Autobus Warszawa - Katowice

Znajdź najtańsze bilety na trasie Warszawa - Katowice
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów z miasta Warszawa do miasta Katowice

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus i Royal Company, którzy podróżują 6 razy każdego dnia autobusem z miasta Warszawa do miasta Katowice jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Warszawa do miasta Katowice już od 50 zł!

Najtańsze połączenie 50 zł
Najszybsze połączenie 3h 40m
Najwcześniejszy odjazd 00:40
Najpóźniejszy odjazd 21:35
Codzienne połączenia 6 Ø
Dystans 258,6 km
Firmy autobusowe FlixBus i Royal Company

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Warszawa do miasta Katowice

Każdego dnia, 6 autobusy z 2 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Warszawa do miasta Katowice: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
50 zł
wtorek 27.02
50 zł
środa 28.02
50 zł
czwartek 29.02
50 zł
piątek 01.03
60 zł
sobota 02.03
60 zł
niedziela 03.03
60 zł
poniedziałek 04.03
50 zł
wtorek 05.03
142 zł
środa 06.03
50 zł
czwartek 07.03
50 zł
piątek 08.03
60 zł
sobota 09.03
50 zł
niedziela 10.03
poniedziałek 11.03
50 zł
wtorek 12.03
50 zł
środa 13.03
50 zł
czwartek 14.03
50 zł
piątek 15.03
60 zł
sobota 16.03
60 zł
niedziela 17.03
60 zł
poniedziałek 18.03
60 zł
wtorek 19.03
50 zł
środa 20.03
60 zł
czwartek 21.03
50 zł
piątek 22.03
60 zł
sobota 23.03
60 zł
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Warszawa do miasta Katowice.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Warszawa do miasta Katowice, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 50 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Warszawa do miasta Katowice. Zamiast tego piątek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 60 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Warszawa do miasta Katowice jest rano, z 50 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 60 zł jest noc.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Warszawa do miasta Katowice?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Warszawa do miasta Katowice z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Warszawa do miasta Katowice, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Warszawa do miasta Katowice są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Warszawa do miasta Katowice.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Warszawa do miasta Katowice od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus albo Royal Company na następne dni.
  • FlixBus
    3h 40m
    19:50
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    23:30
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 50 zł
  • FlixBus
    4h 20m
    08:45
    Warszawa
    Dworzec Zachodni
    13:05
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 60 zł
  • FlixBus
    5h 0m
    00:40
    Warszawa
    Metro Marymont
    05:40
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 70 zł
  • FlixBus
    5h 0m
    00:40
    Warszawa
    Metro Marymont
    05:40
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 120 zł
  • Royal Company
    15h 15m
    14:35
    Warszawa
    Hotel Grodzisko
    05:50
    Katowice
    Dworzec Glówny Autobusowy
    Royal Company
    Ekonomiczna
    od 142 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Warszawa i Katowice.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Warszawa i Katowice w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest czwartek, z ponad 7 autobusami dziennie z miasta Warszawa do miasta Katowice. Natomiast ma poniedziałek najmniej połączeń, z zaledwie 6 autobusów dziennie między miastami Warszawa i Katowice.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest wieczór, z 14 autobusami z miasta Warszawa do miasta Katowice, podczas gdy rano widzi najmniej połączeń między miastami Warszawa i Katowice, z ofertami 7.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Warszawa do miasta Katowice

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Warszawa a Katowice.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Warszawa i Katowice.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Warszawa i Katowice.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Warszawa do miasta Katowice

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Warszawa do miasta Katowice? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Warszawa do miasta Katowice? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Warszawa do miasta Katowice

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Warszawa do miasta Katowice?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 50 zł i trwa 3h 40m do osiagnięcia celu w mieście Katowice. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Warszawa do miasta Katowice?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 2. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 50 zł do 142 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Katowice.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Warszawa do miasta Katowice?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Warszawa do miasta Katowice wynosi: 6. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Warszawa do miasta Katowice?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Warszawa do miasta Katowice oferuje FlixBus a podróż trwa 3h 40m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 50 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Warszawa do miasta Katowice?

Najwcześniejszy autobus do miasta Katowice odjeżdża z miasta Warszawa o 00:40. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Warszawa do miasta Katowice?

Ostatni autobus z miasta Warszawa do miasta Katowice wyrusza o 21:35. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Warszawa do miasta Katowice?

Podróżując autobusem z miasta Warszawa do miasta Katowice, pasażerowie mogą wybrać FlixBus i Royal Company. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Warszawa i Katowice?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Warszawa i Katowice używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus i Royal Company.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Warszawa do miasta Katowice?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Warszawa do miasta Katowice możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Warszawa do miasta Katowice?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Warszawa do miasta Katowice w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Warszawa - Katowice

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Warszawa do miasta Katowice

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Warszawa do miasta Katowice na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Warszawa do miasta Katowice

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Warszawa do miasta Katowice na następne dni.
  • PKP Intercity
    3h 29m
    05:44
    Warszawa
    09:13
    Katowice
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 43 zł
  • PKP Intercity
    2h 46m
    05:23
    Warszawa
    Dworzec Główny
    08:09
    Katowice
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 134 zł
  • PKP Intercity
    3h 34m
    05:39
    Warszawa
    Dworzec Główny
    09:13
    Katowice
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 147 zł
  • PKP Intercity
    3h 34m
    05:39
    Warszawa
    Dworzec Główny
    09:13
    Katowice
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 151 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Warszawa i miasta Katowice.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Warszawa oraz z miasta Katowice. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.