Autobus Szczecin - Berlin

Znajdź najtańsze bilety na trasie Szczecin - Berlin
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Szczecin do miasta Berlin.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Szczecin do miasta Berlin od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus albo Sindbad na następne dni.
dzisiaj
od 50 zł
jutro
od 60 zł
poniedziałek
od 50 zł
wtorek
środa
od 50 zł
czwartek
od 50 zł
piątek
od 70 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 45m
    05:00
    Szczecin
    Dworzec Główny
    07:45
    Berlin
    Sudkreuz Dworzec
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł
  • FlixBus
    3h 5m
    05:00
    Szczecin
    Dworzec Główny
    08:05
    Berlin
    Dworzec Główny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł
  • FlixBus
    2h 32m
    05:13
    Szczecin
    Warzymice Osiedle Kresy
    07:45
    Berlin
    Sudkreuz Dworzec
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł
  • Sindbad
    3h 55m
    20:30
    Szczecin
    Przystanek autobusowy
    00:25
    Berlin
    Dworzec Główny Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    293 zł
  • Sindbad
    3h 55m
    20:30
    Szczecin
    Przystanek autobusowy
    00:25
    Berlin
    Dworzec Główny Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    322 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    1h 47m
    11:13
    Szczecin
    Warzymice Osiedle Kresy
    13:00
    Berlin
    Alexanderplatz Dworzec Kolejowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    60 zł
  • FlixBus
    1h 47m
    17:13
    Szczecin
    Warzymice Osiedle Kresy
    19:00
    Berlin
    Alexanderplatz Dworzec Kolejowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    70 zł
  • FlixBus
    2h 0m
    11:00
    Szczecin
    Dworzec Główny
    13:00
    Berlin
    Alexanderplatz Dworzec Kolejowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    70 zł
  • Sindbad
    3h 55m
    20:30
    Szczecin
    Przystanek autobusowy
    00:25
    Berlin
    Dworzec Główny Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    268 zł
  • Sindbad
    3h 55m
    20:30
    Szczecin
    00:25
    Berlin
    Sindbad
    Ekonomiczna
    268 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 45m
    04:00
    Szczecin
    Dworzec Główny
    06:45
    Berlin
    Sudkreuz Dworzec
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł
  • FlixBus
    3h 5m
    04:00
    Szczecin
    Dworzec Główny
    07:05
    Berlin
    Dworzec Główny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł
  • FlixBus
    2h 32m
    04:13
    Szczecin
    Warzymice Osiedle Kresy
    06:45
    Berlin
    Sudkreuz Dworzec
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł
  • Sindbad
    3h 55m
    20:30
    Szczecin
    Przystanek autobusowy
    00:25
    Berlin
    Dworzec Główny Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    246 zł
  • Sindbad
    3h 55m
    20:30
    Szczecin
    00:25
    Berlin
    Sindbad
    Ekonomiczna
    252 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    1h 47m
    07:13
    Szczecin
    Warzymice Osiedle Kresy
    09:00
    Berlin
    Alexanderplatz Dworzec Kolejowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł
  • FlixBus
    2h 0m
    11:00
    Szczecin
    Dworzec Główny
    13:00
    Berlin
    Alexanderplatz Dworzec Kolejowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł
  • FlixBus
    1h 47m
    11:13
    Szczecin
    Warzymice Osiedle Kresy
    13:00
    Berlin
    Alexanderplatz Dworzec Kolejowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł
  • Sindbad
    3h 55m
    20:30
    Szczecin
    Przystanek autobusowy
    00:25
    Berlin
    Dworzec Główny Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    246 zł
  • Sindbad
    3h 55m
    20:30
    Szczecin
    Przystanek autobusowy
    00:25
    Berlin
    Dworzec Główny Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    262 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    1h 47m
    17:13
    Szczecin
    Warzymice Osiedle Kresy
    19:00
    Berlin
    Alexanderplatz Dworzec Kolejowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    19:00
    Szczecin
    Dworzec Główny
    21:05
    Berlin
    Alexanderplatz Dworzec Kolejowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł
  • FlixBus
    1h 52m
    19:13
    Szczecin
    Warzymice Osiedle Kresy
    21:05
    Berlin
    Alexanderplatz Dworzec Kolejowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł
  • Sindbad
    3h 55m
    20:30
    Szczecin
    Przystanek autobusowy
    00:25
    Berlin
    Dworzec Główny Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    194 zł
  • Sindbad
    3h 55m
    20:30
    Szczecin
    Przystanek autobusowy
    00:25
    Berlin
    Sindbad
    Ekonomiczna
    207 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w piątek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 45m
    04:00
    Szczecin
    Dworzec Główny
    06:45
    Berlin
    Sudkreuz Dworzec
    FlixBus
    Ekonomiczna
    70 zł
  • FlixBus
    2h 52m
    04:13
    Szczecin
    Warzymice Osiedle Kresy
    07:05
    Berlin
    Dworzec Główny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    70 zł
  • FlixBus
    2h 32m
    04:13
    Szczecin
    Warzymice Osiedle Kresy
    06:45
    Berlin
    Sudkreuz Dworzec
    FlixBus
    Ekonomiczna
    70 zł
  • Sindbad
    3h 55m
    20:30
    Szczecin
    Przystanek autobusowy
    00:25
    Berlin
    Dworzec Główny Autobusowy
    Sindbad
    Ekonomiczna
    276 zł
  • Sindbad
    3h 55m
    20:30
    Szczecin
    Przystanek autobusowy
    00:25
    Berlin
    Sindbad
    Ekonomiczna
    291 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Szczecin i Berlin.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Szczecin i Berlin w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest środa, z ponad 50 autobusami dziennie z miasta Szczecin do miasta Berlin. Natomiast ma niedziela najmniej połączeń, z zaledwie 39 autobusów dziennie między miastami Szczecin i Berlin.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 134 autobusami z miasta Szczecin do miasta Berlin, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastami Szczecin i Berlin, z ofertami 31.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Szczecin do miasta Berlin

