Autokar z Kraków do Lotnisko Katowice (KTW)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z Kraków do Lotnisko Katowice

Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Kraków do Lotnisko Katowice. Którym autobusem podróż będzie najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy z Kraków do Lotnisko Katowice. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Kraków – Lotnisko Katowice (KTW) informacje o połączeniu

Najtańsze połączenie 53,72 zł
Najszybsze połączenie 1h 45m
Najwcześniejszy odjazd 02:30
Najpóźniejszy odjazd 10:30
Codzienne połączenia 4 Ø
Dystans 76,6 km
Firmy autobusowe Matuszek, UniBus, INTER Sp. z o.o.
Czy chcesz pojechać autobusem z Kraków do Lotnisko Katowice?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia z Kraków do Lotnisko Katowice, pokazujemy godziny wyjazdu i przyjazdu na miejsce, dokładne przystanki, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Pokażemy Ci bilety autobusowe takich firm obsługujacych tę trasę, jak Matuszek, INTER Sp. z o.o. albo UniBus. Pokażemy Ci również informacje o wszystkich udogodnieniach na pokładzie autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, posiada gniazdka elektryczne i klimatyzację
Na tej stronie zobaczysz najtańsze połączenia z Kraków do Lotnisko Katowice na najbliższe dni. Znajdziesz też informacje o przystankach międzymiastowych w Kraków i Lotnisko Katowice, które pomogą Ci w organizacji wyjazdu. Prezentujemy również najtańsze opcje dalszej podróży z Kraków, a także alternatywne kierunki wyjazdu z Lotnisko Katowice.

Najtańsze połączenie z Kraków do Lotnisko Katowice

Dzisiaj
od 54,09 zł
Jutro
od 54,46 zł
05.12
od 54,78 zł
06.12
od 54,78 zł
07.12
od 54,78 zł
08.12
od 54,46 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

 • Matuszek
  02:30
  Kraków
  Czas jazdy 1h 45m
  04:15
  Lotnisko Katowice
  od 53,72 zł
 • Matuszek
  06:30
  Kraków
  Czas jazdy 2h 0m
  08:30
  Lotnisko Katowice
  od 53,72 zł
 • Matuszek
  09:00
  Kraków
  Czas jazdy 2h 0m
  11:00
  Lotnisko Katowice
  od 53,72 zł
 • Matuszek
  10:30
  Kraków
  Czas jazdy 2h 0m
  12:30
  Lotnisko Katowice
  od 53,72 zł

Jakie są najtańsze połączenia autobusowe na trasie z Kraków do Lotnisko Katowice, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Kraków do Lotnisko Katowice, ale obecnie nie kursują.
 • UniBus
  07:00
  Kraków
  Czas jazdy 1h 5m
  08:05
  Lotnisko Katowice
  od 13,49 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-04-18
 • INTER Sp. z o.o.
  07:15
  Kraków
  Czas jazdy 1h 5m
  08:20
  Lotnisko Katowice
  od 13,49 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-04-18

Autobus z Kraków do Lotnisko Katowice: pozostałe informacje

Chcesz dostosować wyniki swojego wyszukiwania?
W wynikach wyszukiwania znajdziesz już Kraków, jako swoje miejsce wyjazdu oraz Lotnisko Katowice, jako miejsce docelowe swojej podróży. Jeśli przejazd do Lotnisko Katowice z Kraków ma odbyć się w odwrotnym kierunku, naciśnij strzałki przy miejscu wyjazdu.
Podaliśmy już domyślną datę wyjazdu. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz ustawić konkretną datę, to wybierz ją z kalendarza przy pasku wyszukiwania.
Wiesz już kiedy będziesz wracać z Lotnisko Katowice do Kraków? Sprawdź dostępne opcje powrotu, które wyświetlą się po wskazaniu daty podróży.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż ile osób jedzie z Tobą i kontynuuj wyszukiwanie przejazdów.
Po otrzymaniu wyników wyszukiwania możesz porównać wszystkie autobusy na trasie z Kraków do Lotnisko Katowice i rozważyć wiele czynników zanim zarezewujesz swoją podróż. Najtańsze bilety autobusowe oferuje UniBus za 13,49 zł, natomiast najszybsze połączenie zajmuje 1h 45m. Ty zdecydujesz czy wybierzesz najtańszy bilet, najszybszą podróż czy autobus z największą liczbą udogodnień. Niezależnie czego szukasz możemy pomóc Ci w znalezieniu oferty najlepiej spełniającej Twoje potrzeby!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i powrotu, a także filtrować je według przewoźnika lub miejsc postoju, dzięki czemu na pewno nie spóźnisz się na swój lot.
Dla połączeń z Kraków do Lotnisko Katowice staramy się wskazać dodatkowe opcje transportowe, takie jak kolej, loty czy podróże samochodowe.

