Autokar z Zakopane do Lublin i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Zakopane do Lublin i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Zakopane do Lublin – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie46,76 zł
Najszybsze połączenie8h 0m
Najwcześniejszy przejazd06:55
Najpóźniejszy pojazd14:35
Codzienne połączenia11 Ø
Dystans285,4 km
Firmy autobusoweFlixBus, INFOBUS
Czy chcesz pojechać autobusem z Zakopane do Lublin albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Zakopane a Lublin i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Zakopane do Lublin dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Zakopane i Lublin, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Zakopane, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Lublin, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Zakopane i Lublin.

Najtańsze połączenie z Zakopane do Lublin

Dzisiaj
Jutro
28.11
29.11
30.11
01.12

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    09:30
    Zakopane - Przystanek Autobusowy
    Czas jazdy 9h 5m
    18:35
    Lublin Dworzec Główny Autobusowy
    od46,76 zł
  • FlixBus
    08:20
    Zakopane - Przystanek Autobusowy
    Czas jazdy 10h 15m
    18:35
    Lublin Dworzec Główny Autobusowy
    od51,22 zł
  • FlixBus
    06:55
    Zakopane - Przystanek Autobusowy
    Czas jazdy 11h 40m
    18:35
    Lublin Dworzec Główny Autobusowy
    od53,45 zł
  • FlixBus
    08:20
    Zakopane - Przystanek Autobusowy
    Czas jazdy 10h 10m
    18:30
    Lublin Dworzec Główny Autobusowy
    od53,50 zł
  • FlixBus
    10:35
    Zakopane - Przystanek Autobusowy
    Czas jazdy 8h 0m
    18:35
    Lublin Dworzec Główny Autobusowy
    od57,91 zł
  • FlixBus
    14:10
    Zakopane - Przystanek Autobusowy
    Czas jazdy 8h 30m
    22:40
    Lublin Dworzec Główny Autobusowy
    od73,62 zł
  • FlixBus
    14:35
    Zakopane - Przystanek Autobusowy
    Czas jazdy 8h 35m
    23:10
    Lublin Dworzec Główny Autobusowy
    od80,22 zł
  • INFOBUS
    14:10
    Zakopane
    Czas jazdy 8h 30m
    22:40
    Lublin
    od82,14 zł
  • INFOBUS
    14:10
    Zakopane
    Czas jazdy 8h 15m
    22:25
    Lublin
    od82,14 zł
  • INFOBUS
    14:10
    Zakopane
    Czas jazdy 8h 10m
    22:20
    Lublin
    od82,14 zł
  • INFOBUS
    14:10
    Zakopane
    Czas jazdy 8h 20m
    22:30
    Lublin
    od82,14 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Lublin do Zakopane

Autobus z Zakopane do Lublin: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Zakopane jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Lublin jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Lublin do Zakopane, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Lublin do Zakopane.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Zakopane - Lublin, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Zakopane do Lublin!

Przystanki w Zakopane i Lublin

Stacje
plac Dworcowy 4, 20-408 Lublin (Polska)
Aleje Tysiąclecia 6, 20-400 Lublin (Polska)
Sikorskiego 40, 20-400 Lublin (Polska)

Porównaj Zakopane i Lublin

Kontynuuj swoją podróż da Zakopane i Lublin

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.