Autokar z Wrocław do Kraków i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Wrocław do Kraków i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Wrocław do Kraków – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie18,00 zł
Najszybsze połączenie3h 10m
Najwcześniejszy przejazd03:50
Najpóźniejszy pojazd22:40
Codzienne połączenia2 Ø
Dystans235,7 km
Firmy autobusoweNeobus, FlixBus
Czy chcesz pojechać autobusem z Wrocław do Kraków albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Wrocław a Kraków i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Wrocław do Kraków dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Wrocław i Kraków, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Wrocław, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Kraków, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Wrocław i Kraków.

Najtańsze połączenie z Wrocław do Kraków

Dzisiaj
od 19,00 zł
Jutro
od 19,00 zł
25.01
od 18,00 zł
26.01
od 18,00 zł
27.01
od 18,00 zł
28.01
od 28,00 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • Neobus
    15:50
    Wroclaw - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 3h 55m
    19:45
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    od18,00 zł
  • Neobus
    07:50
    Wroclaw - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 3h 55m
    11:45
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    od18,00 zł
  • Neobus
    22:40
    Wroclaw - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 3h 40m
    02:20
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    od19,00 zł
  • Neobus
    12:20
    Wroclaw - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 3h 55m
    16:15
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    od19,00 zł
  • Neobus
    03:50
    Wrocław
    Czas jazdy 4h 0m
    07:50
    Kraków
    od39,65 zł
  • FlixBus
    16:30
    Wroclaw - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 3h 45m
    20:15
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    od45,32 zł
  • FlixBus
    11:25
    Wroclaw - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 3h 10m
    14:35
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    od54,39 zł
  • FlixBus
    20:20
    Wroclaw - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 3h 55m
    00:15
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    od54,39 zł
  • Neobus
    03:50
    Wrocław
    Czas jazdy 3h 10m
    07:00
    Kraków
    od55,25 zł
  • Neobus
    07:50
    Wrocław
    Czas jazdy 3h 15m
    11:05
    Kraków
    od55,25 zł
  • Neobus
    12:20
    Wrocław
    Czas jazdy 3h 10m
    15:30
    Kraków
    od55,39 zł
  • FlixBus
    08:00
    Wroclaw - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 3h 40m
    11:40
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    od63,47 zł
  • FlixBus
    10:20
    Wroclaw - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 3h 40m
    14:00
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    od63,47 zł
  • FlixBus
    04:45
    Wroclaw - Dworzec Autobusowy
    Czas jazdy 4h 15m
    09:00
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    od63,47 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Wrocław do Kraków

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    09:00
    Wrocław
    Czas jazdy 3h 0m
    12:00
    Kraków
    od31,76 zł
  • BlaBlaCar
    12:00
    Wrocław
    Czas jazdy 3h 0m
    15:00
    Kraków
    od31,76 zł
  • BlaBlaCar
    15:00
    Wrocław
    Czas jazdy 3h 30m
    18:30
    Kraków
    od31,76 zł
  • BlaBlaCar
    10:00
    Wrocław
    Czas jazdy 2h 40m
    12:40
    Kraków
    od36,29 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Kraków do Wrocław

Autobus z Wrocław do Kraków: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Wrocław jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Kraków jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Kraków do Wrocław, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Kraków do Wrocław.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Wrocław - Kraków, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Wrocław do Kraków!

Przystanki w Wrocław i Kraków

Stacje
Reymonta , 30-059 Kraków (Polska)
Kościuszkowców , Kraków (Polska)
ul. Stanislawa Worcella 12, Kraków (Polska)
Kraków (Polska)
Wadowicka 1, Kraków (Polska)
Bosacka 18, Kraków (Polska)

Porównaj Wrocław i Kraków

8,50 zł
8,00 zł
Wrocław
Kraków
Przejazd taksówką w lokalizacji: Wrocław jest 6% droższy niż w lokalizacji: Kraków.
3,00 zł
3,80 zł
Wrocław
Kraków
Przejazd autobusem w lokalizacji: Wrocław jest 22% tańszy niż w lokalizacji: Kraków.
7,00 zł
7,00 zł
Wrocław
Kraków
Duży kufel piwa w lokalizacji: Wrocław jest 0% droższy niż w lokalizacji: Kraków.
1,85 zł
1,87 zł
Wrocław
Kraków
1 litr wody w lokalizacji: Wrocław jest 2% tańszy niż w lokalizacji: Kraków.
22,00 zł
21,59 zł
Wrocław
Kraków
Pełny posiłek w lokalizacji: Wrocław jest 2% droższy niż w lokalizacji: Kraków.

Kontynuuj swoją podróż da Wrocław i Kraków

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.