Autobus Wilno - Gdańsk

Znajdź najtańsze bilety na trasie Wilno - Gdańsk
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Porównaj wszystkie rozkłady jazdy autobusów z miasta Wilno do miasta Gdańsk.

Oto wybór najtańszych przejazdów autobusowych z rozkładu jazdy z miasta Wilno do miasta Gdańsk od różnych operatorów autobusowych, takich jak FlixBus, Toks albo Eurolines Lithuania na następne dni.
dzisiaj
od 160 zł
jutro
od 160 zł
poniedziałek
od 138 zł
wtorek
środa
od 129 zł
czwartek
od 142 zł
piątek
od 138 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w dzisiaj

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    12h 50m
    00:05
    Wilno
    Savanoriu prospektas
    12:55
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    160 zł
  • FlixBus
    13h 30m
    07:15
    Wilno
    Dworzec Glówny Autobusowy
    20:45
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    160 zł
  • Eurolines Lithuania
    9h 10m
    21:00
    Wilno
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:10
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    Eurolines Lithuania
    Ekonomiczna
    194 zł
  • Toks
    9h 10m
    21:00
    Wilno
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:10
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    Toks
    Ekonomiczna
    194 zł
  • Toks
    9h 10m
    21:00
    Wilno
    06:10
    Gdańsk
    Toks
    Ekonomiczna
    200 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w jutro

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    12h 50m
    00:05
    Wilno
    Savanoriu prospektas
    12:55
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    160 zł
  • FlixBus
    13h 45m
    07:15
    Wilno
    Dworzec Glówny Autobusowy
    21:00
    Gdańsk
    Hala Olivia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    168 zł
  • FlixBus
    13h 30m
    07:15
    Wilno
    Dworzec Glówny Autobusowy
    20:45
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    168 zł
  • FlixBus
    13h 35m
    07:25
    Wilno
    Savanoriu prospektas
    21:00
    Gdańsk
    Hala Olivia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    168 zł
  • FlixBus
    13h 20m
    07:25
    Wilno
    Savanoriu prospektas
    20:45
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    168 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w poniedziałek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    15h 25m
    00:05
    Wilno
    Savanoriu prospektas
    15:30
    Gdańsk
    Hala Olivia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    138 zł
  • FlixBus
    12h 50m
    00:05
    Wilno
    Savanoriu prospektas
    12:55
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    138 zł
  • Eurolines Lithuania
    9h 10m
    21:00
    Wilno
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:10
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    Eurolines Lithuania
    Ekonomiczna
    194 zł
  • Toks
    9h 10m
    21:00
    Wilno
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:10
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    Toks
    Ekonomiczna
    194 zł
  • Toks
    9h 10m
    21:00
    Wilno
    06:10
    Gdańsk
    Toks
    Ekonomiczna
    194 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w środa

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    15h 25m
    00:05
    Wilno
    Savanoriu prospektas
    15:30
    Gdańsk
    Hala Olivia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    129 zł
  • FlixBus
    12h 50m
    00:05
    Wilno
    Savanoriu prospektas
    12:55
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    129 zł
  • Eurolines Lithuania
    9h 10m
    21:00
    Wilno
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:10
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    Eurolines Lithuania
    Ekonomiczna
    194 zł
  • Toks
    9h 10m
    21:00
    Wilno
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:10
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    Toks
    Ekonomiczna
    194 zł
  • Toks
    9h 10m
    21:00
    Wilno
    06:10
    Gdańsk
    Toks
    Ekonomiczna
    194 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w czwartek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    15h 25m
    00:05
    Wilno
    Savanoriu prospektas
    15:30
    Gdańsk
    Hala Olivia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    142 zł
  • FlixBus
    12h 50m
    00:05
    Wilno
    Savanoriu prospektas
    12:55
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    142 zł
  • FlixBus
    13h 45m
    07:15
    Wilno
    Dworzec Glówny Autobusowy
    21:00
    Gdańsk
    Hala Olivia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    142 zł
  • FlixBus
    13h 30m
    07:15
    Wilno
    Dworzec Glówny Autobusowy
    20:45
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    142 zł
  • FlixBus
    13h 35m
    07:25
    Wilno
    Savanoriu prospektas
    21:00
    Gdańsk
    Hala Olivia
    FlixBus
    Ekonomiczna
    142 zł

