✈ Autobus Gliwice - Port lotniczy Katowice (KTW)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice (KTW)

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Neobus, którzy podróżują 5 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice już od 14,48 zł!

Najtańsze połączenie 14,48 zł
Najszybsze połączenie 0h 30m
Najwcześniejszy odjazd 00:20
Najpóźniejszy odjazd 17:40
Codzienne połączenia 5 Ø
Dystans 34,9 km
Firmy autobusowe Neobus

Najtańsze połączenia wahadłowe z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice

Każdego dnia, 5 autobusy wahadłowe z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2023-11-30 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 27.11
wtorek 28.11
środa 29.11
czwartek 30.11
piątek 01.12
sobota 02.12
15 zł
niedziela 03.12
15 zł
poniedziałek 04.12
wtorek 05.12
środa 06.12
czwartek 07.12
piątek 08.12
15 zł
sobota 09.12
niedziela 10.12
poniedziałek 11.12
wtorek 12.12
środa 13.12
czwartek 14.12
piątek 15.12
sobota 16.12
niedziela 17.12
poniedziałek 18.12
wtorek 19.12
środa 20.12
czwartek 21.12
piątek 22.12
sobota 23.12
niedziela 24.12

Najtańszy czas podróży z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 15,00 zł, sobota jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice. Zamiast tego piątek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 15,00 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice jest rano, z 15,00 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 15,00 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice od różnych operatorów autobusowych, takich jak Neobus na następne dni.
 • Neobus
  0h 30m
  00:20
  Gliwice
  00:50
  Port lotniczy Katowice
  Neobus
  Ekonomiczna
  od 14,48 zł
 • Neobus
  0h 30m
  00:20
  Gliwice
  Przystanek autobusowy
  00:50
  Port lotniczy Katowice
  Neobus
  Ekonomiczna
  od 14,52 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Gliwice i lotniskiem Port lotniczy Katowice.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Gliwice i lotniskiem Port lotniczy Katowice w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest piątek , z ponad 5 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice. Natomiast ma piątek najmniej połączeń, z zaledwie 5 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Gliwice i lotniskiem Port lotniczy Katowice.
.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 6 autobusami wahadłowymi z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice, podczas gdy rano widzi najmniej połączeń między miastem Gliwice i lotniskiem Port lotniczy Katowice, z ofertami 3.
.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w mieście Gliwice i na lotnisku Port lotniczy Katowice.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w mieście Gliwice i na lotnisku Port lotniczy Katowice.

Stacje
Europa Centralna
Kozłów Szkoła
Plac Piastów
Na Piasku 1,
Przystanek autobusowy
Rybnicka Street
Trynek Nowe
Stacje
Lotnisko Katowice
Wolności 90,

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie od miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice

Ile kosztuje podróż wahadłowa z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 14,48 zł i trwa 0h 30m do osiagnięcia celu na lotnisku Port lotniczy Katowice. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 14,48 zł do 14,52 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż na lotnisko Port lotniczy Katowice.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice wynosi: 5. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Najszybsze połączenie wahadłowe z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice oferuje Neobus a podróż trwa 0h 30m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 14,48 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy na lotnisko Port lotniczy Katowice odjeżdża z miasta Gliwice o 00:20. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Ostatni autobus wahadłowy z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice wyrusza o 17:40. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Podróżując autobusem wahadłowym z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice, pasażerowie mogą wybrać Neobus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastem Gliwice i lotniskiem Port lotniczy Katowice?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastem Gliwice i lotniskiem Port lotniczy Katowice używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: Neobus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Gliwice - Port lotniczy Katowice

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Gliwice do miasta Port lotniczy Katowice na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Gliwice do miasta Port lotniczy Katowice

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Gliwice do miasta Port lotniczy Katowice na następne dni.
 • PKP Intercity
  0h 18m
  02:17
  Gliwice
  02:35
  Port lotniczy Katowice
  PKP Intercity
  Ekonomiczna
  od 12,95 zł
 • PKP Intercity
  0h 18m
  04:10
  Gliwice
  04:28
  Port lotniczy Katowice
  PKP Intercity
  Ekonomiczna
  od 17,27 zł
 • PKP Intercity
  0h 16m
  06:41
  Gliwice
  06:57
  Port lotniczy Katowice
  PKP Intercity
  Ekonomiczna
  od 21,59 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Gliwice i lotniska Port lotniczy Katowice.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Gliwice oraz z lotniska Port lotniczy Katowice. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.