✈ Autobus Poznań - Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika (WRO)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
dzisiaj
jutro
od 80 zł
niedziela
od 87 zł
poniedziałek
wtorek
środa
czwartek

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
 • FlixBus
  7h 10m
  03:30
  Poznań
  Dworzec Główny Autobusowy PKS
  10:40
  Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
  Lotnisko Wrocław
  FlixBus
  Ekonomiczna
  80 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
 • FlixBus
  7h 10m
  03:30
  Poznań
  Dworzec Główny Autobusowy PKS
  10:40
  Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika
  Lotnisko Wrocław
  FlixBus
  Ekonomiczna
  87 zł

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika (WRO)

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 1 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika już od 80 zł!

Najtańsze połączenie 80 zł
Najszybsze połączenie 7h 10m
Najwcześniejszy odjazd 03:30
Najpóźniejszy odjazd 03:30
Codzienne połączenia 1 Ø
Dystans 144,9 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia wahadłowe z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika

Każdego dnia, 1 autobusy wahadłowe z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-05-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 20.05
wtorek 21.05
środa 22.05
czwartek 23.05
piątek 24.05
sobota 25.05
80 zł
niedziela 26.05
87 zł
poniedziałek 27.05
wtorek 28.05
środa 29.05
czwartek 30.05
piątek 31.05
sobota 01.06
80 zł
niedziela 02.06
125 zł
poniedziałek 03.06
wtorek 04.06
67 zł
środa 05.06
czwartek 06.06
67 zł
piątek 07.06
sobota 08.06
niedziela 09.06
67 zł
poniedziałek 10.06
wtorek 11.06
67 zł
środa 12.06
67 zł
czwartek 13.06
67 zł
piątek 14.06
67 zł
sobota 15.06
67 zł
niedziela 16.06

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastem Poznań a lotniskiem Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w mieście Poznań i na lotnisku Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w mieście Poznań i na lotnisku Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie od miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika

Ile kosztuje podróż wahadłowa z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 80 zł i trwa 7h 10m do osiagnięcia celu na lotnisku Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 80 zł do 87 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika wynosi: 1. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Najszybsze połączenie wahadłowe z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika oferuje FlixBus a podróż trwa 7h 10m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 80 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika odjeżdża z miasta Poznań o 03:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Ostatni autobus wahadłowy z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika wyrusza o 03:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Podróżując autobusem wahadłowym z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastem Poznań i lotniskiem Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastem Poznań i lotniskiem Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z miasta Poznań na lotnisko Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Poznań - Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Poznań i lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Poznań oraz z lotniska Port lotniczy Wrocław Mikołaja Kopernika. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.