Bus Kielce Kraków: Rozkład jazdy PKS

Autobus Kielce ↔ Kraków: Znajdź na CheckmyBus najtańszy bilet

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
2094 Firm - 5 662 944 Połączeń
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Fakty o autobusie z Kielce do Kraków

Najtańsze połączenie5,00 zł
Najszybsze połączenie1h 50m
Najwcześniejszy przejazd01:35
Najpóźniejszy pojazd21:30
Codzienne połączenia3 Ø
Dystans101,4 km
Firmy autobusowePolskiBus, PKS Polonus, FlixBus, Dworzec Online, INFOBUS, Net-Bus, LUX Express

Najtańsze połączenie z Kielce do Kraków

Today
Tomorrow
11.07
12.07
od 15,63 zł
13.07
od 15,63 zł
14.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • PolskiBus
    17:25
    Kielce
    Czas jazdy 2h 0m
    19:25
    Kraków - Dworzec Główny
    od5,00 zł
  • PolskiBus
    14:55
    Kielce
    Czas jazdy 2h 0m
    16:55
    Kraków - Dworzec Główny
    od6,00 zł
  • PKS Polonus
    19:50
    Kielce
    Czas jazdy 1h 50m
    21:40
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    od15,00 zł
  • FlixBus
    20:55
    Kielce Zytnia
    Czas jazdy 2h 0m
    22:55
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    od15,63 zł
  • Dworzec Online
    01:35
    Kielce
    Czas jazdy 2h 0m
    03:35
    Kraków - Dworzec Główny
    od17,00 zł
  • INFOBUS
    09:10
    Kielce
    Czas jazdy 2h 0m
    11:10
    Kraków
    od19,98 zł
  • Net-Bus
    08:46
    Kielce
    Czas jazdy 2h 4m
    10:50
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    od20,00 zł
  • FlixBus
    12:55
    Kielce Zytnia
    Czas jazdy 2h 0m
    14:55
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    od20,11 zł
  • INFOBUS
    08:26
    Kielce
    Czas jazdy 2h 0m
    10:26
    Kraków
    od25,67 zł
  • INFOBUS
    14:08
    Kielce
    Czas jazdy 2h 0m
    16:08
    Kraków
    od25,85 zł
  • LUX Express
    21:30
    Kielce
    Czas jazdy 1h 55m
    23:25
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    od44,80 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Kielce do Kraków

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    10:25
    Kielce
    Czas jazdy 1h 50m
    12:15
    Kraków
    od13,44 zł
  • BlaBlaCar
    11:30
    Kielce
    Czas jazdy 1h 40m
    13:10
    Kraków
    od13,44 zł

Najtańsze połączenie z Kraków do Kielce

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • PolskiBus
    10:25
    Kraków - Dworzec Główny
    Czas jazdy 2h 0m
    12:25
    Kielce
    od1,00 zł
  • PolskiBus
    14:10
    Kraków - Dworzec Główny
    Czas jazdy 2h 0m
    16:10
    Kielce
    od5,00 zł
  • PKS Polonus
    23:30
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 1h 40m
    01:10
    Kielce
    od9,00 zł
  • Net-Bus
    13:00
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 1h 54m
    14:54
    Kielce
    od15,00 zł
  • Net-Bus
    13:00
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 1h 56m
    14:56
    Kielce
    od15,00 zł
  • Dworzec Online
    11:35
    Kraków - Dworzec Główny
    Czas jazdy 2h 0m
    13:35
    Kielce
    od17,00 zł
  • INFOBUS
    16:10
    Kraków
    Czas jazdy 2h 0m
    18:10
    Kielce
    od17,52 zł
  • FlixBus
    01:35
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 0m
    03:35
    Kielce Zytnia
    od26,83 zł
  • FlixBus
    14:50
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 1h 55m
    16:45
    Kielce Zytnia
    od26,83 zł
  • LUX Express
    07:15
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 2h 25m
    09:40
    Kielce
    od44,80 zł
  • LUX Express
    23:59
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 1h 56m
    01:55
    Kielce
    od53,76 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Kraków do Kielce

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    09:00
    Kraków
    Czas jazdy 1h 50m
    10:50
    Kielce
    od17,92 zł

Informacje o połączeniach autobusowych, udogodnieniach i obsłudze

Jeśli chcesz skorzystać z połączenia na trasie: Kielce - Kraków, masz kilka opcji do wyboru. Połączenia są oferowane przez 3 różnych firm autobusowych: FlixBus, Dworzec Online i . Zwyczajowo kursy są dostępne za około 15,63 zł, jednak w okresie nasilonego popytu lub w przypadku późnej decyzji o kupnie biletu, najlewniej zapłacisz nieco więcej. Najszybszy autobus pokonuje trasę Kraków - Kielce w czasie 2h 0m. Wybór należy do Ciebie: wystarczy kliknąć "Znajdź połączenie" by znaleźć odpowiednią trasę!
Podróżowanie autobusem jest jednym z najbardziej budżetowych sposobów na dostanie się z punktu A do punktu B – nawet jeśli dotyczy to przejazdów na lotnisko. Najtańsze bilety na przejazd z Kielce do Kraków kosztują obecnie 15,63 zł. Jeśli zarezerwujesz bilet w ostatnim momencie, możesz otrzymać zwrot pieniędzy o wysokości nawet 35,79 zł. Mamy dla Ciebie poradę: sprawdź autobusy z różnymi czasami odjazdu. Jeżeli Ci się poszczęści, uda Ci się zaoszczędzić wybierając wcześniejszy przejazd.
Masz zamiar wyjechać na kilka dni, ale Twój budżet nie jest w najlepszej kondycji? W takim razie autobus to najlepszy wybór. Podróż z Kielce do Kraków można obecnie odbyć za 15,63 zł wybierając usługi . Nie zwlekaj z zakupem na ostatni moment, bo ceny mogą wzrosnąć nawet do 35,79 zł. Wskazówka dla Ciebie: sprawdź czasy przejazdu. Korzystając z oferty dostaniesz się do celu w najkrótszym czasie. Wyniesie on tylko 2h 0m.

Przystanki autobusowe w Kielce i Kraków

Stacje
Reymonta , 30-059 Kraków (Polska)
Kościuszkowców , Kraków (Polska)
ul. Stanislawa Worcella 12, Kraków (Polska)
Kraków (Polska)
Wadowicka 1, Kraków (Polska)
Bosacka 18, Kraków (Polska)

Porównaj Kielce i Kraków

7,90 zł
8,00 zł
Kielce
Kraków
Przejazd taksówką w lokalizacji: Kielce jest 2% tańszy niż w lokalizacji: Kraków.
3,00 zł
3,80 zł
Kielce
Kraków
Przejazd autobusem w lokalizacji: Kielce jest 22% tańszy niż w lokalizacji: Kraków.
3,00 zł
7,00 zł
Kielce
Kraków
Duży kufel piwa w lokalizacji: Kielce jest 58% tańszy niż w lokalizacji: Kraków.
1,80 zł
1,87 zł
Kielce
Kraków
1 litr wody w lokalizacji: Kielce jest 4% tańszy niż w lokalizacji: Kraków.
17,75 zł
21,59 zł
Kielce
Kraków
Pełny posiłek w lokalizacji: Kielce jest 18% tańszy niż w lokalizacji: Kraków.

Kontynuuj swoją podróż

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.