Autobus Kraków - Katowice

Znajdź najtańsze bilety na trasie Kraków - Katowice
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów z miasta Kraków do miasta Katowice

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Neobus, FlixBus i Matuszek, którzy podróżują 68 razy każdego dnia autobusem z miasta Kraków do miasta Katowice jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Kraków do miasta Katowice już od 10 zł!

Najtańsze połączenie 10 zł
Najszybsze połączenie 0h 55m
Najwcześniejszy odjazd 00:10
Najpóźniejszy odjazd 21:10
Codzienne połączenia 68 Ø
Dystans 69,3 km
Firmy autobusowe Neobus, FlixBus, Matuszek, Leo Express i INTER Sp. z o.o.

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Kraków do miasta Katowice

Każdego dnia, 68 autobusy z 5 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Kraków do miasta Katowice: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
17 zł
wtorek 27.02
13 zł
środa 28.02
13 zł
czwartek 29.02
13 zł
piątek 01.03
15 zł
sobota 02.03
13 zł
niedziela 03.03
13 zł
poniedziałek 04.03
15 zł
wtorek 05.03
15 zł
środa 06.03
17 zł
czwartek 07.03
13 zł
piątek 08.03
13 zł
sobota 09.03
13 zł
niedziela 10.03
13 zł
poniedziałek 11.03
15 zł
wtorek 12.03
17 zł
środa 13.03
15 zł
czwartek 14.03
13 zł
piątek 15.03
13 zł
sobota 16.03
15 zł
niedziela 17.03
19 zł
poniedziałek 18.03
19 zł
wtorek 19.03
20 zł
środa 20.03
18 zł
czwartek 21.03
19 zł
piątek 22.03
13 zł
sobota 23.03
19 zł
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Kraków do miasta Katowice.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Kraków do miasta Katowice, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 10 zł, środa jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Kraków do miasta Katowice. Zamiast tego poniedziałek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 15 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Kraków do miasta Katowice jest rano, z 10 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 17 zł jest wieczór.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Kraków do miasta Katowice?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Kraków do miasta Katowice z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Kraków do miasta Katowice, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Kraków do miasta Katowice są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Kraków do miasta Katowice.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Kraków do miasta Katowice od różnych operatorów autobusowych, takich jak Neobus, FlixBus albo Matuszek na następne dni.
  • Leo Express
    1h 15m
    06:10
    Kraków
    Dworzec Kolejowy
    07:25
    Katowice
    Dworzec PKP
    Leo Express
    Ekonomiczna
    od 10 zł
  • Leo Express
    1h 15m
    06:10
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    07:25
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Leo Express
    Ekonomiczna
    od 13 zł
  • FlixBus
    1h 10m
    11:45
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    12:55
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 15 zł
  • Neobus
    1h 20m
    03:35
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    04:55
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 17 zł
  • FlixBus
    1h 10m
    06:40
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    07:50
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 17 zł
  • Neobus
    1h 20m
    03:35
    Kraków
    04:55
    Katowice
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 18 zł
  • Neobus
    1h 20m
    02:35
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    03:55
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 19 zł
  • Neobus
    1h 20m
    03:35
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    04:55
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 20 zł
  • INTER Sp. z o.o.
    1h 30m
    11:30
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    13:00
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    INTER Sp. z o.o.
    Ekonomiczna
    od 22 zł
  • FlixBus
    1h 10m
    00:10
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    01:20
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 25 zł
  • INTER Sp. z o.o.
    1h 30m
    01:45
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    03:15
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    INTER Sp. z o.o.
    Ekonomiczna
    od 25 zł
  • Neobus
    0h 55m
    03:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    03:55
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 45 zł
  • Matuszek
    1h 45m
    02:30
    Kraków
    04:15
    Katowice
    Matuszek
    Ekonomiczna
    od 79 zł
  • Matuszek
    1h 45m
    02:30
    Kraków
    04:15
    Katowice
    Matuszek
    Ekonomiczna
    od 81 zł

Inni przewoźnicy autobusowi zazwyczaj dostępni dla trasy Kraków - Katowice

Rozkłady jazdy autobusów ulegają ciągłym zmianom. Poniższe oferty nie są już dostępne dla autobusów z miasta Kraków do miasta Katowice, ale mogą powrócić w przyszłości. Miej na nie oko!

  • UniBus
    1h 5m
    20:00
    Kraków
    Dworzec Główny
    21:05
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    UniBus
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2023-08-05
    Ekonomiczna
    od 15 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Kraków i Katowice.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Kraków i Katowice w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest piątek, z ponad 86 autobusami dziennie z miasta Kraków do miasta Katowice. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 48 autobusów dziennie między miastami Kraków i Katowice.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 169 autobusami z miasta Kraków do miasta Katowice, podczas gdy popołudnie widzi najmniej połączeń między miastami Kraków i Katowice, z ofertami 105.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Kraków do miasta Katowice

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Kraków a Katowice.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Kraków i Katowice.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Kraków i Katowice.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Kraków do miasta Katowice

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Kraków do miasta Katowice? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Kraków do miasta Katowice? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Kraków do miasta Katowice

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Kraków do miasta Katowice?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 10 zł i trwa 1h 15m do osiagnięcia celu w mieście Katowice. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Kraków do miasta Katowice?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 5. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 10 zł do 81 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Katowice.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Kraków do miasta Katowice?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Kraków do miasta Katowice wynosi: 68. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Kraków do miasta Katowice?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Kraków do miasta Katowice oferuje Neobus a podróż trwa 0h 55m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 45 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Kraków do miasta Katowice?

Najwcześniejszy autobus do miasta Katowice odjeżdża z miasta Kraków o 00:10. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Kraków do miasta Katowice?

Ostatni autobus z miasta Kraków do miasta Katowice wyrusza o 21:10. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Kraków do miasta Katowice?

Podróżując autobusem z miasta Kraków do miasta Katowice, pasażerowie mogą wybrać Neobus, FlixBus i Matuszek. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Kraków i Katowice?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Kraków i Katowice używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: Neobus, FlixBus i Matuszek.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Kraków do miasta Katowice?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Kraków do miasta Katowice możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Kraków do miasta Katowice?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Kraków do miasta Katowice w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Kraków - Katowice

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Kraków do miasta Katowice

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Kraków do miasta Katowice na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Kraków do miasta Katowice

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Kraków do miasta Katowice na następne dni.
  • PKP Intercity
    0h 45m
    04:11
    Kraków
    04:56
    Katowice
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 13 zł
  • PKP Intercity
    0h 59m
    07:16
    Kraków
    08:15
    Katowice
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 17 zł
  • PKP Intercity
    1h 1m
    05:02
    Kraków
    06:03
    Katowice
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 22 zł
  • PolRegio
    1h 14m
    04:17
    Kraków
    05:31
    Katowice
    PolRegio
    Ekonomiczna
    od 22 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Kraków i miasta Katowice.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Kraków oraz z miasta Katowice. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.