Najlepsze oferty od 5000+ przewoźników!

Autobus Kielce - Kraków i z powrotem od 33 zł

Porównaj 1 przewoźników autobusowych i znajdź najlepszą cenę z CheckMyBus
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Kielce do miasta Kraków.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Kielce do miasta Kraków od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
dzisiaj
od 33 zł
jutro
od 33 zł
piątek
od 33 zł
sobota
od 33 zł
niedziela
od 33 zł
poniedziałek
wtorek
od 33 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 0m
    02:45
    Kielce
    Zytnia
    04:45
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    1h 40m
    02:50
    Kielce
    Zytnia
    04:30
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    1h 50m
    08:25
    Kielce
    Zytnia
    10:15
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    1h 45m
    10:50
    Kielce
    Zytnia
    12:35
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    1h 55m
    13:40
    Kielce
    Zytnia
    15:35
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 0m
    02:45
    Kielce
    Zytnia
    04:45
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    1h 50m
    08:25
    Kielce
    Zytnia
    10:15
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    1h 45m
    10:50
    Kielce
    Zytnia
    12:35
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    1h 50m
    13:50
    Kielce
    Zytnia
    15:40
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    1h 45m
    15:50
    Kielce
    Zytnia
    17:35
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w piątek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    1h 50m
    08:25
    Kielce
    Zytnia
    10:15
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    1h 55m
    13:40
    Kielce
    Zytnia
    15:35
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    1h 45m
    15:50
    Kielce
    Zytnia
    17:35
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    1h 45m
    18:05
    Kielce
    Zytnia
    19:50
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    1h 40m
    19:05
    Kielce
    Zytnia
    20:45
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w sobota

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    1h 50m
    08:25
    Kielce
    Zytnia
    10:15
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    1h 55m
    13:40
    Kielce
    Zytnia
    15:35
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    1h 45m
    15:50
    Kielce
    Zytnia
    17:35
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    1h 45m
    18:05
    Kielce
    Zytnia
    19:50
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    1h 40m
    19:05
    Kielce
    Zytnia
    20:45
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    1h 50m
    08:25
    Kielce
    Zytnia
    10:15
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    1h 45m
    10:50
    Kielce
    Zytnia
    12:35
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    1h 55m
    13:40
    Kielce
    Zytnia
    15:35
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    1h 40m
    20:55
    Kielce
    Zytnia
    22:35
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    2h 0m
    02:45
    Kielce
    Zytnia
    04:45
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    34 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 0m
    02:45
    Kielce
    Zytnia
    04:45
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    1h 40m
    02:50
    Kielce
    Zytnia
    04:30
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    1h 50m
    08:25
    Kielce
    Zytnia
    10:15
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    1h 45m
    10:50
    Kielce
    Zytnia
    12:35
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł
  • FlixBus
    1h 55m
    13:40
    Kielce
    Zytnia
    15:35
    Kraków
    Dworzec główny autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    33 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Kielce i Kraków.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Kielce i Kraków w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest wtorek, z ponad 10 autobusami dziennie z miasta Kielce do miasta Kraków. Natomiast ma wtorek najmniej połączeń, z zaledwie 10 autobusów dziennie między miastami Kielce i Kraków.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest wieczór, z 24 autobusami z miasta Kielce do miasta Kraków, podczas gdy rano widzi najmniej połączeń między miastami Kielce i Kraków, z ofertami 12.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Kielce do miasta Kraków

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 10 razy każdego dnia autobusem z miasta Kielce do miasta Kraków jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Kielce do miasta Kraków już od 33 zł!

Najtańsze połączenie 33 zł
Najszybsze połączenie 1h 40m
Najwcześniejszy odjazd 02:45
Najpóźniejszy odjazd 22:00
Codzienne połączenia 10 Ø
Dystans 101,4 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Kielce do miasta Kraków

Każdego dnia, 10 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Kielce do miasta Kraków: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-07-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 22.07
wtorek 23.07
środa 24.07
33 zł
czwartek 25.07
33 zł
piątek 26.07
33 zł
sobota 27.07
33 zł
niedziela 28.07
33 zł
poniedziałek 29.07
wtorek 30.07
33 zł
środa 31.07
33 zł
czwartek 01.08
piątek 02.08
33 zł
sobota 03.08
niedziela 04.08
poniedziałek 05.08
33 zł
wtorek 06.08
40 zł
środa 07.08
czwartek 08.08
33 zł
piątek 09.08
sobota 10.08
niedziela 11.08
33 zł
poniedziałek 12.08
33 zł
wtorek 13.08
środa 14.08
czwartek 15.08
40 zł
piątek 16.08
sobota 17.08
30 zł
niedziela 18.08

Najtańszy czas podróży z miasta Kielce do miasta Kraków.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Kielce do miasta Kraków, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 33 zł, wtorek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Kielce do miasta Kraków. Zamiast tego czwartek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 33 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Kielce do miasta Kraków jest rano, z 33 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 33 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Kielce do miasta Kraków?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Kielce do miasta Kraków z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Kielce do miasta Kraków, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Kielce do miasta Kraków są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Kielce do miasta Kraków

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Kielce a Kraków.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Kielce i Kraków.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Kielce i Kraków.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Kielce do miasta Kraków

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Kielce do miasta Kraków? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Kielce do miasta Kraków? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Kielce do miasta Kraków

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Kielce do miasta Kraków?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 33 zł i trwa 2h 0m do osiagnięcia celu w mieście Kraków. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Kielce do miasta Kraków?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 33 zł do 73 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Kraków.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Kielce do miasta Kraków?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Kielce do miasta Kraków wynosi: 10. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Kielce do miasta Kraków?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Kielce do miasta Kraków oferuje FlixBus a podróż trwa 1h 40m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 33 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Kielce do miasta Kraków?

Najwcześniejszy autobus do miasta Kraków odjeżdża z miasta Kielce o 02:45. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Kielce do miasta Kraków?

Ostatni autobus z miasta Kielce do miasta Kraków wyrusza o 22:00. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Kielce do miasta Kraków?

Podróżując autobusem z miasta Kielce do miasta Kraków, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Kielce i Kraków?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Kielce i Kraków używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Kielce do miasta Kraków?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Kielce do miasta Kraków możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Kielce do miasta Kraków?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Kielce do miasta Kraków w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Kielce - Kraków

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Kielce do miasta Kraków

Tani carpooling z miasta Kielce do miasta Kraków

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Kielce do miasta Kraków na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    1h 40m
    17:30
    Kielce
    19:10
    Kraków
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 16 zł
  • BlaBlaCar
    1h 50m
    13:00
    Kielce
    14:50
    Kraków
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 22 zł
  • BlaBlaCar
    2h 0m
    09:10
    Kielce
    11:10
    Kraków
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 26 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Kielce i miasta Kraków.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Kielce oraz z miasta Kraków. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.