Najtańsze przejazdy autobusem w piątek

Ceny dla jednej osoby w jedną stronę
  • FlixBus
    12h 50m
    00:05
    Wilno
    Savanoriu prospektas
    12:55
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    138 zł
  • FlixBus
    13h 30m
    07:15
    Wilno
    Dworzec Glówny Autobusowy
    20:45
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    FlixBus
    Ekonomiczna
    138 zł
  • Eurolines Lithuania
    9h 10m
    21:00
    Wilno
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:10
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    Eurolines Lithuania
    Ekonomiczna
    194 zł
  • Toks
    9h 10m
    21:00
    Wilno
    Dworzec Glówny Autobusowy
    06:10
    Gdańsk
    PKS Dworzec Autobusowy
    Toks
    Ekonomiczna
    194 zł
  • Toks
    9h 10m
    21:00
    Wilno
    06:10
    Gdańsk
    Toks
    Ekonomiczna
    199 zł

Częstotliwość połączeń autobusowych między miastami Wilno i Gdańsk.

Zobacz tutaj, jak częste są połączenia między miastami Wilno i Gdańsk w różnych godzinach i dniach tygodnia.
Najbardziej ruchliwym dniem jest poniedziałek, z ponad 22 autobusami dziennie z miasta Wilno do miasta Gdańsk. Natomiast ma czwartek najmniej połączeń, z zaledwie 16 autobusów dziennie między miastami Wilno i Gdańsk.
Najbardziej ruchliwą porą dnia jest rano, z 60 autobusami z miasta Wilno do miasta Gdańsk, podczas gdy popołudnie widzi najmniej połączeń między miastami Wilno i Gdańsk, z ofertami 6.

Fakty dotyczące autobusów z miasta Wilno do miasta Gdańsk

Porównaj wszystkich dostawców, takich jak FlixBus, Toks i Eurolines Lithuania, którzy podróżują 19 razy każdego dnia autobusem z miasta Wilno do miasta Gdańsk jednym kliknięciem! Zarezerwuj bilet autobusowy z miasta Wilno do miasta Gdańsk już od 129 zł!

Najtańsze połączenie 129 zł
Najszybsze połączenie 9h 10m
Najwcześniejszy odjazd 00:05
Najpóźniejszy odjazd 23:55
Codzienne połączenia 19 Ø
Dystans 429,6 km
Firmy autobusowe FlixBus, Toks i Eurolines Lithuania

Najtańsze połączenia autobusowe z miasta Wilno do miasta Gdańsk

Każdego dnia, 19 autobusy z 3 firm autobusowych odjeżdżają z miasta Wilno do miasta Gdańsk: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus na tej trasie, począwszy od 2024-04-20 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 15.04
wtorek 16.04
środa 17.04
czwartek 18.04
piątek 19.04
sobota 20.04
160 zł
niedziela 21.04
160 zł
poniedziałek 22.04
138 zł
wtorek 23.04
środa 24.04
129 zł
czwartek 25.04
142 zł
piątek 26.04
199 zł
sobota 27.04
177 zł
niedziela 28.04
194 zł
poniedziałek 29.04
185 zł
wtorek 30.04
177 zł
środa 01.05
207 zł
czwartek 02.05
185 zł
piątek 03.05
224 zł
sobota 04.05
181 zł
niedziela 05.05
198 zł
poniedziałek 06.05
194 zł
wtorek 07.05
środa 08.05
138 zł
czwartek 09.05
138 zł
piątek 10.05
138 zł
sobota 11.05
138 zł
niedziela 12.05

Najtańszy czas podróży z miasta Wilno do miasta Gdańsk.

