✈ Autobus Wrocław - Port lotniczy Katowice (KTW)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice (KTW)

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Neobus i FlixBus, którzy podróżują 7 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice już od 20 zł!

Najtańsze połączenie 20 zł
Najszybsze połączenie 2h 25m
Najwcześniejszy odjazd 10:55
Najpóźniejszy odjazd 22:25
Codzienne połączenia 7 Ø
Dystans 159,7 km
Firmy autobusowe Neobus i FlixBus

Najtańsze połączenia wahadłowe z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice

Każdego dnia, 7 autobusy wahadłowe z 2 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
32 zł
wtorek 27.02
42 zł
środa 28.02
21 zł
czwartek 29.02
piątek 01.03
20 zł
sobota 02.03
20 zł
niedziela 03.03
21 zł
poniedziałek 04.03
32 zł
wtorek 05.03
20 zł
środa 06.03
21 zł
czwartek 07.03
20 zł
piątek 08.03
20 zł
sobota 09.03
20 zł
niedziela 10.03
20 zł
poniedziałek 11.03
42 zł
wtorek 12.03
37 zł
środa 13.03
czwartek 14.03
20 zł
piątek 15.03
33 zł
sobota 16.03
20 zł
niedziela 17.03
20 zł
poniedziałek 18.03
21 zł
wtorek 19.03
42 zł
środa 20.03
20 zł
czwartek 21.03
20 zł
piątek 22.03
20 zł
sobota 23.03
20 zł
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 20 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice. Zamiast tego niedziela jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 21 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice jest rano, z 20 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 20 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice od różnych operatorów autobusowych, takich jak Neobus albo FlixBus na następne dni.
  • Neobus
    2h 30m
    03:40
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:10
    Port lotniczy Katowice
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 20 zł
  • Neobus
    2h 30m
    03:40
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:10
    Port lotniczy Katowice
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 21 zł
  • FlixBus
    6h 0m
    18:30
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    00:30
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 32 zł
  • FlixBus
    6h 0m
    18:30
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    00:30
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 33 zł
  • FlixBus
    6h 0m
    18:30
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    00:30
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 37 zł
  • FlixBus
    4h 55m
    10:55
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    15:50
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 38 zł
  • FlixBus
    6h 0m
    18:30
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    00:30
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 42 zł
  • FlixBus
    4h 55m
    10:55
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    15:50
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 43 zł
  • FlixBus
    5h 50m
    08:00
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    13:50
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 48 zł
  • FlixBus
    5h 50m
    08:00
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    13:50
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 52 zł
  • FlixBus
    6h 0m
    18:30
    Wrocław
    Dworzec Glówny Autobusowy
    00:30
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 60 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Wrocław i lotniskiem Port lotniczy Katowice

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Wrocław i lotniskiem Port lotniczy Katowice w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 8 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice. Natomiast ma wtorek najmniej połączeń, z zaledwie 7 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Wrocław i lotniskiem Port lotniczy Katowice.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 17 autobusami wahadłowymi z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastem Wrocław i lotniskiem Port lotniczy Katowice, z ofertami 6.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastem Wrocław a lotniskiem Port lotniczy Katowice.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w mieście Wrocław i na lotnisku Port lotniczy Katowice.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w mieście Wrocław i na lotnisku Port lotniczy Katowice.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie od miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice

Ile kosztuje podróż wahadłowa z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 20 zł i trwa 2h 30m do osiagnięcia celu na lotnisku Port lotniczy Katowice. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 20 zł do 60 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż na lotnisko Port lotniczy Katowice.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice wynosi: 7. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Najszybsze połączenie wahadłowe z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice oferuje Neobus a podróż trwa 2h 25m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 21 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy na lotnisko Port lotniczy Katowice odjeżdża z miasta Wrocław o 10:55. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Ostatni autobus wahadłowy z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice wyrusza o 22:25. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Podróżując autobusem wahadłowym z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice, pasażerowie mogą wybrać Neobus i FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastem Wrocław i lotniskiem Port lotniczy Katowice?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastem Wrocław i lotniskiem Port lotniczy Katowice używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: Neobus i FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Wrocław - Port lotniczy Katowice

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Wrocław na lotnisko Port lotniczy Katowice

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Wrocław do miasta Port lotniczy Katowice na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Wrocław do miasta Port lotniczy Katowice

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Wrocław do miasta Port lotniczy Katowice na następne dni.
  • PKP Intercity
    3h 32m
    01:05
    Wrocław
    Dworzec Główny
    04:37
    Port lotniczy Katowice
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 26 zł
  • PKP Intercity
    2h 3m
    09:03
    Wrocław
    Dworzec Główny
    11:06
    Port lotniczy Katowice
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 34 zł
  • PKP Intercity
    2h 30m
    04:56
    Wrocław
    Dworzec Główny
    07:26
    Port lotniczy Katowice
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 39 zł
  • PolRegio
    2h 55m
    05:38
    Wrocław
    Dworzec Główny
    08:33
    Port lotniczy Katowice
    PolRegio
    Ekonomiczna
    od 47 zł

Tani carpooling z miasta Wrocław do miasta Port lotniczy Katowice

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Wrocław do miasta Port lotniczy Katowice na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    2h 20m
    14:20
    Wrocław
    16:40
    Port lotniczy Katowice
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 38 zł
  • BlaBlaCar
    3h 50m
    07:00
    Wrocław
    10:50
    Port lotniczy Katowice
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 43 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Wrocław i lotniska Port lotniczy Katowice.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Wrocław oraz z lotniska Port lotniczy Katowice. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.