Autobus Zakopane - Kraków

Znajdź najtańsze bilety na trasie Zakopane - Kraków
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów z miasta Zakopane do miasta Kraków

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak MAXBUS ZAKOPANE, FlixBus i Majerbus, którzy podróżują 63 razy każdego dnia autobusem z miasta Zakopane do miasta Kraków jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Zakopane do miasta Kraków już od 25 zł!

Najtańsze połączenie 25 zł
Najszybsze połączenie 1h 55m
Najwcześniejszy odjazd 04:30
Najpóźniejszy odjazd 23:59
Codzienne połączenia 63 Ø
Dystans 84,9 km
Firmy autobusowe MAXBUS ZAKOPANE, FlixBus, Majerbus, Maxbus i INTER Sp. z o.o.

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Zakopane do miasta Kraków

Każdego dnia, 63 autobusy z 5 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Zakopane do miasta Kraków: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
31 zł
wtorek 27.02
31 zł
środa 28.02
25 zł
czwartek 29.02
25 zł
piątek 01.03
31 zł
sobota 02.03
30 zł
niedziela 03.03
31 zł
poniedziałek 04.03
31 zł
wtorek 05.03
32 zł
środa 06.03
32 zł
czwartek 07.03
25 zł
piątek 08.03
30 zł
sobota 09.03
25 zł
niedziela 10.03
31 zł
poniedziałek 11.03
30 zł
wtorek 12.03
31 zł
środa 13.03
32 zł
czwartek 14.03
25 zł
piątek 15.03
32 zł
sobota 16.03
31 zł
niedziela 17.03
31 zł
poniedziałek 18.03
25 zł
wtorek 19.03
31 zł
środa 20.03
30 zł
czwartek 21.03
31 zł
piątek 22.03
sobota 23.03
31 zł
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Zakopane do miasta Kraków.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Zakopane do miasta Kraków, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 25 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Zakopane do miasta Kraków. Zamiast tego piątek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 30 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Zakopane do miasta Kraków jest rano, z 25 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 31 zł jest noc.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Zakopane do miasta Kraków?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Zakopane do miasta Kraków z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Zakopane do miasta Kraków, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Zakopane do miasta Kraków są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Zakopane do miasta Kraków.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Zakopane do miasta Kraków od różnych operatorów autobusowych, takich jak MAXBUS ZAKOPANE, FlixBus albo Majerbus na następne dni.
  • FlixBus
    2h 10m
    08:25
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    10:35
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 25 zł
  • INTER Sp. z o.o.
    2h 10m
    09:10
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    11:20
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    INTER Sp. z o.o.
    Ekonomiczna
    od 25 zł
  • INTER Sp. z o.o.
    2h 10m
    09:10
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    11:20
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    INTER Sp. z o.o.
    Ekonomiczna
    od 30 zł
  • MAXBUS ZAKOPANE
    2h 14m
    05:30
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    07:44
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    MAXBUS ZAKOPANE
    Ekonomiczna
    od 31 zł
  • MAXBUS ZAKOPANE
    2h 14m
    05:30
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    07:44
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    MAXBUS ZAKOPANE
    Ekonomiczna
    od 32 zł
  • FlixBus
    2h 10m
    08:10
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    10:20
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 32 zł
  • Majerbus
    2h 14m
    04:30
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    06:44
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Majerbus
    Ekonomiczna
    od 32 zł
  • Maxbus
    2h 14m
    05:30
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    07:44
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Maxbus
    Ekonomiczna
    od 32 zł
  • MAXBUS ZAKOPANE
    2h 14m
    05:30
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    07:44
    Kraków
    MAXBUS ZAKOPANE
    Ekonomiczna
    od 33 zł
  • Majerbus
    2h 14m
    05:30
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    07:44
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Majerbus
    Ekonomiczna
    od 33 zł
  • Maxbus
    2h 14m
    05:30
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    07:44
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Maxbus
    Ekonomiczna
    od 33 zł
  • FlixBus
    2h 10m
    09:10
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    11:20
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 35 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    21:55
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    00:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 40 zł
  • FlixBus
    2h 10m
    12:30
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    14:40
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 60 zł

Inni przewoźnicy autobusowi zazwyczaj dostępni dla trasy Zakopane - Kraków

Rozkłady jazdy autobusów ulegają ciągłym zmianom. Poniższe oferty nie są już dostępne dla autobusów z miasta Zakopane do miasta Kraków, ale mogą powrócić w przyszłości. Miej na nie oko!

