Autokar z Katowice do Berlin i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Katowice do Berlin i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Katowice do Berlin – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie71,34 zł
Najszybsze połączenie6h 25m
Najwcześniejszy przejazd16:30
Najpóźniejszy pojazd22:25
Codzienne połączenia3 Ø
Dystans463,3 km
Firmy autobusoweFlixBus, Busbud, Eurolines Germany, Sindbad
Czy chcesz pojechać autobusem z Katowice do Berlin albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Katowice a Berlin i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Katowice do Berlin dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Katowice i Berlin, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Katowice, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Berlin, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Katowice i Berlin.

Najtańsze połączenie z Katowice do Berlin

Dzisiaj
od 151,70 zł
Jutro
od 209,70 zł
28.11
29.11
30.11
01.12

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    22:25
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 6h 25m
    04:50
    Berlin - Dworzec Sudkreuz
    od71,34 zł
  • FlixBus
    19:15
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 7h 30m
    02:45
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    od71,34 zł
  • FlixBus
    19:15
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 7h 15m
    02:30
    Berlin - Dworzec Sudkreuz
    od102,57 zł
  • Busbud
    17:15
    Katowice - Supersam
    Czas jazdy 9h 25m
    02:40
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    od146,34 zł
  • Eurolines Germany
    17:15
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 9h 25m
    02:40
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    od151,70 zł
  • Sindbad
    17:15
    Katowice
    Czas jazdy 9h 25m
    02:40
    Berlin
    od151,70 zł
  • Sindbad
    16:30
    Katowice
    Czas jazdy 10h 10m
    02:40
    Berlin
    od178,47 zł
  • Sindbad
    17:40
    Katowice
    Czas jazdy 9h 0m
    02:40
    Berlin
    od178,47 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Katowice do Berlin

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    05:09
    Katowice
    Czas jazdy 7h 7m
    12:16
    Berlin
    od189,18 zł
  • Deutsche Bahn
    05:34
    Katowice
    Czas jazdy 8h 42m
    14:16
    Berlin
    od189,18 zł
  • Deutsche Bahn
    10:22
    Katowice
    Czas jazdy 7h 54m
    18:16
    Berlin
    od189,18 zł
  • Deutsche Bahn
    14:37
    Katowice
    Czas jazdy 7h 39m
    22:16
    Berlin
    od209,25 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Katowice do Berlin

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    15:00
    Katowice
    Czas jazdy 5h 30m
    20:30
    Berlin
    od80,31 zł
  • BlaBlaCar
    18:00
    Katowice
    Czas jazdy 5h 40m
    23:40
    Berlin
    od80,31 zł
  • BlaBlaCar
    16:30
    Katowice
    Czas jazdy 5h 50m
    22:20
    Berlin
    od84,77 zł
  • BlaBlaCar
    04:30
    Katowice
    Czas jazdy 5h 50m
    10:20
    Berlin
    od84,77 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Berlin do Katowice

Autobus z Katowice do Berlin: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Katowice jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Berlin jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Berlin do Katowice, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Berlin do Katowice.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Katowice - Berlin, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Katowice do Berlin!

Przystanki w Katowice i Berlin

Stacje
Berlin (Niemcy)
Märkische Allee , 12689 Berlin (Niemcy)
Alexanderstraße 3, 10178 Berlin (Niemcy)
Berlin (Niemcy)
Karolinenstraße , 13507 Berlin (Niemcy)
Askanischer Pl. , 10963 Berlin (Niemcy)
Berlin (Niemcy)
Berlin (Niemcy)
Europaplatz , 10557 Berlin (Niemcy)
Masurenallee 6, 14057 Berlin (Niemcy)
Hauptstraße , 10317 Berlin (Niemcy)
Hildegard-Knef-Platz  , 10829 Berlin (Niemcy)
Hanne-Sobek-Platz 1, 13357 Berlin (Niemcy)
Berlin (Niemcy)
Berlin (Niemcy)
16761 Berlin (Niemcy)
Kaiserdamm , 14057 Berlin (Niemcy)
Berlin (Niemcy)
Gudrunstraße  1, 10365 Berlin (Niemcy)
12623 Berlin (Niemcy)
10317 Berlin (Niemcy)
Flatowallee , 14055 Berlin (Niemcy)
Am feuchten Winkel , 13189 Berlin (Niemcy)
Berlin (Niemcy)
10785 Berlin (Niemcy)
Berlin (Niemcy)
Berlin (Niemcy)
10827 Berlin (Niemcy)
Berlin (Niemcy)
12681 Berlin (Niemcy)
Berlin (Niemcy)
Puschkinallee , 12435 Berlin (Niemcy)
Kronprinzessinnenweg 3, 14109  Berlin (Niemcy)
Altstädter Ring 3, 13597  Berlin (Niemcy)

Porównaj Katowice i Berlin

9,45 zł
26,32 zł
Katowice
Berlin
Przejazd taksówką w lokalizacji: Katowice jest 65% tańszy niż w lokalizacji: Berlin.
3,20 zł
12,05 zł
Katowice
Berlin
Przejazd autobusem w lokalizacji: Katowice jest 74% tańszy niż w lokalizacji: Berlin.
6,00 zł
13,39 zł
Katowice
Berlin
Duży kufel piwa w lokalizacji: Katowice jest 56% tańszy niż w lokalizacji: Berlin.
1,55 zł
2,08 zł
Katowice
Berlin
1 litr wody w lokalizacji: Katowice jest 26% tańszy niż w lokalizacji: Berlin.
18,09 zł
36,52 zł
Katowice
Berlin
Pełny posiłek w lokalizacji: Katowice jest 51% tańszy niż w lokalizacji: Berlin.

Kontynuuj swoją podróż da Katowice i Berlin

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.