Autokar z Kraków do Gdańsk i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Kraków do Gdańsk i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem

Kraków do Gdańsk – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie65,71 zł
Najszybsze połączenie13h 11m
Najwcześniejszy przejazd10:05
Najpóźniejszy pojazd17:50
Codzienne połączenia4 Ø
Dystans484,9 km
Firmy autobusoweFlixBus
Czy chcesz pojechać autobusem z Kraków do Gdańsk albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Kraków a Gdańsk i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Kraków do Gdańsk dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Kraków i Gdańsk, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Kraków, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Gdańsk, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Kraków i Gdańsk.

Najtańsze połączenie z Kraków do Gdańsk

Dzisiaj
Jutro
23.01
24.01
25.01
26.01

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    16:40
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 13h 20m
    06:00
    Gdańsk - Hala Olivia
    od65,71 zł
  • FlixBus
    17:50
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 13h 11m
    07:01
    Gdańsk - PKS Dworzec Autobusowy
    od145,21 zł
  • FlixBus
    10:05
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 22h 15m
    08:20
    Gdańsk - Hala Olivia
    od326,62 zł
  • FlixBus
    10:05
    Kraków Dworzec Główny Autobusowy
    Czas jazdy 22h 0m
    08:05
    Gdańsk - PKS Dworzec Autobusowy
    od326,62 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Kraków do Gdańsk

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    21:30
    Kraków
    Czas jazdy 7h 30m
    05:00
    Gdańsk
    od36,30 zł
  • BlaBlaCar
    22:00
    Kraków
    Czas jazdy 7h 20m
    05:20
    Gdańsk
    od68,07 zł
  • BlaBlaCar
    12:10
    Kraków
    Czas jazdy 7h 30m
    19:40
    Gdańsk
    od95,29 zł
  • BlaBlaCar
    16:00
    Kraków
    Czas jazdy 10h 40m
    02:40
    Gdańsk
    od140,67 zł

Chcesz iść w drugą stronę? Sprawdź wszystkie oferty z Gdańsk do Kraków

Autobus z Kraków do Gdańsk: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Kraków jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Gdańsk jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Gdańsk do Kraków, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Gdańsk do Kraków.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Kraków - Gdańsk, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Kraków do Gdańsk!

Przystanki w Kraków i Gdańsk

Stacje
Al. Grunwaldzka , 80-309 Gdańsk (Polska)
3 Maja 12, 80-802 Gdańsk (Polska)
Podwale Grodzkie 1911, 80-001 Gdańsk (Polska)
Gdańsk (Polska)
Gdańsk (Polska)

Porównaj Kraków i Gdańsk

8,00 zł
8,16 zł
Kraków
Gdańsk
Przejazd taksówką w lokalizacji: Kraków jest 2% tańszy niż w lokalizacji: Gdańsk.
3,80 zł
3,20 zł
Kraków
Gdańsk
Przejazd autobusem w lokalizacji: Kraków jest 16% droższy niż w lokalizacji: Gdańsk.
7,00 zł
7,00 zł
Kraków
Gdańsk
Duży kufel piwa w lokalizacji: Kraków jest 0% droższy niż w lokalizacji: Gdańsk.
1,87 zł
1,86 zł
Kraków
Gdańsk
1 litr wody w lokalizacji: Kraków jest 1% droższy niż w lokalizacji: Gdańsk.
21,59 zł
21,45 zł
Kraków
Gdańsk
Pełny posiłek w lokalizacji: Kraków jest 1% droższy niż w lokalizacji: Gdańsk.

Kontynuuj swoją podróż da Kraków i Gdańsk

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.