  • Luna Trans
    4h 16m
    12:00
    Zakopane
    Spyrkówka Dworzec Autobusowy
    16:16
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Luna Trans
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2024-01-22
    Ekonomiczna
    od 60 zł
  • Ideal Travel
    6h 35m
    16:25
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    23:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Ideal Travel
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2023-12-20
    Ekonomiczna
    od 115 zł
  • Eurolines Polska
    6h 35m
    16:25
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    23:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Eurolines Polska
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2023-12-20
    Ekonomiczna
    od 115 zł
  • AGAT
    12h 0m
    11:00
    Zakopane
    Dworzec Główny
    23:00
    Kraków
    Łobzów Dworzec Kolejowy
    AGAT
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2024-01-18
    Ekonomiczna
    od 130 zł
  • East West Eurolines
    9h 50m
    16:40
    Zakopane
    Przystanek Autobusowy
    02:30
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    East West Eurolines
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2023-12-20
    Ekonomiczna
    od 180 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Zakopane i Kraków.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Zakopane i Kraków w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest piątek, z ponad 84 autobusami dziennie z miasta Zakopane do miasta Kraków. Natomiast ma czwartek najmniej połączeń, z zaledwie 38 autobusów dziennie między miastami Zakopane i Kraków.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 226 autobusami z miasta Zakopane do miasta Kraków, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastami Zakopane i Kraków, z ofertami 41.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Zakopane do miasta Kraków

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Zakopane a Kraków.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Zakopane i Kraków.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Zakopane i Kraków.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Zakopane do miasta Kraków

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Zakopane do miasta Kraków? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Zakopane do miasta Kraków? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Zakopane do miasta Kraków

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Zakopane do miasta Kraków?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 25 zł i trwa 2h 10m do osiagnięcia celu w mieście Kraków. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Zakopane do miasta Kraków?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 5. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 25 zł do 70 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Kraków.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Zakopane do miasta Kraków?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Zakopane do miasta Kraków wynosi: 63. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Zakopane do miasta Kraków?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Zakopane do miasta Kraków oferuje FlixBus a podróż trwa 1h 55m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 35 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Zakopane do miasta Kraków?

Najwcześniejszy autobus do miasta Kraków odjeżdża z miasta Zakopane o 04:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Zakopane do miasta Kraków?

Ostatni autobus z miasta Zakopane do miasta Kraków wyrusza o 23:59. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Zakopane do miasta Kraków?

Podróżując autobusem z miasta Zakopane do miasta Kraków, pasażerowie mogą wybrać MAXBUS ZAKOPANE, FlixBus i Majerbus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Zakopane i Kraków?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Zakopane i Kraków używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: MAXBUS ZAKOPANE, FlixBus i Majerbus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Zakopane do miasta Kraków?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Zakopane do miasta Kraków możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Zakopane do miasta Kraków?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Zakopane do miasta Kraków w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Zakopane - Kraków

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Zakopane do miasta Kraków

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Zakopane do miasta Kraków na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Zakopane do miasta Kraków

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Zakopane do miasta Kraków na następne dni.
  • PKP Intercity
    2h 45m
    06:27
    Zakopane
    Dworzec Główny
    09:12
    Kraków
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 17 zł
  • PKP Intercity
    2h 45m
    06:27
    Zakopane
    Dworzec Główny
    09:12
    Kraków
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 34 zł
  • PKP Intercity
    2h 24m
    15:04
    Zakopane
    Dworzec Główny
    17:28
    Kraków
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 52 zł
  • PKP Intercity
    2h 24m
    15:04
    Zakopane
    Dworzec Główny
    17:28
    Kraków
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 60 zł

Tani carpooling z miasta Zakopane do miasta Kraków

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Zakopane do miasta Kraków na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    1h 47m
    09:40
    Zakopane
    11:27
    Kraków
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 22 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Zakopane i miasta Kraków.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Zakopane oraz z miasta Kraków. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.