✈ Autobus Kraków - Port lotniczy Katowice (KTW)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice (KTW)

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Matuszek, Neobus i FlixBus, którzy podróżują 47 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice już od 18 zł!

Najtańsze połączenie 18 zł
Najszybsze połączenie 0h 55m
Najwcześniejszy odjazd 01:00
Najpóźniejszy odjazd 22:00
Codzienne połączenia 47 Ø
Dystans 76,6 km
Firmy autobusowe Matuszek, Neobus i FlixBus

Najtańsze połączenia wahadłowe z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice

Każdego dnia, 47 autobusy wahadłowe z 3 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
20 zł
wtorek 27.02
40 zł
środa 28.02
40 zł
czwartek 29.02
21 zł
piątek 01.03
20 zł
sobota 02.03
40 zł
niedziela 03.03
44 zł
poniedziałek 04.03
40 zł
wtorek 05.03
19 zł
środa 06.03
19 zł
czwartek 07.03
20 zł
piątek 08.03
20 zł
sobota 09.03
21 zł
niedziela 10.03
79 zł
poniedziałek 11.03
20 zł
wtorek 12.03
82 zł
środa 13.03
19 zł
czwartek 14.03
30 zł
piątek 15.03
43 zł
sobota 16.03
45 zł
niedziela 17.03
20 zł
poniedziałek 18.03
20 zł
wtorek 19.03
18 zł
środa 20.03
43 zł
czwartek 21.03
40 zł
piątek 22.03
35 zł
sobota 23.03
79 zł
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 18 zł, wtorek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice. Zamiast tego niedziela jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 21 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice jest rano, z 18 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 18 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice od różnych operatorów autobusowych, takich jak Matuszek, Neobus albo FlixBus na następne dni.
  • Neobus
    1h 20m
    03:35
    Kraków
    04:55
    Port lotniczy Katowice
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 18 zł
  • Neobus
    1h 20m
    02:35
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    03:55
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 19 zł
  • Neobus
    1h 20m
    02:35
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    03:55
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 21 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    11:45
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    13:50
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 40 zł
  • Neobus
    0h 55m
    04:00
    Kraków
    04:55
    Port lotniczy Katowice
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 41 zł
  • Neobus
    0h 55m
    04:00
    Kraków
    04:55
    Port lotniczy Katowice
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 43 zł
  • Neobus
    0h 55m
    03:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    03:55
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 44 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    11:45
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    13:50
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 45 zł
  • Matuszek
    2h 0m
    13:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    15:00
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    Matuszek
    Ekonomiczna
    od 64 zł
  • Matuszek
    2h 0m
    11:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    13:00
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    Matuszek
    Ekonomiczna
    od 66 zł
  • Matuszek
    2h 0m
    01:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    03:00
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    Matuszek
    Ekonomiczna
    od 79 zł
  • Matuszek
    1h 45m
    02:30
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    04:15
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    Matuszek
    Ekonomiczna
    od 80 zł
  • Matuszek
    2h 0m
    01:00
    Kraków
    03:00
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    Matuszek
    Ekonomiczna
    od 81 zł
  • Matuszek
    2h 0m
    01:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    03:00
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    Matuszek
    Ekonomiczna
    od 82 zł

Inni przewoźnicy autobusowi zazwyczaj dostępni dla trasy Kraków - Port lotniczy Katowice

Rozkłady jazdy autobusów wahadłowych ulegają ciągłym zmianom. Poniższe oferty nie są już dostępne dla autobusów wahadłowych z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice, ale mogą powrócić w przyszłości. Miej na nie oko!

  • INTER Sp. z o.o.
    2h 15m
    22:30
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    00:45
    Port lotniczy Katowice
    Przystanek Autobusowy
    INTER Sp. z o.o.
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2023-09-02
    Ekonomiczna
    od 30 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Kraków i lotniskiem Port lotniczy Katowice

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Kraków i lotniskiem Port lotniczy Katowice w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 51 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice. Natomiast ma niedziela najmniej połączeń, z zaledwie 46 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Kraków i lotniskiem Port lotniczy Katowice.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 122 autobusami wahadłowymi z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastem Kraków i lotniskiem Port lotniczy Katowice, z ofertami 53.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastem Kraków a lotniskiem Port lotniczy Katowice.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w mieście Kraków i na lotnisku Port lotniczy Katowice.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w mieście Kraków i na lotnisku Port lotniczy Katowice.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie od miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice

Ile kosztuje podróż wahadłowa z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 18 zł i trwa 1h 20m do osiagnięcia celu na lotnisku Port lotniczy Katowice. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 3. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 18 zł do 82 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż na lotnisko Port lotniczy Katowice.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice wynosi: 47. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Najszybsze połączenie wahadłowe z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice oferuje Neobus a podróż trwa 0h 55m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 44 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy na lotnisko Port lotniczy Katowice odjeżdża z miasta Kraków o 01:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Ostatni autobus wahadłowy z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice wyrusza o 22:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Podróżując autobusem wahadłowym z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice, pasażerowie mogą wybrać Matuszek, Neobus i FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastem Kraków i lotniskiem Port lotniczy Katowice?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastem Kraków i lotniskiem Port lotniczy Katowice używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: Matuszek, Neobus i FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Kraków - Port lotniczy Katowice

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Kraków na lotnisko Port lotniczy Katowice

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Kraków do miasta Port lotniczy Katowice na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Kraków do miasta Port lotniczy Katowice

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Kraków do miasta Port lotniczy Katowice na następne dni.
  • PKP Intercity
    1h 1m
    07:00
    Kraków
    08:01
    Port lotniczy Katowice
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 13 zł
  • PKP Intercity
    0h 46m
    06:44
    Kraków
    07:30
    Port lotniczy Katowice
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 17 zł
  • PKP Intercity
    0h 45m
    04:11
    Kraków
    04:56
    Port lotniczy Katowice
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 22 zł
  • PolRegio
    1h 14m
    04:17
    Kraków
    05:31
    Port lotniczy Katowice
    PolRegio
    Ekonomiczna
    od 22 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Kraków i lotniska Port lotniczy Katowice.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Kraków oraz z lotniska Port lotniczy Katowice. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.