Autokar z Monachium do Berlin i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Monachium do Berlin i z powrotem

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Jakie bilety są najtańsze na połączeniu autobusowym z Monachium do Berlin. Którym autobusem podróż będzie najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe szukając tras z Monachium do Berlin. Znajdż wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Monachium do Berlin – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie 45,99 zł
Najszybsze połączenie 7h 5m
Najwcześniejszy odjazd 01:00
Najpóźniejszy odjazd 23:00
Codzienne połączenia 2 Ø
Dystans 504,4 km
Firmy autobusowe BlaBlaCar Bus, FlixBus
Czy chcesz pojechać autobusem z Monachium do Berlin albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Monachium a Berlin i wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdziesz bilety autobusowe takich firm obsługujących tę trasę, jak BlaBlaCar Bus albo FlixBus. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Monachium do Berlin na najbliższe dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Monachium i Berlin, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu do Monachium, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Berlin, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Monachium i Berlin.

Najtańsze połączenie z Monachium do Berlin

Dzisiaj
od 64,40 zł
Jutro
od 64,40 zł
05.12
od 64,40 zł
06.12
od 55,20 zł
07.12
od 55,20 zł
08.12
od 55,20 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • BlaBlaCar Bus
    23:00
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 8h 20m
    07:20
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    od 45,99 zł
  • BlaBlaCar Bus
    23:00
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 8h 50m
    07:50
    Berlin Dworzec Główny
    od 45,99 zł
  • BlaBlaCar Bus
    09:30
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 7h 25m
    16:55
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    od 55,20 zł
  • BlaBlaCar Bus
    13:00
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 7h 20m
    20:20
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    od 55,20 zł
  • FlixBus
    01:00
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 7h 45m
    08:45
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    od 64,40 zł
  • FlixBus
    09:30
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 7h 10m
    16:40
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    od 64,40 zł
  • FlixBus
    15:10
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 7h 5m
    22:15
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    od 64,40 zł
  • FlixBus
    09:30
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 7h 35m
    17:05
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    od 64,40 zł
  • FlixBus
    14:30
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 7h 20m
    21:50
    Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
    od 64,40 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Monachium do Berlin

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • FlixTrain
    23:54
    Monachium - Dworzec Główny Autobusowy Hackerbrücke
    Czas jazdy 8h 30m
    08:24
    Berlin - Dworzec Sudkreuz
    od 45,99 zł
  • Deutsche Bahn
    21:51
    Monachium
    Czas jazdy 9h 58m
    07:49
    Berlin
    od 82,41 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Monachium do Berlin

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    02:50
    Monachium
    Czas jazdy 7h 20m
    10:10
    Berlin
    od 92,07 zł
  • Movacar
    08:00
    Monachium
    Czas jazdy 6h 33m
    14:33
    Berlin
    od 271,15 zł
  • Movacar
    09:00
    Monachium
    Czas jazdy 6h 33m
    15:33
    Berlin
    od 271,15 zł
  • Movacar
    10:00
    Monachium
    Czas jazdy 6h 33m
    16:33
    Berlin
    od 271,15 zł

Autobus z Monachium do Berlin: pozostałe informacje

Chcesz dostosować wyniki wyszukiwania do Twoich potrzeb?
Domyślnie ustawiliśmy Monachium jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Berlin jako kierunek docelowy Twojej podróży. Jeśli chcesz odbyć podróż w przeciwnym kierunku, czyli z Berlin do Monachium wystarczy, że klikniesz strzałki przy miejscu wyjzadu.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Berlin do Monachium.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ilu pasażerów pojedzie z Tobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Kiedy otrzymasz wyniki wyszukiwania będziesz mógł porównać wszystkie dostępne połączenia autobusowe z Monachium do Berlin i rozważyć wiele czynników przed zarezerowaniem podróży. Najtańszy bilet autokarowy oferuje BlaBlaCar Bus za 45,99 zł, natomiast najszybszy przejazd trwa 7h 5m. Niezależnie czy wolisz najtańszy bilet czy najszybszą podróż lub autobus z największą liczbą udogodnień, nasza wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertą dla Twojej podróży!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Monachium - Berlin, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Monachium do Berlin!

