calendar
Więcej opcji wyszukiwania
413 Firm - 887 645 Połączeń

Bus Kilonia: Rozkład jazdy PKS

PKS Kilonia - Porównaj wszystkie autobusy i znajdź najlepsze połączenie

Z CheckMyBus, wyszukiwarki dla autobusów, znajdziesz najszybszy autobus szybko i bez problemu! Z którymi operatorami chcesz jechać: Eurolines Germany, Busfor albo Postbus? Oni odjeżdżają w mieście: Kilonia z przystanku: Kiel Norwegenkai, Kiel Schwedenkai i Kiel Dworzec Główny Autobusowy - dokładny adres znajdziesz w wynikach wyszukiwania. Wyposażenie autobusów i cena, wyposażenie, czas trwania podróży lub czas wyjazdu znajdziesz również na naszej stronie. Wypróbuj! Po prostu wybierz dzień podróży, odcinek i porównaj oferty.

Autobusy z
Kilonia

Rozkład jazdy dla Kilonia
Odjazd: 28 sierpnia 2016

 Godzina wyjazduPrzystanekAutobus doPrzewoźnik 
 
05:15
Kiel Dworzec Główny Autobusowy
Hamburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Kilonia → Hamburg
 
  
 
05:35
Kiel Dworzec Główny Autobusowy
Erfurt
FlixBus
 
 
Stacje:
Kilonia → Erfurt
 
  
 
07:10
Kiel Dworzec Główny Autobusowy
Schwabach
FlixBus
 
 
Stacje:
Kilonia → Schwabach
 
  
 
07:25
Kiel Dworzec Główny Autobusowy
Hamburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Kilonia → Hamburg
 
  
 
07:35
Kiel Dworzec Główny Autobusowy
Norymberga
FlixBus
 
 
Stacje:
Kilonia → Norymberga
 
  
 póżniej 

Autobusy do
Kilonia

Rozklad jazdy dla Kilonia
Przyjazd: 28 sierpnia 2016

 PzyjazdPrzystanekAutobus zPrzewoźnik 
 
07:40
Kiel Dworzec Główny Autobusowy
Hamburg
FlixBus
 
 
Stacje:
Hamburg → Kilonia
 
  
 
08:47
Kiel Dworzec Główny Autobusowy
Hamburg Lotnisko
Autokraft GmbH
 
 
Stacje:
Hamburg Lotnisko → Kilonia
 
  
 
09:20
Kiel Dworzec Główny Autobusowy
Getynga
FlixBus
 
 
Stacje:
Getynga → Kilonia
 
  
 
09:47
Kiel Dworzec Główny Autobusowy
Hamburg Lotnisko
Autokraft GmbH
 
 
Stacje:
Hamburg Lotnisko → Kilonia
 
  
 
10:47
Kiel Dworzec Główny Autobusowy
Hamburg Lotnisko
Autokraft GmbH
 
 
Stacje:
Hamburg Lotnisko → Kilonia
 
  
 póżniej 

Kilonia: Przystanki i Dworzec Autobusowy / Dworzec PKS

  • Kiel Dworzec Główny Autobusowy
    Auguste-Viktoria-Str. Kilonia
    Kiel Dworzec Główny Autobusowy
  • Kiel Norwegenkai
    Norwegenkai 1, 24143 Kilonia
    Kiel Norwegenkai
  • Kiel Schwedenkai
    Fleethörn 9, 24103 Kilonia
    Kiel Schwedenkai

Rozkład jazdy dla Kilonia: Popularne połączenia autobusowe

W tabeli poniżej znajdziesz 30 najpopularniejszych połączeń pomiędzy Kilonia i innymi miastami, a także ilość kursów i firm obsługujących daną trasę. Kliknij w połączenie, aby dowiedzieć się więcej na temat interesującej Cię trasy.

Połączenia autobusowe (Niemcy)
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
24
4
od 21,68 zł w Postbus
14
3
od 56,38 zł w Distribusion
12
3
od 42,94 zł w Postbus
10
3
od 90,64 zł w FlixBus
10
3
od 39,03 zł w FlixBus
8
3
od 82,40 zł w FlixBus
10
3
od 86,31 zł w Postbus
8
3
od 82,40 zł w FlixBus
10
3
od 73,73 zł w FlixBus
6
3
od 82,40 zł w FlixBus
8
3
od 106,26 zł w Postbus
8
3
od 65,05 zł w FlixBus
8
3
od 60,28 zł w Postbus
6
3
od 73,73 zł w FlixBus
12
3
od 30,36 zł w Postbus
6
1
od 108,42 zł w FlixBus
10
2
od 21,68 zł w FlixBus
4
2
od 82,40 zł w FlixBus
4
2
od 82,40 zł w FlixBus
4
2
od 134,45 zł w FlixBus
6
2
od 21,68 zł w MeinFernbus
4
2
od 68,96 zł w FlixBus
4
2
od 82,40 zł w Postbus
4
2
od 104,09 zł w FlixBus
4
2
od 82,40 zł w FlixBus

Międzynarodowe połączenia autokarowe
Liczba połączeń
Przewoźnicy
Cena
6
2
od 125,77 zł w MeinFernbus FlixBus
4
2
od 125,77 zł w FlixBus