Autobus Gdańsk - Lublin i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z miasta Gdańsk do miasta Lublin i z powrotem
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów z miasta Gdańsk do miasta Lublin

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus i Toks, którzy podróżują 5 razy każdego dnia autobusem z miasta Gdańsk do miasta Lublin jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Gdańsk do miasta Lublin już od 69 zł!

Najtańsze połączenie 69 zł
Najszybsze połączenie 9h 30m
Najwcześniejszy odjazd 08:40
Najpóźniejszy odjazd 23:59
Codzienne połączenia 5 Ø
Dystans 434,0 km
Firmy autobusowe FlixBus i Toks

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Gdańsk do miasta Lublin

Każdego dnia, 5 autobusy z 2 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Gdańsk do miasta Lublin: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
80 zł
wtorek 27.02
80 zł
środa 28.02
80 zł
czwartek 29.02
80 zł
piątek 01.03
90 zł
sobota 02.03
85 zł
niedziela 03.03
87 zł
poniedziałek 04.03
69 zł
wtorek 05.03
środa 06.03
90 zł
czwartek 07.03
piątek 08.03
92 zł
sobota 09.03
niedziela 10.03
poniedziałek 11.03
wtorek 12.03
środa 13.03
czwartek 14.03
piątek 15.03
90 zł
sobota 16.03
90 zł
niedziela 17.03
100 zł
poniedziałek 18.03
90 zł
wtorek 19.03
środa 20.03
czwartek 21.03
piątek 22.03
sobota 23.03
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Gdańsk do miasta Lublin.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Gdańsk do miasta Lublin, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 69 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Gdańsk do miasta Lublin. Zamiast tego piątek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 90 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Gdańsk do miasta Lublin jest rano, z 69 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 189 zł jest popołudnie.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Gdańsk do miasta Lublin?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Gdańsk do miasta Lublin z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Gdańsk do miasta Lublin, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Gdańsk do miasta Lublin są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Gdańsk do miasta Lublin.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Gdańsk do miasta Lublin od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus albo Toks na następne dni.
  • FlixBus
    9h 50m
    08:40
    Gdańsk
    Hala Olivia
    18:30
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 69 zł
  • FlixBus
    12h 25m
    23:40
    Gdańsk
    Hala Olivia
    12:05
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 79 zł
  • FlixBus
    9h 50m
    08:40
    Gdańsk
    Hala Olivia
    18:30
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 80 zł
  • FlixBus
    9h 50m
    08:40
    Gdańsk
    Hala Olivia
    18:30
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 85 zł
  • FlixBus
    9h 50m
    08:40
    Gdańsk
    Hala Olivia
    18:30
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 87 zł
  • FlixBus
    9h 30m
    09:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    18:30
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 90 zł
  • FlixBus
    12h 6m
    23:59
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    12:05
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 91 zł
  • FlixBus
    9h 50m
    08:40
    Gdańsk
    Hala Olivia
    18:30
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 100 zł
  • FlixBus
    17h 15m
    16:35
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    09:50
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 189 zł
  • FlixBus
    17h 15m
    16:35
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    09:50
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 190 zł
  • FlixBus
    17h 15m
    16:35
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    09:50
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 192 zł
  • Toks
    29h 25m
    19:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    00:25
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Toks
    Ekonomiczna
    od 345 zł
  • Toks
    29h 25m
    19:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    00:25
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Toks
    Ekonomiczna
    od 351 zł
  • Toks
    29h 25m
    19:00
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    00:25
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Toks
    Ekonomiczna
    od 353 zł

Inni przewoźnicy autobusowi zazwyczaj dostępni dla trasy Gdańsk - Lublin

Rozkłady jazdy autobusów ulegają ciągłym zmianom. Poniższe oferty nie są już dostępne dla autobusów z miasta Gdańsk do miasta Lublin, ale mogą powrócić w przyszłości. Miej na nie oko!

  • PKP Intercity
    6h 18m
    07:02
    Gdańsk
    Dworzec Główny
    13:20
    Lublin
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2023-07-02
    Ekonomiczna
    od 233 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Gdańsk i Lublin.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Gdańsk i Lublin w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest czwartek, z ponad 7 autobusami dziennie z miasta Gdańsk do miasta Lublin. Natomiast ma wtorek najmniej połączeń, z zaledwie 5 autobusów dziennie między miastami Gdańsk i Lublin.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest wieczór, z 21 autobusami z miasta Gdańsk do miasta Lublin, podczas gdy popołudnie widzi najmniej połączeń między miastami Gdańsk i Lublin, z ofertami 4.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Gdańsk do miasta Lublin

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Gdańsk a Lublin.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Gdańsk i Lublin.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Gdańsk i Lublin.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Gdańsk do miasta Lublin

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Gdańsk do miasta Lublin? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Gdańsk do miasta Lublin? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Gdańsk do miasta Lublin

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Gdańsk do miasta Lublin?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 69 zł i trwa 9h 50m do osiagnięcia celu w mieście Lublin. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Gdańsk do miasta Lublin?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 69 zł do 353 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Lublin.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Gdańsk do miasta Lublin?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Gdańsk do miasta Lublin wynosi: 5. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Gdańsk do miasta Lublin?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Gdańsk do miasta Lublin oferuje FlixBus a podróż trwa 9h 30m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 90 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Gdańsk do miasta Lublin?

Najwcześniejszy autobus do miasta Lublin odjeżdża z miasta Gdańsk o 08:40. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Gdańsk do miasta Lublin?

Ostatni autobus z miasta Gdańsk do miasta Lublin wyrusza o 23:59. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Gdańsk do miasta Lublin?

Podróżując autobusem z miasta Gdańsk do miasta Lublin, pasażerowie mogą wybrać FlixBus i Toks. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Gdańsk i Lublin?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Gdańsk i Lublin używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus i Toks.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Gdańsk do miasta Lublin?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Gdańsk do miasta Lublin możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Gdańsk do miasta Lublin?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Gdańsk do miasta Lublin w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Gdańsk - Lublin

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Gdańsk do miasta Lublin

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Gdańsk do miasta Lublin na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Gdańsk do miasta Lublin

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Gdańsk do miasta Lublin na następne dni.
  • PKP Intercity
    8h 27m
    00:07
    Gdańsk
    Dworzec Główny
    08:34
    Lublin
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 86 zł
  • PKP Intercity
    5h 50m
    09:52
    Gdańsk
    Dworzec Główny
    15:42
    Lublin
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 99 zł
  • PKP Intercity
    5h 53m
    14:05
    Gdańsk
    Dworzec Główny
    19:58
    Lublin
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 129 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Gdańsk i miasta Lublin.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Gdańsk oraz z miasta Lublin. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.