Przystanki w Monachium i Berlin

Stacje
Berlin - Adlershof
Berlin (Niemcy)
Berlin - Albrechtshof
Berlin (Niemcy)
Berlin - Alexanderplatz
Alexanderstraße 3, 10178 Berlin (Niemcy)
Berlin - Altglienicke
Berlin (Niemcy)
Berlin - Alt-Reinickendorf
Berlin (Niemcy)
Berlin - Alt-Tegel
Karolinenstraße , 13507 Berlin (Niemcy)
Berlin - Attilastraße
Berlin (Niemcy)
Berlin - Baumschulenweg
Berlin (Niemcy)
Berlin - Bellevue
Berlin (Niemcy)
Berlin - Betriebsbahnhof Berlin-Schöneweide
Berlin (Niemcy)
Berlin - Betriebsbahnhof Rummelsburg
Berlin (Niemcy)
Berlin - Beusselstraße
Berlin (Niemcy)
Berlin - Biesdorf
Berlin (Niemcy)
Berlin - Blankenburg
Berlin (Niemcy)
Berlin - Brandenburger Tor
Berlin (Niemcy)
Berlin - Buch
Berlin (Niemcy)
Berlin - Bundesplatz
Berlin (Niemcy)
Berlin - Dworzec Główny Autobusowy
Masurenallee 6, 14057 Berlin (Niemcy)
Berlin - Dworzec PKP Ostkreuz
Hauptstraße , 10317 Berlin (Niemcy)
Berlin - Dworzec Sudkreuz
Hildegard-Knef-Platz  , 10829 Berlin (Niemcy)
Berlin - Eichborndamm
Berlin (Niemcy)
Berlin - Feuerbachstrasse
Berlin (Niemcy)
Berlin - Frankfurter Allee
Berlin (Niemcy)
Berlin - Friedenau
Berlin (Niemcy)
Berlin - Friedrichsfelde Ost
Berlin (Niemcy)
Berlin - Friedrichshagen
Berlin (Niemcy)
Berlin - Friedrichstraße
Berlin (Niemcy)
Berlin - Frohnau
Berlin (Niemcy)
Berlin - Gehrenseestraße
Berlin (Niemcy)
Berlin - Greifswalder Strasse
Berlin (Niemcy)
Berlin - Grünau
Berlin (Niemcy)
Berlin - Grünbergallee
Berlin (Niemcy)
Berlin - Hackescher Markt
Berlin (Niemcy)
Berlin - Halensee
Berlin (Niemcy)
Berlin - Heerstraße
Berlin (Niemcy)
Berlin - Heidelberger Platz
Berlin (Niemcy)
Berlin - Heiligensee
Berlin (Niemcy)
Berlin - Hennigsdorf
16761 Berlin (Niemcy)
Berlin - Hermannstraße
Berlin (Niemcy)
Berlin - Hermsdorf
Berlin (Niemcy)
Berlin - Hirschgarten
Berlin (Niemcy)
Berlin - Hohenschönhausen
Berlin (Niemcy)
Berlin - Hohenzollerndamm
Berlin (Niemcy)
Berlin - Humboldthain
Berlin (Niemcy)
Berlin - Innsbrucker Platz
Berlin (Niemcy)
Berlin - Jungfernheide
Berlin (Niemcy)
Berlin - Kaiserdamm
Kaiserdamm , 14057 Berlin (Niemcy)
Berlin - Karl-Bonhoeffer-Nervenklinik
Berlin (Niemcy)
Berlin - Karlshorst
Berlin (Niemcy)
Berlin - Karow
Berlin (Niemcy)
Berlin - Kaulsdorf
Berlin (Niemcy)
Berlin - Köpenick
Berlin (Niemcy)
Berlin - Landsberger Allee
Berlin (Niemcy)
Berlin - Lankwitz
Berlin (Niemcy)
Berlin - Lichtenberg
Gudrunstraße 1, 10365 Berlin (Niemcy)
Berlin - Lichtenrade
Berlin (Niemcy)
Berlin - Lichterfelde Ost
Berlin (Niemcy)
Berlin - Lichterfelde Süd
Berlin (Niemcy)
Berlin - Lichterfelde West
Berlin (Niemcy)
Berlin - Mahlsdorf
12623 Berlin (Niemcy)
