calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 895 472 Połączeń

Bus Berlin: Rozkład jazdy PKS

PKS Berlin - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Obojętnie czy chcesz jechać z albo do miasta: Berlin. Podróżuj autobusem wygodnie! Eurolines Czech Republic, Bokolina i Eurolines Germany, są operatorami autokarów, z których można podróżowac zawsze wygodnie z przystanku: Berlin Dworzec Główny Europaplatz, Berlin Dworzec Główny Autobusowy Aral, Berlin Dworzec Główny, Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm, Berlin station zoo, Berlin, U-Bhf. Alt-Tegel, Berlin Zoo, Berlin, S-Bhf. Wannsee, Berlin Dworzec Wschodni, Berlin Alexanderplatz, Berlin Dworzec Südkreuz, Berlin-Spandau station albo Berlin Jannowitzbrücke. CheckMyBus to portal porównania autokarów gdzie znajdą Państwo nie tylko wszystkie połączenie autobusowe, ale także najszybszy autobus. Znajdź wszystkich dostawców autobusów na pierwszy rzut oka.

Autobusy z
Berlin

Rozkład jazdy dla Berlin
Odjazd: 29 września 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
02:30
Berlin Alexanderplatz
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Leverkusen
 
  
 
02:50
Berlin, U-Bhf. Alt-Tegel
Drezno
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Drezno
 
  
 
03:10
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Leverkusen
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Leverkusen
 
  
 
03:15
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Norymberga
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Norymberga
 
  
 
03:25
Berlin, U-Bhf. Alt-Tegel
Karlsruhe
FlixBus
 
 
Stacje:
Berlin → Karlsruhe
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Berlin

Rozklad jazdy dla Berlin
Przyjazd: 29 września 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
04:20
Berlin, U-Bhf. Alt-Tegel
Warzymice
EuroTicket
 
 
Stacje:
Warzymice → Berlin
 
  
 
04:35
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Szczecin
FlixBus
 
 
Stacje:
Szczecin → Berlin
 
  
 
06:00
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Hannover
PolskiBus
 
 
Stacje:
Hannover → Berlin
 
  
 
06:10
Berlin Dworzec Główny Europaplatz
Wrocław
IC Bus
 
 
Stacje:
Wrocław → Berlin
 
  
 
06:30
Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
Lipsk
Distribusion
 
 
Stacje:
Lipsk → Berlin
 
  
 póżniej 

Berlin: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Berlin Alexanderplatz
    Alexanderstraße 3 Berlin
    Berlin Alexanderplatz
  • Berlin Dworzec Główny
    Europaplatz, 10557 Berlin
    Berlin Dworzec Główny
  • Berlin Dworzec Główny Autobusowy Aral
    Messedamm 6, 14057 Berlin
    Berlin Dworzec Główny Autobusowy Aral
  • Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
    Masurenallee 4 Berlin
    Berlin Dworzec Główny Autobusowy Messe/Funkturm
  • Berlin Dworzec Główny Europaplatz
    Europaplatz 1 Berlin
    Berlin Dworzec Główny Europaplatz
  • Berlin Dworzec Südkreuz
    Hildegard-Knef-Platz Berlin
    Berlin Dworzec Südkreuz
  • Berlin Dworzec Wschodni
    Am Ostbahnhof 9 Berlin
    Berlin Dworzec Wschodni
  • Berlin Jannowitzbrücke
    Holzmarktstraße 4 Berlin
    Berlin Jannowitzbrücke
  • Berlin station zoo
    Jebensstraße 24, 10623 Berlin
    Berlin station zoo
  • Berlin Zoo
    Hardenbergplatz 15, 10623 Berlin
    Berlin Zoo
  • Berlin, S-Bhf. Wannsee
    Kronprinzessinnenweg 251, 14109 Berlin
    Berlin, S-Bhf. Wannsee
  • Berlin, U-Bhf. Alt-Tegel
    Berliner Straße 103, 13507 Berlin
    Berlin, U-Bhf. Alt-Tegel
  • Berlin-Spandau station
    Altstädter Ring 3, 13597 Berlin
    Berlin-Spandau station

Rozkład jazdy dla Berlin: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Berlin i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
96
12
od 49,89 zł w megabus
112
11
od 29,93 zł w megabus
126
10
od 21,50 zł w STUDENT AGENCY
88
9
od 30,09 zł w Distribusion
66
8
od 42,99 zł w OneBus
64
8
od 38,69 zł w FlixBus
94
7
od 19,96 zł w megabus
44
8
od 42,99 zł w STUDENT AGENCY
42
7
od 81,68 zł w FlixBus
50
5
od 81,68 zł w FlixBus
56
7
od 38,69 zł w Distribusion
40
7
od 77,38 zł w Distribusion
46
6
od 72,65 zł w Postbus
38
6
od 81,68 zł w Postbus
82
7
od 38,69 zł w IC Bus
38
5
od 24,94 zł w megabus
40
6
od 42,99 zł w OneBus
56
7
od 21,50 zł w STUDENT AGENCY
42
5
od 94,58 zł w Postbus
40
6
od 21,50 zł w Postbus
58
6
od 42,99 zł w Distribusion
34
5
od 81,68 zł w FlixBus
48
6
od 47,76 zł w Postbus
38
6
od 81,68 zł w MeinFernbus
48
6
od 38,69 zł w Postbus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
70
12
od 64,49 zł w STUDENT AGENCY
50
11
od 73,08 zł w Eurolines Germany
64
8
od 81,68 zł w Eurolines Germany
40
8
od 81,68 zł w Distribusion
46
9
od 81,68 zł w Distribusion
42
6
od 81,68 zł w Distribusion
44
10
od 81,68 zł w Eurolines Germany
26
5
od 141,87 zł w FlixBus