Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Gdańsk - Katowice i z powrotem od 92 zł

Porównaj 1 przewoźników autobusowych i znajdź najlepszą cenę z CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Gdańsk do miasta Katowice.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Gdańsk do miasta Katowice od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
dzisiaj
od 92 zł
jutro
od 92 zł
piątek
od 92 zł
sobota
od 103 zł
niedziela
od 103 zł
poniedziałek
od 103 zł
wtorek
od 103 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    8h 35m
    06:55
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    15:30
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    92 zł
  • FlixBus
    7h 50m
    08:05
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    15:55
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    92 zł
  • FlixBus
    8h 5m
    13:05
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    21:10
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    92 zł
  • FlixBus
    8h 7m
    18:58
    Gdańsk
    Hala Olivia
    03:05
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    92 zł
  • FlixBus
    7h 45m
    19:20
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    03:05
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    92 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    8h 35m
    06:55
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    15:30
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    92 zł
  • FlixBus
    7h 50m
    08:05
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    15:55
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    92 zł
  • FlixBus
    8h 5m
    13:05
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    21:10
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    92 zł
  • FlixBus
    8h 7m
    18:58
    Gdańsk
    Hala Olivia
    03:05
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    92 zł
  • FlixBus
    7h 45m
    19:20
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    03:05
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    92 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w piątek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    8h 35m
    06:55
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    15:30
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    92 zł
  • FlixBus
    7h 50m
    08:05
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    15:55
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    92 zł
  • FlixBus
    8h 5m
    13:05
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    21:10
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    92 zł
  • FlixBus
    7h 55m
    21:05
    Gdańsk
    Hala Olivia
    05:00
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    92 zł
  • FlixBus
    7h 40m
    21:20
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    05:00
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    92 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    8h 35m
    06:55
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    15:30
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    103 zł
  • FlixBus
    7h 50m
    08:05
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    15:55
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    103 zł
  • FlixBus
    8h 5m
    13:05
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    21:10
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    103 zł
  • FlixBus
    8h 7m
    18:58
    Gdańsk
    Hala Olivia
    03:05
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    103 zł
  • FlixBus
    7h 45m
    19:20
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    03:05
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    103 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    8h 35m
    06:55
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    15:30
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    103 zł
  • FlixBus
    7h 45m
    19:55
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    03:40
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    103 zł
  • FlixBus
    7h 50m
    08:05
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    15:55
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    110 zł
  • FlixBus
    8h 7m
    18:58
    Gdańsk
    Hala Olivia
    03:05
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    110 zł
  • FlixBus
    7h 45m
    19:20
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    03:05
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    110 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    8h 35m
    06:55
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    15:30
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    103 zł
  • FlixBus
    8h 5m
    13:05
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    21:10
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    103 zł
  • FlixBus
    8h 7m
    18:58
    Gdańsk
    Hala Olivia
    03:05
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    103 zł
  • FlixBus
    7h 45m
    19:20
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    03:05
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    103 zł
  • FlixBus
    7h 45m
    19:55
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    03:40
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    103 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    8h 35m
    06:55
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    15:30
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    103 zł
  • FlixBus
    7h 50m
    08:05
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    15:55
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    103 zł
  • FlixBus
    8h 5m
    13:05
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    21:10
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    103 zł
  • FlixBus
    8h 7m
    18:58
    Gdańsk
    Hala Olivia
    03:05
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    103 zł
  • FlixBus
    7h 45m
    19:20
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    03:05
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    103 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Gdańsk i Katowice.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Gdańsk i Katowice w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 10 autobusami dziennie z miasta Gdańsk do miasta Katowice. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 10 autobusów dziennie między miastami Gdańsk i Katowice.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest wieczór, z 35 autobusami z miasta Gdańsk do miasta Katowice, podczas gdy popołudnie widzi najmniej połączeń między miastami Gdańsk i Katowice, z ofertami 14.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Gdańsk do miasta Katowice

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 10 razy każdego dnia autobusem z miasta Gdańsk do miasta Katowice jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Gdańsk do miasta Katowice już od 92 zł!

