Autokar z Rybnik do Katowice i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Rybnik do Katowice i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie bilety są najtańsze dla połączenia autobusowego RybnikKatowice Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe szukając tras z Rybnik do Katowice. Znajdż wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Rybnik do Katowice – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie12,00 zł
Najszybsze połączenie1h 15m
Najwcześniejszy przejazd18:00
Najpóźniejszy pojazd18:00
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans38,5 km
Firmy autobusoweEuroTicket
Czy chcesz pojechać autobusem z Rybnik do Katowice albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Rybnik a Katowice i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Rybnik do Katowice dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Rybnik i Katowice, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Rybnik, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Katowice, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Rybnik i Katowice.

Najtańsze połączenie z Rybnik do Katowice

Dzisiaj
Jutro
12.05
13.05
14.05
15.05

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • EuroTicket
    18:00
    Rybnik
    Czas jazdy 1h 15m
    19:15
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    od12,00 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Rybnik do Katowice

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • Leo Express
    20:39
    Rybnik - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 42m
    21:21
    Katowice Ligota
    od6,93 zł
  • Leo Express
    20:39
    Rybnik - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 0h 48m
    21:27
    Katowice Dworzec Główny Autobusowy
    od8,70 zł
  • PKP Intercity
    12:08
    Rybnik
    Czas jazdy 0h 43m
    12:51
    Katowice
    od18,21 zł
  • PKP Intercity
    06:52
    Rybnik
    Czas jazdy 0h 42m
    07:34
    Katowice
    od22,76 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Rybnik do Katowice

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    15:30
    Rybnik
    Czas jazdy 1h 20m
    16:50
    Katowice
    od21,62 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Katowice do Rybnik

Autobus z Rybnik do Katowice: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Rybnik jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Katowice jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Katowice do Rybnik, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Katowice do Rybnik.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Rybnik - Katowice, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Rybnik do Katowice!

Przystanki w Rybnik i Katowice

Stacje
Andrzeja 12, Katowice (Polska)
Mickiewicza 23/27, 40-084 Katowice (Polska)
Skargi 6, Katowice (Polska)
3 Maja 15, 40-097 Katowice (Polska)
Katowice (Polska)

Porównaj Rybnik i Katowice

8,33 zł
9,45 zł
Rybnik
Katowice
Przejazd taksówką w lokalizacji: Rybnik jest 12% tańszy niż w lokalizacji: Katowice.
3,40 zł
3,20 zł
Rybnik
Katowice
Przejazd autobusem w lokalizacji: Rybnik jest 6% droższy niż w lokalizacji: Katowice.
6,00 zł
6,00 zł
Rybnik
Katowice
Duży kufel piwa w lokalizacji: Rybnik jest 0% droższy niż w lokalizacji: Katowice.
1,00 zł
1,55 zł
Rybnik
Katowice
1 litr wody w lokalizacji: Rybnik jest 36% tańszy niż w lokalizacji: Katowice.
20,00 zł
18,09 zł
Rybnik
Katowice
Pełny posiłek w lokalizacji: Rybnik jest 10% droższy niż w lokalizacji: Katowice.

Kontynuuj swoją podróż da Rybnik i Katowice

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.