Sprawdź tutaj, w którym dniu i o której godzinie możesz znaleźć najtańszy bilet autobusowy z miasta Wilno do miasta Gdańsk, na najbliższe 30 dni.
Z ceną zaczynającą się od 129 zł, środa jest najtańszym dniem dla autobusu z miasta Wilno do miasta Gdańsk. Zamiast tego sobota jest najdroższym dniem z cenami zaczynającymi się od 160 zł.
Najtańsza pora dnia na bilety autobusowe z miasta Wilno do miasta Gdańsk jest rano, z 129 zł. To najdroższa pora dnia z cenami zaczynającymi się od 160 zł jest popołudnie.

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z miasta Wilno do miasta Gdańsk?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z miasta Wilno do miasta Gdańsk z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie z miasta Wilno do miasta Gdańsk, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy z miasta Wilno do miasta Gdańsk są również bardziej puste.

Ukochani przewoźnicy autobusowi z miasta Wilno do miasta Gdańsk

Oto najczęściej rezerwowane przez naszych użytkowników połączenia pomiędzy miastami Wilno a Gdańsk.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki w miastach Wilno i Gdańsk.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe w miastach Wilno i Gdańsk.

Obsługa i komfort w autobusie z miasta Wilno do miasta Gdańsk

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach na trasie od miasta Wilno do miasta Gdańsk? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z miasta Wilno do miasta Gdańsk? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z miasta Wilno do miasta Gdańsk

Ile kosztuje podróż autobusowa z miasta Wilno do miasta Gdańsk?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd jest dostępny od 129 zł i trwa 15h 25m do osiagnięcia celu w mieście Gdańsk. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów na trasie z miasta Wilno do miasta Gdańsk?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: 3. Ceny biletów zawierają się w przedziale od 129 zł do 213 zł. Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Gdańsk.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z miasta Wilno do miasta Gdańsk?

Liczba dziennych połączeń autobusowych obsługujących trasę z miasta Wilno do miasta Gdańsk wynosi: 19. Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż z miasta Wilno do miasta Gdańsk?

Najszybsze połączenie autobusowe z miasta Wilno do miasta Gdańsk oferuje Eurolines Lithuania a podróż trwa 9h 10m. Najtańsze bilety autobusowe na tym połączeniu kosztują 194 zł. Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus z miasta Wilno do miasta Gdańsk?

Najwcześniejszy autobus do miasta Gdańsk odjeżdża z miasta Wilno o 00:05. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus z miasta Wilno do miasta Gdańsk?

Ostatni autobus z miasta Wilno do miasta Gdańsk wyrusza o 23:55. Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie z miasta Wilno do miasta Gdańsk?

Podróżując autobusem z miasta Wilno do miasta Gdańsk, pasażerowie mogą wybrać FlixBus, Toks i Eurolines Lithuania. Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety autobusowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między miastami Wilno i Gdańsk?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy miastami Wilno i Gdańsk używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia autobusowe: FlixBus, Toks i Eurolines Lithuania.

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu na trasie z miasta Wilno do miasta Gdańsk?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z miasta Wilno do miasta Gdańsk możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie autobusowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy obsługujące trasę z miasta Wilno do miasta Gdańsk?

Wyposażenie autobusów różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele dalekobieżnych autobusów posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu na trasie z miasta Wilno do miasta Gdańsk w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Dostępne klasy miejsc, które są oferowane na trasie Wilno - Gdańsk

.
Ekonomiczna
Economy

Najtańsza opcja dostępna dla Twojego biletu, zazwyczaj posiada rozkładane fotele i klimatyzację.

Więcej tras autobusowych z miasta Wilno i miasta Gdańsk.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z miasta Wilno oraz z miasta Gdańsk. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.