Autokar z Praga do Warszawa i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Praga do Warszawa i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jaki jest najtańszy bilet autobusowy z Praga do Warszawa Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe dla trasy Praga Warszawa. Znajdź wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Praga do Warszawa – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie136,96 zł
Najszybsze połączenie9h 20m
Najwcześniejszy przejazd07:00
Najpóźniejszy pojazd20:00
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans517,1 km
Firmy autobusoweINFOBUS, Eurolines Germany, Sindbad, ECOLINES
Czy chcesz pojechać autobusem z Praga do Warszawa albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Praga a Warszawa i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Praga do Warszawa dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Praga i Warszawa, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Praga, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Warszawa, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Praga i Warszawa.

Najtańsze połączenie z Praga do Warszawa

Dzisiaj
od 177,51 zł
Jutro
od 136,96 zł
12.05
od 177,51 zł
13.05
od 138,55 zł
14.05
od 177,51 zł
15.05
od 159,31 zł

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • INFOBUS
    20:00
    Praga
    Czas jazdy 9h 20m
    05:20
    Warszawa
    od136,96 zł
  • Eurolines Germany
    19:00
    Praga - ÚAN Florenc
    Czas jazdy 10h 30m
    05:30
    Warszawa - Dworzec Główny Centralny
    od159,31 zł
  • Sindbad
    19:00
    Praga
    Czas jazdy 10h 30m
    05:30
    Warszawa
    od159,31 zł
  • ECOLINES
    07:00
    Praga - Dworzec Główny Wilsonova
    Czas jazdy 9h 30m
    16:30
    Warszawa - Ochota
    od177,51 zł
  • ECOLINES
    11:40
    Praga
    Czas jazdy 10h 15m
    21:55
    Warszawa
    od199,73 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Praga do Warszawa

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • RegioJet Train
    13:50
    Praga
    Czas jazdy 8h 44m
    22:34
    Warszawa
    od132,00 zł
  • RegioJet Train
    09:50
    Praga
    Czas jazdy 9h 23m
    19:13
    Warszawa
    od132,00 zł

Autobus z Praga do Warszawa: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Praga jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Warszawa jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Warszawa do Praga, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Warszawa do Praga.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Praga - Warszawa, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Praga do Warszawa!

Przystanki w Praga i Warszawa

Stacje
al. Jerozolimskie 54, 00-024 Warszawa (Polska)
Aleje Jerozolimskie 144, 02-305 Warszawa (Polska)
Warszawa (Polska)
Juliusza Słowackiego , 05-075 Warszawa (Polska)
Kasprowicza 145, 01-949 Warszawa (Polska)
Aleja Wilanowska 240, 02-765 Warszawa (Polska)
Plac Defilad 1, 00-110 Warszawa (Polska)
Warszawa (Polska)
Grochowska 207, 04-077 Warszawa (Polska)
Warszawa (Polska)
Kijowska , 03-743 Warszawa (Polska)

Porównaj Praga i Warszawa

11,54 zł
10,20 zł
Praga
Warszawa
Przejazd taksówką w lokalizacji: Praga jest 12% droższy niż w lokalizacji: Warszawa.
4,26 zł
4,40 zł
Praga
Warszawa
Przejazd autobusem w lokalizacji: Praga jest 4% tańszy niż w lokalizacji: Warszawa.
6,22 zł
8,00 zł
Praga
Warszawa
Duży kufel piwa w lokalizacji: Praga jest 23% tańszy niż w lokalizacji: Warszawa.
2,40 zł
1,96 zł
Praga
Warszawa
1 litr wody w lokalizacji: Praga jest 19% droższy niż w lokalizacji: Warszawa.
33,89 zł
22,64 zł
Praga
Warszawa
Pełny posiłek w lokalizacji: Praga jest 34% droższy niż w lokalizacji: Warszawa.

Kontynuuj swoją podróż da Praga i Warszawa

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.