Autobus Gdańsk - Katowice i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z miasta Gdańsk do miasta Katowice i z powrotem
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów z miasta Gdańsk do miasta Katowice

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 8 razy każdego dnia autobusem z miasta Gdańsk do miasta Katowice jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Gdańsk do miasta Katowice już od 80 zł!

Najtańsze połączenie 80 zł
Najszybsze połączenie 7h 40m
Najwcześniejszy odjazd 06:55
Najpóźniejszy odjazd 21:20
Codzienne połączenia 8 Ø
Dystans 455,2 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Gdańsk do miasta Katowice

Każdego dnia, 8 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Gdańsk do miasta Katowice: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
100 zł
wtorek 27.02
90 zł
środa 28.02
100 zł
czwartek 29.02
91 zł
piątek 01.03
109 zł
sobota 02.03
109 zł
niedziela 03.03
110 zł
poniedziałek 04.03
90 zł
wtorek 05.03
90 zł
środa 06.03
80 zł
czwartek 07.03
80 zł
piątek 08.03
sobota 09.03
110 zł
niedziela 10.03
110 zł
poniedziałek 11.03
90 zł
wtorek 12.03
80 zł
środa 13.03
80 zł
czwartek 14.03
100 zł
piątek 15.03
109 zł
sobota 16.03
90 zł
niedziela 17.03
120 zł
poniedziałek 18.03
90 zł
wtorek 19.03
80 zł
środa 20.03
czwartek 21.03
piątek 22.03
sobota 23.03
110 zł
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Gdańsk do miasta Katowice.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Gdańsk do miasta Katowice, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 80 zł, wtorek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Gdańsk do miasta Katowice. Zamiast tego niedziela jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 110 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Gdańsk do miasta Katowice jest rano, z 80 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 80 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Gdańsk do miasta Katowice?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Gdańsk do miasta Katowice z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Gdańsk do miasta Katowice, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Gdańsk do miasta Katowice są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Gdańsk do miasta Katowice.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Gdańsk do miasta Katowice od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
  • FlixBus
    7h 50m
    08:05
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    15:55
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 80 zł
  • FlixBus
    8h 35m
    06:55
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    15:30
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 90 zł
  • FlixBus
    11h 0m
    14:20
    Gdańsk
    Hala Olivia
    01:20
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 91 zł
  • FlixBus
    11h 0m
    14:20
    Gdańsk
    Hala Olivia
    01:20
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 99 zł
  • FlixBus
    7h 45m
    19:55
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    03:40
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 100 zł
  • FlixBus
    11h 0m
    14:20
    Gdańsk
    Hala Olivia
    01:20
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 109 zł
  • FlixBus
    10h 40m
    14:40
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    01:20
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 110 zł
  • FlixBus
    8h 7m
    18:58
    Gdańsk
    Hala Olivia
    03:05
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 120 zł
  • FlixBus
    11h 0m
    14:20
    Gdańsk
    Hala Olivia
    01:20
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 135 zł
  • FlixBus
    7h 40m
    21:20
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    05:00
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 150 zł
  • FlixBus
    7h 45m
    19:55
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    03:40
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 180 zł

Inni przewoźnicy autobusowi zazwyczaj dostępni dla trasy Gdańsk - Katowice

Rozkłady jazdy autobusów ulegają ciągłym zmianom. Poniższe oferty nie są już dostępne dla autobusów z miasta Gdańsk do miasta Katowice, ale mogą powrócić w przyszłości. Miej na nie oko!

  • Lider Bus
    8h 55m
    20:05
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    05:00
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Lider Bus
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2023-07-07
    Ekonomiczna
    od 137 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Gdańsk i Katowice.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Gdańsk i Katowice w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest czwartek, z ponad 9 autobusami dziennie z miasta Gdańsk do miasta Katowice. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 7 autobusów dziennie między miastami Gdańsk i Katowice.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest wieczór, z 31 autobusami z miasta Gdańsk do miasta Katowice, podczas gdy rano widzi najmniej połączeń między miastami Gdańsk i Katowice, z ofertami 12.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Gdańsk do miasta Katowice

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Gdańsk a Katowice.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Gdańsk i Katowice.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Gdańsk i Katowice.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Gdańsk do miasta Katowice

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Gdańsk do miasta Katowice? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Gdańsk do miasta Katowice? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Gdańsk do miasta Katowice

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Gdańsk do miasta Katowice?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 80 zł i trwa 7h 50m do osiagnięcia celu w mieście Katowice. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Gdańsk do miasta Katowice?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 80 zł do 180 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Katowice.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Gdańsk do miasta Katowice?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Gdańsk do miasta Katowice wynosi: 8. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Gdańsk do miasta Katowice?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Gdańsk do miasta Katowice oferuje FlixBus a podróż trwa 7h 40m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 150 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Gdańsk do miasta Katowice?

Najwcześniejszy autobus do miasta Katowice odjeżdża z miasta Gdańsk o 06:55. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Gdańsk do miasta Katowice?

Ostatni autobus z miasta Gdańsk do miasta Katowice wyrusza o 21:20. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Gdańsk do miasta Katowice?

Podróżując autobusem z miasta Gdańsk do miasta Katowice, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Gdańsk i Katowice?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Gdańsk i Katowice używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Gdańsk do miasta Katowice?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Gdańsk do miasta Katowice możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Gdańsk do miasta Katowice?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Gdańsk do miasta Katowice w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Gdańsk - Katowice

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Gdańsk i miasta Katowice.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Gdańsk oraz z miasta Katowice. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.