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus i Sindbad, którzy podróżują 46 razy każdego dnia autobusem z miasta Szczecin do miasta Berlin jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Szczecin do miasta Berlin już od 50 zł!

Najtańsze połączenie 50 zł
Najszybsze połączenie 1h 47m
Najwcześniejszy odjazd 02:00
Najpóźniejszy odjazd 20:30
Codzienne połączenia 46 Ø
Dystans 127,3 km
Firmy autobusowe FlixBus i Sindbad

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Szczecin do miasta Berlin

Każdego dnia, 46 autobusy z 2 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Szczecin do miasta Berlin: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-04-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 15.04
wtorek 16.04
środa 17.04
czwartek 18.04
piątek 19.04
sobota 20.04
50 zł
niedziela 21.04
60 zł
poniedziałek 22.04
55 zł
wtorek 23.04
środa 24.04
246 zł
czwartek 25.04
194 zł
piątek 26.04
70 zł
sobota 27.04
60 zł
niedziela 28.04
60 zł
poniedziałek 29.04
60 zł
wtorek 30.04
60 zł
środa 01.05
60 zł
czwartek 02.05
55 zł
piątek 03.05
276 zł
sobota 04.05
60 zł
niedziela 05.05
55 zł
poniedziałek 06.05
50 zł
wtorek 07.05
246 zł
środa 08.05
246 zł
czwartek 09.05
55 zł
piątek 10.05
288 zł
sobota 11.05
293 zł
niedziela 12.05

Najtańszy czas podróży z miasta Szczecin do miasta Berlin.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Szczecin do miasta Berlin, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 50 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Szczecin do miasta Berlin. Zamiast tego piątek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 70 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Szczecin do miasta Berlin jest rano, z 50 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 50 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Szczecin do miasta Berlin?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Szczecin do miasta Berlin z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Szczecin do miasta Berlin, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Szczecin do miasta Berlin są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Szczecin do miasta Berlin

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Szczecin a Berlin.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Szczecin i Berlin.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Szczecin i Berlin.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Szczecin do miasta Berlin

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Szczecin do miasta Berlin? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Szczecin do miasta Berlin? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Szczecin do miasta Berlin

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Szczecin do miasta Berlin?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 50 zł i trwa 2h 45m do osiagnięcia celu w mieście Berlin. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Szczecin do miasta Berlin?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 50 zł do 322 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Berlin.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Szczecin do miasta Berlin?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Szczecin do miasta Berlin wynosi: 46. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Szczecin do miasta Berlin?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Szczecin do miasta Berlin oferuje FlixBus a podróż trwa 1h 47m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 50 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Szczecin do miasta Berlin?

Najwcześniejszy autobus do miasta Berlin odjeżdża z miasta Szczecin o 02:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Szczecin do miasta Berlin?

Ostatni autobus z miasta Szczecin do miasta Berlin wyrusza o 20:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Szczecin do miasta Berlin?

Podróżując autobusem z miasta Szczecin do miasta Berlin, pasażerowie mogą wybrać FlixBus i Sindbad. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Szczecin i Berlin?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Szczecin i Berlin używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus i Sindbad.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Szczecin do miasta Berlin?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Szczecin do miasta Berlin możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Szczecin do miasta Berlin?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Szczecin do miasta Berlin w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Szczecin - Berlin

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Szczecin do miasta Berlin

Tani carpooling z miasta Szczecin do miasta Berlin

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Szczecin do miasta Berlin na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    1h 50m
    10:20
    Szczecin
    12:10
    Berlin
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 11 zł
  • BlaBlaCar
    1h 20m
    04:20
    Szczecin
    05:40
    Berlin
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 22 zł
  • BlaBlaCar
    1h 40m
    06:30
    Szczecin
    08:10
    Berlin
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 33 zł
  • BlaBlaCar
    2h 0m
    18:50
    Szczecin
    20:50
    Berlin
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 34 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Szczecin i miasta Berlin.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Szczecin oraz z miasta Berlin. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.