Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

✈ Autobus Łódź - Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika (WRO)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
dzisiaj
od 120 zł
jutro
od 130 zł
sobota
niedziela
od 135 zł
poniedziałek
wtorek
środa

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
 • FlixBus
  13h 5m
  00:35
  Łódź
  Fabryczna
  13:40
  Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
  Lotnisko Wrocław
  FlixBus
  Ekonomiczna
  120 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
 • FlixBus
  13h 5m
  00:35
  Łódź
  Fabryczna
  13:40
  Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
  Lotnisko Wrocław
  FlixBus
  Ekonomiczna
  130 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
 • FlixBus
  13h 5m
  00:35
  Łódź
  Fabryczna
  13:40
  Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
  Lotnisko Wrocław
  FlixBus
  Ekonomiczna
  135 zł

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika (WRO)

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 1 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika już od 120 zł!

Najtańsze połączenie 120 zł
Najszybsze połączenie 13h 5m
Najwcześniejszy odjazd 00:35
Najpóźniejszy odjazd 00:35
Codzienne połączenia 1 Ø
Dystans 192,6 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia wahadłowe z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika

Każdego dnia, 1 autobusy wahadłowe z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-06-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 17.06
wtorek 18.06
środa 19.06
czwartek 20.06
120 zł
piątek 21.06
130 zł
sobota 22.06
niedziela 23.06
135 zł
poniedziałek 24.06
wtorek 25.06
środa 26.06
czwartek 27.06
piątek 28.06
sobota 29.06
135 zł
niedziela 30.06
145 zł
poniedziałek 01.07
130 zł
wtorek 02.07
środa 03.07
czwartek 04.07
130 zł
piątek 05.07
sobota 06.07
niedziela 07.07
poniedziałek 08.07
wtorek 09.07
środa 10.07
czwartek 11.07
135 zł
piątek 12.07
sobota 13.07
niedziela 14.07

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastem Łódź a lotniskiem Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w mieście Łódź i na lotnisku Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w mieście Łódź i na lotnisku Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie od miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika

Ile kosztuje podróż wahadłowa z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 120 zł i trwa 13h 5m do osiagnięcia celu na lotnisku Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 120 zł do 135 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika wynosi: 1. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Najszybsze połączenie wahadłowe z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika oferuje FlixBus a podróż trwa 13h 5m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 120 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika odjeżdża z miasta Łódź o 00:35. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Ostatni autobus wahadłowy z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika wyrusza o 00:35. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Podróżując autobusem wahadłowym z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastem Łódź i lotniskiem Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastem Łódź i lotniskiem Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Łódź - Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Łódź na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika

Tani carpooling z miasta Łódź do miasta Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Łódź do miasta Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika na najbliższe dni.
 • BlaBlaCar
  2h 20m
  05:00
  Łódź
  07:20
  Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
  BlaBlaCar
  Ekonomiczna
  od 28 zł
 • BlaBlaCar
  2h 30m
  04:50
  Łódź
  07:20
  Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
  BlaBlaCar
  Ekonomiczna
  od 31 zł
 • BlaBlaCar
  2h 30m
  06:00
  Łódź
  08:30
  Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
  BlaBlaCar
  Ekonomiczna
  od 33 zł
 • BlaBlaCar
  2h 30m
  03:00
  Łódź
  05:30
  Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
  BlaBlaCar
  Ekonomiczna
  od 46 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Łódź i lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Łódź oraz z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.