Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

✈ Autobus Białystok - Port lotniczy Warszawa Chopina (WAW)

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów wahadłowych z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina.

Oto wybór najtańszych przejazdów wahadłowych z rozkładu jazdy z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina od różnych operatorów autobusowych, takich jak Omni-Bus albo FlixBus na następne dni.
dzisiaj
od 53 zł
jutro
od 53 zł
sobota
od 53 zł
niedziela
od 53 zł
poniedziałek
od 53 zł
wtorek
od 53 zł
środa
od 53 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 30m
    06:55
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    10:25
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    53 zł
  • Omni-Bus
    3h 25m
    07:00
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    10:25
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    73 zł
  • Omni-Bus
    3h 25m
    10:30
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    13:55
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    73 zł
  • Omni-Bus
    3h 25m
    14:00
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    17:25
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    73 zł
  • FlixBus
    3h 0m
    15:45
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    18:45
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    79 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 5m
    10:40
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    13:45
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    53 zł
  • FlixBus
    3h 0m
    15:45
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    18:45
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    53 zł
  • FlixBus
    3h 5m
    03:20
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    06:25
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    64 zł
  • Omni-Bus
    3h 25m
    07:00
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    10:25
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    73 zł
  • Omni-Bus
    3h 25m
    10:30
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    13:55
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    73 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 30m
    06:55
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    10:25
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    53 zł
  • FlixBus
    3h 5m
    10:40
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    13:45
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    68 zł
  • Omni-Bus
    3h 25m
    07:00
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    10:25
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    73 zł
  • Omni-Bus
    3h 25m
    10:30
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    13:55
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    73 zł
  • Omni-Bus
    3h 25m
    14:00
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    17:25
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    73 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 30m
    06:55
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    10:25
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    53 zł
  • FlixBus
    3h 5m
    16:50
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    19:55
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    54 zł
  • Omni-Bus
    3h 25m
    07:00
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    10:25
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    73 zł
  • Omni-Bus
    3h 25m
    10:30
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    13:55
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    73 zł
  • Omni-Bus
    3h 25m
    14:00
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    17:25
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    73 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 30m
    06:55
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    10:25
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    53 zł
  • FlixBus
    3h 5m
    16:50
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    19:55
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    53 zł
  • FlixBus
    3h 5m
    10:40
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    13:45
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    54 zł
  • Omni-Bus
    3h 25m
    07:00
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    10:25
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    73 zł
  • Omni-Bus
    3h 25m
    10:30
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    13:55
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    73 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 30m
    06:55
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    10:25
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    53 zł
  • FlixBus
    3h 5m
    16:50
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    19:55
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    53 zł
  • FlixBus
    3h 5m
    03:20
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    06:25
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    66 zł
  • Omni-Bus
    3h 25m
    07:00
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    10:25
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    73 zł
  • Omni-Bus
    3h 25m
    10:30
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    13:55
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    73 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    3h 30m
    06:55
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    10:25
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    53 zł
  • FlixBus
    3h 5m
    16:50
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    19:55
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    FlixBus
    Ekonomiczna
    61 zł
  • Omni-Bus
    3h 25m
    07:00
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    10:25
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    73 zł
  • Omni-Bus
    3h 25m
    10:30
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    13:55
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    73 zł
  • Omni-Bus
    3h 25m
    14:00
    Białystok
    B.M.Cassino/Dworzec PKS
    17:25
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    Lotnisko Warszawa Chopina
    Omni-Bus
    Ekonomiczna
    73 zł

Częstotliwość połączeń wahadłowych między miastem Białystok i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Chopina

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastem Białystok i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Chopina w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest piątek, z ponad 14 autobusami wahadłowymi dziennie z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 12 autobusów wahadłowych dziennie między miastem Białystok i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Chopina.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 42 autobusami wahadłowymi z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastem Białystok i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Chopina, z ofertami 21.

Fakty dotyczące autobusów wahadłowych z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina (WAW)

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak Omni-Bus i FlixBus, którzy podróżują 12 razy każdego dnia autobusem wahadłowym z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina już od 53 zł!

Najtańsze połączenie 53 zł
Najszybsze połączenie 2h 30m
Najwcześniejszy odjazd 02:00
Najpóźniejszy odjazd 16:50
Codzienne połączenia 12 Ø
Dystans 183,2 km
Firmy autobusowe Omni-Bus i FlixBus

Najtańsze połączenia wahadłowe z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina

Każdego dnia, 12 autobusy wahadłowe z 2 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2024-06-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 17.06
wtorek 18.06
środa 19.06
czwartek 20.06
75 zł
piątek 21.06
53 zł
sobota 22.06
73 zł
niedziela 23.06
53 zł
poniedziałek 24.06
53 zł
wtorek 25.06
74 zł
środa 26.06
73 zł
czwartek 27.06
53 zł
piątek 28.06
75 zł
sobota 29.06
75 zł
niedziela 30.06
53 zł
poniedziałek 01.07
53 zł
wtorek 02.07
73 zł
środa 03.07
75 zł
czwartek 04.07
75 zł
piątek 05.07
53 zł
sobota 06.07
73 zł
niedziela 07.07
50 zł
poniedziałek 08.07
53 zł
wtorek 09.07
75 zł
środa 10.07
76 zł
czwartek 11.07
45 zł
piątek 12.07
53 zł
sobota 13.07
75 zł
niedziela 14.07

Najtańszy czas podróży z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 53 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu wahadłowego z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina. Zamiast tego poniedziałek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 53 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina jest rano, z 53 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 57 zł jest noc.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastem Białystok a lotniskiem Port lotniczy Warszawa Chopina.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w mieście Białystok i na lotnisku Port lotniczy Warszawa Chopina.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w mieście Białystok i na lotnisku Port lotniczy Warszawa Chopina.

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie od miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina

Ile kosztuje podróż wahadłowa z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od 53 zł i trwa 3h 30m do osiagnięcia celu na lotnisku Port lotniczy Warszawa Chopina. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 53 zł do 103 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina wynosi: 12. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina?

Najszybsze połączenie wahadłowe z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina oferuje Omni-Bus a podróż trwa 2h 30m. Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują 85 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina odjeżdża z miasta Białystok o 02:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina?

Ostatni autobus wahadłowy z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina wyrusza o 16:50. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina?

Podróżując autobusem wahadłowym z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina, pasażerowie mogą wybrać Omni-Bus i FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastem Białystok i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Chopina?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastem Białystok i lotniskiem Port lotniczy Warszawa Chopina używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: Omni-Bus i FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Białystok - Port lotniczy Warszawa Chopina

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Białystok na lotnisko Port lotniczy Warszawa Chopina

Tani carpooling z miasta Białystok do miasta Port lotniczy Warszawa Chopina

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Białystok do miasta Port lotniczy Warszawa Chopina na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    2h 0m
    17:00
    Białystok
    19:00
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 28 zł
  • BlaBlaCar
    2h 20m
    05:00
    Białystok
    07:20
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 34 zł
  • BlaBlaCar
    2h 20m
    05:00
    Białystok
    07:20
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 39 zł
  • BlaBlaCar
    2h 20m
    08:00
    Białystok
    10:20
    Port lotniczy Warszawa Chopina
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 44 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Białystok i lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Białystok oraz z lotniska Port lotniczy Warszawa Chopina. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.