Przystanki autobusowe w Kraków i Lotnisko Katowice

Stacje
Lotnisko Katowice
Wolności 90, Lotnisko Katowice (Polska)

Najczęściej zadawane pytania (FAQ) na temat trasy z Kraków do Lotnisko Katowice

Ile kosztuje podróż autobusowa z Krakówdo Lotnisko Katowice?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy bilet kosztuje 53,72 zł a przejazd do Lotnisko Katowice trwa 1h 10m. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów z Kraków do Lotnisko Katowice?

Liczba firm autokarowych obsługujących tę trasę wynosi: 3. Ceny zawierają się w przedziale od 13,49 zł do 53,72 zł. Radzimy Ci rezerwować bilet, najwcześniej jak to tylko możliwe, co zapewni Ci najtańszą cenę na trasie do Lotnisko Katowice.

Ile średnio dziennie dotepnych jest połączeń z Kraków do Lotnisko Katowice?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługiwanych z Kraków do Lotnisko Katowice wynosi: 4. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać rozkłady autobusowe i znaleźć podróż idealną dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż autobusowa z Kraków do Lotnisko Katowice?

Najszybsze połączenie z Kraków do Lotnisko Katowice oferuje UniBus a czas jego trwania wynosi 1h 45m. Najtańszy bilet autobusowy na tej trasie kosztuje 13,49 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z uwagi na wzmożony ruch drogowy na trasie przejazdu.

Kiedy odjeżdża pierwszy autobus z Kraków do Lotnisko Katowice?

Pierwszy autobus do Lotnisko Katowice z Kraków odjeżdża o 02:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładny rozkłąd w dniu Twojej podróży korzystając z naszej wyszukiwarki.

Kiedy odjeżdża ostatni autobus z Kraków do Lotnisko Katowice?

Ostatni autobus z Kraków do Lotnisko Katowice odjeżdża o 10:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Użyj naszej wyszukiwarki do znalezienie dokładnego rozkładu odpowiadającemu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Która firma autokarowa obsługuje trasę z Kraków do Lotnisko Katowice?

Podróżując z Kraków do Lotnisko Katowice, pasażerowie mogą wybrać Matuszek, INTER Sp. z o.o. i UniBus. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować ten, który pasuje Ci najbardziej.

Czy jest bezpośredni autobus z Kraków do Lotnisko Katowice?

Jeśli szukasz bezpośredniego połączenia z Kraków do Lotnisko Katowice, aktualnie liczba porównywanych połączeń autobusowych przez CheckMyBus wynosi: 6 Matuszek.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasę z Kraków do Lotnisko Katowice?

To co możesz ze sobą zabrać zależy od firmy autokarowej. Zazwyczaj, bezpłatnie możesz wziąć walizkę i bagaż podręczny w podróż z Kraków do Lotnisko Katowice. Najprościej jest skorzytstać z nasej wyszukiwarki, która umożliwi Ci wybranie najlepszej opcji podróży dopasowanej do Twoich potrzeb.

Jakie wyposażenie jest dostepne w autobusach na trasie z Krakówdo Lotnisko Katowice?

Wyposażenie autobusów różni się w zależniości od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów jest wyposażonych w Wi-Fi, więc możesz stale przekazywać przyjaciołom swoje położenie w trakcie pdoróży. Z kolei klimatyzacja zapewnia wyższy komfort podróżowania. Najlepiej zrobisz używając naszej wyszukiwarki do znalezienia dokładnej informacji o wyposażeniu autobusów na trasie z Kraków do Lotnisko Katowice w dniu Twojej podróży.

Połączenia autobusowe z Kraków oraz z Lotnisko Katowice

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.