✈ Autobus Katowice - Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika (WRO)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika (WRO)

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Neobus, FlixBus i INTER Sp. z o.o., którzy podróżują 3 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika już od 17 zł!

Najtańsze połączenie 17 zł
Najszybsze połączenie 2h 20m
Najwcześniejszy odjazd 03:15
Najpóźniejszy odjazd 03:15
Codzienne połączenia 3 Ø
Dystans 177,4 km
Firmy autobusowe Neobus, FlixBus i INTER Sp. z o.o.

Najtańsze połączenia wahadłowe z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika

Każdego dnia, 3 autobusy wahadłowe z 3 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
27 zł
wtorek 27.02
37 zł
środa 28.02
21 zł
czwartek 29.02
45 zł
piątek 01.03
20 zł
sobota 02.03
45 zł
niedziela 03.03
45 zł
poniedziałek 04.03
45 zł
wtorek 05.03
30 zł
środa 06.03
30 zł
czwartek 07.03
45 zł
piątek 08.03
45 zł
sobota 09.03
45 zł
niedziela 10.03
45 zł
poniedziałek 11.03
20 zł
wtorek 12.03
środa 13.03
30 zł
czwartek 14.03
21 zł
piątek 15.03
45 zł
sobota 16.03
45 zł
niedziela 17.03
45 zł
poniedziałek 18.03
45 zł
wtorek 19.03
40 zł
środa 20.03
40 zł
czwartek 21.03
45 zł
piątek 22.03
sobota 23.03
45 zł
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 17 zł, wtorek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika. Zamiast tego poniedziałek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 45 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika jest rano, z 17 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 20 zł jest popołudnie.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika od różnych operatorów autobusowych, takich jak Neobus, FlixBus albo INTER Sp. z o.o. na następne dni.
  • Neobus
    2h 25m
    08:30
    Katowice
    10:55
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 17 zł
  • Neobus
    2h 30m
    04:55
    Katowice
    07:25
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 20 zł
  • Neobus
    2h 30m
    04:55
    Katowice
    07:25
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Neobus
    Ekonomiczna
    od 21 zł
  • FlixBus
    3h 20m
    03:15
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:35
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Lotnisko Wrocław
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 30 zł
  • INTER Sp. z o.o.
    3h 5m
    13:05
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    16:10
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Lotnisko Wrocław
    INTER Sp. z o.o.
    Ekonomiczna
    od 30 zł
  • INTER Sp. z o.o.
    3h 5m
    13:05
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    16:10
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Lotnisko Wrocław
    INTER Sp. z o.o.
    Ekonomiczna
    od 35 zł
  • FlixBus
    3h 20m
    03:15
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:35
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Lotnisko Wrocław
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 37 zł
  • FlixBus
    3h 20m
    03:15
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:35
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Lotnisko Wrocław
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 45 zł
  • INTER Sp. z o.o.
    3h 20m
    03:20
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:40
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    Lotnisko Wrocław
    INTER Sp. z o.o.
    Ekonomiczna
    od 45 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Katowice i lotniskiem Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Katowice i lotniskiem Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest niedziela, z ponad 8 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 1 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Katowice i lotniskiem Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest noc, z 13 autobusami wahadłowymi z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika, podczas gdy rano widzi najmniej połączeń między miastem Katowice i lotniskiem Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika, z ofertami 4.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastem Katowice a lotniskiem Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w mieście Katowice i na lotnisku Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w mieście Katowice i na lotnisku Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie od miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika

Ile kosztuje podróż wahadłowa z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 17 zł i trwa 2h 25m do osiagnięcia celu na lotnisku Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 3. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 17 zł do 45 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika wynosi: 3. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Najszybsze połączenie wahadłowe z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika oferuje Neobus a podróż trwa 2h 20m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 20 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika odjeżdża z miasta Katowice o 03:15. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Ostatni autobus wahadłowy z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika wyrusza o 03:15. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Podróżując autobusem wahadłowym z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika, pasażerowie mogą wybrać Neobus, FlixBus i INTER Sp. z o.o.. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastem Katowice i lotniskiem Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastem Katowice i lotniskiem Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: Neobus, FlixBus i INTER Sp. z o.o..

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Katowice - Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Katowice na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika

Tani carpooling z miasta Katowice do miasta Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Katowice do miasta Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    2h 20m
    06:10
    Katowice
    08:30
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 28 zł
  • BlaBlaCar
    2h 30m
    23:10
    Katowice
    01:40
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 43 zł
  • BlaBlaCar
    2h 20m
    16:40
    Katowice
    19:00
    Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 55 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Katowice i lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Katowice oraz z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.