Najtańsze połączenie 92 zł
Najszybsze połączenie 7h 40m
Najwcześniejszy odjazd 06:55
Najpóźniejszy odjazd 21:20
Codzienne połączenia 10 Ø
Dystans 455,2 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Gdańsk do miasta Katowice

Każdego dnia, 10 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Gdańsk do miasta Katowice: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-07-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 22.07
wtorek 23.07
środa 24.07
92 zł
czwartek 25.07
92 zł
piątek 26.07
92 zł
sobota 27.07
103 zł
niedziela 28.07
103 zł
poniedziałek 29.07
103 zł
wtorek 30.07
103 zł
środa 31.07
103 zł
czwartek 01.08
92 zł
piątek 02.08
92 zł
sobota 03.08
92 zł
niedziela 04.08
92 zł
poniedziałek 05.08
89 zł
wtorek 06.08
82 zł
środa 07.08
103 zł
czwartek 08.08
103 zł
piątek 09.08
103 zł
sobota 10.08
103 zł
niedziela 11.08
103 zł
poniedziałek 12.08
103 zł
wtorek 13.08
103 zł
środa 14.08
103 zł
czwartek 15.08
103 zł
piątek 16.08
92 zł
sobota 17.08
110 zł
niedziela 18.08

Najtańszy czas podróży z miasta Gdańsk do miasta Katowice.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Gdańsk do miasta Katowice, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 92 zł, środa jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Gdańsk do miasta Katowice. Zamiast tego poniedziałek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 103 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Gdańsk do miasta Katowice jest rano, z 92 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 92 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Gdańsk do miasta Katowice?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Gdańsk do miasta Katowice z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Gdańsk do miasta Katowice, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Gdańsk do miasta Katowice są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Gdańsk do miasta Katowice

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Gdańsk a Katowice.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Gdańsk i Katowice.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Gdańsk i Katowice.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Gdańsk do miasta Katowice

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Gdańsk do miasta Katowice? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Gdańsk do miasta Katowice? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Gdańsk do miasta Katowice

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Gdańsk do miasta Katowice?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 92 zł i trwa 8h 35m do osiagnięcia celu w mieście Katowice. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Gdańsk do miasta Katowice?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 92 zł do 259 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Katowice.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Gdańsk do miasta Katowice?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Gdańsk do miasta Katowice wynosi: 10. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Gdańsk do miasta Katowice?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Gdańsk do miasta Katowice oferuje FlixBus a podróż trwa 7h 40m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 92 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Gdańsk do miasta Katowice?

Najwcześniejszy autobus do miasta Katowice odjeżdża z miasta Gdańsk o 06:55. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Gdańsk do miasta Katowice?

Ostatni autobus z miasta Gdańsk do miasta Katowice wyrusza o 21:20. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Gdańsk do miasta Katowice?

Podróżując autobusem z miasta Gdańsk do miasta Katowice, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Gdańsk i Katowice?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Gdańsk i Katowice używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Gdańsk do miasta Katowice?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Gdańsk do miasta Katowice możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Gdańsk do miasta Katowice?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Gdańsk do miasta Katowice w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Gdańsk - Katowice

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Gdańsk do miasta Katowice

Tani carpooling z miasta Gdańsk do miasta Katowice

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Gdańsk do miasta Katowice na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    5h 10m
    07:00
    Gdańsk
    12:10
    Katowice
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 76 zł
  • BlaBlaCar
    5h 30m
    11:20
    Gdańsk
    16:50
    Katowice
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 87 zł
  • BlaBlaCar
    6h 40m
    07:00
    Gdańsk
    13:40
    Katowice
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 104 zł
  • BlaBlaCar
    5h 30m
    15:40
    Gdańsk
    21:10
    Katowice
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 109 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Gdańsk i miasta Katowice.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Gdańsk oraz z miasta Katowice. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.