Autokar z Hamburg do Szczecin i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Hamburg do Szczecin i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Hamburg do Szczecin – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie88,19 zł
Najszybsze połączenie6h 55m
Najwcześniejszy przejazd02:30
Najpóźniejszy pojazd21:30
Codzienne połączenia8 Ø
Dystans301,9 km
Firmy autobusoweFlixBus, Sindbad
Czy chcesz pojechać autobusem z Hamburg do Szczecin albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Hamburg a Szczecin i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Hamburg do Szczecin dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Hamburg i Szczecin, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Hamburg, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Szczecin, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Hamburg i Szczecin.

Najtańsze połączenie z Hamburg do Szczecin

Dzisiaj
Jutro
12.08
13.08
14.08
od 88,19 zł
15.08

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    06:45
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 7h 20m
    14:05
    Szczecin Dworzec
    od88,19 zł
  • FlixBus
    06:45
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 7h 10m
    13:55
    Szczecin - Warzymice Osiedle Kresy
    od88,19 zł
  • FlixBus
    10:45
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 7h 5m
    17:50
    Szczecin Dworzec
    od97,02 zł
  • FlixBus
    10:45
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 6h 55m
    17:40
    Szczecin - Warzymice Osiedle Kresy
    od97,02 zł
  • FlixBus
    08:45
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 7h 5m
    15:50
    Szczecin Dworzec
    od114,68 zł
  • FlixBus
    08:45
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 6h 55m
    15:40
    Szczecin - Warzymice Osiedle Kresy
    od114,68 zł
  • FlixBus
    02:30
    Hamburg - Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 7h 40m
    10:10
    Szczecin Dworzec
    od119,09 zł
  • Sindbad
    21:30
    Hamburg
    Czas jazdy 9h 45m
    07:15
    Szczecin
    od229,53 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Hamburg do Szczecin

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Deutsche Bahn
    18:21
    Hamburg
    Czas jazdy 5h 33m
    23:54
    Szczecin
    od97,11 zł
  • Deutsche Bahn
    05:04
    Hamburg
    Czas jazdy 5h 50m
    10:54
    Szczecin
    od259,55 zł
  • Deutsche Bahn
    22:54
    Hamburg
    Czas jazdy 10h 0m
    08:54
    Szczecin
    od259,55 zł
  • Deutsche Bahn
    11:42
    Hamburg
    Czas jazdy 5h 12m
    16:54
    Szczecin
    od293,10 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Hamburg do Szczecin

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    14:30
    Hamburg
    Czas jazdy 4h 20m
    18:50
    Szczecin
    od97,11 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Szczecin do Hamburg

Autobus z Hamburg do Szczecin: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Hamburg jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Szczecin jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Szczecin do Hamburg, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Szczecin do Hamburg.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Hamburg - Szczecin, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Hamburg do Szczecin!

Przystanki w Hamburg i Szczecin

Stacje
Księcia Świętopełka 3, Szczecin (Polska)
Droga Krajowa 13, 72-005 Szczecin (Polska)
Południowa 9, 71-001 Szczecin (Polska)
Krzysztofa Kolumba 1, Szczecin (Polska)

Porównaj Hamburg i Szczecin

22,96 zł
5,99 zł
Hamburg
Szczecin
Przejazd taksówką w lokalizacji: Hamburg jest 74% droższy niż w lokalizacji: Szczecin.
13,24 zł
3,00 zł
Hamburg
Szczecin
Przejazd autobusem w lokalizacji: Hamburg jest 78% droższy niż w lokalizacji: Szczecin.
15,45 zł
4,00 zł
Hamburg
Szczecin
Duży kufel piwa w lokalizacji: Hamburg jest 75% droższy niż w lokalizacji: Szczecin.
1,87 zł
1,74 zł
Hamburg
Szczecin
1 litr wody w lokalizacji: Hamburg jest 7% droższy niż w lokalizacji: Szczecin.
45,91 zł
21,33 zł
Hamburg
Szczecin
Pełny posiłek w lokalizacji: Hamburg jest 54% droższy niż w lokalizacji: Szczecin.

Kontynuuj swoją podróż da Hamburg i Szczecin

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.