Autobus Zamość - Lublin

Znajdź najtańsze bilety na trasie Zamość - Lublin
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów z miasta Zamość do miasta Lublin

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 6 razy każdego dnia autobusem z miasta Zamość do miasta Lublin jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Zamość do miasta Lublin już od 17 zł!

Najtańsze połączenie 17 zł
Najszybsze połączenie 1h 30m
Najwcześniejszy odjazd 06:45
Najpóźniejszy odjazd 12:30
Codzienne połączenia 6 Ø
Dystans 75,8 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Zamość do miasta Lublin

Każdego dnia, 6 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Zamość do miasta Lublin: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
20 zł
wtorek 27.02
22 zł
środa 28.02
20 zł
czwartek 29.02
17 zł
piątek 01.03
22 zł
sobota 02.03
22 zł
niedziela 03.03
22 zł
poniedziałek 04.03
20 zł
wtorek 05.03
20 zł
środa 06.03
20 zł
czwartek 07.03
piątek 08.03
20 zł
sobota 09.03
niedziela 10.03
poniedziałek 11.03
20 zł
wtorek 12.03
środa 13.03
20 zł
czwartek 14.03
piątek 15.03
sobota 16.03
niedziela 17.03
poniedziałek 18.03
22 zł
wtorek 19.03
20 zł
środa 20.03
20 zł
czwartek 21.03
20 zł
piątek 22.03
sobota 23.03
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Zamość do miasta Lublin.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Zamość do miasta Lublin, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 17 zł, czwartek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Zamość do miasta Lublin. Zamiast tego sobota jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 22 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Zamość do miasta Lublin jest rano, z 17 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 20 zł jest popołudnie.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Zamość do miasta Lublin?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Zamość do miasta Lublin z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Zamość do miasta Lublin, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Zamość do miasta Lublin są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Zamość do miasta Lublin.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Zamość do miasta Lublin od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
 • FlixBus
  1h 40m
  06:45
  Zamość
  Dworzec Autobusowy
  08:25
  Lublin
  Dworzec Glówny Autobusowy
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 17 zł
 • FlixBus
  1h 40m
  06:45
  Zamość
  Dworzec Autobusowy
  08:25
  Lublin
  Dworzec Glówny Autobusowy
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 20 zł
 • FlixBus
  1h 40m
  06:45
  Zamość
  Dworzec Autobusowy
  08:25
  Lublin
  Dworzec Glówny Autobusowy
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 22 zł
 • FlixBus
  1h 30m
  06:55
  Zamość
  Peowiaków Przystanek autobusowy
  08:25
  Lublin
  Dworzec Glówny Autobusowy
  FlixBus
  Ekonomiczna
  od 25 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Zamość i Lublin.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Zamość i Lublin w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest środa, z ponad 9 autobusami dziennie z miasta Zamość do miasta Lublin. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 6 autobusów dziennie między miastami Zamość i Lublin.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 32 autobusami z miasta Zamość do miasta Lublin, podczas gdy popołudnie widzi najmniej połączeń między miastami Zamość i Lublin, z ofertami 16.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Zamość do miasta Lublin

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Zamość a Lublin.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Zamość i Lublin.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Zamość i Lublin.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Zamość do miasta Lublin

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Zamość do miasta Lublin? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Zamość do miasta Lublin? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Zamość do miasta Lublin

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Zamość do miasta Lublin?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 17 zł i trwa 1h 40m do osiagnięcia celu w mieście Lublin. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Zamość do miasta Lublin?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 17 zł do 25 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Lublin.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Zamość do miasta Lublin?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Zamość do miasta Lublin wynosi: 6. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Zamość do miasta Lublin?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Zamość do miasta Lublin oferuje FlixBus a podróż trwa 1h 30m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 22 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Zamość do miasta Lublin?

Najwcześniejszy autobus do miasta Lublin odjeżdża z miasta Zamość o 06:45. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Zamość do miasta Lublin?

Ostatni autobus z miasta Zamość do miasta Lublin wyrusza o 12:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Zamość do miasta Lublin?

Podróżując autobusem z miasta Zamość do miasta Lublin, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Zamość i Lublin?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Zamość i Lublin używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Zamość do miasta Lublin?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Zamość do miasta Lublin możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Zamość do miasta Lublin?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Zamość do miasta Lublin w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Zamość - Lublin

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Zamość i miasta Lublin.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Zamość oraz z miasta Lublin. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.