlin Dworzec Wschodni
    Am Ostbahnhof 9 Berlin
  • Berlin Jannowitzbrücke
    Holzmarktstraße 4 Berlin
  • Berlin station zoo
    Jebensstraße 24, 10623 Berlin
  • Berlin Zoo
    Hardenbergplatz 15, 10623 Berlin
  • Berlin, S-Bhf. Wannsee
    Kronprinzessinnenweg 251, 14109 Berlin
  • Berlin, U-Bhf. Alt-Tegel
    Berliner Straße 103, 13507 Berlin
  • Berlin-Spandau station
    Altstädter Ring 3, 13597 Berlin

Rozkład jazdy dla Berlin: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Berlin i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
86
9
od 57,29 zł w megabus
90
9
od 34,37 zł w megabus
74
8
od 31,06 zł w Distribusion
66
8
od 39,93 zł w FlixBus
64
8
od 44,37 zł w OneBus
84
7
od 22,18 zł w STUDENT AGENCY
80
7
od 22,92 zł w megabus
44
7
od 44,37 zł w STUDENT AGENCY
42
6
od 84,30 zł w FlixBus
46
7
od 44,37 zł w OneBus
36
6
od 79,86 zł w Distribusion
44
6
od 39,93 zł w Distribusion
46
5
od 74,98 zł w Postbus
42
4
od 84,30 zł w FlixBus
38
5
od 84,30 zł w FlixBus
30
8
od 119,35 zł w FlixBus
36
5
od 84,30 zł w Postbus
32
5
od 84,30 zł w FlixBus
50
5
od 95,39 zł w Postbus
44
7
od 22,18 zł w STUDENT AGENCY
54
6
od 39,93 zł w IC Bus
42
5
od 97,61 zł w Postbus
54
5
od 44,37 zł w Distribusion
46
5
od 49,29 zł w Postbus

Międzynarodowe połączenia autobusowe
Liczba połączeń
Operator autobusów
Cena
60
10
od 66,55 zł w STUDENT AGENCY
50
10
od 75,42 zł w Eurolines Germany
60
6
od 84,30 zł w Eurolines Germany
44
8
od 84,30 zł w Distribusion
34
7
od 84,30 zł w Distribusion
28
5
od 146,41 zł w FlixBus
38
5
od 84,30 zł w Distribusion
42
8
od 84,30 zł w Eurolines Germany