Autobus Gdańsk - Gdynia i z powrotem

Znajdź najtańsze bilety z miasta Gdańsk do miasta Gdynia i z powrotem
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Fakty dotyczące autobusów z miasta Gdańsk do miasta Gdynia

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, którzy podróżują 17 razy każdego dnia autobusem z miasta Gdańsk do miasta Gdynia jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Gdańsk do miasta Gdynia już od 15 zł!

Najtańsze połączenie 15 zł
Najszybsze połączenie 0h 32m
Najwcześniejszy odjazd 06:10
Najpóźniejszy odjazd 21:50
Codzienne połączenia 17 Ø
Dystans 20,2 km
Firmy autobusowe FlixBus

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Gdańsk do miasta Gdynia

Każdego dnia, 17 autobusy z 1 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Gdańsk do miasta Gdynia: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-02-26 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 26.02
15 zł
wtorek 27.02
15 zł
środa 28.02
15 zł
czwartek 29.02
15 zł
piątek 01.03
15 zł
sobota 02.03
15 zł
niedziela 03.03
15 zł
poniedziałek 04.03
15 zł
wtorek 05.03
środa 06.03
15 zł
czwartek 07.03
piątek 08.03
17 zł
sobota 09.03
15 zł
niedziela 10.03
15 zł
poniedziałek 11.03
wtorek 12.03
15 zł
środa 13.03
15 zł
czwartek 14.03
piątek 15.03
15 zł
sobota 16.03
15 zł
niedziela 17.03
15 zł
poniedziałek 18.03
15 zł
wtorek 19.03
środa 20.03
15 zł
czwartek 21.03
15 zł
piątek 22.03
sobota 23.03
15 zł
niedziela 24.03

Najtańszy czas podróży z miasta Gdańsk do miasta Gdynia.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Gdańsk do miasta Gdynia, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 15 zł, poniedziałek jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Gdańsk do miasta Gdynia. Zamiast tego poniedziałek jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 15 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Gdańsk do miasta Gdynia jest rano, z 15 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 15 zł jest rano.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Gdańsk do miasta Gdynia?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Gdańsk do miasta Gdynia z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Gdańsk do miasta Gdynia, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Gdańsk do miasta Gdynia są również bardziej puste.

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Gdańsk do miasta Gdynia.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Gdańsk do miasta Gdynia od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus na następne dni.
  • FlixBus
    0h 50m
    06:10
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    07:00
    Gdynia
    Dworzec Główny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 15 zł
  • FlixBus
    0h 35m
    14:10
    Gdańsk
    Hala Olivia
    14:45
    Gdynia
    Dworzec Główny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 17 zł
  • FlixBus
    1h 20m
    17:40
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    19:00
    Gdynia
    Dworzec Główny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 20 zł
  • FlixBus
    1h 20m
    16:10
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    17:30
    Gdynia
    Dworzec Główny Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    od 25 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Gdańsk i Gdynia.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Gdańsk i Gdynia w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest piątek, z ponad 20 autobusami dziennie z miasta Gdańsk do miasta Gdynia. Natomiast ma wtorek najmniej połączeń, z zaledwie 14 autobusów dziennie między miastami Gdańsk i Gdynia.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest popołudnie, z 57 autobusami z miasta Gdańsk do miasta Gdynia, podczas gdy wieczór widzi najmniej połączeń między miastami Gdańsk i Gdynia, z ofertami 22.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Gdańsk do miasta Gdynia

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Gdańsk a Gdynia.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Gdańsk i Gdynia.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Gdańsk i Gdynia.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Gdańsk do miasta Gdynia

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Gdańsk do miasta Gdynia? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Gdańsk do miasta Gdynia? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Gdańsk do miasta Gdynia

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Gdańsk do miasta Gdynia?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 15 zł i trwa 0h 50m do osiagnięcia celu w mieście Gdynia. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Gdańsk do miasta Gdynia?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 1. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 15 zł do 25 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Gdynia.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Gdańsk do miasta Gdynia?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Gdańsk do miasta Gdynia wynosi: 17. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Gdańsk do miasta Gdynia?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Gdańsk do miasta Gdynia oferuje FlixBus a podróż trwa 0h 32m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 15 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Gdańsk do miasta Gdynia?

Najwcześniejszy autobus do miasta Gdynia odjeżdża z miasta Gdańsk o 06:10. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Gdańsk do miasta Gdynia?

Ostatni autobus z miasta Gdańsk do miasta Gdynia wyrusza o 21:50. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Gdańsk do miasta Gdynia?

Podróżując autobusem z miasta Gdańsk do miasta Gdynia, pasażerowie mogą wybrać FlixBus. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Gdańsk i Gdynia?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Gdańsk i Gdynia używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Gdańsk do miasta Gdynia?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Gdańsk do miasta Gdynia możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Gdańsk do miasta Gdynia?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Gdańsk do miasta Gdynia w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Gdańsk - Gdynia

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Alternatywne typy transportu z miasta Gdańsk do miasta Gdynia

Nie znalazłeś odpowiedniego autobusu? Oto wybór alternatywnych rodzajów transportu z rozkładu jazdy od miasta Gdańsk do miasta Gdynia na następne dni.

Tanie bilety kolejowe z miasta Gdańsk do miasta Gdynia

Oto wybór najtańszych pociągów z rozkładu jazdy od miasta Gdańsk do miasta Gdynia na następne dni.
  • PolRegio
    0h 23m
    05:02
    Gdańsk
    Dworzec Główny
    05:25
    Gdynia
    Dworzec Główny
    PolRegio
    Ekonomiczna
    od 13 zł
  • PKP Intercity
    0h 27m
    09:41
    Gdańsk
    Dworzec Główny
    10:08
    Gdynia
    Dworzec Główny
    PKP Intercity
    Ekonomiczna
    od 13 zł

Więcej tras autobusowych z miasta Gdańsk i miasta Gdynia.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Gdańsk oraz z miasta Gdynia. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.