Berlin - Marienfelde
Berlin (Niemcy)
Berlin - Marzahn
Berlin (Niemcy)
Berlin - Mehrower Allee
Berlin (Niemcy)
Berlin - Messe Nord
Berlin (Niemcy)
Berlin - Messe Süd
Berlin (Niemcy)
Berlin - Nikolaiviertel
Berlin (Niemcy)
Berlin - Nikolassee
Berlin (Niemcy)
Berlin - Nöldnerplatz
10317 Berlin (Niemcy)
Berlin - Nordbahnhof
Berlin (Niemcy)
Berlin - Oberspree
Berlin (Niemcy)
Berlin - Olympiastadion
Flatowallee , 14055 Berlin (Niemcy)
Berlin - Oranienburger Straße
Berlin (Niemcy)
Berlin - Osdorfer Straße
Berlin (Niemcy)
Berlin - Pankow
Berlin (Niemcy)
Berlin - Pankow Heinersdorf
Am feuchten Winkel , 13189 Berlin (Niemcy)
Berlin - Pichelsberg
Berlin (Niemcy)
Berlin - Plänterwald
Berlin (Niemcy)
Berlin - Poelchaustr (S)
Poelchaustr , Berlin (Niemcy)
Berlin - Potsdamer Platz
10785 Berlin (Niemcy)
Berlin - Priesterweg
Berlin (Niemcy)
Berlin - Rahnsdorf
Berlin (Niemcy)
Berlin - Raoul-Wallenberg-Straße
Berlin (Niemcy)
Berlin - Rathaus Steglitz
Berlin (Niemcy)
Berlin - S Bergfelde
Berlin (Niemcy)
Berlin - S Bornholmer Straße
Berlin (Niemcy)
Berlin - S Botanischer Garten
Berlin (Niemcy)
Berlin - S Buckower Chaussee
Berlin (Niemcy)
Berlin - S Waßmannsdorf
Berlin (Niemcy)
Berlin - Savignyplatz
Berlin (Niemcy)
Berlin - Schichauweg
Berlin (Niemcy)
Berlin - Schlachtensee
Berlin (Niemcy)
Berlin - Schoneberg (S)
10827 Berlin (Niemcy)
Berlin - Schöneweide
Berlin (Niemcy)
Berlin - Schönhauser Allee
Berlin (Niemcy)
Berlin - Schönholz
Berlin (Niemcy)
Berlin - Schulzendorf
Berlin (Niemcy)
Berlin - Sonnenallee
Berlin (Niemcy)
Berlin - Spindlersfeld
Berlin (Niemcy)
Berlin - Springpfuhl
12681 Berlin (Niemcy)
Berlin - Staaken
Berlin (Niemcy)
Berlin - Südende
Berlin (Niemcy)
Berlin - Sundgauer Straße
Berlin (Niemcy)
Berlin - Tempelhof
Berlin (Niemcy)
Berlin - Tiergarten
Berlin (Niemcy)
Berlin - Treptower Park (S)
Puschkinallee , 12435 Berlin (Niemcy)
Berlin - Waidmannslust
Berlin (Niemcy)
Berlin - Wannsee
Kronprinzessinnenweg 3, 14109 Berlin (Niemcy)
Berlin - Wartenberg
Berlin (Niemcy)
Berlin - Wedding
Berlin (Niemcy)
Berlin - Westend (S)
Berlin (Niemcy)
Berlin - Westhafen
Berlin (Niemcy)
Berlin - Wilhelmshagen
Berlin (Niemcy)
Berlin - Wilhelmsruh
Berlin (Niemcy)
Berlin - Wittenau (Wilhelmsruher Damm)
Berlin (Niemcy)
Berlin - Wollankstraße
Berlin (Niemcy)
Berlin - Wuhletal
Berlin (Niemcy)
Berlin - Wuhlheide
Berlin (Niemcy)
Berlin - Yorckstrasse
Berlin (Niemcy)
Berlin - Zehlendorf
Berlin (Niemcy)
Berlin - Zitadelle Spandau
Berlin (Niemcy)
Berlin Dworzec Główny
Europaplatz , 10557 Berlin (Niemcy)
Berlin-Spandau - Dworzec PKP
Altstädter Ring 3, 13597  Berlin (Niemcy)

