✈ Autobus Warszawa - Port lotniczy Katowice (KTW)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice (KTW)

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 3 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice już od 50 zł!

Najtańsze połączenie 50 zł
Najszybsze połączenie 3h 35m
Najwcześniejszy odjazd 00:40
Najpóźniejszy odjazd 22:55
Codzienne połączenia 3 Ø
Dystans 237,1 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia wahadłowe z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice

Każdego dnia, 3 autobusy wahadłowe z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
60 zł
wtorek 27.02
środa 28.02
60 zł
czwartek 29.02
piątek 01.03
60 zł
sobota 02.03
70 zł
niedziela 03.03
60 zł
poniedziałek 04.03
60 zł
wtorek 05.03
60 zł
środa 06.03
50 zł
czwartek 07.03
60 zł
piątek 08.03
50 zł
sobota 09.03
niedziela 10.03
poniedziałek 11.03
wtorek 12.03
środa 13.03
50 zł
czwartek 14.03
piątek 15.03
70 zł
sobota 16.03
niedziela 17.03
70 zł
poniedziałek 18.03
60 zł
wtorek 19.03
60 zł
środa 20.03
60 zł
czwartek 21.03
60 zł
piątek 22.03
sobota 23.03
70 zł
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 50 zł, środa jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice. Zamiast tego sobota jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 70 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice jest rano, z 50 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 80 zł jest noc.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
  • FlixBus
    3h 35m
    08:45
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    12:20
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 50 zł
  • FlixBus
    3h 35m
    08:45
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    12:20
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 60 zł
  • FlixBus
    3h 35m
    08:45
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    12:20
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 70 zł
  • FlixBus
    5h 15m
    22:55
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    04:10
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 77 zł
  • FlixBus
    4h 10m
    00:40
    Warszawa
    Metro Marymont
    04:50
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 80 zł
  • FlixBus
    5h 15m
    22:55
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    04:10
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 90 zł
  • FlixBus
    5h 15m
    22:55
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    04:10
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 115 zł
  • FlixBus
    3h 35m
    01:15
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    04:50
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 120 zł
  • FlixBus
    4h 10m
    00:40
    Warszawa
    Metro Marymont
    04:50
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 140 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Warszawa i lotniskiem Port lotniczy Katowice

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Warszawa i lotniskiem Port lotniczy Katowice w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest środa, z ponad 4 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 3 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Warszawa i lotniskiem Port lotniczy Katowice.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest noc, z 12 autobusami wahadłowymi z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastem Warszawa i lotniskiem Port lotniczy Katowice, z ofertami 4.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastem Warszawa a lotniskiem Port lotniczy Katowice.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w mieście Warszawa i na lotnisku Port lotniczy Katowice.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w mieście Warszawa i na lotnisku Port lotniczy Katowice.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie od miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice

Ile kosztuje podróż wahadłowa z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 50 zł i trwa 3h 35m do osiagnięcia celu na lotnisku Port lotniczy Katowice. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 50 zł do 140 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż na lotnisko Port lotniczy Katowice.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice wynosi: 3. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Najszybsze połączenie wahadłowe z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice oferuje FlixBus a podróż trwa 3h 35m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 80 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy na lotnisko Port lotniczy Katowice odjeżdża z miasta Warszawa o 00:40. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Ostatni autobus wahadłowy z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice wyrusza o 22:55. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Podróżując autobusem wahadłowym z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastem Warszawa i lotniskiem Port lotniczy Katowice?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastem Warszawa i lotniskiem Port lotniczy Katowice używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z miasta Warszawa na lotnisko Port lotniczy Katowice w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Warszawa - Port lotniczy Katowice

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Warszawa i lotniska Port lotniczy Katowice.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Warszawa oraz z lotniska Port lotniczy Katowice. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.