Autokar z Wrocław do Gdańsk i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z Wrocław do Gdańsk i z powrotem

swap
Dorośli
1
Dzieci
0
Podróżujesz grupą?
Wypożycz autobus tutaj!
Wyszukaj nocleg na stronie Booking.com
Najlepsze ofertyZaoszczędź średnio 70 %
Z myślą o TobieOferty z całego świata
Prosto i wygodnieWyszukaj jednym kliknięciem
Jakie bilety są najtańsze na połączeniu autobusowym z Wrocław do Gdańsk. Którym autobusem podróż będzie najszybsza? Porównaj wszystkie połączenia i firmy autokarowe szukając tras z Wrocław do Gdańsk. Znajdż wszystkie rozkłady autobusowe jednym kliknięciem!

Wrocław do Gdańsk – informacje autokarowe

Najtańsze połączenie95,98 zł
Najszybsze połączenie10h 50m
Najwcześniejszy odjazd10:15
Najpóźniejszy odjazd10:15
Codzienne połączenia1 Ø
Dystans376,6 km
Firmy autobusoweFlixBus
Czy chcesz pojechać autobusem z Wrocław do Gdańsk albo z powrotem?
CheckMyBus Ci pomoże! Porównujemy wszystkie dostępne połączenia autobusowe pomiędzy Wrocław a Gdańsk i wskazujemy czasy wyjazdu oraz dojazdu na miejsce, dokładne lokalizacje przystanków, czas podróży, a także najniższe ceny biletów. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdziesz bilety autobusowe takich firm obsługujących tę trasę, jak FlixBus. Znajdziesz tu również informacje o wyposażeniu autokarów. Sprawdź czy autobus ma dostęp do Wi-Fi, klimatyzacji oraz gniazdek elektrycznych.
Na tej stronie prezentujemy również najtańsze połączenia z Wrocław do Gdańsk na najbliższe dni. Znajdziesz tu też informacje o przystankach międzymiastowych w Wrocław i Gdańsk, co pozwoli Ci lepiej przygotować się do podróży. Znajdziemy też dla Ciebie opcje powrotu do Wrocław, alternatywne kierunki dla wyjazdu z Gdańsk, a także najpopularniejsze transfery lotniskowe z Wrocław i Gdańsk.

Jakie są najtańsze połączenia autobusowe na trasie z Wrocław do Gdańsk, które zazwyczaj znajdujesz?

Rozkłady jazdy autobusów mogą ulec zmianie. Poniżej znajdziesz firmy autokarowe, które zazwyczaj obsługują trasę z Wrocław do Gdańsk, ale obecnie nie kursują
 • FlixBus
  10:15
  Wroclaw - Dworzec Autobusowy
  Czas jazdy 10h 50m
  21:05
  Gdańsk - PKS Dworzec Autobusowy
  od95,98 zł
  Czasowo niedostępne: ostatnio znaleziono 2021-10-21

Autobus z Wrocław do Gdańsk: pozostałe informacje

Chcesz dostosować wyniki wyszukiwania do Twoich potrzeb?
Domyślnie ustawiliśmy Wrocław jako Twoje miejsce wyjazdu oraz Gdańsk jako kierunek docelowy Twojej podróży. Jeśli chcesz odbyć podróż w przeciwnym kierunku, czyli z Gdańsk do Wrocław wystarczy, że klikniesz strzałki przy miejscu wyjzadu.
Ustawiliśmy też domyślną datę podróży. Zazwyczaj użytkownicy rezerwują przejazd z wyprzedzeniem od trzech do siedmiu dni. Jeśli chcesz sprawdzić konkretną datę, ustaw ją w kalendarzu, a wyniki wyszukiwania zostaną zaktualizowane.
Wiesz już, kiedy nastąpi Twój powrót? Sprawdź połączenia powrotne i ustaw preferowaną datę wyjazdu z Gdańsk do Wrocław.
Podróżujesz z innymi osobami? Wskaż, ilu pasażerów pojedzie z Tobą i zaktualizuj wyniki wyszukiwania.
Kiedy otrzymasz wyniki wyszukiwania będziesz mógł porównać wszystkie dostępne połączenia autobusowe z Wrocław do Gdańsk i rozważyć wiele czynników przed zarezerowaniem podróży. Najtańszy bilet autokarowy oferuje FlixBus za 95,98 zł, natomiast najszybszy przejazd trwa 10h 50m. Niezależnie czy wolisz najtańszy bilet czy najszybszą podróż lub autobus z największą liczbą udogodnień, nasza wyszukiwarka pomoże Ci znaleźć najlepszą ofertą dla Twojej podróży!
Wyniki wyszukiwania możesz sortować według ceny, czasu wyjazdu i przyjazdu, a także filtrować je ze względu na przewoźników i miejsca przystanków. Nie wahaj się dostosować wszystkiego do swoich potrzeb.
Dla trasy Wrocław - Gdańsk, prezentujemy również alternatywne opcje transportowe, takie jak samoloty, pociągi czy samochody.
Życzymy Ci udanego przejazdu z Wrocław do Gdańsk!