Autobus Monachium Berlin: Najczęściej zadawane pytania (FAQ) o trasach autobusowych

Ile kosztuje bilet autobusowy na trasie z Monachium do Berlin?

To zależy od wielu czynników, takich jak dzień czy czas podróży. Najtańszy przejazd na tej trasie kosztuje 45,99 zł i trwa 8h 20m. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując połączenia autobusowe z Monachium do Berlin?

Liczba firm autokarowych oferujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 45,99 zł do 87,47 zł. A zatem radzimy rezerwować podróż jak naszybciej, żebyś miał możliwość skorzystania z najtańszego biletu autobusowego do Berlin.

Ile średnio dziennie jest dostępnych połączeń autobusowych z Monachium do Berlin?

Dzienna liczba połączeń autobusowych na trasie z Monachium do Berlin wynosi: 2. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz znaleźć i porównać rozkłady jazdy autokarów niezbędne dla Twojej podróży.

Jak długo trwa przejazd autobusem z Monachium do Berlin?

Najszybsza podróż autokarem z Monachium do Berlin trwa 7h 5m i jest oferowana przez . Najtańsze bilety autobusowe na tej trasie kosztują 87,47 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu na wzmożony ruch drogowy na trasie przejazdu.

Czy jest bezpośrednie połączenie autokarowe z Monachium do Berlin?

Jeśli szukasz bezpośredniego połączenia autobusowego z Monachium do Berlin, aktualnie liczba tras porównywanych przez CheckMyBus wynosi: 5. Przejazd oferuje BlaBlaCar Bus

Kiedy odjeżdża pierwszy autobus z Monachium do Berlin?

Pierwszy autobus z Monachium do Berlin odjeżdża o 01:00. Pamiętaj, że godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Po prostu użyj naszej wyszukiwarki, aby znaleźć dokładny rozkład w dniu Twojej podróży.

Kiedy odjeżdża ostatni autobus z Monachium do Berlin?

Ostatni autobus z Monachium do Berlin odjeżdża o 23:00. Zwróć uwagę, że godziny odjazdów w weekedny i święta mogą być inne. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź dokładny rozkład w dniu Twojej podróży.

Która firma autokarowa oferuje połączenia na trasie z Monachium do Berlin?

Podróżując z Monachium do Berlin możesz skorzystać z BlaBlaCar Bus i FlixBus. Dzięki naszej wyszukiwarce porównasz wszystkie dostepne oferty dla wielu firm autobusowych. Znajdź połączenie, które najbardziej Ci pasuje!

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Monachium do Berlin?

Firmy autokarowe mają różne zasady dotyczące rzeczy, które możesz zabrać w podróż. Zazwyczaj na trasie z Monachium do Berlin możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdź połączenie autobusowe, które najlepiej odpowiada potrzebom Twojej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z Monachium do Berlin?

Rodzaje wyposażenia w autobusach zależą od wybranych firm autokarowych. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, co umożliwia pozostanie w kontakcie z przyjaciółmi i przekazanie im informacji o Twojej lokalizacji w trakcie podróży. Klimatyzacja dostępna w autobusach powoduje, że podróżowanie jest bardziej komfortowe. Użyj naszej wyszukiwarki w celu otrzymania dokładnej informacji o wyposażeniu autobusu obsługującego trasę z Monachium do Berlin w dniu Twojej podróży.

Porównaj Monachium i Berlin

25,32 zł
27,16 zł
Monachium
Berlin
Przejazd taksówką w lokalizacji: Monachium jest 7% tańszy niż w lokalizacji: Berlin.
12,43 zł
12,43 zł
Monachium
Berlin
Przejazd autobusem w lokalizacji: Monachium jest 0% droższy niż w lokalizacji: Berlin.
16,57 zł
13,81 zł
Monachium
Berlin
Duży kufel piwa w lokalizacji: Monachium jest 17% droższy niż w lokalizacji: Berlin.
3,11 zł
2,14 zł
Monachium
Berlin
1 litr wody w lokalizacji: Monachium jest 32% droższy niż w lokalizacji: Berlin.
42,01 zł
37,68 zł
Monachium
Berlin
Pełny posiłek w lokalizacji: Monachium jest 11% droższy niż w lokalizacji: Berlin.

Kontynuuj swoją podróż do Monachium i Berlin

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.