Autobus Lublin - Rzeszów i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z miasta Lublin do miasta Rzeszów i z powrotem
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Lublin do miasta Rzeszów.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Lublin do miasta Rzeszów od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
dzisiaj
od 30 zł
jutro
od 30 zł
poniedziałek
od 30 zł
wtorek
środa
od 30 zł
czwartek
od 25 zł
piątek
od 25 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 5m
    12:40
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    14:45
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    13:25
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    15:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    18:45
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    20:50
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 15m
    02:45
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    05:00
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    35 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    19:50
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    21:55
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    40 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 5m
    12:40
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    14:45
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    18:45
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    20:50
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    19:50
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    21:55
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    13:25
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    15:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    35 zł
  • FlixBus
    7h 20m
    06:10
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    13:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    85 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 5m
    12:40
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    14:45
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    13:25
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    15:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    18:45
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    20:50
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    19:50
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    21:55
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 15m
    02:45
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    05:00
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    35 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 15m
    02:45
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    05:00
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    12:40
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    14:45
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    13:25
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    15:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    19:50
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    21:55
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    7h 20m
    06:10
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    13:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    85 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 5m
    12:40
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    14:45
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    25 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    13:25
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    15:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    25 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    18:45
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    20:50
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    25 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    19:50
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    21:55
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    25 zł
  • FlixBus
    2h 15m
    02:45
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    05:00
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w piątek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 5m
    08:40
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    10:45
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    25 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    12:40
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    14:45
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    25 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    13:25
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    15:30
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    25 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    18:45
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    20:50
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    25 zł
  • FlixBus
    2h 5m
    19:50
    Lublin
    Dworzec Glówny Autobusowy
    21:55
    Rzeszów
    Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    25 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Lublin i Rzeszów.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Lublin i Rzeszów w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 8 autobusami dziennie z miasta Lublin do miasta Rzeszów. Natomiast ma czwartek najmniej połączeń, z zaledwie 5 autobusów dziennie między miastami Lublin i Rzeszów.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 17 autobusami z miasta Lublin do miasta Rzeszów, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastami Lublin i Rzeszów, z ofertami 5.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Lublin do miasta Rzeszów

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 7 razy każdego dnia autobusem z miasta Lublin do miasta Rzeszów jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Lublin do miasta Rzeszów już od 25 zł!

Najtańsze połączenie 25 zł
Najszybsze połączenie 2h 5m
Najwcześniejszy odjazd 02:45
Najpóźniejszy odjazd 19:50
Codzienne połączenia 7 Ø
Dystans 140,3 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Lublin do miasta Rzeszów

Każdego dnia, 7 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Lublin do miasta Rzeszów: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-04-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 15.04
wtorek 16.04
środa 17.04
czwartek 18.04
piątek 19.04
sobota 20.04
30 zł
niedziela 21.04
30 zł
poniedziałek 22.04
30 zł
wtorek 23.04
środa 24.04
30 zł
czwartek 25.04
25 zł
piątek 26.04
25 zł
sobota 27.04
25 zł
niedziela 28.04
poniedziałek 29.04
30 zł
wtorek 30.04
30 zł
środa 01.05
30 zł
czwartek 02.05
piątek 03.05
sobota 04.05
30 zł
niedziela 05.05
30 zł
poniedziałek 06.05
30 zł
wtorek 07.05
środa 08.05
25 zł
czwartek 09.05
piątek 10.05
32 zł
sobota 11.05
30 zł
niedziela 12.05

Najtańszy czas podróży z miasta Lublin do miasta Rzeszów.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Lublin do miasta Rzeszów, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 25 zł, czwartek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Lublin do miasta Rzeszów. Zamiast tego poniedziałek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 30 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Lublin do miasta Rzeszów jest rano, z 25 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 30 zł jest noc.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Lublin do miasta Rzeszów?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Lublin do miasta Rzeszów z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Lublin do miasta Rzeszów, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Lublin do miasta Rzeszów są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Lublin do miasta Rzeszów

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Lublin a Rzeszów.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Lublin i Rzeszów.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Lublin i Rzeszów.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Lublin do miasta Rzeszów

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Lublin do miasta Rzeszów? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Lublin do miasta Rzeszów? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Lublin do miasta Rzeszów

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Lublin do miasta Rzeszów?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 25 zł i trwa 2h 5m do osiagnięcia celu w mieście Rzeszów. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Lublin do miasta Rzeszów?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 25 zł do 95 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Rzeszów.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Lublin do miasta Rzeszów?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Lublin do miasta Rzeszów wynosi: 7. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Lublin do miasta Rzeszów?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Lublin do miasta Rzeszów oferuje FlixBus a podróż trwa 2h 5m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 25 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Lublin do miasta Rzeszów?

Najwcześniejszy autobus do miasta Rzeszów odjeżdża z miasta Lublin o 02:45. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Lublin do miasta Rzeszów?

Ostatni autobus z miasta Lublin do miasta Rzeszów wyrusza o 19:50. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Lublin do miasta Rzeszów?

Podróżując autobusem z miasta Lublin do miasta Rzeszów, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Lublin i Rzeszów?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Lublin i Rzeszów używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Lublin do miasta Rzeszów?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Lublin do miasta Rzeszów możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Lublin do miasta Rzeszów?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Lublin do miasta Rzeszów w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Lublin - Rzeszów

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Lublin do miasta Rzeszów

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Lublin do miasta Rzeszów na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Lublin do miasta Rzeszów

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Lublin do miasta Rzeszów na następne dni.
  • PKP Intercity
    2h 29m
    09:27
    Lublin
    Dworzec Główny
    11:56
    Rzeszów
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 30 zł
  • PKP Intercity
    2h 30m
    18:17
    Lublin
    Dworzec Główny
    20:47
    Rzeszów
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 35 zł
  • PolRegio
    3h 46m
    07:56
    Lublin
    Dworzec Główny
    11:42
    Rzeszów
    Dworzec Główny
    PolRegio
    Ekonomiczna
    od 39 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Lublin i miasta Rzeszów.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Lublin oraz z miasta Rzeszów. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.