✈ Autobusy do lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika (WRO)

Znajdź wszystkie połączenia do lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika i zobacz najtańsze bilety na przejazdy
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Wszystko o autobusach do Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernikau

Szukasz taniego autobusu do Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernikau? Porównaj wszystkich 3 przewoźników autobusowych do Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernikau i dowiedz się o godzinach odjazdu i przyjazdu, wszystkich dworcach autobusowych w Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernikaie, czasach podróży i oczywiście najlepszych cenach dla 50 autobusów dziennie do Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernikau.
const setTime = () => { LocalTime.SetCurrentTimeInUserLocale("time-in-wroclaw-lotnisko", 1); }; // Update the time every second window.setInterval(setTime, 1000);
Czas lokalny
Kraj Polska
Waluta Złoty
Autobusowe 50
Przystanki autobusowe 1
Przewoźnicy FlixBus, Neobus i INTER Sp. z o.o.

Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika - tanie bilety autobusowe do punktu

  • Neobus
    2h 25m
    08:30
    Katowice
    10:55
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 17 zł
  • Neobus
    2h 30m
    04:55
    Katowice
    07:25
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 20 zł
  • Neobus
    2h 30m
    04:55
    Katowice
    07:25
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 21 zł
  • FlixBus
    1h 20m
    09:20
    Polkowice
    Przystanek autobusowy
    10:40
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Lotnisko Wrocław
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 22 zł
  • INTER Sp. z o.o.
    3h 5m
    13:05
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    16:10
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Lotnisko Wrocław
    INTER Sp. z o.o.
    Ekonomiczna
    od 30 zł
  • Neobus
    3h 50m
    03:35
    Kraków
    07:25
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 31 zł
  • FlixBus
    3h 20m
    03:15
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:35
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Lotnisko Wrocław
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 37 zł
  • INTER Sp. z o.o.
    3h 20m
    03:20
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:40
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Lotnisko Wrocław
    INTER Sp. z o.o.
    Ekonomiczna
    od 45 zł
  • INTER Sp. z o.o.
    4h 55m
    01:45
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:40
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Lotnisko Wrocław
    INTER Sp. z o.o.
    Ekonomiczna
    od 50 zł
  • FlixBus
    4h 35m
    02:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:35
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Lotnisko Wrocław
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 60 zł
  • FlixBus
    6h 5m
    00:30
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    06:35
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Lotnisko Wrocław
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 64 zł
  • Neobus
    3h 25m
    04:00
    Kraków
    07:25
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 80 zł
  • INTER Sp. z o.o.
    4h 30m
    02:10
    Port lotniczy Kraków Jana Pawła II
    Lotnisko Kraków
    06:40
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Lotnisko Wrocław
    INTER Sp. z o.o.
    Ekonomiczna
    od 80 zł
  • FlixBus
    16h 15m
    02:25
    Klagenfurt
    Dworzec Główny
    18:40
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Lotnisko Wrocław
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 224 zł

Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika - tanie bilety kolejowe do punktu

  • PKP Intercity
    1h 38m
    06:40
    Poznań
    Dworzec Główny
    08:18
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 30 zł
  • PKP Intercity
    1h 38m
    06:40
    Poznań
    Dworzec Główny
    08:18
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 39 zł
  • PKP Intercity
    3h 5m
    08:43
    Łódź
    11:48
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 47 zł
  • PKP Intercity
    3h 37m
    05:48
    Łódź
    09:25
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 52 zł

Tanie przejazdy do Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika

  • BlaBlaCar
    2h 20m
    06:10
    Katowice
    08:30
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 28 zł
  • BlaBlaCar
    3h 10m
    04:50
    Kraków
    08:00
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 34 zł
  • BlaBlaCar
    3h 0m
    00:30
    Kraków
    03:30
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 39 zł
  • BlaBlaCar
    2h 40m
    05:30
    Kraków
    08:10
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 55 zł
Na tej stronie mamy również najtańsze połączenia do lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika dla najbliższych dni. Otrzymasz również informacje o przystankach autobusowych na lotnisku Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika, co pozwoli Ci się odnaleźć na miejscu. Co więcej, zobaczysz też najczęściej wyszukiwane połączenia do lotinska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika.

Nie widzisz swojej trasy? W pasku wyszukiwania zobaczysz miejsce wyjazdu. Musisz tylko podać swoje miejsce docelowe. Jeśli chcesz pojechać do lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika, naciśnij na strzałki, aby zmienić kierunek.

Ustawiliśmy już docelową datę podróży. Większość użytkowników rezerwuje połączenia na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw datę w kalendarzu i kontynuuj wyszukiwanie.

Wiesz już kiedy będziesz wracać z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika? Po prostu ustaw datę podróży powrotnej w kalendarzu przy polu wyszukiwania. Podróżujesz z innymi? Wskaż, ile osób do Ciebie dołączy i kontynuuj wyszukiwanie. Wyniki wyszukiwania możesz sortować po cenie, czasu wyjazdu i powrotu, a także używać filtrów dotyczących przewoźników i miejsc postojów. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.

Jeśli to możliwe, pokażemy Ci różne opcje przejazdów, takie jak pociągi, autobusy czy samochody, tak aby łatwo było Ci dotrzeć do i z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika.

Wszystkie przystanki międzymiastowe na lotnisku Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika

Najczęściej zadawane pytania dotyczące trasy autobusu do Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika

Kiedy odjeżdża autobus do Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Godzina przyjazdu autobusu do Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika zależy od miasta, z którego wyjeżdżasz. Dlatego wpisz swoje miejsce docelowe w naszej wyszukiwarce, aby znaleźć dokładne godziny dla planowanej daty podróży.

Czy istnieje bezpośredni autobus do Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

To, czy istnieje bezpośrednie połączenie autobusowe do Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika, zależy od miasta, z którego podróżujesz. Dlatego wystarczy wpisać w naszej wyszukiwarce miejsce docelowe, aby dowiedzieć się, czy istnieje bezpośrednie połączenie autobusowe do Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika. W tym kontekście należy pamiętać, że w zależności od daty podróży może być mniej bezpośrednich połączeń.

Co mogę zabrać ze sobą na podróż autobusem do Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

W zależności od tego, z jakim przewoźnikiem podróżujesz do Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika, to, co możesz zabrać ze sobą, może się różnić. Aby dowiedzieć się, czy możesz zabrać ze sobą np. rower, deskę snowboardową lub narty, po prostu skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź autobus, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom w planowanym terminie podróży.

Jakie wyposażenie posiada autobus do Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Wyposażenie na pokładzie różni się w zależności od przewoźnika. Większość autobusów do Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika posiada klimatyzację, gniazdka elektryczne i WiFi (najczęściej bezpłatnie). Ponadto niektórzy przewoźnicy oferują przekąski i napoje (najczęściej za opłatą). Najlepiej jest skorzystać z naszej funkcji wyszukiwania, aby uzyskać dokładne informacje o wyposażeniu autobusu do Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika w planowanym terminie podróży.

Odkryj inne kierunki

Najpopularniejsze trasy autobusowe z Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika

Oto przegląd najczęściej wybieranych połączeń z Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika. Wystarczy kliknąć na wybrane połączenie, aby zobaczyć wszystkie szczegóły trasy!

Transfery lotniskowe z Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.