Autobus Częstochowa - Kraków i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z miasta Częstochowa do miasta Kraków i z powrotem
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Częstochowa do miasta Kraków.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Częstochowa do miasta Kraków od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus albo Sigma Bus na następne dni.
dzisiaj
od 30 zł
jutro
od 30 zł
niedziela
od 38 zł
poniedziałek
od 32 zł
wtorek
od 30 zł
środa
od 30 zł
czwartek
od 38 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 15m
    17:05
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    19:20
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 20m
    20:05
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    22:25
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 40m
    11:35
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    14:15
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    32 zł
  • Sigma Bus
    2h 30m
    06:20
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    08:50
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Sigma Bus
    Ekonomiczna
    38 zł
  • Sigma Bus
    2h 30m
    13:30
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    16:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Sigma Bus
    Ekonomiczna
    38 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 20m
    20:05
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    22:25
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 15m
    17:05
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    19:20
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    32 zł
  • FlixBus
    2h 40m
    11:35
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    14:15
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    35 zł
  • Sigma Bus
    2h 30m
    06:20
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    08:50
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Sigma Bus
    Ekonomiczna
    38 zł
  • Sigma Bus
    2h 30m
    13:30
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    16:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Sigma Bus
    Ekonomiczna
    38 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w niedziela

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sigma Bus
    2h 30m
    06:20
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    08:50
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Sigma Bus
    Ekonomiczna
    38 zł
  • Sigma Bus
    2h 30m
    13:30
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    16:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Sigma Bus
    Ekonomiczna
    38 zł
  • FlixBus
    2h 40m
    11:35
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    14:15
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    45 zł
  • FlixBus
    2h 15m
    17:05
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    19:20
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    45 zł
  • FlixBus
    2h 20m
    20:05
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    22:25
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    50 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 15m
    17:05
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    19:20
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    32 zł
  • FlixBus
    2h 20m
    20:05
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    22:25
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    32 zł
  • FlixBus
    2h 40m
    11:35
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    14:15
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    35 zł
  • Sigma Bus
    2h 30m
    06:20
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    08:50
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Sigma Bus
    Ekonomiczna
    38 zł
  • Sigma Bus
    2h 30m
    13:30
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    16:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Sigma Bus
    Ekonomiczna
    38 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w wtorek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 20m
    20:05
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    22:25
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 40m
    11:35
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    14:15
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    32 zł
  • FlixBus
    2h 15m
    17:05
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    19:20
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    32 zł
  • Sigma Bus
    2h 30m
    06:20
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    08:50
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Sigma Bus
    Ekonomiczna
    38 zł
  • Sigma Bus
    2h 30m
    13:30
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    16:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Sigma Bus
    Ekonomiczna
    38 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    2h 20m
    20:05
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    22:25
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    30 zł
  • FlixBus
    2h 40m
    11:35
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    14:15
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    32 zł
  • FlixBus
    2h 15m
    17:05
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    19:20
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    32 zł
  • Sigma Bus
    2h 30m
    06:20
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    08:50
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Sigma Bus
    Ekonomiczna
    38 zł
  • Sigma Bus
    2h 30m
    13:30
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    16:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Sigma Bus
    Ekonomiczna
    38 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • Sigma Bus
    2h 30m
    06:20
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    08:50
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Sigma Bus
    Ekonomiczna
    38 zł
  • Sigma Bus
    2h 30m
    13:30
    Częstochowa
    Dworzec Autobusowy
    16:00
    Kraków
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Sigma Bus
    Ekonomiczna
    38 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Częstochowa i Kraków.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Częstochowa i Kraków w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 5 autobusami dziennie z miasta Częstochowa do miasta Kraków. Natomiast ma czwartek najmniej połączeń, z zaledwie 2 autobusów dziennie między miastami Częstochowa i Kraków.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 13 autobusami z miasta Częstochowa do miasta Kraków, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastami Częstochowa i Kraków, z ofertami 6.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Częstochowa do miasta Kraków

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus i Sigma Bus, którzy podróżują 4 razy każdego dnia autobusem z miasta Częstochowa do miasta Kraków jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Częstochowa do miasta Kraków już od 30 zł!

