Autokar z Toruń do Gdańsk i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Toruń do Gdańsk i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie bilety są najtańsze dla połączenia autobusowego Toruń Gdańsk Którym autobusem podróż jest najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe szukając tras z Toruń do Gdańsk. Znajdż wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Toruń do Gdańsk – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie20,52 zł
Najszybsze połączenie2h 5m
Najwcześniejszy przejazd02:40
Najpóźniejszy pojazd14:10
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans148,8 km
Firmy autobusoweFlixBus, Lider Bus
Czy chcesz pojechać autobusem z Toruń do Gdańsk albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Toruń a Gdańsk i show wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najlepsze ceny biletów. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Toruń do Gdańsk dla najbliższych dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Toruń i Gdańsk, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu z Toruń, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Gdańsk, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Toruń i Gdańsk.

Najtańsze połączenie z Toruń do Gdańsk

Dzisiaj
od 27,38 zł
Jutro
od 27,38 zł
26.07
od 86,20 zł
27.07
od 27,38 zł
28.07
29.07

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów autobusowych.

  • FlixBus
    12:55
    Toruń Miasto
    Czas jazdy 2h 15m
    15:10
    Gdańsk - PKS Dworzec Autobusowy
    od20,52 zł
  • FlixBus
    06:00
    Toruń Miasto
    Czas jazdy 2h 5m
    08:05
    Gdańsk - PKS Dworzec Autobusowy
    od20,52 zł
  • FlixBus
    03:05
    Toruń Miasto
    Czas jazdy 2h 15m
    05:20
    Gdańsk - PKS Dworzec Autobusowy
    od20,52 zł
  • FlixBus
    14:10
    Toruń Miasto
    Czas jazdy 2h 30m
    16:40
    Gdańsk - PKS Dworzec Autobusowy
    od27,38 zł
  • FlixBus
    10:50
    Toruń Miasto
    Czas jazdy 2h 30m
    13:20
    Gdańsk - PKS Dworzec Autobusowy
    od27,38 zł
  • FlixBus
    07:35
    Toruń Miasto
    Czas jazdy 2h 25m
    10:00
    Gdańsk - PKS Dworzec Autobusowy
    od27,38 zł
  • FlixBus
    08:30
    Toruń Miasto
    Czas jazdy 2h 15m
    10:45
    Gdańsk - PKS Dworzec Autobusowy
    od31,95 zł
  • FlixBus
    05:50
    Toruń Miasto
    Czas jazdy 2h 5m
    07:55
    Gdańsk - PKS Dworzec Autobusowy
    od31,95 zł
  • Lider Bus
    02:40
    Toruń
    Czas jazdy 2h 35m
    05:15
    Gdańsk - PKS Dworzec Autobusowy
    od80,00 zł

Najtańsze połączenia kolejowe z Toruń do Gdańsk

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych biletów kolejowych.

  • PolRegio
    14:36
    Toruń
    Czas jazdy 3h 36m
    18:12
    Gdańsk
    od45,71 zł
  • PolRegio
    06:03
    Toruń
    Czas jazdy 2h 35m
    08:38
    Gdańsk
    od59,42 zł
  • PKP Intercity
    07:45
    Toruń
    Czas jazdy 5h 30m
    13:15
    Gdańsk
    od68,56 zł
  • PKP Intercity
    02:40
    Toruń
    Czas jazdy 2h 40m
    05:20
    Gdańsk
    od109,69 zł

Najtańsze połączenia carpooling z Toruń do Gdańsk

Nie masz konkretnej daty podróży? Zobacz porównanie najtańszych połączeń carpooling.

  • BlaBlaCar
    04:10
    Toruń
    Czas jazdy 3h 30m
    07:40
    Gdańsk
    od38,85 zł
  • BlaBlaCar
    04:30
    Toruń
    Czas jazdy 3h 30m
    08:00
    Gdańsk
    od38,85 zł

Autobus z Toruń do Gdańsk: dalsze informacje

Chcesz dostosować pod siebie wyniki wyszukiwania?
Domyślnie ustawiliśmy Toruń jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Gdańsk jako kierunek Twojej podróży. Jeśli chcesz ustawić odwrotną trasę z Gdańsk do Toruń, wystarczy że klikniesz strzałki przy kierunkach.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd na od trzech do siedmiu dni do przodu. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Gdańsk do Toruń.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ile pasażerów pojedzie ze sobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Toruń - Gdańsk, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Toruń do Gdańsk!

Przystanki w Toruń i Gdańsk

Stacje
Gdańsk - Hala Olivia
Al. Grunwaldzka , 80-309  Gdańsk  (Polska)
Gdańsk - PKS Dworzec Autobusowy
3 Maja 12, 80-802  Gdańsk  (Polska)
Gdańsk - ZDiZ
Podwale Grodzkie 1911, 80-001  Gdańsk  (Polska)
Gdańsk Dworzec Główny
Gdańsk  (Polska)
Gdańsk Przymorze-Uniwer.
Gdańsk  (Polska)

Porównaj Toruń i Gdańsk

8,50 zł
8,16 zł
Toruń
Gdańsk
Przejazd taksówką w lokalizacji: Toruń jest 4% droższy niż w lokalizacji: Gdańsk.
2,80 zł
3,20 zł
Toruń
Gdańsk
Przejazd autobusem w lokalizacji: Toruń jest 13% tańszy niż w lokalizacji: Gdańsk.
3,00 zł
7,00 zł
Toruń
Gdańsk
Duży kufel piwa w lokalizacji: Toruń jest 58% tańszy niż w lokalizacji: Gdańsk.
1,80 zł
1,86 zł
Toruń
Gdańsk
1 litr wody w lokalizacji: Toruń jest 4% tańszy niż w lokalizacji: Gdańsk.
17,50 zł
21,45 zł
Toruń
Gdańsk
Pełny posiłek w lokalizacji: Toruń jest 19% tańszy niż w lokalizacji: Gdańsk.

Kontynuuj swoją podróż da Toruń i Gdańsk

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.