✈ Autobus Port lotniczy Gdańsk (GDN) - Gdynia

Znajdź tanie bilety na przejazd autobusowy z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia
Najlepsze oferty Zaoszczędź średnio 70%
Z myślą o Tobie Oferty z całego świata
Prosto i wygodnie Wyszukaj jednym kliknięciem

Najtańsze połączenia wahadłowe z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia

Każdego dnia, autobusy wahadłowe z firm autobusowych odjeżdżają z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia: w poniższej tabeli znajdziesz najtańsze ceny za autobus wahadłowy na tej trasie, począwszy od 2023-12-01 i na kolejne dni.

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela
poniedziałek 27.11
wtorek 28.11
środa 29.11
czwartek 30.11
piątek 01.12
sobota 02.12
niedziela 03.12
poniedziałek 04.12
wtorek 05.12
środa 06.12
czwartek 07.12
piątek 08.12
sobota 09.12
niedziela 10.12
poniedziałek 11.12
wtorek 12.12
środa 13.12
czwartek 14.12
piątek 15.12
sobota 16.12
niedziela 17.12
poniedziałek 18.12
wtorek 19.12
środa 20.12
czwartek 21.12
piątek 22.12
sobota 23.12
niedziela 24.12

Jak zaoszczędzić pieniądze podróżując z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia?

Podróże mogą być drogie, ale nie muszą! Czy chcesz uniknąć płacenia strasznej ceny za swoją podróż? Wykonaj te szybkie kroki, aby zaoszczędzić pieniądze:

Zarezerwuj bilet z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia z wyprzedzeniem! Im wcześniej dokonasz rezerwacji, tym niższa będzie zazwyczaj cena. Ponadto będziesz mieć pewność, że będziesz mieć miejsce w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia, w porównaniu do sytuacji, gdy kupisz go w ostatniej chwili lub bezpośrednio na stacji.

Jeśli możesz, unikaj podróżowania w godzinach szczytu. Zamiast w weekend, spróbuj podróżować w ciągu tygodnia. Podróżowanie wieczorem lub w nocy jest również tańsze, a późniejsze autobusy wahadłowe z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia są również bardziej puste.

Wszystkie dworce autobusowe i przystanki na lotnisku Port lotniczy Gdańsk i w mieście Gdynia.

Poniższa mapa pokazuje, gdzie znajdziesz wszystkie dworce autobusowe lotnisku Port lotniczy Gdańsk i w mieściena Gdynia.

Stacje
Lotnisko Gdańsk
Juliusza Słowackiego 210,
Stacje
Chylonia Tesco
ul, Kcyńska 27,
Dworzec Główny Autobusowy
Plac Konstytucji 2,
Górskiego

Obsługa i komfort w autobusie wahadłowym z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia

Chcesz wiedzieć, jakie klasy miejsc są dostępne w autobusach wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia? Lub którzy przewoźnicy obsługują trasę z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Często zadawane pytania dotyczące trase z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia

Ile kosztuje podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia?

To zależy, między innymi, od dnia i czasu podróży. Najtańszy przejazd wahadłowy jest dostępny od i trwa do osiagnięcia celu do miasta Gdynia. Porównuj oferty i oszczędzaj!

Ile mogę zaoszczędzić porównując ceny autobusów wahadłowych na trasie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia?

Liczba firm autokarowych obsługujących to połączenie wynosi: . Ceny biletów zawierają się w przedziale od  do . Radzimy rezerwować Twój bilet jak najwcześniej jest to możliwe, co zapewni Ci najtańszą podróż do miasta Gdynia.

Średnio dziennie ile połączeń jest dostępnych z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia?

Liczba dziennych połączeń wahadłowych obsługujących trasę z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia wynosi: . Za pomocą naszego wyszukiwania możesz porównać rozkłady jazdy autobusów wahadłowych i znaleźć idealne połączenie dla Ciebie.

Jak długo trwa podróż wahadłowa z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia?

Najszybsze połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia oferuje a podróż trwa . Najtańsze bilety wahadłowe na tym połączeniu kosztują . Pamiętaj, że podróż może trwać dłużej z powodu wzmożonego ruchu drogowego na trasie przejazdu.

O której odjeżdża pierwszy autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia?

Najwcześniejszy autobus wahadłowy do miasta Gdynia odjeżdża z lotniska Port lotniczy Gdańsk o . Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Najprościej znajdziesz dokładne godziny i zaplanujesz podróż używając naszego wyszukiwania.

Kiedy odjeżdza ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia?

Ostatni autobus wahadłowy z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia wyrusza o . Godziny odjazdów mogą być inne w weekendy i święta. Wystarczy użyć naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnego rozkładu i zaplanowania Twojej podróży.

Która firma autokarowa obsługuje połączenie wahadłowe z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia?

Podróżując autobusem wahadłowym z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia, pasażerowie mogą wybrać . Dzięki naszemu wyszukiwaniu możesz porównać wszystkie dostępne bilety wahadłowe i zarezerwować te które Ci najbardziej pasują.

Czy istnieje bezpośrednia magistrala między lotniskiem Port lotniczy Gdańsk i miastem Gdynia?

Możesz sprawdzić wszystkie bezpośrednie połączenia pomiędzy lotniskiem Port lotniczy Gdańsk i miastem Gdynia używając naszej wyszukiwarki i patrząc na sekcję Zmiany w naszych filtrach. Oto niektóre z firm oferujących bezpośrednie połączenia wahadłowe: .

Co mogę zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia?

Rzeczy, które możesz zabrać ze sobą do autobusu wahadłowego zależą od wybranej firmy autokarowej. Zazwyczaj na trasie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia możesz bez opłat zabrać walizkę i bagaż podręczny. Najprościej to sprawdzić używając naszego wyszukiwania, która pozwoli znaleźć Ci najbardziej pasujące połączenie wahadłowe w dniu planowanej podróży.

Jakie wyposażenie posiadają autobusy wahadłowe obsługujące trasę z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia?

Wyposażenie autobusów wahadłowych różni się w zależności od wybranej firmy autokarowej. Niemniej, wiele autobusów wahadłowych posiada dostęp do Wi-Fi, dzięki czemu możesz w takcie podróży informować swoich przyjaciół, w którym miejscu się znajdujesz. Z kolei klimatyzacja oferowana na pokładach autokarów sprawia, że podróżowanie jest jeszcze bardziej przyjemne. Najlepiej użyj naszego wyszukiwania do znalezienia dokładnych informacji o wyposażeniu autobusu wahadłowego na trasie z lotniska Port lotniczy Gdańsk do miasta Gdynia w dniu zaplanowanej przez Ciebie podróży.

Więcej tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Gdańsk i miasta Gdynia.

Oto przegląd najpopularniejszych tras autobusowych z lotniska Port lotniczy Gdańsk oraz z miasta Gdynia. Po prostu kliknij na wybrane połączenie, a znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące Twojej trasy autobusowej!

Aplikacja CheckMyBus

Darmowe pobieranie

App Store
CheckMyBus App
Zamknij
GPDR CheckMyBus shield

Cenimy Twoją prywatność

Aby pokazać ci najlepsze oferty autobusowe, my i nasi partnerzy używamy technicznych, analitycznych i marketingowych plików cookie do personalizacji reklam. Zapamiętujemy twoje anonimowe dane, by zapewnić ci spersonalizowane doświadczenie.