Najtańsze połączenie 30 zł
Najszybsze połączenie 2h 15m
Najwcześniejszy odjazd 06:20
Najpóźniejszy odjazd 13:30
Codzienne połączenia 4 Ø
Dystans 101,6 km
Firmy autobusowe FlixBus i Sigma Bus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Częstochowa do miasta Kraków

Każdego dnia, 4 autobusy z 2 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Częstochowa do miasta Kraków: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-05-24 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 20.05
wtorek 21.05
środa 22.05
czwartek 23.05
piątek 24.05
30 zł
sobota 25.05
38 zł
niedziela 26.05
38 zł
poniedziałek 27.05
32 zł
wtorek 28.05
30 zł
środa 29.05
30 zł
czwartek 30.05
38 zł
piątek 31.05
38 zł
sobota 01.06
38 zł
niedziela 02.06
32 zł
poniedziałek 03.06
wtorek 04.06
38 zł
środa 05.06
27 zł
czwartek 06.06
27 zł
piątek 07.06
sobota 08.06
38 zł
niedziela 09.06
poniedziałek 10.06
38 zł
wtorek 11.06
38 zł
środa 12.06
27 zł
czwartek 13.06
piątek 14.06
38 zł
sobota 15.06
38 zł
niedziela 16.06

Najtańszy czas podróży z miasta Częstochowa do miasta Kraków.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Częstochowa do miasta Kraków, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 30 zł, wtorek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Częstochowa do miasta Kraków. Zamiast tego niedziela jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 38 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Częstochowa do miasta Kraków jest popołudnie, z 30 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 32 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Częstochowa do miasta Kraków?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Częstochowa do miasta Kraków z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Częstochowa do miasta Kraków, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Częstochowa do miasta Kraków są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Częstochowa do miasta Kraków

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Częstochowa a Kraków.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Częstochowa i Kraków.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Częstochowa i Kraków.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Częstochowa do miasta Kraków

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Częstochowa do miasta Kraków? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Częstochowa do miasta Kraków? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Częstochowa do miasta Kraków

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Częstochowa do miasta Kraków?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 30 zł i trwa 2h 15m do osiagnięcia celu w mieście Kraków. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Częstochowa do miasta Kraków?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 30 zł do 50 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Kraków.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Częstochowa do miasta Kraków?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Częstochowa do miasta Kraków wynosi: 4. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Częstochowa do miasta Kraków?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Częstochowa do miasta Kraków oferuje FlixBus a podróż trwa 2h 15m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 30 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Częstochowa do miasta Kraków?

Najwcześniejszy autobus do miasta Kraków odjeżdża z miasta Częstochowa o 06:20. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Częstochowa do miasta Kraków?

Ostatni autobus z miasta Częstochowa do miasta Kraków wyrusza o 13:30. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Częstochowa do miasta Kraków?

Podróżując autobusem z miasta Częstochowa do miasta Kraków, pasażerowie mogą wybrać FlixBus i Sigma Bus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Częstochowa i Kraków?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Częstochowa i Kraków używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus i Sigma Bus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Częstochowa do miasta Kraków?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Częstochowa do miasta Kraków możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Częstochowa do miasta Kraków?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Częstochowa do miasta Kraków w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Częstochowa - Kraków

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Częstochowa do miasta Kraków

Tani carpooling z miasta Częstochowa do miasta Kraków

Oto wybór najtańszych ofert carpoolingu z rozkładu jazdy od miasta Częstochowa do miasta Kraków na najbliższe dni.
  • BlaBlaCar
    1h 50m
    17:20
    Częstochowa
    19:10
    Kraków
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 27 zł
  • BlaBlaCar
    2h 10m
    06:50
    Częstochowa
    09:00
    Kraków
    BlaBlaCar
    Ekonomiczna
    od 33 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Częstochowa i miasta Kraków.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Częstochowa oraz z miasta Kraków. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.