Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

✈ Autobus Gliwice - Port lotniczy Katowice (KTW)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice od różnych operatorów autobusowych, takich jak Neobus na następne dni.
dzisiaj
jutro
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek
od 14 zł
wtorek

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Neobus
    0h 30m
    00:20
    Gliwice
    00:50
    Port lotniczy Katowice
    Neobus
    Ekonomiczna
    14 zł
  • Neobus
    0h 30m
    05:40
    Gliwice
    06:10
    Port lotniczy Katowice
    Neobus
    Ekonomiczna
    14 zł
  • Neobus
    0h 30m
    09:45
    Gliwice
    10:15
    Port lotniczy Katowice
    Neobus
    Ekonomiczna
    14 zł
  • Neobus
    0h 30m
    14:00
    Gliwice
    14:30
    Port lotniczy Katowice
    Neobus
    Ekonomiczna
    14 zł
  • Neobus
    0h 35m
    17:40
    Gliwice
    18:15
    Port lotniczy Katowice
    Neobus
    Ekonomiczna
    14 zł

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice (KTW)

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Neobus, którzy podróżują 5 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice już od 14 zł!

Najtańsze połączenie 14 zł
Najszybsze połączenie 0h 30m
Najwcześniejszy odjazd 00:20
Najpóźniejszy odjazd 17:40
Codzienne połączenia 5 Ø
Dystans 34,9 km
Firmy autobusowe Neobus

Najtańsze połączenia wahadłowe z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice

Każdego dnia, 5 autobusy wahadłowe z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-07-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 22.07
wtorek 23.07
środa 24.07
czwartek 25.07
piątek 26.07
sobota 27.07
niedziela 28.07
poniedziałek 29.07
14 zł
wtorek 30.07
środa 31.07
czwartek 01.08
piątek 02.08
sobota 03.08
niedziela 04.08
poniedziałek 05.08
wtorek 06.08
środa 07.08
czwartek 08.08
piątek 09.08
sobota 10.08
niedziela 11.08
poniedziałek 12.08
wtorek 13.08
środa 14.08
czwartek 15.08
piątek 16.08
sobota 17.08
niedziela 18.08

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastem Gliwice a lotniskiem Port lotniczy Katowice.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w mieście Gliwice i na lotnisku Port lotniczy Katowice.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w mieście Gliwice i na lotnisku Port lotniczy Katowice.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie od miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice

Ile kosztuje podróż wahadłowa z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 14 zł i trwa 0h 30m do osiagnięcia celu na lotnisku Port lotniczy Katowice. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 14 zł do 14 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż na lotnisko Port lotniczy Katowice.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice wynosi: 5. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Najszybsze połączenie wahadłowe z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice oferuje Neobus a podróż trwa 0h 30m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 14 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy na lotnisko Port lotniczy Katowice odjeżdża z miasta Gliwice o 00:20. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Ostatni autobus wahadłowy z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice wyrusza o 17:40. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Podróżując autobusem wahadłowym z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice, pasażerowie mogą wybrać Neobus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastem Gliwice i lotniskiem Port lotniczy Katowice?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastem Gliwice i lotniskiem Port lotniczy Katowice używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: Neobus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Gliwice - Port lotniczy Katowice

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Gliwice na lotnisko Port lotniczy Katowice

Tani carpooling z miasta Gliwice do miasta Port lotniczy Katowice

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Gliwice do miasta Port lotniczy Katowice na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    0h 20m
    18:00
    Gliwice
    18:20
    Port lotniczy Katowice
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 4 zł
  • BlaBlaCar
    0h 40m
    09:30
    Gliwice
    10:10
    Port lotniczy Katowice
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 9 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Gliwice i lotniska Port lotniczy Katowice.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Gliwice oraz z lotniska Port lotniczy Katowice. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.