Przystanki w Wrocław i Gdańsk

Stacje
Gdańsk - Hala Olivia
Al. Grunwaldzka , 80-309  Gdańsk  (Polska)
Gdańsk - PKS Dworzec Autobusowy
3 Maja 12, 80-802  Gdańsk  (Polska)
Gdańsk - ZDiZ
Podwale Grodzkie 1911, 80-001  Gdańsk  (Polska)
Gdańsk Dworzec Główny
Gdańsk  (Polska)
Gdańsk Przymorze-Uniwer.
Gdańsk  (Polska)

Autobus Wrocław Gdańsk: Najczęściej zadawane pytania (FAQ) o trasach autobusowych

Ile kosztuje bilet autobusowy na trasie z Wrocław do Gdańsk?

To zależy od wielu czynników, takich jak dzień czy czas podróży. Najtańszy przejazd na tej trasie kosztuje 95,98 zł i trwa 10h 50m. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując połączenia autobusowe z Wrocław do Gdańsk?

Liczba firm autokarowych oferujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 95,98 zł do 159,98 zł. A zatem radzimy rezerwować podróż jak naszybciej, żebyś miał możliwość skorzystania z najtańszego biletu autobusowego do Gdańsk.

Ile średnio dziennie jest dostępnych połączeń autobusowych z Wrocław do Gdańsk?

Dzienna liczba połączeń autobusowych na trasie z Wrocław do Gdańsk wynosi: 1. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz znaleźć i porównać rozkłady jazdy autokarów niezbędne dla Twojej podróży.

Jak długo trwa przejazd autobusem z Wrocław do Gdańsk?

Najszybsza podróż autokarem z Wrocław do Gdańsk trwa 10h 50m i jest oferowana przez FlixBus. Najtańsze bilety autobusowe na tej trasie kosztują 95,98 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu na wzmożony ruch drogowy na trasie przejazdu.

Czy jest bezpośrednie połączenie autokarowe z Wrocław do Gdańsk?

Jeśli szukasz bezpośredniego połączenia autobusowego z Wrocław do Gdańsk, aktualnie liczba tras porównywanych przez CheckMyBus wynosi: 0. Przejazd oferuje

Kiedy odjeżdża pierwszy autobus z Wrocław do Gdańsk?

Pierwszy autobus z Wrocław do Gdańsk odjeżdża o 10:15. Pamiętaj, że godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Po prostu użyj naszej wyszukiwarki, aby znaleźć dokładny rozkład w dniu Twojej podróży.

Kiedy odjeżdża ostatni autobus z Wrocław do Gdańsk?

Ostatni autobus z Wrocław do Gdańsk odjeżdża o 10:15. Zwróć uwagę, że godziny odjazdów w weekedny i święta mogą być inne. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź dokładny rozkład w dniu Twojej podróży.

Która firma autokarowa oferuje połączenia na trasie z Wrocław do Gdańsk?

Podróżując z Wrocław do Gdańsk możesz skorzystać z FlixBus. Dzięki naszej wyszukiwarce porównasz wszystkie dostepne oferty dla wielu firm autobusowych. Znajdź połączenie, które najbardziej Ci pasuje!

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z Wrocław do Gdańsk?

Firmy autokarowe mają różne zasady dotyczące rzeczy, które możesz zabrać w podróż. Zazwyczaj na trasie z Wrocław do Gdańsk możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Dzięki naszej wyszukiwarce znajdź połączenie autobusowe, które najlepiej odpowiada potrzebom Twojej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z Wrocław do Gdańsk?

Rodzaje wyposażenia w autobusach zależą od wybranych firm autokarowych. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, co umożliwia pozostanie w kontakcie z przyjaciółmi i przekazanie im informacji o Twojej lokalizacji w trakcie podróży. Klimatyzacja dostępna w autobusach powoduje, że podróżowanie jest bardziej komfortowe. Użyj naszej wyszukiwarki w celu otrzymania dokładnej informacji o wyposażeniu autobusu obsługującego trasę z Wrocław do Gdańsk w dniu Twojej podróży.

Porównaj Wrocław i Gdańsk

Wrocław
0,63 miliona ludności
Gdańsk
461 865
8,50 zł
8,16 zł
Wrocław
Gdańsk
Przejazd taksówką w lokalizacji: Wrocław jest 4% droższy niż w lokalizacji: Gdańsk.
3,00 zł
3,20 zł
Wrocław
Gdańsk
Przejazd autobusem w lokalizacji: Wrocław jest 7% tańszy niż w lokalizacji: Gdańsk.
7,00 zł
7,00 zł
Wrocław
Gdańsk
Duży kufel piwa w lokalizacji: Wrocław jest 0% droższy niż w lokalizacji: Gdańsk.
1,85 zł
1,86 zł
Wrocław
Gdańsk
1 litr wody w lokalizacji: Wrocław jest 1% tańszy niż w lokalizacji: Gdańsk.
22,00 zł
21,45 zł
Wrocław
Gdańsk
Pełny posiłek w lokalizacji: Wrocław jest 3% droższy niż w lokalizacji: Gdańsk.

Kontynuuj swoją podróż do Wrocław i Gdańsk

Trusted shop
Aplikacja CheckMyBus
Darmowe pobieranie
Idź do sklepu
GPDR CheckMyBus shield

Szanujemy Twoja prywatnosc!

W celu zaprezentowania najlepszych ofert na przejazdy autobusowe, zbieramy pewne informacje na temat tego, jak korzystasz z CheckMyBus. Zapamietujemy anonimowe szczególy aby ulepszyc nasze uslugi i dostarczyc Ci spersonalizowane doswiadczenie z serwisu.