Autobus Warszawa - Kielce

Znajdź najtańsze bilety na trasie Warszawa - Kielce
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów z miasta Warszawa do miasta Kielce

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus i PKS Polonus, którzy podróżują 18 razy każdego dnia autobusem z miasta Warszawa do miasta Kielce jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Warszawa do miasta Kielce już od 30 zł!

Najtańsze połączenie 30 zł
Najszybsze połączenie 2h 10m
Najwcześniejszy odjazd 00:20
Najpóźniejszy odjazd 23:59
Codzienne połączenia 18 Ø
Dystans 153,9 km
Firmy autobusowe FlixBus i PKS Polonus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Warszawa do miasta Kielce

Każdego dnia, 18 autobusy z 2 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Warszawa do miasta Kielce: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
35 zł
wtorek 27.02
40 zł
środa 28.02
30 zł
czwartek 29.02
30 zł
piątek 01.03
49 zł
sobota 02.03
35 zł
niedziela 03.03
45 zł
poniedziałek 04.03
30 zł
wtorek 05.03
30 zł
środa 06.03
30 zł
czwartek 07.03
30 zł
piątek 08.03
40 zł
sobota 09.03
37 zł
niedziela 10.03
56 zł
poniedziałek 11.03
35 zł
wtorek 12.03
30 zł
środa 13.03
30 zł
czwartek 14.03
30 zł
piątek 15.03
40 zł
sobota 16.03
37 zł
niedziela 17.03
49 zł
poniedziałek 18.03
30 zł
wtorek 19.03
30 zł
środa 20.03
30 zł
czwartek 21.03
49 zł
piątek 22.03
40 zł
sobota 23.03
49 zł
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Warszawa do miasta Kielce.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Warszawa do miasta Kielce, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 30 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Warszawa do miasta Kielce. Zamiast tego piątek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 40 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Warszawa do miasta Kielce jest rano, z 30 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 30 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Warszawa do miasta Kielce?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Warszawa do miasta Kielce z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Warszawa do miasta Kielce, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Warszawa do miasta Kielce są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Warszawa do miasta Kielce.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Warszawa do miasta Kielce od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus albo PKS Polonus na następne dni.
  • FlixBus
    3h 15m
    23:05
    Warszawa
    Metro Młociny
    02:20
    Kielce
    Zytnia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 30 zł
  • FlixBus
    2h 30m
    11:15
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    13:45
    Kielce
    Zytnia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 35 zł
  • FlixBus
    2h 45m
    19:30
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    22:15
    Kielce
    Zytnia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 37 zł
  • FlixBus
    2h 10m
    05:30
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    07:40
    Kielce
    Zytnia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 40 zł
  • FlixBus
    2h 20m
    00:20
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    02:40
    Kielce
    Zytnia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 45 zł
  • PKS Polonus
    3h 25m
    08:00
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    11:25
    Kielce
    Przystanek autobusowy
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    od 49 zł
  • FlixBus
    2h 55m
    23:45
    Warszawa
    Metro Marymont
    02:40
    Kielce
    Zytnia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 50 zł
  • PKS Polonus
    3h 25m
    08:00
    Warszawa
    11:25
    Kielce
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    od 55 zł
  • PKS Polonus
    3h 25m
    08:00
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    11:25
    Kielce
    Przystanek autobusowy
    PKS Polonus
    Ekonomiczna
    od 56 zł
  • FlixBus
    2h 35m
    12:15
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    14:50
    Kielce
    Zytnia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 60 zł
  • FlixBus
    2h 55m
    23:45
    Warszawa
    Metro Marymont
    02:40
    Kielce
    Zytnia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 80 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Warszawa i Kielce.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Warszawa i Kielce w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 21 autobusami dziennie z miasta Warszawa do miasta Kielce. Natomiast ma środa najmniej połączeń, z zaledwie 17 autobusów dziennie między miastami Warszawa i Kielce.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 48 autobusami z miasta Warszawa do miasta Kielce, podczas gdy noc widzi najmniej połączeń między miastami Warszawa i Kielce, z ofertami 14.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Warszawa do miasta Kielce

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Warszawa a Kielce.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Warszawa i Kielce.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Warszawa i Kielce.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Warszawa do miasta Kielce

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Warszawa do miasta Kielce? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Warszawa do miasta Kielce? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Warszawa do miasta Kielce

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Warszawa do miasta Kielce?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 30 zł i trwa 3h 15m do osiagnięcia celu w mieście Kielce. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Warszawa do miasta Kielce?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 30 zł do 80 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Kielce.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Warszawa do miasta Kielce?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Warszawa do miasta Kielce wynosi: 18. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Warszawa do miasta Kielce?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Warszawa do miasta Kielce oferuje FlixBus a podróż trwa 2h 10m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 40 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Warszawa do miasta Kielce?

Najwcześniejszy autobus do miasta Kielce odjeżdża z miasta Warszawa o 00:20. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Warszawa do miasta Kielce?

Ostatni autobus z miasta Warszawa do miasta Kielce wyrusza o 23:59. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Warszawa do miasta Kielce?

Podróżując autobusem z miasta Warszawa do miasta Kielce, pasażerowie mogą wybrać FlixBus i PKS Polonus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Warszawa i Kielce?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Warszawa i Kielce używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus i PKS Polonus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Warszawa do miasta Kielce?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Warszawa do miasta Kielce możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Warszawa do miasta Kielce?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Warszawa do miasta Kielce w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Warszawa - Kielce

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Warszawa i miasta Kielce.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Warszawa oraz z miasta Kielce. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.