Dowiedz się więcej o CheckMyBus, wyszukiwarce połączeń autobusowych

Oszczędzaj czas i pieniądze - Znajdź i porównaj wszystkie linie autokarowe.

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
882 Firm - 2 140 289 Połączeń
Najlepsze ofertyPorównaj i zaoszczędź średnio 70 %
Najlepsze połączeniaDopasowane wyniki na całym świecie
Prosto i przejrzyścieWyszukaj jednym kliknięciem
CheckMyBus Team

CheckMyBus to międzynarodowa wyszukiwarka i porównywarka połączeń autokarowych. Błyskawicznie sprawdzisz ofertę wszystkich firm autobusowych obsługujących daną trasę i znajdziesz tanie bilety. Nieważne czy podróżujesz z Polski do Niemiec, czy z Gdańska do Wrocławia. Wyszukujemy połączenia na terenie całej Polski i Europy. Z CheckMyBus porównasz ceny, trasy oraz wyposażenie autobusów i wybierzesz autobus, który najbardziej Ci odpowiada. Żeby zarezerwwać bilet, należy kliknąć przycisk "Zobacz ofertę" i przeniesiemy Cię na stronę przewoźnika, gdzie zarezerwujesz bilet bez żadnych opłat dodatkowych, ani prowizji. CheckMyBus życzy miłej podróży!


Wyszukuj najlepsze połączenia autobusowe, - teraz także za pomocą anszej aplikacji mobilnej

CheckMyBus iOS-App

CheckMyBus pozwala szybko i bez problemu znaleźć najbardziej dogodne połączenia i tanie bilety autokarowe. Najlepsze oferty możesz także wyszukiwać będąc w drodze, dzięki naszej darmowej aplikacji mobilnej dla iOS oraz Android. Z CheckMyBus znajdziesz najlepsze połączenia, gdziekolwiek jesteś.

App StoreGoogle Play Market

Z nami znajdziesz autobus, którego szukasz

Nasz zespół dokłada wszelkich starań, żeby wyniki wyszukiwania na CheckMyBus były jak najlepsze. Skrupulatnie sprawdzamy prezentowane inforacje, tak, aby uniknąć pomyłek i żeby Twoja podróż była przyjemna.